Trac 0.12 - en to fa translation catalogue (399 entries)

en: You appear to be using the PHP CGI binary. Trac requires the CLI version for syntax highlighting.
fa: به نظر می‌رسد که شما از کتابخانه PHP CGI استفاده می‌کنید. «ترک» برای برجسته‌نگاری نگارش به نسخه CLI نیاز دارد.

en: Delete
fa: حذف

en: This is an irreversible operation.
fa: این یک عملیات بدون بازگشت است.

en: Cancel
fa: لغو

en: %(path)s does not appear to be a Subversion repository.
fa: به‌نظر نمی‌رسد %(path)s یک انبار Subversion باشد.

en: Diff mismatch: Base is a %(oldnode)s (%(oldpath)s in revision %(oldrev)s) and Target is a %(newnode)s (%(newpath)s in revision %(newrev)s).
fa: عدم مطابقت Diff: مبدأ یک %(oldnode)s (%(oldpath)s در نسخه %(oldrev)s) و مقصد  یک %(newnode)s (%(newpath)s در نسخه %(newrev)s) است.

en: No svn:externals configured in trac.ini
fa: بدون svn: ویژگی‌های خارجی در trac.ini تنظیم شد

en: removed
fa: حذف شد

en: About Trac
fa: درباره «ترک»

en: Attachment '%(title)s' does not exist.
fa: پیوست '%(title)s' وجود ندارد.

en: Invalid Attachment
fa: پیوست نامعتبر

en: Could not delete attachment
fa: نمی‌توان پیوست را پاک کرد

en: Attachment '%(filename)s' not found
fa: پیوست  '%(filename)s' پیدا نشد

en: Bad request
fa: درخواست نادرست

en: Back to %(parent)s
fa: بازگشت به %(parent)s

en: Attachment '%(id)s' in %(parent)s
fa: پیوست  '%(id)s' در  %(parent)s

en: Attachments of %(parent)s
fa: پیوست‌های %(parent)s

en: No file uploaded
fa: هیچ فایلی بارگیری نشد

en: Can't upload empty file
fa: نمی‌توان یک فایل خالی بارگیری کرد

en: Upload failed
fa: بارگیری ناکام شد

en: Attachment field %(field)s is invalid: %(message)s
fa: ورودی پیوست %(field)s نامعتبر است: %(message)s

en: Invalid attachment: %(message)s
fa: پیوست نامعتبر: %(message)s

en: %(attachment)s (delete)
fa: (حذف) %(attachment)s

en: Plain Text
fa: متن ساده

en: Original Format
fa: قالب اصلی

en: Name
fa: نام

en: Author
fa: نویسنده

en: Date
fa: تاریخ

en: Description
fa: شرح

en: Database newer than Trac version
fa: پایگاه داده از نسخه Trac جدیدتر است

en: No upgrade module for version %(num)i (%(version)s.py)
fa: ماژول به‌روززسانی برای نسخه %(num)i (%(version)s.py) وجودندارد

en: Missing environment variable "TRAC_ENV". Trac requires this variable to point to a valid Trac environment.
fa: متغیر محیطی  "TRAC_ENV" از دست رفته است. «ترک» به این متغیر برای اشاره به یک محیط ترک معتبر نیاز دارد.

en: The Trac Environment needs to be upgraded.
    
    Run "trac-admin %(path)s upgrade"
fa: محیط «ترک» باید ارتقاء یابد.
    
    "trac-admin %(path)s upgrade" را اجرا کنید.

en: TLS enabled but server does not support TLS
fa: TLS فعال شده است اما سرور TLS را پشتیبانی نمی‌کند

en: Header length is too short
fa: طول سرتیتر خیلی کوتاه است

en: Insufficient privileges to perform this operation.
fa: مجوزهای ناکافی برای انجام این عملیات.

en: %(name)s is not a valid action.
fa: %(name)s یک عملیات معتبر نیست.

