Trac - en to uk translation catalogue (1141 entries)

en: You appear to be using the PHP CGI binary. Trac requires the CLI version for syntax highlighting.
uk: Схоже, що ви використовуєте PHP в режимі CGI. Для підсвітки синтаксису Trac потребує версії CLI.

en: %(summary)s (cloned)
uk: %(summary)s (клоновано)

en: Cloned from #%(id)s:
    ----
    %(description)s
uk: Клоновано з #%(id)s:
    ----
    %(description)s

en: Clone
uk: Клонувати

en: Create a copy of this ticket
uk: Зробити копію цього квитка

en: Insert a changeset message into the output.
    
    This macro must be called using wiki processor syntax as follows:
    {{{
    {{{
    #!CommitTicketReference repository="reponame" revision="rev"
    }}}
    }}}
    where the arguments are the following:
     - `repository`: the repository containing the changeset
     - `revision`: the revision of the desired changeset
uk: Вставити повідомлення про набір змін до виводу.
    
    Цей макрос має викликатися за допомогою процесора wiki синтаксису таким чином:
    {{{
    {{{
    #!CommitTicketReference repository="reponame" revision="rev"
    }}}
    }}}
    де аргументи є наступними:
     - `repository`: репозиторій, що містить набір змін
     - `revision`: ревізія потрібного набору змін

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete ticket
uk: Видалити квиток

en: Delete comment %(num)s
uk: Видалити коментар %(num)s

en: The ticket #%(id)s has been deleted.
uk: Квиток №%(id)s видалено.

en: The ticket comment %(num)s on ticket #%(id)s has been deleted.
uk: Коментар квитка %(num)s до квитка №%(id)s видалено.

en: Comment %(num)s not found
uk: Коментар %(num)s не знайдено

en: Delete Ticket #%(id)s
uk: Видалити квиток №%(id)s

en: Delete comment %(num)s on Ticket #%(id)s
uk: Видалити коментар %(num)s у квитку №%(id)s

en: Delete [1:Ticket #%(id)s]
uk: Видалити [1:Квиток №%(id)s]

en: Are you sure you want to delete this ticket?
uk: Справді бажаєте видалити цього квитка?

en: (comments: %(comments)s,
                     attachments: %(attachments)s)
uk: (коментарів: %(comments)s,
                     долучень: %(attachments)s)

en: This is an irreversible operation.
uk: Ця операція є незворотньою.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Are you sure you want to delete this ticket comment?
uk: Справді бажаєте видалити цей коментар до квитка?

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: Subversion >= 1.0 required, found %(version)s
uk: Потрібна Subversion >= 1.0, знайдено %(version)s

en: %(path)s does not appear to be a Subversion repository.
uk: %(path)s не є сховищем Subversion.

en: Couldn't open Subversion repository %(path)s: %(svn_error)s
uk: Не вдається відкрити сховище Subversion %(path)s: %(svn_error)s

en: Diff mismatch: Base is a %(oldnode)s (%(oldpath)s in revision %(oldrev)s) and Target is a %(newnode)s (%(newpath)s in revision %(newrev)s).
uk: Неспівпадіння відмінностей: База є %(oldnode)s (%(oldpath)s ревізії %(oldrev)s), а ціль є %(newnode)s (%(newpath)s ревізії %(newrev)s).

en: svn blame failed on %(path)s: %(error)s
uk: збій svn blame на %(path)s: %(error)s

en: No svn:externals configured in trac.ini
uk: У trac.ini не налаштовано svn:externals

en: blocked
uk: заблоковано

en: merged
uk: об'єднано

en: non-inheritable
uk: без наслідування

en: merged on the directory itself but not below
uk: об’єднано з самою текою, але не нижче

en: eligible
uk: придатний

en: (toggle deleted branches)
uk: (показати/сховати видалені гілки)

en: View merge source
uk: Дивитися джерело об'єднання

en: No revisions
uk: Немає ревізій

en: merged:
uk: об'єднано:

en: blocked:
uk: заблоковано:

en: reverse-merged:
uk: зворотньо-об'єднано:

en: un-blocked:
uk: розблоковано:

en: marked as non-inheritable:
uk: позначено такими, що є без наслідування:

en: unmarked as non-inheritable:
uk: не позначено такими, що є без наслідування:

en:  (added)
uk:  (додано)

en: removed
uk: вилучено

en:  (with no actual effect on merging)
uk:  (без фактичного вплаву об'єднання)

en: Property %(prop)s changed
uk: Властивість %(prop)s змінено

en: About Trac
uk: Про Trac

en: Attachment '%(title)s' does not exist.
uk: Долучення «%(title)s» не існує.

