Trac - en to et translation catalogue (1079 entries)

en: 
    ---------------------------------------------------------------------
    Project environment for '%(project_name)s' created.
    
    You may now configure the environment by editing the file:
    
      %(config_path)s
    
    If you'd like to take this new project environment for a test drive,
    try running the Trac standalone web server `tracd`:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Then point your browser to http://localhost:8000/%(project_dir)s.
    There you can also browse the documentation for your installed
    version of Trac, including information on further setup (such as
    deploying Trac to a real web server).
    
    The latest documentation can also always be found on the project
    website:
    
      http://trac.edgewall.org/
    
    Congratulations!
et: 
    ---------------------------------------------------------------------
    Projektikeskkond '%(project_name)s' loodud.
    
    Sa võid nüüd keskkonda konfigureerida failis:
    
      %(config_path)s
    
    Kui sa soovid oma uut projektikeskkonda kohe katsetada,
    proovi käivitada Trac' sisseehitatud veebiserver `tracd`:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Seejärel suuna oma brauser http://localhost:8000/%(project_dir)s.
    Sealt saad ka sirvida oma installeeritud Trac'i 
    versiooni dokumentatsiooni, k.a. instruktsioone edasiseks seadistamiseks (nt. 
    Traci paigaldamiseks päris veebiserverisse).
    
    Viimast dokumentatsiooni saab alati näha meie projekti
    veebist:
    
      http://trac.edgewall.org/
    
    Õnnitlused!

en:   %(page)s imported from %(filename)s
et:   %(page)s imporditud failidest %(filename)s

en:   %(title)s already exists
et:   %(title)s on juba olemas

en:   %(title)s is already up to date
et:   %(title)s on juba ajakohane

en:  (added)
et:  (lisatud)

en:  (with no actual effect on merging)
et:  (ilma tegeliku mõjuta ühendamisele)

en:  Indexing default repository
et:  Indekseerin vaikehoidlat

en:  Installing default wiki pages
et:  Paigaldan vaikekomplekti wiki-lehti

en:  at version %(rev)s
et:  versioon %(rev)s

en:  in %(repo)s
et:  hoidlas %(repo)s

en: !#%(name)s must contain at least one table cell (and table cells only)
et: !#%(name)s peab sisaldama vähemalt ühte tabelilahtrit (ja ainult tabelilahtreid)

en: !#%(name)s must contain at most one table
et: !#%(name)s võib sisaldada kõige rohkem ühte tabelit

en: "%(date)s" is an invalid date, or the date format is not known. Try "%(hint)s" instead.
et: "%(date)s" on vigane kuupäev, või on tegemist tundmatu kuupäevavorminguga. Proovi selle asemel "%(hint)s".

en: %(attachment)s (delete)
et:  %(attachment)s (kustuta)

en: %(attachment)s attached to %(resource)s
et: %(attachment)s lisatud %(resource)s

en: %(basename)s in %(dirname)s
et: %(basename)s kataloogides %(dirname)s

en: %(date)s (%(duration)s ago)
et: %(date)s (%(duration)s eest)

en: %(filename)s on %(parent)s – Attachment
et: %(filename)s on %(parent)s – Manus

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets matching %(query)s
et: päringule %(query)s vastavad %(groupvalue)s %(groupname)s sedelid

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets:
et: %(groupvalue)s %(groupname)s sedelid:

en: %(items)s added | %(items)s added
et[0]: %(items)s lisatud
et[1]: %(items)s lisatud

en: %(items)s removed | %(items)s removed
et[0]: %(items)s eemaldatud
et[1]: %(items)s eemaldatud

en: %(labels)s changed | %(labels)s changed
et[0]: %(labels)s muudetud
et[1]: %(labels)s muudetud

en: %(labels)s deleted | %(labels)s deleted
et[0]: %(labels)s kustutatud
et[1]: %(labels)s kustutatud

en: %(last)d of %(total)d
et: %(last)d / %(total)d

en: %(link)s is not a valid TracLink
et: %(link)s ei ole korrektne TracLink

en: %(msg)s: No node %(path)s at revision %(rev)s
et: %(msg)s: revisjonis %(rev)s puudub sõlm %(path)s

en: %(name)s at version %(version)s
et: %(name)s on versioon %(version)s

en: %(name)s is not a valid action.
et: %(name)s ei ole korrektne tegevus.

en: %(num)d added | %(num)d added
et[0]: %(num)d lisati
et[1]: %(num)d lisatud

en: %(num)d copied | %(num)d copied
et[0]: %(num)d kopeeriti
et[1]: %(num)d kopeeritud

en: %(num)d day | %(num)d days
et[0]: %(num)d päev
et[1]: %(num)d päeva

en: %(num)d deleted | %(num)d deleted
et[0]: %(num)d kustutati
et[1]: %(num)d kustutatud

en: %(num)d diff | %(num)d diffs
et[0]: %(num)d diff
et[1]: %(num)d diffi

en: %(num)d edited | %(num)d edited
et[0]: %(num)d muudeti
et[1]: %(num)d muudetud

en: %(num)d hour | %(num)d hours
et[0]: %(num)d tund
et[1]: %(num)d tundi

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
et[0]: %(num)d minut
et[1]: %(num)d minutit

en: %(num)d month | %(num)d months
et[0]: %(num)d kuu
et[1]: %(num)d kuud

en: %(num)d moved | %(num)d moved
et[0]: %(num)d teisaldati
et[1]: %(num)d teisaldatud

en: %(num)d prop | %(num)d props
et[0]: %(num)d omadus
et[1]: %(num)d omadusi

en: %(num)d week | %(num)d weeks
et[0]: %(num)d nädal
et[1]: %(num)d nädalat

en: %(num)d year | %(num)d years
et[0]: %(num)d aasta
et[1]: %(num)d aastat

en: %(num)i second | %(num)i seconds
et[0]: %(num)i sekund
et[1]: %(num)i sekundit

en: %(num)s match | %(num)s matches
et[0]: %(num)s vaste
et[1]: %(num)s vastet

en: %(num)s revision cached. | %(num)s revisions cached.
et[0]: %(num)s revisjon puhverdatud.
et[1]: %(num)s revisjoni puhverdatud.

en: %(page)s created
et: %(page)s loodud

en: %(page)s edited
et: %(page)s muudetud

en: %(parent)s doesn't exist, can't create attachment
et:  %(parent)s ei eksisteeri, manust ei saa luua

en: %(path)s does not appear to be a Subversion repository.
et: %(path)s ei paista olevat Subversion-hoidla.

en: %(perm)s privileges are required to perform this operation on %(resource)s. You don't have the required permissions.
et: %(resource)s ressursil selle toimingu tegemiseks on vajalikud %(perm)s õigused. Sinul need õigused puuduvad.

en: %(perm)s privileges are required to perform this operation. You don't have the required permissions.
et: Selleks toiminguks vajalikud %(perm)s õigused. Sinul need õigused puuduvad.

en: %(rev)s resynced on %(reponame)s.
et: %(rev)s uuesti sünkroonitud hoidlates %(reponame)s.

en: %(size)s bytes
et: %(size)s baiti

en: %(start)d - %(stop)d of %(total)d
et: %(start)d - %(stop)d / %(total)d

en: %(target)s in %(name)s
et: %(target)s nimedes %(name)s

en: %(type)s %(name)s does not exist.
et: %(type)s %(name)s ei eksisteeri.

en: %(type)s value "%(name)s" already exists
et: %(type)s väärtus "%(name)s" on juba olemas

en: %(value)s deleted
et: %(value)s kustutatud

en: '%(group1)s' and '%(group2)s' milestone groups both are declared to be "catch-all" groups. Please check your configuration.
et: '%(group1)s' ja '%(group2)s' verstapostigrupid on mõlemad määratud "catch-all" gruppideks. Palun kontrolli oma konfiguratsiooni.

en: '%(groupname)s' milestone group reused status '%(status)s' already taken by other groups. Please check your configuration.
et: '%(groupname)s' verstapostigrupp üritab kasutab olekut '%(status)s' mis on juba teiste gruppide kasutuses. Palun kontrolli oma konfiguratsiooni.

en: '%(name)s' is not a directory
et: '%(name)s' ei ole kataloog

en: '%(name)s' is not a file
et: '%(name)s' ei ole fail

en: ''Initial version''
et: ''esialgne versioon''

en: ''Plugin information not available''
et: 'Lisamooduli informatsioon ei ole kättesaadav'

en: ''System information not available''
et: ''Süsteemiinformatsioon ei ole kättesaadav''

en: (%(age)s ago)
et: (%(age)s eest)

en: (%(kind)s from [1:
                    %(old_path)s])
et: (%(kind)s teelt [1:
                    %(old_path)s])

en: (No files)
et: (Failid puuduvad)

en: (The file is empty)
et: (Fail on tühi)

en: (Undefined)
et: (Määratlemata)

en: (ascending)
et: (kasvavalt)

en: (blank page)
et: (tühi leht)

en: (comments: %(comments)s,
                     attachments: %(attachments)s)
et: (kommentaarid: %(comments)s,
                     manused: %(attachments)s)

en: (default)
et: (vaikimisi)

en: (descending)
et: (kahanevalt)

en: (empty)
et: (tühi)

en: (last modified by %(author)s)
et: (viimati muutsid: %(author)s)

en: (less than one hour ago)
et: (vähem kui üks tund tagasi)

en: (log)
et: (logi)

en: (more results for this group on next page)
et: (järgmisel leheküljel on veel selle grupi tulemusi)

en: (multiple changes)
et: (mitmed muudatused)

en: (no default)
et: (vaikimisi seadistus puudub)

en: (none)
et: (puudub)

en: (root)
et: (juurkataloog)

en: (size limit %(value)s)
et: (mahupiirang %(value)s)

en: (this ticket)
et: (see sedel)

en: (ticket not yet created)
et: (sedel pole veel loodud)

en: (toggle deleted branches)
et: (kustutatud harude lüliti)

en: (unknown template location)
et: (tundmatu mallide asukoht)

en: <Author field>
et: <Autori väli>

en: <number> must be a number
et: <number> peab olema number

en: ==== How to Reproduce ====
    
    While doing a %(method)s operation on `%(path_info)s`, Trac issued an internal error.
    
    ''(please provide additional details here)''
    
    Request parameters:
    {{{
    %(req_args)s
    }}}
    
    User agent: `#USER_AGENT#`
    
    ==== System Information ====
    %(sys_info)s
    ==== Enabled Plugins ====
    %(enabled_plugins)s
    ==== Python Traceback ====
    {{{
    %(traceback)s}}}
et: ==== Kuidas korrata ====
    
    Viies läbi %(method)s operatsiooni teel `%(path_info)s`, toimus Trac'is sisemine viga.
    