en: Action
fa: عملیات:

en: All upper-cased tokens are reserved for permission names
fa: همه‌ی نشانه‌های «با حروف بزرگ» برای نام‌های مجوز رزرو شده‌اند

en: Admin
fa: مدیر

en: Administration
fa: مدیریت

en: No administration panels available
fa: هیچ پنل مدیریتی در دسترس نیست

en: Unknown administration panel
fa: پنل مدیریت ناشناخته

en: General
fa: کلی

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: Logging
fa: رویدادنگاری

en: None
fa: هیچ

en: Console
fa: میز فرمان

en: File
fa: فایل

en: Syslog
fa: رویدادنگاری سیستم

en: Windows event log
fa: رویدادنگاری ویندوز

en: Unknown log type %(type)s
fa: نوع رویدادنگاری %(type)s ناشناخته است

en: Invalid log type
fa: نوع رویدادنگاری نامعتبر

en: Unknown log level %(level)s
fa: سطح رویدادنگاری ناشناخته %(level)s

en: Invalid log level
fa: سطح رویدادنگاری نامعتبر

en: You must specify a log file
fa: شما باید یک فایل رویدادنگاری تعیین کنید

en: Missing field
fa: ورودی فراموش‌شده

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Unknown action
fa: عملیات ناشناخته

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Uploaded file is not a Python source file or egg
fa: فایل بارگیری شده یک سورس کد پیتون یا یک egg پیتون نیست

en: Plugin %(name)s already installed
fa: افزونه %(name)s هم‌اکنون نصب شده است

en: Administration:
fa: مدیریت:

en: Basics
fa: ابتدایی

en: Project
fa: پروژه

en: Name:
fa: نام:

en: URL:
fa: آدرس وب:

en: Description:
fa: شرح:

en: Components
fa: مؤلفه‌ها

en: Manage Components
fa: مدیریت اجزا

en: Owner:
fa: مالک:

en: Modify Component:
fa: تغییر مؤلفه

en: Add Component:
fa: افزودن مؤلفه

en: Add
fa: افزودن

en: Owner
fa: مالک

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: You can remove all items from this list to completely hide this
                  field from the user interface.
fa: شما می‌توانیدهمه موارد را از این لیست حذف کنید تا به طور کامل 
                 این ورودی را از رابط کاربر پنهان نمایید.

en: As long as you don't add any items to the list, this field
                will remain completely hidden from the user interface.
fa: تا زمانیکه موردی به لیست نیفزایید، این ورودی
                کاملا از رابط کاربر پنهان خواهد ماند.

en: Order
fa: ترتیب

en: Configuration
fa: تنظیمات

en: Type:
fa: نوع:

en: Log level:
fa: بالاترین سطح:

en: Log file:
fa: فایل رویدانگاری:

en: Milestones
fa: فرسخ‌شمار

en: Manage Milestones
fa: مدیریت فرسخ‌شمارها

en: Modify Milestone:
fa: تغییر فرسخ‌شمار

en: Due:
fa: موعد:

en: Completed:
fa: کامل شده:

en: Description (you may use [1:WikiFormatting] here):
fa: شرح (شما می‌توانید از [1:قالب‌بندی‌ویکی] در اینجا استفاده کنید):

en: Add Milestone:
fa: افزودن فرسخ‌شمار

en: Due
fa: موعد

en: Completed
fa: کامل شد

en: Grant Permission:
fa: اعطای مجوز:

en: Subject:
fa: موضوع:

en: Action:
fa: عملیات:

en: Add Subject to Group:
fa: یک موضوع به گروه اضافه کنید:

en: Group:
fa: گروه:

en: Add a user or group to an existing permission group.
fa: یک کاربر یا گروه را به یک گروه مجوز موجود بیفزایید

en: Subject
fa: موضوع

en: Group
fa: گروه

en: Manage Plugins
fa: مدیریت افزونه‌ها

en: Install Plugin:
fa: نصب افزونه:

en: The web server does not have sufficient permissions to store files in
                the environment plugins directory.
fa: وب سرور مجوز لازم را برای ذخیره فایل در
                پوشه محیط افزونه‌ها ندارد.