en: Invalid Attachment
uk: Хибне долучення

en: Could not delete attachment
uk: Не вдалося видалити долучення

en: Cannot reparent attachment "%(att)s" as %(realm)s:%(id)s is invalid
uk: Не можу перенести долучення «%(att)s» так як %(realm)s:%(id)s є некоректним

en: Cannot reparent attachment "%(att)s" as it already exists in %(realm)s:%(id)s
uk: Неможливо змінити батьківський елемент для долучення «%(att)s», бо воно вже існує у %(realm)s:%(id)s

en: Could not reparent attachment %(name)s
uk: Не вдалося змінити батьківський елемент для долучення %(name)s

en: Cannot create attachment "%(att)s" as %(realm)s:%(id)s is invalid
uk: Не можу створити долучення «%(att)s» так як %(realm)s:%(id)s є некоректним

en: Attachment '%(filename)s' not found
uk: Долучення «%(filename)s» не знайдено

en: Bad request
uk: Поганий запит

en: Back to %(parent)s
uk: Назад до %(parent)s

en: %(attachment)s attached to %(resource)s
uk: %(attachment)s долучено до %(resource)s

en: Unparented attachment %(id)s
uk: Долучення без батьківського елементу %(id)s

en: Attachment '%(id)s' in %(parent)s
uk: Долучення «%(id)s» у %(parent)s

en: Attachments of %(parent)s
uk: Долучення з %(parent)s

en: %(parent)s doesn't exist, can't create attachment
uk: %(parent)s не існує, не можу створити долучення.

en: No file uploaded
uk: Файлів не вивантажено

en: Can't upload empty file
uk: Не можна вивантажити порожній файл

en: Upload failed
uk: Вивантаження не вдалося

en: Attachment field %(field)s is invalid: %(message)s
uk: Поле %(field)s долучення є хибним: %(message)s

en: Invalid attachment: %(message)s
uk: Хибне долучення: %(message)s

en: You don't have permission to replace the attachment %(name)s. You can only replace your own attachments. Replacing other's attachments requires ATTACHMENT_DELETE permission.
uk: Ви не маєте права замінювати долучення %(name)s. Можна замінювати лише власні долучення. Для заміни чужих долучень потрібно мати право ATTACHMENT_DELETE.

en: %(attachment)s (delete)
uk: %(attachment)s (видалити)

en: Download failed
uk: Помилка завантаження

en: Plain Text
uk: Простий текст

en: Original Format
uk: Початковий формат

en: Download
uk: Завантажити

en: Invalid resource identifier '%(id)s'
uk: Хибний ідентифікатор ресурсу «%(id)s»

en: Name
uk: Ім'я

en: Size
uk: Розмір

en: Author
uk: Автор

en: Date
uk: Дата

en: Description
uk: Опис

en: File '%(name)s' exists
uk: Файл «%(name)s» існує

en: Configuration Error
uk: Помилка налаштування

en: Error reading '%(file)s', make sure it is readable.
uk: Не вдалося прочитати «%(file)s», переконайтеся що він доступний для читання.

en: [%(section)s] %(entry)s: expected integer, got %(value)s
uk: [%(section)s] %(entry)s: очікувалося ціле число, отримано %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected float, got %(value)s
uk: [%(section)s] %(entry)s: очікувалося число з десятковою частиною, отримано %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected one of (%(choices)s), got %(value)s
uk: [%(section)s] %(entry)s: очікувався один з (%(choices)s), отримано %(value)s

en: Option '%(option)s' doesn't exist in section '%(section)s'
uk: Налаштування «%(option)s» не існує у секції «%(section)s»

en: Trac Error
uk: Помилка Trac

en: Visit the Trac open source project at<br /><a href="http://trac.edgewall.org/">http://trac.edgewall.org/</a>
uk: Відвідайте сайт відкритого проекту Trac<br /><a href="http://trac.edgewall.org/">http://trac.edgewall.org/</a>

en: Database newer than Trac version
uk: База даних новіша за версію Trac

en: No upgrade module for version %(num)i (%(version)s.py)
uk: Для версії %(num)i (%(version)s.py) немає модуля оновлення

en: Missing environment variable "TRAC_ENV". Trac requires this variable to point to a valid Trac environment.
uk: Не знайдено змінну оточення «TRAC_ENV». Для Trac потрібно, щоб ця змінна вказувала на дійсне оточення Trac.

en: The Trac Environment needs to be upgraded.
    