    ''(kirjelda lisaüksikasju siin)''
    
    Päringu parameetrid:
    {{{
    %(req_args)s
    }}}
    
    Kasutaja tarkvara: `#USER_AGENT#`
    
    ==== Süsteemi informatsioon ====
    %(sys_info)s
    ==== Lubatud lisamoodulid ====
    %(enabled_plugins)s
    ==== Python jälitusajalugu ====
    {{{
    %(traceback)s}}}

en: A new name is mandatory for a rename.
et: Ümbernimetamisoperatsioon vajab uut nime.

en: About Trac
et: Trac'ist lähemalt

en: Absolute format
et: Absoluutne

en: Action
et: Tegevus

en: Action:
et: Tegevus:

en: Actions
et: Tegevused

en: Add
et: Lisa

en: Add %(label_singular)s
et: Lisa %(label_singular)s

en: Add Alias:
et: Lisa alias:

en: Add Attachment to [1:%(parent)s]
et: Lisa manus [1:%(parent)s]

en: Add Component:
et: Lisa komponent:

en: Add Milestone:
et: Lisa verstapost:

en: Add Repository:
et: Lisa hoidla:

en: Add Subject to Group:
et: Lisa subjekt gruppi:

en: Add Version:
et: Lisa versioon:

en: Add a user or group to an existing permission group.
et: Lisa kasutaja või grupp olemasolevasse õiguste gruppi.

en: Add attachment
et: Lisa manus

en: Add milestone
et: Lisa verstapost

en: Add new milestone
et: Lisa verstapost

en: Add to Cc
et: Lisa Cc:sse

en: Add/Remove from Cc
et: Lisa/Kõrvalda Cc:st

en: Added
et: Lisatud

en: Adjust edit area height:
et: Seadista redaktori ala kõrgust:

en: Administration
et: Haldamine

en: Administration:
et: Haldus:

en: Advanced
et: Edasijõudnutele

en: Age
et: Vanus

en: Alias of %(repo)s
et: Hoidla %(repo)s alias

en: Aliases:
et: Aliased:

en: All upper-cased tokens are reserved for permission names
et: Kõik suurtähtedega tähised on reserveeritud õiguste nimede jaoks

en: Already logged in as %(user)s.
et: Oled juba sisse logitud kasutajana %(user)s.

en: And
et: Ja

en: Annotate each line with the last changed revision (this can be time consuming...)
et: Annoteeri iga rida viimase muudetud revisjoniga (see võib võtta kaua aega...)

en: Apply changes
et: Rakenda muudatused

en: Are you sure you want to completely delete this page?
et: Oled kindel, et tahad selle lehe täielikult kustutada?

en: Are you sure you want to delete this attachment?
et: Oled sa kindel, et soovid seda manust kustutada?

en: Are you sure you want to delete this milestone?
et: Kas olete kindel, et soovite selle verstaposti kustutada?

en: Are you sure you want to delete this report?
et: Kas olete kindel, et soovite kustutada selle raporti?

en: Are you sure you want to delete this ticket comment?
et: Kas olete kindel, et soovite selle sedeli kommentaari kustutada?

en: Are you sure you want to delete this ticket?
et: Kas olete kindel, et soovite selle sedeli kustutada?

en: Are you sure you want to delete version %(version)s of this page?
et: Oled kindel, et soovid kustutatda selle lehe versiooni %(version)s?

en: Arguments
et: Argumendid

en: As long as you don't add any items to the list, this field
                will remain completely hidden from the user interface.
et: Kuni käesolev loetelu on tühi, jääb väli
                kasutaja eest peidetuks.

en: Attach another file
et: Manusta veel faile

en: Attach file
et: Manusta fail

en: Attachment
et: Manus

en: Attachment '%(filename)s' not found
et: Manust '%(filename)s' ei leitud

en: Attachment '%(id)s' in %(parent)s
et: Manus '%(id)s' ressursides %(parent)s

en: Attachment '%(title)s' does not exist.
et: Manus '%(title)s' ei eksisteeri.

en: Attachment Info
et: Manuse info

en: Attachment field %(field)s is invalid: %(message)s
et: Manuse väli %(field)s on kehtetu: %(message)s

en: Attachments
et: Manused

en: Attachments of %(parent)s
et: %(parent)s manused

en: Auth
et: Autent

en: Authentication information not available. Please refer to the %(inst_doc)s.
et: Autentimiseks puudub vajalik informatsioon. Palun loe %(inst_doc)s.

en: Author
et: Autor

en: Author:
et: Autor:

en: Available Projects
et: Saadavad projektid

en: Available Reports
et: Saadaolevad raportid

en: Available actions:
et: Võimalikud tegevused:

en: Back to %(parent)s
et: Tagasi %(parent)s

en: Back to %(wikipage)s
et: Tagasi %(wikipage)s

en: Back to Query
et: Tagasi päringusse

en: Back to Roadmap
et: Tagasi tegevusplaani juurde

en: Back to Ticket #%(num)s
et: Tagasi sedelile #%(num)s

en: Backing up database ...
et: Teen andmebaasist varukoopiat ...

en: Bad request
et: Vigane päring

en: Basic Settings
et: Põhiseaded

en: Basics
et: Põhiasjad

en: Before you do that, though, please first try
                    [1:[2:searching]
                    for similar issues], as it is quite likely that this problem
                    has been reported before. For questions about installation
                    and configuration of Trac or its plugins, please try the
                    [3:mailing list]
                    instead of creating a ticket.
et: Enne selle tegemist, palun proovi
                    [1:[2:searching]
                    sarnaste juhtumite], sest on üpris tõenäoline,
                    et seda viga on varem raporteeritud. Trac'i ja selle lisamoodulite installeerimise
                    ja konfigureerimise küsimuste esitamiseks, kasuta 
                    sedeli loomise asemel
                    [3:mailing list].

en: Blank lines
et: Tühjad read

en: Browse Source
et: Sirvi lähtekoodi

en: Browse at revision %(rev)s
et: Sirvi revisjoni %(rev)s

en: Browse repository path %(path)s
et: Sirvi hoidlat %(path)s

en: Browser's language
et: Brauseri keel

en: By %(author)s
et: %(author)s järgi

en: Can't compare across different repositories: %(old)s vs. %(new)s
et: Ei saanud võrrelda üle erinevate hoidlate: %(old)s vs. %(new)s

en: Can't rename to existing %(name)s page.
et: Ei saa ümber nimetada olemasolevale %(name)s lehele.

en: Can't synchronize with repository "%(name)s" (%(error)s). Look in the Trac log for more information.
et: Ei saanud sünkroonida hoidlaga "%(name)s" (%(error)s). Vaata Trac'i logi, lisainformatsioon on seal.

en: Can't upload empty file
et: Tühja faili ei saa saata

en: Can't use %(annotator)s annotator: %(error)s
et: Ei saa kasutada %(annotator)s annotaatorit: %(error)s

en: Can't view %(link)s:
et: Ei saa vaadata %(link)s:

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel comment edit
et: Tühista kommentaari muutmine

en: Cannot load Python bindings for MySQL
et: Python-MySQL teeki ei saa laadida

en: Cannot load Python bindings for PostgreSQL
et: Python-PostgresSQL teeki ei saa laadida

en: Cannot load Python bindings for SQLite
et: Python-SQLite teeki ei saa laadida

en: Cannot reparent attachment "%(att)s" as it already exists in %(realm)s:%(id)s
et: Manust "%(att)s" ei saa teisaldada, sest see on juba %(realm)s : %(id)s olemas

en: Cannot synchronize a single revision on multiple repositories
et: Ei saa sünkroonida ühte revisjoni mitmes hoidlas

en: Case changes
et: Tähesuuruste muutused

en: Change
et: Muuda

en: Change History
et: Muudatuste ajalugu

en: Change History for [1:%(name)s]
et: [1:%(name)s] muudatuste ajalugu

en: Change Properties
et: Muuda omadusi

en: Change history
et: Muuda ajalugu

en: Change information
et: Muudatuse informatsioon

en: Change information for future version %(version)s (modified by %(author)s):
et: Muudatuste informatsioon järgmiseks versiooniks %(version)s (autoriks %(author)s):

en: ChangeLog
et: Muutusajalugu

en: Changed by %(author)s
et: %(author)s muutis

en: Changes
                  from [1:%(old_path)s]
                  at [2:r%(old_rev)s]
                  to [3:%(new_path)s]
                  at [4:r%(new_rev)s]
et: Muutused
                  tee [1:%(old_path)s]
                  revisjonis [2:r%(old_rev)s] võrreldes
                  tee [3:%(new_path)s]
                  revisjoniga [4:r%(new_rev)s]

en: Changes (by %(author)s):
et: Muudatused (autor: %(author)s):

en: Changes between
              [1:Initial Version] and
              [2:Version %(new)s] of
              [3:%(name)s]
et: Muudatused
              [3:%(name)s]
              [1:Initial Version] ja
              [2:Version %(new)s] vahel

en: Changes between
              [1:Version %(old)s] and
              [2:Version %(new)s] of
              [3:%(name)s]
et: Muudatused
              [3:%(name)s]
              [1:Version %(old)s] ja
              [2:Version %(new)s] vahel

en: Changes from
              [1:Version %(new)s] of
              [2:%(name)s]
et: Muudatused alates
              [2:%(name)s]
              [1:Version %(new)s]

en: Changes in %(reponame)s
                  from [1:%(old_path)s]
                  at [2:r%(old_rev)s]
                  to [3:%(new_path)s]
                  at [4:r%(new_rev)s]
et: Muudatused hoidlas %(reponame)s
                  tee [1:%(old_path)s]
                  revisjonis [2:r%(old_rev)s] võrreldes
                  tee [3:%(new_path)s]
                  revisjoniga [4:r%(new_rev)s]

en: Changes in [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]]
et: Muutuskogum teel [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]]

en: Changes in [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]] in %(reponame)s
et: Muudatused teel [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]] hoidlas %(reponame)s

en: Changeset  | Changesets
et[0]: Muutuskogum
et[1]: Muutuskogumid

en: Changeset %(id)s
et: Muutuskogum %(id)s

en: Changeset %(id)s for %(path)s
et: Muutuskogum %(id)s teel %(path)s

en: Changeset %(rev)s
et: Muutuskogum %(rev)s

en: Changeset %(rev)s in %(repo)s
et: Muutuskogum %(rev)s hoidlas %(repo)s

en: Changeset [1:%(new_rev)s]
et: Muutuskogum [1:%(new_rev)s]

en: Changeset [1:%(new_rev)s]
                  for [2:%(new_path)s]
et: Muutuskogum [1:%(new_rev)s]
                  teel [2:%(new_path)s]

en: Changeset [1:%(new_rev)s] in %(reponame)s
et: Muutuskogum [1:%(new_rev)s] hoidlas %(reponame)s

en: Changeset [1:%(new_rev)s] in %(reponame)s
                  for [2:%(new_path)s]
et: Muudatuskogum [1:%(new_rev)s] hoidlas %(reponame)s
                  teel [2:%(new_path)s]

en: Changeset in %(repo)s  | Changesets in %(repo)s
et[0]: Muutuskogum hoidlas %(repo)s
et[1]: Muutuskogumid hoidlas %(repo)s

en: Changesets
et: Muutuskogumid

en: Changesets in all repositories
et: Muutuskogum kõikides hoidlates

en: Clear
et: Tühjenda

en: Clone
et: Klooni

en: Closed
et: Suletud

en: Code fragment:
et: Koodifragment:

en: Columns
et: Veerud

en: Comma-delimited Text
et: Komaeraldatud tekst

en: Command not found
et: Käsku ei leitud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment %(cnum)s for Ticket #%(id)s
et: Sedeli #%(id)s kommentaar %(cnum)s

en: Comment %(num)s not found
et: Kommentaari %(num)s ei leitud

en: Comment (by %(author)s):
et: Kommentaar (autor: %(author)s):

en: Comment about this change (optional):
et: Kommentaar selle muudatuse kohta (ei ole kohustulik):

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Completed
et: Valminud

en: Completed %(duration)s ago (%(date)s)
et: Valmis saadud %(duration)s eest (%(date)s)

en: Completed:
et: Valminud:

en: Completion date may not be in the future
et: Tööde lõpptähtaeg ei tohi olla tulevikus

en: Completion error: %(err)s
et: Viga lõpetamisel: %(err)s

en: Component
et: Komponent

en: Component %(name)s already exists.
et: Komponent %(name)s on juba olemas.

en: Component %(name)s does not exist.
et: Komponent %(name)s ei eksisteerig.

en: Components
et: Komponendid

en: Compose a new ticket query by selecting filters and columns to display.
et: Koosta uus sedelipäring valides filtrid ja veerud mida näidata.

en: Configuration
et: Konfiguratsioon

en: Configuration Error
et: Konfiguratsiooni viga

en: Configuring Authentication
et: Konfigureerin autentimist

en: Configuring your language will result in all text
          displayed on this site to use your language instead of that of the
          server.
et: Keele seadistamise tulemuseks on, et
          kõik tekst siin veebis kasutab sinu keelt
          serveri oma asemel.

en: Configuring your time zone will result in all
          dates and times displayed on this site to use your time zone
          instead of that of the server.
et: Ajavööndi seadistamise tulemuseks on, et
          kõik kuupäevad ja ajad siin keskkonnas kasutavad sinu ajavööndit
          serveri oma asemel.