en: Upload a plugin packaged as Python egg.
fa: یک بسته افزونه به صورت Python egg.

en: Author:
fa: نویسنده:

en: Home page:
fa: صفحه خانگی:

en: License:
fa: مجوز:

en: Component
fa: مؤلفه

en: Enabled
fa: فعال

en: Versions
fa: نسخه‌ها

en: Manage Versions
fa: مدیریت نسخه‌ها

en: Modify Version:
fa: تغییر نسخه:

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Add Version:
fa: افزودن نسخه:

en: Released:
fa: منتشر شده:

en: Released
fa: منتشر شده

en: No available MIME conversions from %(old)s to %(new)s
fa: هیچ تبدیل MIME از %(old)s به %(new)s در دسترس نیست

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: Unknown preference panel
fa: پنل ترجیحات ناشناخته

en: Date & Time
fa: تاریخ و زمان

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه کلید

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Preferences:
fa: ترجیحات:

en: This page lets you customize your personal settings for this site.
          These settings are stored on the server and are identified by a session
          key stored in a browser cookie. That cookie allows your settings to be
          restored on subsequent visits.
fa: این صفحه به شما اجازه می‌دهد تا تنظیمات شخصی برای این سایت انتخاب کنید.
          این تنظیمات روی سرور ذخیره و با نشست تشخیص داده شده‌اند
          کلیدها در کوکی مرورگر ذخیره شدند. این کوکی کمک اجازه می‌دهد تا تنظیمات شما
          در بازدیدهای بعدی بازگردانده شوند.

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Session key:
fa: کلید نشست:

en: The session key is used to identify stored custom
          settings and session data on the server. Although it is
          automatically generated by default, you may change it to something
          easier to remember at any time if you wish to load your settings
          in a different web browser.
fa: کلید نشست برای تشخیص تنظیمات رایج
          و اطلاعات نشست روی سرور به‌کار گرفته می‌شوند. اگرچه
          این به طور پیش‌فرض تولید شده است، شما می‌توانید
          آن‌را در هر زمان به چیزی که به‌خاطر سپردن آن آسانتر باشد تغییر دهید در صورتی‌که بخواهید تنظیماتتان را  
          در مرورگرهای مختلف بارگیری کنید.

en: Restore session:
fa: بازیابی نشست:

en: Load
fa: بارگیری

en: You may load a previously created session by entering the
          corresponding session key below. This lets you share settings between
          multiple computers and web browsers.
fa: شما می‌توانید یک نشست که قبلا ایجاد شده است را با وارد کردن
          کلید نشست نظیر آن بارگیری کنید. این به شما اجازه می‌دهد تا تنظیماتتان را بین
          چندین کامپیوتر و مرورگر به اشتراک بگذارید.

en: Time zone:
fa: منطقه زمانی:

en: Default time zone
fa: منطقه زمانی پیش‌فرض

en: Configuring your time zone will result in all
          dates and times displayed on this site to use your time zone
          instead of that of the server.
fa: تنظیم منطقه زمانی باعث خواهد شد در تمام
          تاریخ‌ها و زمان‌های نمایش داده شده در این سایت، از منطقه زمانی شما
          به‌جای سرور استفاده شود.

en: Full name:
fa: نام کامل:

en: Email address:
fa: نشانی پست الکترونیک:

en: This information is used to automatically populate some forms
            on this site with your contact details.
fa: این اطلاعات برای پرکردن خودکار چند فرم
            در این سایت با اطلاعات تماس شما استفاده می‌شود.

en: This information is used to associate your login name with your
            email address and full name, which is used for email
            notification and RSS feeds, for example.
fa: این اطلاعات برای به‌کارگیری نشانی پست الکترونیک و نام کامل شما در ارتباط با نام ورود
           و نام کامل شما، که به عنوان مثال برای n       اطلاع دادن به شما به‌وسیله نشانی پست الکترونیک و فیدهای RSS، به‌کار می‌رود.