    Run "trac-admin %(path)s upgrade"
uk: Trac Environment потребує оновлення.
    
    Запустіть «trac-admin %(path)s upgrade»

en: Copying resources from:
uk: Копіювання ресурсіз із:

en: Creating scripts.
uk: Створення скриптів.

en: Invalid argument '%(arg)s'
uk: Хибний аргумент «%(arg)s»

en: hotcopy can't overwrite existing '%(dest)s'
uk: гаряче резервування не може замінити наявний «%(dest)s»

en: Hotcopying %(src)s to %(dst)s ...
uk: Проводжу гаряче резервування %(src)s до %(dst)s ...

en: The following errors happened while copying the environment:
uk: Під час копіювання оточення відбулися такі помилки:

en: Backing up database ...
uk: Створюю резервну копію бази даних...

en: Hotcopy done.
uk: Гаряче резервування виконано.

en: Invalid arguments
uk: Хибні аргументи

en: Database is up to date, no upgrade necessary.
uk: База даних актуальна, оновлення не потрібне

en: Warning: the wiki-macros directory in the environment is non-empty, but Trac
    doesn't load plugins from there anymore. Please remove it by hand.
uk: Увага! Тека wiki-macros в оточенні є непорожньою, але Trac
    більше не відкриває звідти модулі. Видаліть її вручну.

en: Error while removing wiki-macros: %(err)s
    Trac doesn't load plugins from wiki-macros anymore. Please remove it by hand.
uk: Помилка під час вилучення wiki-macros: %(err)s
    Trac більше не відкриває модулі з wiki-macros. Видаліть її вручну.

en: Upgrade done.
    
    You may want to upgrade the Trac documentation now by running:
    
      trac-admin %(path)s wiki upgrade
uk: Оновлення виконано.
    
    Тепер можна оновити документацію Trac, виконавши команду:
    
      trac-admin %(path)s wiki upgrade

en: TLS enabled but server does not support TLS
uk: TLS увімкнене, але сервер не підтримує TLS

en: Invalid email encoding setting: %(pref)s
uk: Хибне налаштування кодування е-пошти: %(pref)s

en: Unable to send email due to identity crisis.
uk: Не можу надіслати повідомлення через кризу ідентичності.

en: Neither %(from_)s nor %(reply_to)s are specified in the configuration.
uk: У конфіґурації не вказано ні %(from_)s, ні %(reply_to)s.

en: SMTP Notification Error
uk: Помилка сповіщення SMTP

en: Header length is too short
uk: Заголовок занадто короткий

en: %(perm)s privileges are required to perform this operation on %(resource)s. You don't have the required permissions.
uk: Для виконання операції на %(resource)s потрібні права %(perm)s. У вас їх немає.

en: %(perm)s privileges are required to perform this operation. You don't have the required permissions.
uk: Для виконання цієї операції потрібні права %(perm)s. У вас їх немає.

en: Insufficient privileges to perform this operation.
uk: Для виконання цієї операції бракує прав.

en: %(name)s is not a valid action.
uk: %(name)s не є правильною дією.

en: User
uk: Користувач

en: Action
uk: Дозволи

en: Available actions:
uk: Доступні дії:

en: All upper-cased tokens are reserved for permission names
uk: Усі токени у верхньому регістрі зарезервовані для імен прав

en: The user %(user)s already has permission %(action)s.
uk: Користувач %(user)s вже має права %(action)s.

en: Cannot remove permission %(action)s for user %(user)s.
uk: Не можу видалити права %(action)s користувачеві %(user)s.

en: Cannot export to %(filename)s: %(error)s
uk: Помилка експорту до %(filename)s: %(error)s

en: Invalid row %(line)d. Expected <user>, <action>, [action], [...]
uk: Хибний рядок %(line)d. Очікується <користувач>, <дія>, [дія], [...]

en: Invalid user %(user)s on line %(line)d: All upper-cased tokens are reserved for permission names.
uk: Хибний користувач %(user)s у рядку %(line)d: Усі токени у верхньому регістрі зарезервовані для імен прав.