en: Console
et: Konsool

en: Context Navigation
et: Konteksti navigatsioon

en: Continue browsing through the current list of results,
                  from the last selected report or custom query.
et: Jätka viimasest raportist või oma päringust
                  saadud tulemuste loetelu sirvimist.

en: Copied or renamed
et: Kopeeritud või ümber nimetatud

en: Copy report
et: Kopeeri raport

en: Copying resources from:
et: Kopeerin ressursse:

en: Could not delete attachment
et: Manust ei saanud kustutada

en: Could not reparent attachment %(name)s
et: Manust "%(name)s" ei saanud teisaldada

en: Couldn't open Subversion repository %(path)s: %(svn_error)s
et: Subversion hoidla %(path)s avamine ebaõnnestus: %(svn_error)s

en: Create
et: Loo

en: Create New Report
et: Loo uus raport

en: Create New Ticket
et: Loo uus sedel

en: Create a copy of this ticket
et: Tee sellest sedelist koopia

en: Create new report
et: Loo uus raport

en: Create new report from current query
et: Loo sellest päringust uus raport

en: Create this page
et: Loo leht

en: Create ticket
et: Loo sedel

en: Created
et: Loodud

en: Creating a new Trac environment at %(envname)s
et: Loon uue Trac keskkonna %(envname)s

en: Creating and Initializing Project
et: Projekti loomine ja käivitamine

en: Creating scripts.
et: Loon skriptid.

en: Current state no longer exists
et: Praegune olek ei eksisteeri enam

en: Custom Query
et: Oma päring

en: Database "%(path)s" not found.
et: Andmebaasi "%(path)s" ei leitud.

en: Database already exists at %(path)s
et: Andmebaas asukohas %(path)s on juba olemas

en: Database connection string [%(default)s]>
et: Andmebaasi ühendusstring [%(default)s]>

en: Database is up to date, no upgrade necessary.
et: Andmebaas on ajakohane, uuendus ei ole vajalik.

en: Database newer than Trac version
et: Andmebaas on Trac'i versioonist uuem

en: Date
et: Kuupäev

en: Date & Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date format:
et: Kuupäeva vorming:

en: Date relative/absolute format:
et: Kuupäeva suhteline või absoluutvorm:

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Repository
et: Vaikimisi hoidla

en: Default date format
et: Vaikimisi kuupäeva vorming

en: Default date format:
et: Vaikimisi kuupäeva vorming:

en: Default format
et: Vaikimisi vorm

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Default language:
et: Vaikimisi keel:

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: Default timezone:
et: Vaikimisi ajavöönd:

en: Default:
et: Vaikimisi:

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Report {%(num)s} %(title)s
et: Kustutat raport {%(num)s} %(title)s

en: Delete Ticket #%(id)s
et: Kustuta sedel #%(id)s

en: Delete [1:%(name)s]
et: Kustuta [1:%(name)s]

en: Delete [1:Ticket #%(id)s]
et: Kustuta [1: sedel #%(id)s]

en: Delete attachment
et: Kustuta manus

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: Delete comment %(num)s
et: Kustuta kommentaar %(num)s

en: Delete comment %(num)s on Ticket #%(id)s
et: Kustuta sedeli #%(id)s kommentaar %(num)s

en: Delete milestone
et: Kustuta verstapost

en: Delete page
et: Kustuta lehekülg

en: Delete query
et: Kustuta päring

en: Delete report
et: Kustuta raport

en: Delete report {%(id)s} corresponding to this query
et: Kustuta sellele päringule vastav raport {%(id)s}

en: Delete this version
et: Kustuta see versioon

en: Delete those versions
et: Kustuta need versioonid

en: Delete ticket
et: Kustuta sedel

en: Delete version %(old_version)d to version %(version)d
et: Kustuta alates versioon %(old_version)d kuni %(version)d

en: Delete version %(version)d
et: Kustuta versioon %(version)d

en: Delete version %(version)s of [1:%(name)s]
et: Kustuta versioon %(version)s lehest [1:%(name)s]

en: Delete versions %(from)s to %(to)s of [1:%(name)s]
et: Kustuta versioonid alates %(from)s kuni %(to)s lehest [1:%(name)s]

en: Deleted pages
et: Kustutatud leheküljed

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description (you may use
                    [1:WikiFormatting]
                    here):
et: Kirjeldus (võid kasutada siin
                    [1:WikiFormatting]
                    ):

en: Description (you may use [1:WikiFormatting] here):
et: Kirjeldus (võid kasutada siin [1: WikiFormatting]):

en: Description changed by %(author)s:
et: Kirjeldust muutis: %(author)s:

en: Description of the file (optional):
et: Faili kirjeldus (valikuline):

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Description: (you may use [1:WikiFormatting] here)
et: Kirjeldus: (siin võib kasutada [1:WikiFormatting])

en: Diff [%(old_rev)s:%(new_rev)s] for %(path)s
et: Diff [%(old_rev)s:%(new_rev)s] teel %(path)s

en: Diff from %(old_path)s@%(old_rev)s to %(new_path)s@%(new_rev)s
et: Diff alates %(old_path)s@%(old_rev)s kuni %(new_path)s@%(new_rev)s

en: Diff from Old Revision to New Revision (as selected in the Diff column)
et: Diff vanast revisjonist uue revisjoni vastu (nagu valitud Diff veerus)

en: Diff mismatch: Base is a %(oldnode)s (%(oldpath)s in revision %(oldrev)s) and Target is a %(newnode)s (%(newpath)s in revision %(newrev)s).
et: Diff'i sobimatus: baasiks on %(oldnode)s (%(oldpath)s revisjonis %(oldrev)s) ning sihtmärk on %(newnode)s (%(newpath)s revisjonis %(newrev)s).

en: Differences
et: Erinevused

en: Directory
et: Kataloog

en: Directory exists and is not empty.
et: Kataloog on olemas ja ei ole tühi.

en: Directory:
et: Kataloog:

en: Do you have cookies enabled?
et: Kas teil on küpsised lubatud?

en: Does an environment already exist?
et: Kas keskkond on juba olemas?

en: Done.
et: Valmis.

en: Download
et: Lae alla

en: Download all attachments as:
et: Lae kõik manused alla selles vormis:

en: Download as Zip archive
et: Lae alla zip-arhiivina

en: Download failed
et: Allalaadimine ebaõnnestus

en: Download in other formats:
et: Lae alla teistes vormingutes:

en: Due
et: Tähtaeg

en: Due in %(duration)s (%(date)s)
et: Tähtaeg %(duration)s pärast (%(date)s)

en: Due:
et: Tähtaeg:

en: E-mail address and user name can be saved in the [1:Preferences].
et: E-posti aadressi ja kasutajanime saab salvestada [1:Preferences].

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Report {%(num)d} %(title)s
et: Muuda raportit {%(num)d} %(title)s

en: Edit comment %(cnum)s
et: Muuda kommentaari %(cnum)s

en: Edit milestone
et: Muuda verstaposti

en: Edit query
et: Muuda päringut

en: Edit report
et: Muuda raportit

en: Edit report {%(id)s} corresponding to this query
et: Muuda sellele päringule vastavat raportit {%(id)s}

en: Edit side-by-side
et: Toimeta kõrvuti

en: Edit this milestone
et: Muuda seda verstaposti

en: Edit this page
et: Muuda lehte

en: Edits
et: Muudatused

en: Email
et: E-post

en: Email address:
et: E-posti aadress:

en: Enable access keys
et: Luba kiirklahvid

en: Enabled
et: Lubatud

en: Enabled Plugins:
et: Lubatud lisamoodulid:

en: Error
et: Viga

en: Error reading '%(file)s', make sure it is readable.
et: Viga '%(file)s' lugemisel, kontrolli faili õigusi.

en: Error renaming session
et: Viga seansi ümber nimetamisel

en: Error while removing wiki-macros: %(err)s
    Trac doesn't load plugins from wiki-macros anymore. Please remove it by hand.
et: Viga "wiki-macros" kataloogi kustutamisel: %(err)s
    Trac ei lae sealt lisamooduleid ammu enam. Palun kustuta see kataloog käsitsi.

en: Error with navigation contributor "%(name)s"
et: Viga navigatsioonipakkujas "%(name)s"

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. The default value has not been saved.
et: Viga trac.ini kirjutamisel, kontrolli, et see oleks veebiserveri poolt kirjutatav. Vaikimisi väärtus ei ole salvestatud.

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. Your changes have not been saved.
et: Viga trac.ini kirjutamisel, vaata et see fail oleks veebiserveri poolt kirjutatav. Sinu muudatusi ei salvestatud.

en: Error:
et: Viga:

en: Error: %(message)s
et: Viga: %(message)s

en: Error: %(msg)s
et: Viga: %(msg)s

en: Error: Can't get description for macro %(name)s
et: Viga: kirjelduse saamine makrole %(name)s ebaõnnestus

en: Error: Forbidden character sequence "--" in htmlcomment wiki code block
et: Viga: keelatud märgijada "--" wiki htmlcomment koodiblokis

en: Event provider %(name)s failed for filters %(kinds)s:
et: Sündmusepakkuja %(name)s viga filtri %(kinds)s suhtes:

en: Example: The current time is [1:%(time)s] (UTC).
et: Näide: praegune aeg on [1: %(time)s] (UTC).

en: Failed to create environment.
et: Keskkonna loomine ebaõnnestus.

en: Failed to open environment: %(err)s
et: Keskkonna avamine ebaõnnestus: %(err)s

en: File
et: Fail

en: File "%(file)s", line %(line)s, in %(function)s
et: Fail "%(file)s", rida %(line)s, funktsioonis %(function)s

en: File %(path)s not found
et: Faili %(path)s ei leitud

en: File '%(name)s' exists
et: Fail '%(name)s' on olemas

en: File: | Files:
et[0]: Fail
et[1]: Failid

en: File: [1:]
et: Fail: [1:]

en: Filters
et: Filtrid

en: Follow copies
et: Järgne kopeerimistele

en: For either path, you can start typing the path and will be
                  presented a list of existing directories and files to select
                  from. Select an entry by clicking on it, or by using the
                  up/down cursor keys and hitting tab.
et: Mõlema tee jaoks võid alustada teekonna kirjutamist ja sulle
                  esitatakse loetelu olemasolevatest kataloogidest ja failidest millest
                  valida. Valiku saab teha klikkides valikuvõimalusi hiirega, või kasutades
                  üles/alla kursornuppe ja vajutades Tab.

en: Forget last query
et: Unusta viimane päring

en: Format: %(datehint)s
et: Formaat: %(datehint)s

en: Format: %(datetimehint)s
et: Formaat: %(datetimehint)s

en: Found a bug in Trac?
et: Leidsid Trac'ist vea?

en: From [%(rev)s]
et: Alates [%(rev)s]

en: From:
et: Alates:

en: Full name:
et: Täisnimi:

en: General
et: Üldine

en: Generated by Trac %(version)s
et: Loodud Trac %(version)s poolt

en: Genshi %(error)s error while rendering template %(location)s
et: Genshi %(error)s viga, mis tekkis malli %(location)s renderdamisel

en: Go to Save, Preview, Review or Cancel buttons
et: Mine salvestamise, eelvaate, ülevaate või tühistamise nupule

en: Go to repository index
et: Mine hoidlate indeksisse

en: Go to repository root
et: Mine hoidla juurkataloogi

en: Go to the editor
et: Mine redaktorisse

en: Go to the list of attachments
et: Vaata manuste nimekirja

en: Go!
et: Minek!

en: Grant Permission:
et: Lisa õiguseid:

en: Group results by
et: Grupeeri tulemused

en: Group:
et: Grupp:

en: HTML parsing error: %(message)s
et: HTML parsimisviga: %(message)s

en: HTML preview using %(renderer)s failed (%(err)s)
et: %(renderer)s kasutamine HTML-eelvaateks ebaõnnestus (%(err)s)

en: Header length is too short
et: Päise pikkus on ebapiisav

en: Help/Guide
et: Abi/õpetus

en: Hide all descriptions
et: Peida kõik kirjeldused

en: Hide from repository index
et: Peida hoidlate nimekirjast

en: Hide milestones with no due date
et: Peida tähtajatud verstapostid

en: Hint: clear the field to view latest revision
et: Vihje: tühjenda väli viimase revisjoni vaatamiseks

en: History
et: Ajalugu

en: Home page:
et: Kodulehekülg:

en: Hotcopy done.
et: Hotcopy valmis.