en: Enable access keys
fa: فعال‌سازی کلیدهای دستیابی

en: Preview:
fa: پیش‌نمایش

en: Search
fa: جستجو

en: Browse repository path %(path)s
fa: مرور مسیر %(path)s انبار

en: Search query too short. Query must be at least %(num)s characters long.
fa: عبارت جستجو خیلی کوتاه است. عبارت جستجو حداقل باید %(num)s کاراکتر داشته باشد.

en: Next Page
fa: صفحه بعد

en: Previous Page
fa: صفحه قبل

en: Results
fa: نتایج

en: No matches found.
fa: مطابقتی پیدا نشد.

en: Trac: Integrated SCM & Project Management
fa: «ترک»: SCM و مدیریت پروژه یکپارچه

en: Trac is a web-based software project management and bug/issue
            tracking system emphasizing ease of use and low ceremony.
            It provides an integrated Wiki, an interface to version control
            systems, and a number of convenient ways to stay on top of events
            and changes within a project.
fa: «ترک» یک سیستم مدیریت پروژه نرم‌افزاری و پیگرد اشکال/موضوع تحت وب است
            تا با تشریفات کم به ساده شدن کار نیرو بخشد.
           یک ویکی یکپارچه، یک رابط برای سیستم کنترل نسخه،
             و چند راه مناسب برای قرار گرفتن در بالای سطح رویدادها
            و تغییرات داخل یک پروژه را مهیا ساخته است.

en: python powered
fa: قدرت گرفته از پیتون

en: System Information
fa: اطلاعات سیستم

en: Version
fa: نسخه

en: Section
fa: بخش

en: Value
fa: مقدار

en: Attach file
fa: پیوست کردن فایل

en: Attachment Info
fa: اطلاعات پیوست

en: Your email or username:
fa: پست الکترونیک یا نام کاربری شما:

en: Description of the file (optional):
fa: شرح فایل (دلخواه):

en: Replace existing attachment of the same name
fa: جایگزین کردن پیوست موجود با همان نام

en: Are you sure you want to delete this attachment?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این پیوست را حذف کنید؟

en: Delete attachment
fa: حذف پیوست

en: Differences
fa: تفاوت‌ها

en: View differences
fa: نمایش تفاوت‌ها

en: inline
fa: درخط

en: side by side
fa: در کنار هم

en: Ignore:
fa: چشم‌پوشی:

en: Blank lines
fa: خط‌های خالی

en: Case changes
fa: تغییرات مورد

en: White space changes
fa: تغییرات فضای خالی

en: Timestamp:
fa: برچسب زمان:

en: (multiple changes)
fa: (تغییرات چندگانه)

en: Comment:
fa: توضیح:

en: Legend:
fa: فهرست:

en: Unmodified
fa: بدون تغییر

en: Added
fa: افزوده شد

en: Removed
fa: حذف شد

en: Modified
fa: تغییر کرد

en: Error
fa: خطا

en: Oops…
fa: وای...

en: Trac detected an internal error:
fa: «ترک» متوجه یک خطای داخلی شد:

en: The action that triggered the error was:
fa: عملیاتی که باعث ایجاد خطا شد این بود:

en: Python Traceback
fa: ردپای پیتون

en: Most recent call last:
fa: آخرین فراخوانی:

en: Code fragment:
fa: تکه کد:

en: Local variables:
fa: متغیرهای محلی

en: System Information:
fa: اطلاعات سیستم:

en: TracGuide
fa: راهنمای‌«ترک»

en: — The Trac User and Administration Guide
fa: — راهنمای کاربری و مدیریت کاربر «ترک»

en: Change history
fa: تغییر تاریخچه

en: Comment
fa: نظر

en: View this version
fa: نمایش نسخه

en: Available Projects
fa: پروژه‌های در دسترس

en: Download in other formats:
fa: بارگذاری در دیگر فرمت‌ها:

en: View attachment
fa: مشاهده پیوست

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Search:
fa: جستجو:

en: Warning:
fa: اخطار:

en: No component selected
fa: هیچ مؤلفه‌ای انتخاب نشده است

en: Milestone
fa: فرسخ‌شمار

en: Completion date may not be in the future
fa: زمان انجام نمی‌تواند در آینده باشد.

