Trac 0.12 - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: (no changeset information)
eo: (neniu ŝanĝaro-informo)

en: Close
eo: Fermu

en: Tabular
eo: Tabula

en: Unified
eo: Unuecigita

en: Expand sub-directory in place
eo: Etendu subdosierujon ĉeloke

en: Re-expand directory
eo: Reetendu dosierujon

en: Loading %(entry)s...
eo: Ŝargante %(entry)s...

en: (empty)
eo: (malplena)

en: (error)
eo: (eraro)

en: Fold directory
eo: Maletendu dosierujon

en: Show %(title)s
eo: Montru %(title)sn

en: %(title)s (click to hide column)
eo: %(title)s (klaku por kaŝi kolumnon)

en: A filter already exists for that property
eo: Jam ekzistas filtrilo por tiu eco

en: or
eo: aŭ

en: yes
eo: jes

en: no
eo: ne

en: between
eo: inter

en: and
eo: kaj

en: Link here
eo: Ligu tie ĉi

en: Bold text: '''Example'''
eo: Grasa teksto: '''Ekzemplo'''

en: Italic text: ''Example''
eo: Kursiva teksto: ''Ekzemplo''

en: Heading: == Example ==
eo: Titolo: == Ekzemplo ==

en: Link: [http://www.example.com/ Example]
eo: Referenco: [http://www.example.com/ Ekzemplo]

en: Code block: {{{ example }}}
eo: Kodalineo: {{{ ekzemplo }}}

en: Horizontal rule: ----
eo: Horizontala streko: ----

en: New paragraph
eo: Nova alineo

en: Line break: [[BR]]
eo: Linirompo: [[BR]]

en: Image: [[Image()]]
eo: Bildo: [[Image()]]

en: Link to this section
eo: Referenco al tiu sekcio

en: Link to this diff
eo: Referenco al tiu diferencaĵo

en: Link to #%(id)s
eo: Referenco al  #%(id)s