en: Hotcopying %(src)s to %(dst)s ...
et: Hotkopeerin %(src)s -> %(dst)s ...

en: I have files to attach to this ticket
et: Mul on faile mida sellele sedelile manustada

en: IP-Address: %(ipnr)s
et: IP-aadress: %(ipnr)s

en: ISO 8601 format
et: ISO 8601 vorming

en: Identifier
et: Identifikaator

en: If you specify a relative path, the log file will be stored inside the
                [1:log] directory of the project environment ([2:%(dir)s]).
et: Kui sa määrad suhtelise asukoha, siis logi salvestatakse
                projektikeskkonna [1:log] kataloogi ([2:%(dir)s]).

en: If you think this should work and you can reproduce the problem,
                  you should consider creating a bug report.
et: Kui arvad, et see peaks töötama ja oskad viga uuesti esile kutsuda,
                  kaalu vearaporti loomist.

en: Ignore:
et: Ignoreeri:

en: In the default time zone, this would be displayed as [1:%(formatted)s].
et: Vaikimisi ajavööndis näidatakse seda [1:%(formatted)s].

en: In your time zone %(tz)s, this would be displayed as
                [1:%(formatted)s].
et: Sinu ajavööndis %(tz)s näidatakse seda järgnevalt:
                [1:%(formatted)s].

en: Index
et: Indeks

en: Initenv for '%(env)s' failed.
et: Initenv keskkonnale '%(env)s' ebaõnnestus.

en: Initial Version
et: Esialgne versioon

en: Install
et: Paigalda

en: Install Plugin:
et: Installeeri lisamoodul:

en: Installed Plugins
et: Paigaldatud lisamoodulid

en: Insufficient privileges to perform this operation.
et: Selleks tegevuseks puuduvad piisavad õigused.

en: Invalid %(type)s name.
et: Vigane %(type)s nimi.

en: Invalid %(type)s value.
et: Vigane %(type)s väärtus.

en: Invalid Attachment
et: Vigane manus

en: Invalid Changeset Number
et: Vigane muutuskogumi number

en: Invalid Completion Date
et: Vigane lõppkuupäev

en: Invalid Date
et: Vigane kuupäev

en: Invalid Report Number
et: Vigane raporti number

en: Invalid Ticket
et: Vigane sedel

en: Invalid URL encoding (was %(path_info)r)
et: Vigane URL-i kodeerimine (oli %(path_info)r)

en: Invalid Wiki page: %(message)s
et: Vigane wiki-leht: %(message)s

en: Invalid arguments
et: Vigased parameetrid

en: Invalid attachment: %(message)s
et: Vigane manus: %(message)s

en: Invalid attribute '%(attr)s'
et: Vigane atribuut '%(attr)s'

en: Invalid changeset number
et: Vigane muutuskogumi number

en: Invalid comment threading identifier
et: Vigane kommentaari lõimuidentifikaator

en: Invalid component name.
et: Vigane komponendi nimi.

en: Invalid email encoding setting: %(pref)s
et: Vale e-posti kodeeringu seadistus: %(pref)s

en: Invalid key "%(key)s"
et: Vigane võti "%(key)s"

en: Invalid log level
et: Vigane logitase

en: Invalid log type
et: Vigane logitüüp

en: Invalid milestone name
et: Vigane verstaposti nimi

en: Invalid milestone name.
et: Vigane verstaposti nimi.

en: Invalid query constraint value
et: Vigane päring piirangu väärtus

en: Invalid resource identifier '%(id)s'
et: Vigane ressursi identifikaator '%(id)s'

en: Invalid ticket id list: %(value)s
et: Vigane sedeli id loetelu: %(value)s

en: Invalid ticket number
et: Vigane sedeli number

en: Invalid up/down value: %(value)s
et: Vigane üles/alla väärtus %(value)s

en: Invalid version name.
et: Vigane versiooni nimi.

en: Invoking trac-admin without command starts interactive mode.
et: trac-admin'i käivitamine ilma käsuta alustab interaktiivse režiimi.

en: Jump to the chosen preselected path
et: Hüppa eelvalitud sõlmele

en: Keyboard Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Keywords
et: Märksõnad

en: Language
et: Keel

en: Language:
et: Keel:

en: Last Change
et: Viimane muudatus

en: Last Visit
et: Viimane külastus

en: Last modified on %(date)s
et: Viimati muudetud %(date)s

en: Latest Revision
et: Viimane revisjon

en: Leave a redirection page at the old location
et: Jäta ümbersuunamise leht vanasse asukohta

en: License:
et: Litsents:

en: Line
et: Rida

en: Line %(lineno)d: Entry before first section header
et: Rida %(lineno)d: sissekanne enne esimese sektsiooni päist

en: Line %(lineno)d: Invalid entry
et: Rida %(lineno)d: vigane sissekanne

en: Line numbers
et: Reanumbrid

en: Load
et: Lae

en: Local variables:
et: Kohalikud muutujad:

en: Location
et: Asukoht

en: Location:
et: Asukoht:

en: Log Message
et: Logiteade

en: Log file:
et: Logifail:

en: Log level:
et: Logitase:

en: Logging
et: Logimine

en: Login
et: Logi sisse

en: Logout
et: Logi välja

en: MIME Types
et: MIME-tüübid

en: Manage %(label_plural)s
et: Halda %(label_plural)s

en: Manage Components
et: Halda komponente

en: Manage Milestones
et: Halda verstaposte

en: Manage Plugins
et: Halda lisamooduleid

en: Manage Repositories
et: Halda hoidlaid

en: Manage Versions
et: Halda versioone

en: Max items per page
et: Max arv tulemusi leheküljel

en: Merge changes
et: Ühenda muudatused

en: Message:
et: Teade:

en: Milestone
et: Verstapost

en: Milestone "%(name)s"
et: Verstapost "%(name)s"

en: Milestone "%(name)s" already exists, please choose another name.
et: Verstapost "%(name)s" on juba olemas, palun vali teine nimi.

en: Milestone %(name)s
et: Verstapost %(name)s

en: Milestone %(name)s already exists.
et: Verstapost %(name)s on juba olemas.

en: Milestone %(name)s completed
et: Verstapost %(name)s valmis

en: Milestone %(name)s does not exist.
et: Verstapost %(name)s ei eksisteeri.

en: Milestone:
et: Verstapost:

en: Milestones
et: Verstapostid

en: Milestones reached
et: Saavutatud verstapostid

en: Missing arguments to add a repository.
et: Hoidla lisamiseks on mõned argumendid puudu.

en: Missing arguments to add an alias.
et: Aliase lisamiseks on mõned argumendid puudu.

en: Missing environment variable "TRAC_ENV". Trac requires this variable to point to a valid Trac environment.
et: Puudub "TRAC_ENV" keskkonnamuutuja. Trac vajab seda muutujat korrektse Trac-keskkonna leidmiseks.

en: Missing field
et: Puuduolev väli

en: Missing or invalid form token. %(msg)s
et: Puuduv või vigane vormitähis. %(msg)s

en: Modified
et: Muudetud

en: Modify %(label_singular)s
et: Muuda %(label_singular)s

en: Modify Component:
et: Muuda komponenti:

en: Modify Milestone:
et: Muuda verstaposti:

en: Modify Repository:
et: Muuda hoidlat:

en: Modify Ticket
et: Muuda sedelit

en: Modify Version:
et: Muuda versiooni:

en: Most recent call last:
et: Kõige hilisem funktsiooni väljakutse viimasena:

en: Multi-values fields not supported yet
et: Multi-väärtustega väljad ei ole veel toetatud

en: N/A
et: ei ole saadaval

en: Name
et: Nimi

en: Name of the milestone:
et: Verstaposti nimi:

en: Name:
et: Nimi:

en: Need at least PySqlite %(version)s or higher
et: Vajame PySqlite'st vähemalt versiooni %(version)s või kõrgemat

en: Neither %(from_)s nor %(reply_to)s are specified in the configuration.
et: Konfiguratsioonis pole määratletud %(from_)s ega %(reply_to)s.

en: New Milestone
et: Uus verstapost

en: New Report
et: Uus raport

en: New Ticket
et: Uus sedel

en: New name:
et: Uus nimi:

en: Next
et: Järgmine

en: Next Change
et: Järgmine muudatus

en: Next Changeset
et: Järgmine muutuskogum

en: Next Milestone
et: Järgmine verstapost

en: Next Page
et: Järgmine leht

en: Next Period
et: Järgnev periood

en: Next Revision
et: Järgmine revisjon

en: Next Ticket
et: Järgmine sedel

en: Next Version
et: Järgmine versioon

en: Next status will be '%(name)s'
et: Järgmine olek on '%(name)s'

en: No %s selected
et: Ühtegi %s ei ole valitud

en: No administration panels available
et: Ühtegi halduspaneeli pole saadaval

en: No available MIME conversions from %(old)s to %(new)s
et: MIME teisendusi %(old)s -> %(new)s ei ole saadaval

en: No changes
et: Muudatused puuduvad

en: No changeset %(rev)s in the repository
et: Muutuskogumit %(rev)s pole hoidlas

en: No component selected
et: Ühtki komponenti ei ole valitud

en: No date set
et: Kuupäeva pole määratud

en: No default repository defined
et: Vaikimisi hoidlat pole seadistatud

en: No destination file created
et: Sihtfaile ei loodud

en: No differences to show
et: Erinevused puuduvad

en: No file uploaded
et: Üleslaetud faile ei ole

en: No files found
et: Ühtegi faili ei leitud

en: No image "%(id)s" attached to %(parent)s
et: %(parent)s pole manustatud pilti "%(id)s"

en: No matches found.
et: Ei leitud ühtegi.

en: No milestone selected
et: Ühtegi verstaposti pole valitud

en: No node %(path)s
et: Sõlm %(path)s puudub

en: No node %(path)s at revision %(rev)s
et: Revisjonis %(rev)s puudub sõlm %(path)s

en: No permission to change the ticket reporter.
et: Sedeli raporteerija muutmise õigused puuduvad.

en: No permission to change ticket fields.
et: Sedeli väljade muutmise õigused puuduvad.

en: No permission to edit the ticket description.
et: Sedeli kirjelduse muutmise õigused puuduvad.

en: No permission to view change log
et: Muutusajaloo vaatamiseks puuduvad õigused

en: No permission to view changeset %(rev)s on %(repos)s
et: Muutuskogumi %(rev)s vaatamiseks hoidlas %(repos)s puuduvad õigused

en: No permissions to add a comment.
et: Kommentaari lisamiseks puuduvad õigused.

en: No reports available.
et: Ühtegi aruannet ei ole kättesaadaval.

en: No repositories were selected.
et: Ühtegi hoidlat ei olnud valitud.

en: No repository specified and no default repository configured.
et: Hoidlat pole määratud ja ühtegi vaikimisi hoidlat pole seadistatud.

en: No results
et: Tulemusi ei ole

en: No revisions
et: Revisjonid puuduvad

en: No revisions found
et: Revisjonid puuduvad

en: No such changeset
et: Sellist muutuskogumit ei ole

en: No such node
et: Seda sõlme ei ole

en: No svn:externals configured in trac.ini
et: svn:externals definitsioonid trac.ini's puuduvad

en: No tickets found
et: Ühtegi sedelit ei leitud

en: No upgrade module for version %(num)i (%(version)s.py)
et: Versioonile %(num)i (%(version)s.py) uuendusmoodul puudub

en: No version "%(num)s" for Wiki page "%(name)s"
et: Wiki-lehe "%(name)s" versioon "%(num)s" puudub

en: No version %(version)d for comment %(cnum)d on ticket #%(ticket)s
et: Kommentaari %(cnum)d version %(version)d sedeli #%(ticket)s puudub

en: No version selected
et: Ühtegi versiooni pole valitud

en: Non-ascii environment path '%(path)s' not supported.
et: Mitte-ascii tähti kasutatavaid keskkonna asukohti '%(path)s' ei toetata.