en: No milestone selected
fa: هیچ فرسخ‌شماری انتخاب نشده است

en: No version selected
fa: هیچ نسخه‌ای انتخاب نشده است

en: Order numbers must be unique
fa: شماره‌های ترتیب باید یکتا باشند

en: Attachment
fa: پیوست

en: Created
fa: ایجاد شد

en: Comment %(cnum)s for Ticket #%(id)s
fa: %(cnum)s نظر برای درخواست #%(id)s

en: Ticket #%(shortname)s
fa: درخواست #%(shortname)s

en: The ticket will be disowned
fa: درخواست بدون مالک خواهد شد

en: The resolution will be set
fa: نتیجه تحلیل تنظیم خواهد شد

en: %(type)s %(name)s does not exist.
fa: %(type)s %(name)s وجود ندارد.

en: Component %(name)s does not exist.
fa: مؤلفه %(name)s وجود ندارد.

en: Closed
fa: بسته شده

en: Version %(name)s does not exist.
fa: نسخه  %(name)s وجود ندارد.

en: contains
fa: شامل می‌شود

en: doesn't contain
fa: شامل نمی‌شود

en: begins with
fa: آغاز شده به‌وسیله

en: ends with
fa: پایان یافته به‌وسیله

en: is
fa: است

en: is not
fa: نیست

en: Ticket
fa: درخواست

en: RSS Feed
fa: فید RSS

en: Comma-delimited Text
fa: متن «با کاما جداشده»

en: Tab-delimited Text
fa: متن «با تب جداشده»

en: View Tickets
fa: مشاهده درخواست‌ها

en: Custom Query
fa: پرس و جوی دلخواه

en: Available Reports
fa: گزارش‌های موجود

en: [Error: %(error)s]
fa: [خطا: %(error)s]

en: No results
fa: بدون نتیجه

en: Delete Report {%(num)s} %(title)s
fa: حذف گزارش {%(num)s} %(title)s

en: Invalid Report Number
fa: شماره گزارش نامعتبر

en: Create New Report
fa: یک گزارش جدید ایجاد کنید

en: Edit Report {%(num)d} %(title)s
fa: ویرایش گزارش {%(num)d} %(title)s

en: Report failed: %(error)s
fa: گزارش ناکام ماند: %(error)s

en: When specified, the report number should be "%(num)s".
fa: وقتی مشخص شد، شماره گزارش باید "%(num)s" باشد.

en: SQL Query
fa: پرس و جوی SQL

en: '%(group1)s' and '%(group2)s' milestone groups both are declared to be "catch-all" groups. Please check your configuration.
fa: گروه‌های فرسخ‌شمار '%(group1)s' و '%(group2)s' هردو به صورت گروه‌های "catch-all" هستند. لطفا تنظیماتتان را بررسی کنید.

en: '%(groupname)s' milestone group reused status '%(status)s' already taken by other groups. Please check your configuration.
fa: گروه فرسخ‌شمار '%(groupname)s' از وضعیت '%(status)s' که از گروه‌های دیگر گرفته شده، دوباره استفاده کرد. لطفا تنظیماتتان را بررسی کنید.

en: Roadmap
fa: نقشه مسیر

en: Milestone %(name)s
fa: فرسخ‌شمار %(name)s

en: Ticket #%(num)s: %(summary)s
fa: درخواست #%(num)s: %(summary)s

en: You must provide a name for the milestone.
fa: شما باید یک نام برای فرسخ‌شمار وارد کنید.

en: New Ticket
fa: درخواست جدید

en: id can't be set for a new ticket request.
fa: نمی‌توان شماره‌ای برای تقاضای درخواست جدید صادر کرد.

en: Ticket History
fa: تاریخچه درخواست

en: No differences to show
fa: هیچ تفاوتی برای نمایش وجود ندارد

en: Version %(num)s
fa: نسخه %(num)s

en: Initial Version
fa: نسخه آغازین

en: Ticket Diff
fa: تفاوت درخواست

en: No permission to change ticket fields.
fa: مجوزی برای تغییر ورودی‌های درخواست موجود نیست.

