Trac 0.12 - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: (no changeset information)
hy: (բացակայում է փոփոխությունների մասին ինֆորմացիան)

en: Close
hy: Փակել

en: Tabular
hy: Աղյուսակային

en: Unified
hy: Միասնական

en: Expand sub-directory in place
hy: Բացել ենթակատալոգը տեղում

en: Re-expand directory
hy: Կրկին անգամ բացել կատալոգը

en: Loading %(entry)s...
hy: Բեռնվում է %(entry)s...

en: (empty)
hy: (դատարկ)

en: (error)
hy: (սխալ)

en: Fold directory
hy: Փակել կատալոգը

en: Show %(title)s
hy: Ցույց տալ %(title)s

en: %(title)s (click to hide column)
hy: %(title)s (կտտացնել սյունը թաքցնելու համար)

en: A filter already exists for that property
hy: Այդ հատկության համար արդեն գոյություն ունի Ֆիլտր

en: or
hy: կամ

en: yes
hy: այո

en: no
hy: ոչ

en: between
hy: միջև

en: and
hy: և

en: Link here
hy: Հղել այստեղ

en: Bold text: '''Example'''
hy: Մուք տառերով տեքս․ '''Example'''

en: Italic text: ''Example''
hy: Շեղատառ տեքս․ ''Example''

en: Heading: == Example ==
hy: Վերնագիր․ == Example ==

en: Link: [http://www.example.com/ Example]
hy: Հղում․ [http://www.example.com/ Example]

en: Code block: {{{ example }}}
hy: Կոդի բլոկ․ {{{ example }}}

en: Horizontal rule: ----
hy: Հորիզոնական գծաքանոն․ ----

en: New paragraph
hy: Նոր պարբերություն

en: Line break: [[BR]]
hy: Տողի անցում: [[BR]]

en: Image: [[Image()]]
hy: Նկար: [[Image()]]

en: Link to this section
hy: Հղում այս բաժնի վրա

en: Link to this diff
hy: Հղում այս տարբերության վրա

en: Link to #%(id)s
hy: Հղում #%(id)s վրա