en: None
et: Mitte ükski

en: Nonexistent path
et: Teed ei eksisteeri

en: Normal
et: Normaalne

en: Note that [1:Subject] or [2:Group] names can't be all upper-case,
          as that is reserved for permission names.
et: Pane tähele,et [1:Subject] ega [2:Group] nimed ei tohi koosneda ainult suurtähtedest,
          sest see formaat on reserveeritud õiguste nimedeks.

en: Note that the %(name)s plugin seems to be involved.
et: Pane tähele, et %(name)s lisamoodul tundub olevat seotud.

en: Note that the following plugins seem to be involved:
et: Pange tähele, et järgmised lisamoodulid näivad olevat seotud:

en: Note: Universal Co-ordinated Time (UTC) is also known as Greenwich Mean Time (GMT).[1:]
            A positive offset is used to indicate a timezone at the east of Greenwich, i.e. ahead of Universal Time.
et: Märkus: Universal Co-ordinated Time (UTC) on tuntud ka kui Greenwich Mean Time (GMT).[1:]
            Positiivse täisarvuga offseti kasutatakse ajatsooni märgistamiseks, mis jääb Greenwich'ist itta, e. mis on universaalajast ees.

en: Old / New
et: Uus / Vana

en: Older Revisions
et: Vanemad revisjonid

en: Oops…
et: Oih...

en: Open (by due date)
et: Avatud (tähtaja järgi)

en: Open (no due date)
et: Avatud (tähtaeg pudub)

en: Or
et: Või

en: Order
et: Järjekord

en: Order numbers must be unique
et: Järjekorranumbrid peavad olema unikaalsed

en: Original Format
et: Algvormingus

en: Otherwise, please %(create)s a new bug report
                    describing the problem and explain how to reproduce it.
et: Muul juhul, palun %(create)s uus vearaport milles
                    kirjelda probleemi ja seleta kuidas viga esile kutsuda.

en: Owned by:
et: Vastutav isik:

en: Owner
et: Omanik

en: Owner:
et: Omanik:

en: Package
et: Pakett

en: Page %(name)s does not exist
et: Leht %(name)s puudub

en: Page %(name)s not found
et: Leht %(name)s puudub

en: Page %(num)d
et: Lehekülg %(num)d

en: Page %(page)s is beyond the number of pages in the query
et: Lehekülg %(page)s on suurem kui päringus olevate lehekülgede arv

en: Page history
et: Lehe ajalugu

en: Page is read-only
et: Lehekülg on muutmatu

en: Page not modified
et: Lehekülge ei muudetud

en: Page not modified, showing latest version.
et: Lehte ei muudetud, näitan viimast versiooni.

en: Parent Directory
et: Ülemkataloog

en: Parent directory
et: Ülemkataloog

en: Permissions
et: Õigused

en: Plain Text
et: Lihttekst

en: Please report this issue to the plugin maintainer.
et: Palun teavitage lisamooduli hooldajat sellest probleemist.

en: Please review all those changes and manually merge them with your
            own changes. [1:]
            If you're unsure about what you're doing, please press [2:Cancel]
            (losing your changes) and start editing the latest version of the page
            again.
et: Palun võta ette nende muudatuste ülevaatus ja ühenda nad käsitsi
            oma muudatustega. [1:]
            Kui sa pole kindel mida teha, palun vajuta [2:Cancel]
            (sinu muudatused kaovad) ning alusta lehe viimase versiooni muutmist
            uuesti.

en: Please review your configuration, probably starting with %(section)s in your %(tracini)s.
et: Palun kontrolli oma konfiguratsiooni, arvatavasti alates %(section)s oma %(tracini)s.

en: Please visit the Trac open source project:
            [1:http://trac.edgewall.org/]
et: Külasta Trac avatud lähtekoodiga projekti:
            [1:http://trac.edgewall.org/]

en: Plugin %(name)s already installed
et: Lisamoodul %(name)s on juba paigaldatud

en: Plugins
et: Lisamoodulid

en: Possible Values
et: Võimalikud väärtused

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preferences:
et: Eelistused:

en: Prepare Diff
et: Valmista ette Diff

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview Page
et: Lehekülje eelvaade

en: Preview changes to comment %(cnum)s
et: Kontrolli kommentaari %(cnum)s muudatuste eelvaadet

en: Preview:
et: Eelvaade:

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Change
et: Eelmine muudatus

en: Previous Changeset
et: Eelmine muutuskogum

en: Previous Milestone
et: Eelmine verstapost

en: Previous Page
et: Eelmine leht

en: Previous Period
et: Eelnev periood

en: Previous Revision
et: Eelmine revisjon

en: Previous Ticket
et: Eelmine sedel

en: Previous Version
et: Eelmine versioon

en: Priorities
et: Prioriteedid

en: Priority
et: Prioriteet

en: Project
et: Projekt

en: Project Name [%(default)s]>
et: Projekti nimi [%(default)s]>

en: Properties
et: Omadused

en: Property %(label)s %(rendered)s
et: Omadus %(label)s %(rendered)s

en: Property %(name)s
                      changed from %(old)s to %(new)s
et: Omadus %(name)s
                      muudetud %(old)s -> %(new)s

en: Property %(name)s deleted
et: Omadus %(name)s kustutatud

en: Property %(name)s set to %(value)s
et: Omadus %(name)s seadistatud %(value)s

en: Property %(prop)s changed
et: Omadus %(prop)s muudetud

en: Property [1:%(name)s] set to %(value)s
et: Omadusele [1:%(name)s] on määratud väärtus %(value)s

en: PySqlite 2.5.2 - 2.5.4 break Trac, please use 2.5.5 or higher
et: Kuna PySqlite 2.5.2 - 2.5.4 teeb Trac'i katki, siis palun kasutage 2.5.5 või uuemat

en: Query filter requires field and constraints separated by a "="
et: Päringu filter nõuab välja ja piirangute eraldamist märgiga "="

en: Query filter requires field name
et: Päringu filter nõuab välja nime

en: Query filters
et: Päringufiltrid

en: Query for Report: (can be either SQL or, if starting with [1:query:],
                  a [2:TracQuery] expression)
et: Päringu raport: (võib olla SQL või, kui algab prefiksiga [1:query:],
                  [2:TracQuery] väljend)

en: Query max %(max)s is invalid.
et: Päringu parameeter max %(max)s on vigane.

en: Query page %(page)s is invalid.
et: Vigane päringu leht: %(page)s.

en: Query parameter "sort=%(sort_col)s"  is invalid
et: Päringu parameeter "sort=%(sort_col)s"  on vigane

en: Quickjump to %(name)s
et: Kiirhüpe %(name)s

en: RSS Feed
et: RSS voog

en: Refresh
et: Värskenda

en: Relative format
et: Suhteline

en: Released
et: Avaldatud

en: Released:
et: Avaldatud:

en: Remove from Cc
et: Kõrvalda Cc:st

en: Remove selected items
et: Eemalda valitud elemendid

en: Removed
et: Eemaldatud

en: Rename [1:%(name)s]
et: Vaheta [1:%(name)s] nime

en: Rename page
et: Vaheta lehekülje nime

en: Renaming the page will rename all existing versions of the page in place.
et: Lehekülje nimevahetus paneb uue nime kõigile olemasolevatele versioonidele sellest leheküljest.

en: Replace existing attachment of the same name
et: Asenda olemasolevad samanimelised manused

en: Reply
et: Vasta

en: Reply to comment %(cnum)s
et: Vastus kommentaarile %(cnum)s

en: Reply, quoting this description
et: Vasta, tsiteerides kirjeldust

en: Report Title:
et: Raporti nimi:

en: Report arguments
et: Raporti argumendid

en: Report failed: %(error)s
et: Raport ebaõnnestus: %(error)s

en: Report {%(num)s} does not exist.
et: Raportit {%(num)s} ei eksisteeri.

en: Report {%(num)s} has no SQL query.
et: Raportil {%(num)s} puudub SQL päring.

en: Reported by:
et: Raporteeris:

en: Reporter
et: Raporteerija

en: Reporter:
et: Raporteerija:

en: Repositories
et: Hoidlad

en: Repository %(repo)s
et: Hoidla %(repo)s

en: Repository '%(repo)s' not found
et: Hoidlat '%(repo)s' ei leitud

en: Repository Index
et: Hoidlate nimekiri

en: Repository URL
et: Hoidla URL

en: Repository changesets
et: Hoidla muutuskogumid

en: Repository:
et: Hoidla:

en: Resolution
et: Resolutsioon

en: Resolutions
et: Resolutsioonid

en: Restore session:
et: Taasta seanss:

en: Results
et: Tulemused

en: Resyncing repository history for %(reponame)s...
et: Sünkroonin uuesti ajalugu hoidlates %(reponame)s...

en: Retarget associated open tickets to milestone:
et: Määra seotud avatud sedelid verstapostile:

en: Retarget associated tickets to milestone
et: Suuna seotud sedelid ümber verstapostile

en: Return to Last Query
et: Tagasi viimasesse päringusse

en: Reverse Diff
et: Pöörd-diff

en: Review
et: Ülevaade

en: Review Changes
et: Muudatuste ülevaatus

en: Revision
et: Revisjon

en: Revision %(num)s
et: Revisjon %(num)s

en: Revision Log
et: Revisjoniajalugu

en: Revision Log (restarting at %(path)s, rev. %(rev)s)
et: Revisjoniajalugu (algab uuesti teelt %(path)s, rev. %(rev)s)

en: Revision Log Mode:
et: Revisjoni ajaloo režiim:

en: Revision in which the line changed
et: Revisjon milles rida muutus

en: Revision info
et: Revisjoni info

en: Roadmap
et: Tegevusplaan

en: SMTP Notification Error
et: SMTP teavituse viga

en: SQL Query
et: SQL päring

en: SQL reports and saved custom queries
et: SQL raportid ja salvestatud päringud

en: Save
et: Salvesta

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Save query
et: Salvesta päring

en: Save report
et: Salvesta raport

en: Save updated query in report {%(id)s}
et: Salvesta uuendatud päring raportis {%(id)s}

en: Schedule
et: Ajakava

en: Search
et: Otsi

en: Search %(project)s
et: Otsi %(project)s

en: Search Results
et: Otsingu tulemused

en: Search query too short. Query must be at least %(num)s characters long.
et: Otsingupäring on liiga lühike. Päring peab olema vähemalt %(num)s märgi pikkune.

en: Search:
et: Otsi:

en: Section
et: Jagu

en: Secure cookies are enabled, you must use https to submit forms.
et: Turvalised küpsised on sisse lülitatud, seetõttu pead vormide saatmiseks kasutama https'i.

en: See [wiki:"%(name)s"].
et: Vaata [wiki:"%(name)s"].

en: See the diffs
et: Vaata diff'e

en: See the preview
et: Vaata eelvaadet

en: Select paths and revs for Diff
et: Vali diff'i jaoks teed and revisjonid

en: Select the base and the target for the diff:
et: Vali diff'i jaoks alus ja sihtmärk:

en: Selecting and pressing 'Preview' enters a two-column [edit|preview] mode
et: Valides ja vajutades 'Eelvaade' viib redaktori kahe-veerulisesse [muudatused|eelvaade] režiimi

en: Server's local time zone
et: Serveri kohalik ajavöönd

en: Session '%(id)s' already exists. Please choose a different session ID.
et: Seanss '%(id)s' on juba olemas. Palun vali mõni teine seansi ID.