en: No permissions to add a comment.
fa: مجوز برای افزودن نظر وجود ندارد.

en: Sorry, can not save your changes. This ticket has been modified by someone else since you started
fa: متاسفیم، شما نمی‌توانید تغییراتتان را ذخیره کنید. این درخواست از زمانی که شما آغاز کرده‌اید به‌وسیله شخص دیگری تغییر کرده است

en: Tickets must contain a summary.
fa: درخواست‌ها باید یک خلاصه داشته باشند.

en: Ticket description is too long (must be less than %(num)s characters)
fa: شرح درخواست خیلی بلند است (معمولا کمتر از %(num)s کاراکتر باشد)

en: Invalid comment threading identifier
fa: شاخص رشته نظرات نامعتبر

en: The ticket field '%(field)s' is invalid: %(message)s
fa: ورودی '%(field)s' درخواست نامعتبر است: %(message)s

en: Add to Cc
fa: افزودن به دریافت کننده آشکار

en: Remove from Cc
fa: حذف از دریافت کننده آشکار

en: Add/Remove from Cc
fa: افزودن/حذف از دریافت کننده آشکار

en: <Author field>
fa: <ورودی نویسنده>

en: yes
fa: بله

en: no
fa: خیر

en: modified
fa: تغییر کرد

note: TRANSLATOR: modified ('diff') (link)
en: diff
fa: تفاوت

en: Are you sure you want to delete this milestone?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این فرسخ‌شمار را حذف کنید؟

en: Retarget associated tickets to milestone
fa: تغییر هدف درخواست‌های وابسته به فرسخ‌شمار

en: New Milestone
fa: فرسخ‌شمار جدید

en: Name of the milestone:
fa: نام فرسخ‌شمار

en: Schedule
fa: زمانبندی

en: Retarget associated open tickets to milestone:
fa: تغییر مقصد درخواست‌های باز به فرسخ‌شمار:

en: No date set
fa: تاریخی تنظیم نشده است

en: Filters
fa: فیلترها

en: Query filters
fa: فیلترهای پرس و جو

en: or
fa: یا

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Group results by
fa: دسته‌بندی نتایج بر اساس

en: descending
fa: نزولی

en: Show under each result:
fa: نمایش زیر هر نتیجه:

en: Save updated query in report {%(id)s}
fa: ذخیره پرس و جوی به‌روزرسانی شده در گزارش {%(id)s}

en: Create new report from current query
fa: ایجاد یک گزارش جدید از پرس و جوی کنونی

en: View ticket
fa: مشاهده درخواست

en: (this ticket)
fa: (این درخواست)

en: Are you sure you want to delete this report?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این گزارش را حذف کنید؟

en: Report Title:
fa: عنوان گزارش:

en: Description: (you may use [1:WikiFormatting] here)
fa: شرح: (شما می‌توانید اینجا از [1:قالب‌بندی‌ویکی] استفاده کنید)

en: Error:
fa: خطا:

en: View report
fa: مشاهده گزارش

en: Milestone:
fa: فرسخ‌شمار:

en: Create New Ticket
fa: درخواست جدید بسازید

en: Change History
fa: تغییر تاریخچه

en: Properties
fa: ویژگی‌ها

en: Summary:
fa: خلاصه:

en: Reporter:
fa: گزارش کننده:

en: I have files to attach to this ticket
fa: فایل‌هایی برای افزودن به این درخواست به صورت پیوست دارم

en: (ticket not yet created)
fa: (درخواست تاکنون ایجاد نشده است)

en: Reported by:
fa: گزارش شد به‌وسیله:

en: Owned by:
fa: در مالکیت:

en: Reply, quoting this description
fa: پاسخ، با نقل‌قول این شرح

en: in reply to:
fa: در پاسخ به:

en: previous
fa: قبلی

en: Timeline
fa: برنامه زمانی

en: Directory
fa: پوشه

en: Changeset %(rev)s
fa: مجموعه تغییرات %(rev)s

en: No changeset %(rev)s in the repository
fa: مجموعه تغییرات %(rev)s در انبار موجود نیست

en: No such changeset
fa: چنین مجموعه تغییراتی نیست

en: No such node
fa: چنین گرهی نیست

en: Revision
fa: نسخه

en: View revision:
fa: نسخه جدید:

en: Visit:
fa: بازدید:

en: Jump to the chosen preselected path
fa: پرش به مسیر از پیش انتخاب شده

en: Parent Directory
fa: پوشه پدر

en: Revision info
fa: اطلاعات نسخه

en: Select paths and revs for Diff
fa: انتخاب مسیرها و نسخه‌ها برای تفاوت‌گیر

en: Show full changeset
fa: نمایش کامل مجموعه تغییرات

en: Show entry in browser
fa: نمایش ورودی در مرورگر

en: Show revision log
fa: نمایش رویدادنگاری نسخه

en: Show differences
fa: نمایش تفاوت‌ها

en: view diffs
fa: نمایش تفاوت‌ها

en: Show previous version in browser
fa: نمایش نسخه قبلی در مرورگر

en: Message:
fa: پیام:

en: Location:
fa: مکان:

en: added
fa: افزوده شد

en: deleted
fa: حذف شد

en: copied
fa: کپی شد

en: moved
fa: منتقل شد

en: Prepare Diff
fa: آماده کردن تفاوت‌گیر

en: Select the base and the target for the diff:
fa: مبدأ و مقصد را برای مقایسه انتخاب کنید:

en: From:
fa: از:

en: at revision:
fa: در نسخه

en: To:
fa: به:

en: For either path, you can start typing the path and will be
                  presented a list of existing directories and files to select
                  from. Select an entry by clicking on it, or by using the
                  up/down cursor keys and hitting tab.
fa: برای همان مسیر، شما می‌توانید تایپ مسیر را آغاز کنید
                  یک لیست از  پوشه‌ها و فایل‌های موجود برای انتخاب از آن فراهم می‌گردد.
                  یک ورودی را با کلیک روی آن یا با به‌کار بردن
                  کلیدهای جهتی بالا/پایین و زدن تب، انتخاب کنید.

en: View Revision Log
fa: مشاهده رویدادنگاری نسخه

en: Rev
fa: نسخه

en: Last Change
fa: آخرین تغییر

en: (log)
fa: (رویدادنگاری)

en: Revision Log Mode:
fa: مد رویدادنگاری نسخه:

en: Stop on copy
fa: توقف کپی

en: Follow copies
fa: دنبال کردن کپی‌ها

en: Show only adds and deletes
fa: تنها افزودن‌ها و حذف‌ها نمایش یابد

en: Show full log messages
fa: نمایش کامل پیام‌های رویدادنگاری

en: Copied or renamed
fa: کپی یا تغییر نام داده شد

en: Log Message
fa: پیام رویدادنگاری

en: View log starting at this revision
fa: مشاهده رویدادنگاری شروع شده از این نسخه

en: Browse Source
fa: مرور مبدأ

en: Parent directory
fa: پوشه پدر

en: Normal
fa: معمولی

en: View file without annotations
fa: نمایش فایل بدون حاشیه‌نویسی‌ها

en: Annotate each line with the last changed revision (this can be time consuming...)
fa: حاشیه‌نویسی هر خط با آخرین نسخه تغییرکرده (ممکن است زمان‌گیر باشد)

en: Revision Log
fa: رویدادنگاری نسخه:

en: Zip Archive
fa: آرشیو Zip

en: Revision in which the line changed
fa: تجدیدنظر در خط تغییر کرده

en: Invalid Changeset Number
fa: شماره مجموع تغییرات نامعتبر

en: Unified Diff
fa: تفاوت‌گیری یکپارچه

en: Reverse Diff
fa: واگردانی تغییرات

en: Changeset %(id)s for %(path)s
fa: مجموعه تغییر %(id)s از %(path)s

en: Changeset %(id)s
fa: %(id)s مجموعه تغییرات

en: Show revision %(rev)s of this file in browser
fa: نمایش نسخه %(rev)s از این فایل در مرورگر

