Trac - en to et translation catalogue (31 entries)

en: (no changeset information)
et: (muutuskogumi informatsioon puudub)

en: Close
et: Sulge

en: Tabular
et: Tabuleeritud

en: Unified
et: Ühendatud

en: Expand sub-directory in place
et: Ava alamkataloog siinsamas

en: Re-expand directory
et: Ava kataloog uuesti

en: Loading %(entry)s...
et: Laen %(entry)s...

en: (empty)
et: (tühi)

en: (error)
et: (viga)

en: Fold directory
et: Sulge kataloog

en: Show %(title)s
et: Näita %(title)s

en: %(title)s (click to hide column)
et: %(title)s (kliki veeru peitmiseks)

en: A filter already exists for that property
et: Selle omaduse filter on juba valitud

en: or
et: või

en: yes
et: jah

en: no
et: ei

en: between
et: vahel

en: and
et: ja

en: Link here
et: Lingi siia

en: Bold text: '''Example'''
et: Rasvane tekst: '''Näide'''

en: Italic text: ''Example''
et: Kaldtekst: ''Näide''

en: Heading: == Example ==
et: Pealkiri: == Näide ==

en: Link: [http://www.example.com/ Example]
et: Link: [http://www.näide.com/ Näide]

en: Code block: {{{ example }}}
et: Koodiblokk: {{{ näide }}}

en: Horizontal rule: ----
et: Horisontaaljoon: ----

en: New paragraph
et: Uus paragrahv

en: Line break: [[BR]]
et: Reavahetus: [[BR]]

en: Image: [[Image()]]
et: Pilt: [[Image()]]

en: Link to this section
et: Link sellele sektsioonile

en: Link to this diff
et: Link sellele diff'ile

en: Link to #%(id)s
et: Link ankrule #%(id)s