en: Cannot import from %(filename)s line %(line)d: %(error)s
uk: Не вдалося імпортувати рядок %(line)d з %(filename)s: %(error)s

en: Cannot import from %(filename)s: %(error)s
uk: Не вдалося імпортувати з %(filename)s: %(error)s

en: %(name)s at version %(version)s
uk: %(name)s на версії %(version)s

en: Command not found
uk: Команду не знайдено

en: Error: %(msg)s
uk: Помилка: %(msg)s

en: Welcome to trac-admin %(version)s
    Interactive Trac administration console.
    Copyright (C) %(year)s Edgewall Software
    
    Type:  '?' or 'help' for help on commands.
uk: Ласкаво просимо до trac-admin %(version)s
    Інтерактивна консоль керування Trac.
    Copyright (C) %(year)s Edgewall Software
    
    Введіть  «?» чи «help» щоб переглянути довідку щодо команд.

en: Failed to open environment: %(err)s
uk: Не вдалося відкрити оточення: %(err)s

en: Completion error: %(err)s
uk: Помилка завершення: %(err)s

en: trac-admin - The Trac Administration Console %(version)s
uk: trac-адмін - Консоль адміністрування Trac %(version)s

en: Usage: trac-admin </path/to/projenv> [command [subcommand] [option ...]]
uk: Використання: trac-admin </path/to/projenv> [command [subcommand] [option ...]]

en: Invoking trac-admin without command starts interactive mode.
uk: Запуск trac-admin без команди запускає інтерактивний режим.

en: Creating a new Trac environment at %(envname)s
uk: Створення нового оточення Trac у %(envname)s

en: Project Name [%(default)s]>
uk: Назва проекту [%(default)s]>

en: Database connection string [%(default)s]>
uk: Рядок підключення бази даних [%(default)s]>

en: Initenv for '%(env)s' failed.
uk: Не вдалося ініціалізувати оточення для «%(env)s».

en: Does an environment already exist?
uk: Оточення вже існує?

en: Directory exists and is not empty.
uk: Тека вже існує і вона не порожня.

en: Base directory '%(env)s' does not exist. Please create it manually and retry.
uk: Базова тека «%(env)s» не існує. Створіть її вручну, будь ласка, та спробуйте ще раз.

en: Creating and Initializing Project
uk: Створення й ініціалізація проекту

en: Failed to create environment.
uk: Не вдалося створити оточення.

en:  Installing default wiki pages
uk: Встановлення типових wiki-сторінок

en:  Indexing default repository
uk: Індексування типового сховища

en: 
    ---------------------------------------------------------------------
    Project environment for '%(project_name)s' created.
    
    You may now configure the environment by editing the file:
    
      %(config_path)s
    
    If you'd like to take this new project environment for a test drive,
    try running the Trac standalone web server `tracd`:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Then point your browser to http://localhost:8000/%(project_dir)s.
    There you can also browse the documentation for your installed
    version of Trac, including information on further setup (such as
    deploying Trac to a real web server).
    
    The latest documentation can also always be found on the project
    website:
    
      http://trac.edgewall.org/
    
    Congratulations!
uk: 
    ---------------------------------------------------------------------
    Оточення для проекту «%(project_name)s» створено.
    
    Тепер можна конфіґурувати оточення шляхом редагування файлу:
    
      %(config_path)s
    
    Якщо бажаєте скористатися оточенням проекту для тестування,
    спробуйте запустити автономний веб-сервер Trac «tracd»:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Потім відкрийте в оглядачі адресу http://localhost:8000/%(project_dir)s.
    Там можна буде також переглянути документацію щодо встановленої
    версії Trac, включаючи інформацію про подальше налаштування
    (на кшталт розгортання Trac на справжньому веб-сервері).
    
    Найсвіжіша документація завжди доступна на сайті проекту:
    
      http://trac.edgewall.org/
    
    Вітаємо!

en: Display help for trac-admin commands.
    
    Examples:
    {{{
    [[TracAdminHelp]]               # all commands
    [[TracAdminHelp(wiki)]]         # all wiki commands
    [[TracAdminHelp(wiki export)]]  # the "wiki export" command
    [[TracAdminHelp(upgrade)]]      # the upgrade command
    }}}
uk: Показати довідку для команд trac-admin.
    