en: Show the changeset %(id)s restricted to %(path)s
fa: نمایش مجموعه تغییرات  %(id)s محدود شده به %(path)s

en: Show the %(range)s differences restricted to %(path)s
fa: نمایش %(range)s تفاوت‌ها محدود به %(path)s

en: Changesets
fa: مجموعه تغییرات

en: The file or directory '%(path)s' doesn't exist at revision %(rev)s or at any previous revision.
fa: فایل یا پوشه '%(path)s' در نسخه %(rev)s یا نسخه قبلی وجود ندارد.

en: Nonexistent path
fa: مسیر ناموجود

en: Revision Log (restarting at %(path)s, rev. %(rev)s)
fa: رویدادنگاری نسخه (شروع دوباره از %(path)s، نسخه %(rev)s)

en: ChangeLog
fa: رویدادنگاری تغییر

en: View Latest Revision
fa: مشاهده آخرین نسخه

en: Older Revisions
fa: نسخه‌های قدیمی‌تر

en: anonymous
fa: ناشناس

en: no permission to view this wiki page
fa: مجوز نمایش این صفحه از ویکی وجود ندارد

en: HTML parsing error: %(message)s
fa: خطای پارس HTML: %(message)s

en: Can't view %(link)s:
fa: نمی‌توان این %(link)s را مشاهده کرد:

en: Error: Can't get description for macro %(name)s
fa: خطا: نمی‌توان برای ماکرو %(name)s شرح گرفت

en: Table of Contents
fa: فهرست مندرجات

en: Page not modified
fa: صفحه تغییر نکرده است

en: Wiki
fa: ویکی

en: Help/Guide
fa: کمک/راهنمایی

en: No version "%(num)s" for Wiki page "%(name)s"
fa: نسخه  "%(num)s" برای صفحه ویکی  "%(name)s" موجود نیست

en: The Wiki page field '%(field)s' is invalid: %(message)s
fa: ورودی '%(field)s' صفحه ویکی نامعتبر است: %(message)s

en: Invalid Wiki page: %(message)s
fa: صفحه ویکی نامعتبر: %(message)s

en: Version %(num)s of page "%(name)s" does not exist
fa: نسخه  %(num)s از صفحه "%(name)s" وجود ندارد

en: Page history
fa: تاریخچه صفحه

en: Page %(name)s does not exist
fa: %(name)s صفحه وجود ندارد

en: Page %(name)s not found
fa: صفحه %(name)s  پیدا نشد

en: View Latest Version
fa: مشاهد آخرین نسخه

en: Start Page
fa: صفحه شروع

en: Index
fa: شاخص

en: History
fa: تاریخچه

en: Wiki changes
fa: تغییرات ویکی

en: Delete this version
fa: حذف این نسخه

en: Delete page
fa: حذف صفحه

en: Someone else has modified that page since you started your edits.
fa: فرد دیگری صفحه را از زمانی که شما ویرایش را آغاز کرده‌اید، تغییر داده است.

en: Sorry, this page has been modified by somebody else since you started
                editing. Your changes cannot be saved.
fa: متاسفیم، این صفحه به‌وسیله فرد دیگری از زمانی که شما ویرایش را آغاز کردید
                تغییر کرده است. نمی‌توان تغییرات شما را ذخیره کرد.

en: Adjust edit area height:
fa: تنظیم ارتفاع فضای ویرایش

en: Change information
fa: تغییر اطلاعات

en: Comment about this change (optional):
fa: توضیح درباره این تغییر (دلخواه)

en: Page is read-only
fa: صفحه «فقط خواندنی» است

en: Edit this page
fa: این صفحه را ویرایش کنید

en: Create this page
fa: این صفحه را بسازید

en: Using the template:
fa: استفاده از الگوی:

en: (blank page)
fa: صفحه خالی