en: Session '%(sid)s' already exists
et: Seanss '%(sid)s' on juba olemas

en: Session '%(sid)s' not found
et: Seanssi '%(sid)s' ei leitud

en: Session key:
et: Seansivõti:

en: Severities
et: Tõsidusastmed

en: Severity
et: Tõsidus

en: Show Descriptions
et: Näita kirjeldusi

en: Show all descriptions
et: Näita kõiki kirjeldusi

en: Show completed milestones
et: Näita valmis saadud verstaposte

en: Show differences
et: Vaata erinevusi

en: Show entry in browser
et: Vaata kannet brauseris

en: Show full changeset
et: Vaata täielikku muudatuskogumit

en: Show full log messages
et: Näita täielikke logiteateid

en: Show only adds and deletes
et: Näita ainult lisamisi ja kustutamisi

en: Show original file (revision %(old_rev)s)
et: Vaata algset faili (revisjonis %(old_rev)s)

en: Show previous version in browser
et: Sirvi eelmist versiooni brauseriga

en: Show revision %(rev)s of this file in browser
et: Näita revisjoni %(rev)s sellest failist brauseris

en: Show revision log
et: Vaata revisjoniajalugu

en: Show the %(range)s differences restricted to %(path)s
et: Näita %(range)s erinevusi piiratuna teega %(path)s

en: Show the changes in full context
et: Näita muudatusi täiskontekstis

en: Show the changeset %(id)s restricted to %(path)s
et: Näita muutuskogumit %(id)s piiratuna teega %(path)s

en: Show under each result:
et: Näita iga tulemuse all:

en: Show what was removed (content at revision %(old_rev)s)
et: Näita mida kõrvaldati (revisjoni %(old_rev)s sisu)

en: Size
et: Suurus

en: Someone else has modified that page since you started your edits.
et: Keegi teine on muutnud seda lehekülge pärast seda kui sa alustasid oma muudatustega.

en: Sorry, can not save your changes. This ticket has been modified by someone else since you started
et: Muudatusi ei saanud salvestada. Veel keegi teine alustas vahepeal sedeli muutmist

en: Sorry, no documentation found
et: Vabandust, dokumentatsiooni puudub

en: Sorry, this page has been modified by somebody else since you started
                editing. Your changes cannot be saved.
et: Vabandust, seda lehte muudeti kellegi teise poolt peale seda kui sa oma toimetamist
                alustasid. Sinu muudatusi ei ole seetõttu võimalik salvestada.

en: Sort by %(col)s %(direction)s
et: Sorteeri %(col)s järgi %(direction)s

en: Sort by:
et: Sorteeri:

en: Space or comma delimited email addresses and usernames are accepted.
et: Siia sobivad tühiku või komaga eraldatud e-posti aadressid ja kasutajanimed.

en: Start Page
et: Alguslehekülg

en: Status
et: Olek

en: Stop on copy
et: Peatu kopeerimisel

en: Style:
et: Stiil:

en: Subject
et: Subjekt

en: Subject:
et: Subjekt:

en: Submit changes
et: Edasta muudatused

en: Submit changes to comment %(cnum)s
et: Salvesta kommentaari %(cnum)s muudatused

en: Subversion >= 1.0 required, found %(version)s
et: Subversion >= 1.0 vajalik, leidsin %(version)s

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Summary:
et: Kokkuvõte:

en: Switch to plain text view
et: Lülita lihttekstivaatesse

en: Syntax Highlighting
et: Süntaksi esiletõstmine

en: System Information
et: Süsteemi informatsioon

en: System Information:
et: Süsteemi informatsioon:

en: TLS enabled but server does not support TLS
et: TLS lubatud, aga server ei toeta TLS-i

en: Tab-delimited Text
et: Tab-eraldatud tekst

en: Table of Contents
et: Sisukord

en: The %(change)s has been saved, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
et: %(change)s on salvestatud, kuid märguannete saatmisel tekkis viga: %(message)s

en: The %(field)s value "%(name)s" has been added.
et: Väärtus "%(name)s" lisati väljale %(field)s.

en: The Pygments syntax highlighter can be used with
          different coloring styles.
et: Pygments süntaksi esiletõstjat võib kasutada
          erinevate värviskeemidega.

en: The Trac Environment needs to be upgraded.
    
    Run "trac-admin %(path)s upgrade"
et: Trac-keskkond vajab uuendamist
    
    Käivita "trac-admin %(path)s upgrade"

en: The Trac Project
et: Projekt Trac

en: The Wiki page field '%(field)s' is invalid: %(message)s
et: Wiki-lehe väli '%(field)s' on vigane: %(message)s

en: The [1:Default language] option uses the browser's
            language negotiation feature to select the appropriate language.
et: [1:Default language] valik kasutab brauseri
            automaatset keeleseadistuse oskust õige keele valimiseks.

en: The action "%(name)s" is not available.
et: Tegevus "%(name)s" ei ole kättesaadaval.

en: The action that triggered the error was:
et: Tegevus, mis põhjustas vea oli:

en: The alias "%(name)s" has been added.
et: Alias "%(name)s" on lisatud.

en: The complete history of the page will be moved to the new location.
et: Kogu lehekülje ajalugu liigub uue nimega asukohta.

en: The component "%(name)s" has been added.
et: Komponent "%(name)s" on lisatud.

en: The date "%(date)s" is outside valid range. Try a date closer to present time.
et: Kuupäev "%(date)s" on sobivaste vahemikust väljaspool. Proovi kuupäeva, mis on praegusele ajale lähemale.

en: The file or directory '%(path)s' doesn't exist at revision %(rev)s or at any previous revision.
et: Faili või kataloogi '%(path)s' ei eksisteeri revisjonis %(rev)s ega üheski eelnevas.

en: The following arguments are missing: %(args)s
et: Puuduvad järgnevad argumendid: %(args)s

en: The following component has been disabled: | The following components have been disabled:
et[0]: Keelatud komponent:
et[1]: Keelatud komponendid:

en: The following component has been enabled: | The following components have been enabled:
et[0]: Lubatud komponent:
et[1]: Lubatud komponendid:

en: The following errors happened while copying the environment:
et: Keskkonna kopeerimise ajal tekkisid järgnevad vead:

en: The following pages have a name similar to this page, and may be related:
et: Järgmistel lehekülgedel on sellele lehele sarnane nimi, ja nad võivad olla seotud:

en: The milestone "%(name)s" has been added.
et: Verstapost "%(name)s" on lisatud.

en: The milestone "%(name)s" has been deleted.
et: Verstapost "%(name)s" on kustutatud.

en: The new name is invalid.
et: Uus nimi on vigane.

en: The new name must be different from the old name.
et: Uus nimi peab olema vanast nimest erinev.

en: The owner will be changed from %(current_owner)s
et: Omanik vahetub: %(current_owner)s ->

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(authname)s
et: Omanik vahetub: %(current_owner)s -> %(authname)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(selected_owner)s
et: Omanik vahetub: %(current_owner)s -> %(selected_owner)s

en: The page %(name)s already exists.
et: Lehekülg %(name)s on juba olemas.

en: The page %(name)s does not exist. You can create it here.
et: Lehekülge %(name)s puudub. Selle võib siin luua.

en: The page %(name)s has been deleted.
et: Leht %(name)s on kustutatud.

en: The permission %(action)s was already granted to %(subject)s.
et: Õigus %(action)s oli %(subject)s juba antud.

en: The report has been created.
et: Raport on loodud.

en: The report {%(id)d} has been deleted.
et: Raport {%(id)d} on kustutatud.

en: The repository "%(name)s" has been added.
et: Hoidla "%(name)s" on lisatud.

en: The repository directory must be absolute
et: Hoidla kataloog peab olema absoluutne

en: The repository directory must be an absolute path.
et: Hoidla kataloog peab olema absoluutne failisüsteemi asukoht.

en: The repository directory must be located below one of the following directories: %(dirs)s
et: Hoidla kataloog peab olema alamakataloog ühes järgnevatest kataloogidest: %(dirs)s

en: The repository type '%(type)s' is not supported
et: '%(type)s'-tüüpi hoidla jaoks ei ole tuge

en: The resolution will be deleted
et: Resolutsioon kustutatakse

en: The resolution will be set
et: Resolutsiooniks seatakse

en: The resolution will be set to %(name)s
et: Lahenduseks määratakse %(name)s

en: The selected %(field)s values have been removed.
et: %(field)s valitud väärtused on kustutatud.

en: The selected components have been removed.
et: Valitud komponendid on eemaldatud.

en: The selected milestones have been removed.
et: Valitud verstapost on eemaldatud.

en: The selected permissions have been revoked.
et: Valitud õigused on tühistatud.

en: The selected repositories have been removed.
et: Märgitud hoidlad on eemaldatud.

en: The selected versions have been removed.
et: Valitud versioonid on eemaldatud.

en: The session has been loaded.
et: Sessioon on laetud.

en: The session key is used to identify stored custom
          settings and session data on the server. Although it is
          automatically generated by default, you may change it to something
          easier to remember at any time if you wish to load your settings
          in a different web browser.
et: Seansivõtit kasutatakse isiklike seadistuste
          ja muude seansiandmete salvestamiseks serveris. 
    Kuigi see
          genereeritakse vaikimisi automaatselt, võid sa ta muuta selle millekski
          kergemini meeldejäetavamaks igal ajal, kui sa soovid laadida oma seadistused
          mingis teises veebibrauseris.

en: The subject %(subject)s has been added to the group %(group)s.
et: Subjekt %(subject)s on lisatud rühma %(group)s.

en: The subject %(subject)s has been granted the permission %(action)s.
et: Subjektile %(subject)s on antud õigus %(action)s .

en: The subject %(subject)s was already added to the group %(group)s.
et: Subjekt %(subject)s oli juba lisatud rühma %(group)s.

en: The ticket #%(id)s has been deleted.
et: Sedel #%(id)s on kustutatud.

en: The ticket %(ticketref)s has been created, but you don't have permission to view it.
et: Sedel %(ticketref)s on loodud, aga sul ei ole õigusi selle vaatamiseks.

en: The ticket %(ticketref)s has been created. You can now attach the desired files.
et: Sedel %(ticketref)s on loodud. Nüüd võib selle külge faile manustada.

en: The ticket comment %(num)s on ticket #%(id)s has been deleted.
et: Sedeli #%(id)s kommentaar %(num)s on kustutatud.

en: The ticket field '%(field)s' is invalid: %(message)s
et: Sedeli väli '%(field)s' on vigane: %(message)s

en: The ticket has been created, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
et: Sedel sai loodud, aga märguande saatmisel tekkis viga: %(message)s

en: The ticket will be disowned
et: Sedelilt eemaldatakse omanik

en: The user %(user)s already has permission %(action)s.
et: Kasutajal %(user)s on %(action)s õigused juba olemas.

en: The user %(user)s requires read _and_ write permissions to the database file %(path)s and the directory it is located in.
et: Kasutaja %(user)s vajab lugemis- _ja_ kirjutamisõigusi andmebaasile %(path)s ning kataloogile kus ta asub.

en: The version "%(name)s" has been added.
et: Versioon "%(name)s" on lisatud.

en: The version %(version)d of the page %(name)s has been deleted.
et: Versioon %(version)d lehest %(name)s on kustutatud.

en: The versions %(from_)d to %(to)d of the page %(name)s have been deleted.
et: Versioonid alates %(from_)d kuni %(to)d lehest %(name)s on kustutatud.

en: The web server does not have sufficient permissions to store files in
                the environment plugins directory.
et: Veebiserveril ei ole piisavalt õigusi, et salvestada faile
                keskkonna lisamoodulite kataloogi.

en: The wiki page is too long (must be less than %(num)s characters)
et: Wiki-leht on liiga pikk (peab olema vähem kui %(num)s tähemärki)

en: There was an internal error in Trac.
                    It is recommended that you notify your local
                    [1:
                        Trac administrator] with the information needed to
                    reproduce the issue.
et: Trac'is toimus sisemine viga.
                    Soovitatav on oma kohaliku
                    [1:
                        Trac administrator] poole pöörduda ja edastada informatsiooni mille abil
                    saaks vea uuesti esile kutsuda.

en: This checkbox allows you to add or remove yourself from the CC list.
et: See linnuke võimaldab sul end lisada või eemaldada koopia saajate loetelust.

en: This information is used to associate your login name with your
            email address and full name, which is used for email
            notification and RSS feeds, for example.
et: Seda informatsiooni kasutatakse su kasutajanime seostamiseks sinu
            e-posti aadressi ja täisnimega, mida kasutatakse näiteks
            e-posti märguannetes ja RSS voogudes.

en: This information is used to automatically populate some forms
            on this site with your contact details.
et: Seda informatsiooni kasutatakse osade vormide automaatseks täitmiseks
            sinu kontaktinfoga.

en: This is an irreversible operation.
et: See on pöördumatu operatsioon.

en: This is probably a local installation issue.
et: See on ilmselt kohalik paigaldusprobleem.

en: This page lets you customize your personal settings for this site.
          These settings are stored on the server and are identified by a session
          key stored in a browser cookie. That cookie allows your settings to be
          restored on subsequent visits.
et: See lehekülg laseb sul seadistada oma isiklikud eelistused.
          Need seadistused säilitatakse serveris ning on identifitseeritavad seansi-
          võtme järgi mis salvestatakse brauseriküpsises. See küpsis laseb su seadistused järgnevatel külastustel
          uuesti laadida.

en: This site provides keyboard shortcuts for
          faster access to certain functions of this site. As these shortcuts can
          cause conflicts with shortcuts provided by the desktop system or
          web browser, they are disabled by default. See
          [1:TracAccessibility]
          for more information on access keys.
et: Käesolev veebikeskkond pakub kiirklahve
          keskkonna funktsioonidele kiiremaks kasutamiseks. Kuna need kiirklahvid võivad
          põhjustada operatsioonisüsteemi või veebibrauseri kiirklahvidega konflikte
          , on nad vaikimisi keelatud. Vaata
          [1:TracAccessibility]
          kiirklahvide kohta lisainformatsiooni saamiseks.

en: Ticket
et: Sedel

en: Ticket #%(id)s
et: Sedel #%(id)s

en: Ticket #%(num)s and all associated data removed.
et: Sedel #%(num)s ja kõik seotud andmed on kustutatud.

en: Ticket #%(num)s, comment %(cnum)d
et: Sedel #%(num)s, kommentaar %(cnum)d

en: Ticket #%(num)s: %(summary)s
et: Sedel #%(num)s: %(summary)s

en: Ticket #%(shortname)s
et: Sedel #%(shortname)s

en: Ticket %(id)s does not exist.
et: Sedelit %(id)s ei eksisteeri.

en: Ticket Comment Diff
et: Sedeli kommentaari erinevused

en: Ticket Comment History
et: Sedeli kommentaaride ajalugu

en: Ticket Diff
et: Sedelite erinevused

en: Ticket History
et: Sedeli ajalugu

en: Ticket System
et: Sedelisüsteem

en: Ticket Type
et: Sedeli tüüp

en: Ticket Types
et: Sedeli tüübid

en: Ticket URL: <%(link)s>
et: Sedeli URL: <%(link)s>

en: Ticket comment is too long (must be less than %(num)s characters)
et: Sedeli kommentaar on liiga pikk (peab olema lühem kui %(num)s tähte)

en: Ticket description is too long (must be less than %(num)s characters)
et: Sedeli kirjeldus on liiga pikk (peab olema lühem kui %(num)s tähte)

en: Ticket updates
et: Sedelite muudatused

en: Tickets
et: Sedelid

en: Tickets %(ranges)s
et: Sedelid %(ranges)s

en: Tickets must contain a summary.
et: Sedel peab kokkuvõtet sisaldama.

en: Tickets opened and closed
et: Avatud ja suletud sedelid

en: Time
et: Aeg

en: Time zone:
et: Ajavöönd:

en: Timeline
et: Ajatelg

en: Timestamp:
et: Ajatempel:

en: Title
et: Pealkiri

en: To [%(rev)s]
et: kuni [%(rev)s]

en: To that end, you could %(create)s a ticket.
et: Selleks võib %(create)s sedeli.

en: To:
et: kuni

en: Today
et: Täna

en: Trac Error
et: Trac'i viga

en: Trac detected an internal error:
et: Trac avastas sisemise vea:

en: Trac is a web-based software project management and bug/issue
            tracking system emphasizing ease of use and low ceremony.
            It provides an integrated Wiki, an interface to version control
            systems, and a number of convenient ways to stay on top of events
            and changes within a project.
et: Trac on veebipõhine tarkvaraprojekti haldus- ja probleemi-
            lahendussüsteem, mille rõhuasetus on kasutamise lihtsusel.
            Olemas on integreeritud wiki, kasutajaliides välistele versioonikontrolli-
            süsteemidele, ning mitmed mugavad variandid projekti oluliste sündmuste ja muudatustega
            kursis püsimiseks.

en: Trac is distributed under the modified BSD License.[1:]
            The complete text of the license can be found
            [2:online]
            as well as in the [3:COPYING] file included in the distribution.
et: Trac kasutab modifitseeritud BSD litsentsi.[1:]
            Kogu litsentsi teksti saab lugeda
            [2:online]
            ning [3:COPYING] failist, mis tarkvarapaketiga kaasas on.

en: Trac: Integrated SCM & Project Management
et: Trac: Integreeritud koodi- &amp; ja projektihaldus

en: Try [1:downloading] the file instead.
et: Proovi selle asemel faili [1:downloading].

en: Type
et: Tüüp

en: Type:
et: Tüüp:

en: Unable to get database connection within %(time)d seconds.
et: Andmebaasiga ei saanud ühendust %(time)d sekundi jooksul.

en: Unable to run %(path)s: %(msg)s
et: %(path)s ei saa käivitada: %(msg)s

en: Unable to send email due to identity crisis.
et: Identiteedikriisi tõttu ei saa e-posti saata.

en: Unified Diff
et: Ühendatud diff

en: Unknown action
et: Tundmatu tegevus

en: Unknown administration panel
et: Tundmatu halduspaneel

en: Unknown log level %(level)s
et: Tundmatu logitase %(level)s

en: Unknown log type %(type)s
et: Tundmatu logitüüp %(type)s

en: Unknown preference panel
et: Tundmatu eelistuspaneel

en: Unknown scheme "%(scheme)s"; database connection string must start with {scheme}:/
et: Tundmatu skeem "%(scheme)s"; andmebaasi ühendusstring peab algama stringiga {scheme}:/

en: Unmodified
et: Muutmata

en: Unparented attachment %(id)s
et: Manus %(id)s ressursi küljest vabastatud

en: Unsupported database type "%(scheme)s"
et: Andmebaasi tüüpi "%(scheme)s" ei toetata

en: Unsupported version control system "%(name)s": %(error)s
et: Mittetoetatud versioonihaldussüsteem "%(name)s": %(error)s

en: Unsupported version control system "%(name)s": Can't find an appropriate component, maybe the corresponding plugin was not enabled?
et: Mittetoetatud versioonihaldussüsteem "%(name)s": sobivat komponenti ei leitud, võib-olla vastav lisamoodul pole lubatud?

en: Untitled
et: Pealkiri puudub

en: Up
et: Üles

en: Update
et: Uuenda

en: Upgrade done.
    
    You may want to upgrade the Trac documentation now by running:
    
      trac-admin %(path)s wiki upgrade
et: Uuendus valmis.
    
    Arvatavasti soovid nüüd Trac'i dokumentatsiooni uuendada, kasuta selleks käsku:
    
      trac-admin %(path)s wiki upgrade

en: Upload a plugin packaged as Python egg.
et: Lae lisamoodul Python-muna vormingus.

en: Upload failed
et: Saatmine ebaõnnestus

en: Uploaded file is not a Python source file or egg
et: Saadetud fail ei ole Python-lähtefail ega -muna

en: Usage: trac-admin </path/to/projenv> [command [subcommand] [option ...]]
et: Kasutamine: trac-admin </path/to/projenv> [käsk [alamkäsk] [valik ...]]

en: User
et: Kasutaja

en: Using the template:
et: Kasutades malli:

en: Value
et: Väärtus

en: Version
et: Versioon

en: Version %(name)s already exists.
et: Versioon %(name)s on juba olemas.

en: Version %(name)s does not exist.
et: Versioon %(name)s ei eksisteeri.

en: Version %(num)s
et: Versioon %(num)s

en: Version %(num)s of page "%(name)s" does not exist
et: Versioon %(num)s lehest "%(name)s" puudub

en: Version %(version)s by %(author)s
et: Versioon %(version)s, autoriks %(author)s

en: Version %(version)s by %(author)s: %(comment)s
et: Versioon %(version)s, autoriks %(author)s: %(comment)s

en: Version Control
et: Versioonikontroll

en: Versions
et: Versioonid

en: View %(name)s
et: Vaata %(name)s

en: View %(path)s
et: Vaata %(path)s

en: View %(realm)s
et: Vaata %(realm)s

en: View Changeset
et: Vaata muutuskogumit

en: View Directory
et: Vaata kataloogi

en: View File
et: Vaata faili

en: View Latest Revision
et: Vaata viimast revisjoni

en: View Latest Version
et: Vaata viimast versiooni

en: View Repository:
et: Sirvi hoidlat:

en: View Revision Log
et: Vaata revisjoniajalugu

en: View Root Directory
et: Vaata juurkataloogi

en: View Tickets
et: Sirvi sedeleid

en: View WikiStart
et: Vaata WikiStart

en: View attachment
et: Vaata manust

en: View changes
et: Vaata muudatusi

en: View changes...
et: Vaata muudatusi...

en: View changeset %(rev)s
et: Vaata muutuskogumit %(rev)s

en: View changeset [%(rev)s] restricted to %(path)s
et: Vaata muutuskogumit [%(rev)s] piiratuna teega %(path)s

en: View differences
et: Vaata erinevusi

en: View file without annotations
et: Vaata faile ilma annotatsioonideta

en: View latest version
et: Vaata viimast versiooni

en: View log starting at this revision
et: Vaata logi alates sellest revisjonist

en: View merge source
et: Vaata ühendamise lähtekoodi

en: View milestone
et: Vaata verstapost

en: View parent page
et: Vaata ülemlehekülge

en: View removal changeset [%(rev)s]
et: Vaata eemaldavat muutuskogumit [%(rev)s]

en: View report
et: Vaata raportit

en: View repository %(repo)s
et: Vaata hoidlat %(repo)s

en: View revision:
et: Vaata revisjoni:

en: View this version
et: Vaata seda versiooni

en: View ticket
et: Vaata sedelit

en: Visit the Trac open source project at<br /><a href="http://trac.edgewall.org/">http://trac.edgewall.org/</a>
et: Külasta Trac projekti: <br /><a href="http://trac.edgewall.org/">http://trac.edgewall.org/</a>

en: Visit:
et: Külasta:

en: Warning:
et: Hoiatus:

en: Warning: the wiki-macros directory in the environment is non-empty, but Trac
    doesn't load plugins from there anymore. Please remove it by hand.
et: Hoiatus: "wiki-macros" kataloog keskkonnas ei ole tühi, kuid Trac
    ei lae sealt lisamooduleid ammu enam. Palun kustuta see kataloog käsitsi.

en: When specified, the report number should be "%(num)s".
et: Raporti numbri määramisel peaks see olema "%(num)s".

en: White space changes
et: Tühikumuutused

en: Wiki History
et: Wiki ajalugu

en: Wiki changes
et: Wiki muudatused

en: Windows event log
et: Windows'i sündmuslogi

en: Yesterday
et: Eile

en: You appear to be using the PHP CGI binary. Trac requires the CLI version for syntax highlighting.
et: Sa ilmselt kasutad PHP CGI binaari. Trac nõuab CLI versiooni süntaksi esile tõstmiseks.

en: You are currently not logged in. You may want to %(do_so)s now.
et: Sa ei ole hetkel sisse logitud. Võib-olla %(do_so)s praegu.

en: You can %(search)s in the repository history to see if that path existed but was later removed
et: Võid %(search)s hoidla ajaloost nägemaks kas see tee kunagi eksisteeris, kuid sai hiljem kustutatud

en: You can remove all items from this list to completely hide this
                  field from the user interface.
et: Sa võid kõik elemendid siit loetelust eemaldada ning sellega
                  välja kasutaja eest ära peita.

en: You could also create the same page higher in the hierarchy:
et: Sama lehe võib luua ka hierarhias kõrgemal:

en: You don't have permission to replace the attachment %(name)s. You can only replace your own attachments. Replacing other's attachments requires ATTACHMENT_DELETE permission.
et: Sul ei ole luba asendada manust %(name)s. Asendada saab ainult enda saadetud manuseid. Teiste manuseid saab asendada ainult ATTACHMENT_DELETE loaga.

en: You may have to run "repository resync %(name)s".
et: Võib-olla pead nüüd käivitama "repository resync %(name)s".

en: You may have to run %(resync)s to synchronize Trac with the repository.
et: Arvatavasti pead käivitama %(resync)s sünkroonimaks Trac'i hoidlaga.

en: You may load a previously created session by entering the
          corresponding session key below. This lets you share settings between
          multiple computers and web browsers.
et: Sa võid laadida eelnevalt loodud seansi sisestades
          vastava võtme alla lahtrisse. Nii saab jagada seadistusi
          mitmete arvutite ja brauserite vahel.

en: You may use
                              [1:WikiFormatting] here.
et: Siin võib kasutada
                              [1:WikiFormatting].

en: You may want to see the %(other_events)s from the Timeline or notify your Trac administrator about the error (detailed information was written to the log).
et: Võib-olla soovid näha ajatelje teisi sündmusi %(other_events)s või teavita veast oma Trac'i administraatorit (detailne informatsioon kirjutati logisse).

en: You must provide a name for the milestone.
et: Verstapostile peab nime panema.

en: You must specify a log file
et: Peate määrama logifaili

en: You should %(create)s a ticket at the admin Trac to report
                        the issue.
et: Peaksid %(create)s sedeli admin'i Trac'is juhtumi
                        raporteerimiseks.

en: You should also set up a post-commit hook on the repository to call %(cset_added)s for each committed changeset.
et: Samuti peaksid seadistama hoidlale "post-commit" haagi mis kutsub %(cset_added)s iga salvestatud kande kohta.

en: You should now run "repository resync %(name)s".
et: Peaksid nüüd käivitama "repository resync %(name)s".

en: You should now run %(resync)s to synchronize Trac with the repository.
et: Peaksid nüüd käivitama %(resync)s sünkroonimaks Trac'i hoidlaga.

en: You will need to update your post-commit hook to call %(cset_added)s with the new repository name.
et: Pead uuendama oma "post-commit" haaki mis kutsuks %(cset_added)s hoidla uue nimega.

en: Your changes have been saved in version %(version)s.
et: Sinu muudatused on salvestatud versioonis %(version)s.

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Your email or username:
et: Sinu e-post või kasutajanimi:

en: Your language setting
et: Sinu keeleseadistus

en: Your preferences have been saved.
et: Teie eelistused on salvestatud.

en: Your workflow attempts to set a resolution but none is defined (configuration issue, please contact your Trac admin).
et: Sinu töövoog üritab määrata lahendust, kuid ühtegi resolutsiooni ei ole defineeritud (konfiguratsiooni probleem, palun kontakteeru oma Trac'i administraatoriga).

en: Zip Archive
et: Zip-arhiiv

en: [%(section)s] %(entry)s: expected float, got %(value)s
et: [%(section)s] %(entry)s: ootasin ujuvkomaarvu, sain %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected integer, got %(value)s
et: [%(section)s] %(entry)s: ootasin täisarvu, sain %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected one of (%(choices)s), got %(value)s
et: [%(section)s] %(entry)s: ootasin ühte järgnevatest (%(choices)s), sain %(value)s

en: [1:
                  Show at most
                  [2:]
                  revisions per page.
                ]
et: [1:
                  Näita kuni
                  [2:]
                  revisjoni ühel leheküljel.
                ]

en: [1:
                  View log starting at
                  [2:]
                ]
                [3:
                  and back to
                  [4:]
                ]
et: [1:
                  Vaata logi alates
                  [2:]
                ]
                [3:
                  ja tagasi kuni
                  [4:]
                ]

en: [1:%(duration)s late] (%(date)s)
et: [1:%(duration)s hilinenud] (%(date)s)

en: [1:%(value)s] deleted
et: [1:%(value)s] kustutatud

en: [1:File "%(file)s",
                            line [2:%(line)s], in]
                            [3:%(function)s]
et: [1:Fail "%(file)s",
                            rida [2:%(line)s], funktsioonis]
                            [3:%(function)s]

en: [1:HTML preview not available], since no preview renderer could handle it.
et: [1:HTML preview not available], kuna ükski eelvaaterenderdaja ei osanud seda dokumenti käsitleda.

en: [1:If you save right away, you risk to revert those changes]
            (highlighted below as deletions).
et: [1:Kui sa nüüd kohe salvestad, siis on risk, et teiste vahepealsed muudatused kirjutatakse üle]
            (tähistatud allpool kustutamistena).

en: [1:Note:]
                This repository is defined in [2:[3:trac.ini]]
                and cannot be edited on this page.
et: [1:Note:]
                Hoidla on defineeritud [2:[3:trac.ini]]
                ja seda ei saa sellelt lehelt muuta.

en: [1:Note:]
            See [2:TracReports] for help on using and creating reports.
et: [1:Note:]
            Vaata [2:TracReports] raportite kasutamise ja loomise kohta abi saamiseks.

en: [1:Note:] See
            [2:TracChangeset]
            for help on using the diff feature.
et: [1:Note:] Vaata
            [2:TracChangeset]
            diff võimaluste kohta abi saamiseks.

en: [1:Note:] See
            [2:TracRoadmap] for help on using
            the roadmap.
et: [1:Note:] Vaata
            [2:TracRoadmap] for help on using
            the roadmap.

en: [1:Note:] See
            [2:TracTickets] for help on using
            tickets.
et: [1:Note:] Vaata
            [2:TracTickets] sedelite kasutamise kohta
            abi saamiseks.

en: [1:Note:] See
          [2:TracRoadmap] for help on using
          the roadmap.
et: [1:Note:] Vaata
          [2:TracRoadmap] abi saamiseks
          tegevusplaani kasutamisel.

en: [1:Note:] See [2:TracBrowser]
            for help on using the repository browser.
et: [1:Note:] Vaata [2:TracBrowser]
            hoidlasirvija kohta abiinformatsiooni saamiseks.

en: [1:Note:] See [2:TracChangeset]
              for help on using the changeset viewer.
et: [1:Note:] Vaata [2:TracChangeset]
              muutuskogumite vaate kohta abi saamiseks.

en: [1:Note:] See [2:TracQuery]
            for help on using queries.
et: [1:Note:] Vaata [2:TracQuery]
            päringute kohta abi saamiseks.

en: [1:Note:] See [2:TracRevisionLog]
            for help on using the revision log.
et: [1:Note:] Vaata [2:TracRevisionLog]
            revisjoniajaloo vaate kohta abiinformatsiooni saamiseks.

en: [1:Note:] See [2:TracSearch]
            for help on searching.
et: [1:Note:] Vaata [2:TracSearch]
            otsingu kohta abi saamiseks.

en: [1:Note:] See [2:TracTimeline]
            for information about the timeline view.
et: [1:Note:] Vaata [2:TracTimeline]
            ajatelje vaate kohta informatsiooni saamiseks.

en: [1:Note:] See [2:WikiFormatting] and
            [3:TracWiki] for help on editing wiki content.
et: [1:Note:] Vaata [2:WikiFormatting] ja
            [3:TracWiki] wiki sisu toimetamise kohta abiinformatsiooni saamiseks.

en: [1:View changes from [2:]] [3:]
            and [4:[5:] days back][6:]
            [7:done by [8:]]
et: [1:View changes from [2:]] [3:]
            ja [4:[5:] days back][6:]
            [7:done by [8:]]

en: [1:[2:%(name)s]][3:​]
              added
et: [1:[2:%(name)s]][3:​]
              lisatud

en: [1:[2:]
                 Show]
          [3:[4:]
                 lines around each change]
et: [1:[2:]
                 Näita]
          [3:[4:]
                 rida iga muudatuse ümber]

en: [Error: %(error)s]
et: [Viga: %(error)s]

en: added
et: lisatud

en: anonymous
et: anonüümne

en: as %(resolution)s
et: kui %(resolution)s

en: as %(status)s
et: kui %(status)s

en: at [1:Initial Version]
et: versiooniga [1:Initial Version]

en: at [1:Version %(version)s]
et: versiooniga [1:Version %(version)s]

en: at revision:
et: revisjonis

en: begins with
et: algab

en: blocked
et: blokeeritud

en: blocked:
et: blokeeritud:

en: change
et: muudatus

en: changed from %(old)s to %(new)s
et: muudetud %(old)s -> %(new)s

en: changed from [1:%(old)s] to [2:%(new)s]
et: muudetud [1:%(old)s] -> [2:%(new)s]

en: copied
et: kopeeritud

en: copied from [1:%(path)s]:
et: kopeeritud teelt [1:%(path)s]:

en: currently edited
et: hetkel muutmisel

en: deleted
et: kustutatud

en: deleted file %(deleted)s
et: kustutatud fail %(deleted)s

en: descending
et: kahanevalt

en: directory
et: kataloog

en: do so
et: tee seda

en: doesn't contain
et: ei sisalda

en: eligible
et: sobiv

en: ends with
et: lõppeb

en: field %(name)s must be set
et: väli %(name)s peab olema määratud

en: file
et: fail

en: follow-up: | follow-ups:
et[0]: järelkaja:
et[1]: järelkajad:

en: hotcopy can't overwrite existing '%(dest)s'
et: hotkopeerimine ei saa olemasolevad %(dest)s' üle kirjutada

en: id can't be set for a new ticket request.
et: Uue sedeli päringus ei saa id-d määrata.

en: in reply to:
et: vastuses:

en: initial
et: esialgne

en: inline
et: ühe voona

en: installation documentation
et: paigalduse dokumentatsioon

en: is
et: on

en: is not
et: ei ole

en: latest
et: viimane

en: logged in as %(user)s
et: sisse logitud kasutajana %(user)s

en: marked as non-inheritable:
et: märgitud pärimatuks:

en: merged
et: ühendatud

en: merged on the directory itself but not below
et: ühendatud kataloogis endas, kuid mitte sellest allpool

en: merged:
et: ühendatud:

en: modified
et: muutmine

en: modified (%(diff)s)
et: muudetud (%(diff)s)

en: moved
et: teisaldatud

en: mysqldump failed: %(msg)s
et: mysqldump ebaõnnestus: %(msg)s

en: new file %(new)s
et: Uus fail %(new)s

en: next
et: järgmine

en: no
et: ei

en: no permission to view this wiki page
et: õigused puuduvad selle wiki-lehe vaatamiseks

en: non-inheritable
et: pärimatu

en: or
et: või

en: other kinds of events
et: teist tüüpi sündmused

en: path
et: tee

en: pg_dump failed: %(msg)s
et: pg_dump ebaõnnestus: %(msg)s

en: previous
et: eelmine

en: removed
et: eemaldatud

en: reverse-merged:
et: pöörd-ühendatud:

en: search
et: otsing

en: set
et: määratud

en: set to %(value)s
et: määratud %(value)s

en: set to [1:%(value)s]
et: väärtuseks määratud [1:%(value)s]

en: side by side
et: kõrvuti

en: svn blame failed on %(path)s: %(error)s
et: svn blame ebaõnnestus sõlmes %(path)s: %(error)s

en: this hunk was shorter than expected
et: see kamakas oli lühem kui oodatud

en: ticket status
et: sedeli olek

en: tickets
et: sedelid

en: to %(owner)s
et: %(owner)s-le

en: to %(owner)s
et: %(owner)s

en: trac-admin - The Trac Administration Console %(version)s
et: trac-admin - Trac halduskonsool %(version)s

en: un-blocked:
et: deblokeeritud:

en: unmarked as non-inheritable:
et: pärimatuse märgistus eemaldatud:

en: unset
et: määramata

en: view diffs
et: vaata erinevusi

en: yes
et: jah

en: – Attachment
et: - Manus

en: – Attachments
et: - Manused

en: — The Trac User and Administration Guide
et: - Trac'i kasutamis- ja haldusjuhend