    Examples:
    {{{
    [[TracAdminHelp]]               # усі команди
    [[TracAdminHelp(wiki)]]         # усі wiki команди
    [[TracAdminHelp(wiki export)]]  # команда "wiki export"
    [[TracAdminHelp(upgrade)]]      # команда оновлення
    }}}

en: Non-ascii environment path '%(path)s' not supported.
uk: Шлях оточення з не-ASCII символами «%(path)s» не підтримується.

en: Admin
uk: Адмін

en: Administration
uk: Адміністрація

en: No administration panels available
uk: Немає жодної доступної адмінпанелі

en: Unknown administration panel
uk: Невідома адмінпанель

en: Untitled
uk: Без назви

en: Your changes have been saved.
uk: Внесені вами зміни збережено.

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. Your changes have not been saved.
uk: Помилка запису до trac.ini, переконайтеся, що веб-сервер може здійснювати запис у цей файл. Внесені зміни не збережено.

en: General
uk: Основне

en: Basic Settings
uk: Загальні налаштування

en: Logging
uk: Журналювання

en: None
uk: Немає

en: Console
uk: Консоль

en: File
uk: Файл

en: Syslog
uk: Системний журнал

en: Windows event log
uk: Журнал подій Windows

en: Unknown log type %(type)s
uk: Невідомий тип журналу %(type)s

en: Invalid log type
uk: Хибний тип журналу

en: Unknown log level %(level)s
uk: Невідомий рівень журналу %(level)s

en: Invalid log level
uk: Хибний рівень журналу

en: You must specify a log file
uk: Необхідно вказати файл журналу

en: Missing field
uk: Втрачене поле

en: Permissions
uk: Права

en: Unknown action
uk: Невідома дія

en: The subject %(subject)s has been granted the permission %(action)s.
uk: Суб'єкту %(subject)s було надано право %(action)s.

en: The permission %(action)s was already granted to %(subject)s.
uk: %(subject)s вже має право %(action)s.

en: The subject %(subject)s has been added to the group %(group)s.
uk: Суб'єкта %(subject)s додано до гурту %(group)s.

en: The subject %(subject)s was already added to the group %(group)s.
uk: Суб'єкт %(subject)s вже належить до гурту %(group)s.

en: The selected permissions have been revoked.
uk: Позначені права було відкликано.

en: Plugins
uk: Модулі

en: Uploaded file is not a Python source file or egg
uk: Вивантажений файл не є файлом-сирцем чи egg Python

en: Plugin %(name)s already installed
uk: Модуль %(name)s вже встановлено

en: The following component has been disabled: | The following components have been disabled:
uk[0]: Було вимкнено цей компонент:
uk[1]: Було вимкнено ці компоненти:
uk[2]: Було вимкнено ці компоненти:

en: The following component has been enabled: | The following components have been enabled:
uk[0]: Було увімкнено цей компонент:
uk[1]: Було увімкнено ці компоненти:
uk[2]: Було увімкнено ці компоненти:

en: Administration:
uk: Адміністрація:

en: Basics
uk: Основні

en: Project
uk: Проект

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Description:
uk: Опис:

en: Default timezone:
uk: Типовий часовий пояс:

en: Server's local time zone
uk: Часовий пояс серверу

en: Default language:
uk: Мова за умовчанням:

en: Browser's language
uk: Мова оглядача

en: Default date format:
uk: Формат дати за умовчанням:

en: ISO 8601 format
uk: Формат ISO 8601

en: Apply changes
uk: Застосувати зміни

en: Components
uk: Компоненти

en: Manage Components
uk: Керування компонентами

en: Owner:
uk: Власник:

en: Modify Component:
uk: Змінити компонент:

en: Description (you may use
                    [1:WikiFormatting]
                    here):
uk: Опис (тут можна вживати
                    [1:WikiFormatting]):

en: Save
uk: Зберегти

en: Add Component:
uk: Додати компонент:

en: Add
uk: Додати

en: Owner
uk: Власник

en: Default
uk: Типово

en: Remove selected items
uk: Вилучити позначені елементи

en: You can remove all items from this list to completely hide this
                  field from the user interface.
uk: Можна вилучити з цього списку усі елементи, тоді це поле
                  повністю зникне з інтерфейсу користувача.

en: As long as you don't add any items to the list, this field
                will remain completely hidden from the user interface.
uk: Доки до списку не буде додано жодного елементу, це поле
                залишиться зовсім невидимим у інтерфейсі користувача.

en: Manage %(label_plural)s
uk: Керувати %(label_plural)s

en: Modify %(label_singular)s
uk: Змінити %(label_singular)s

en: Add %(label_singular)s
uk: Додати %(label_singular)s

en: Order
uk: Порядок

en: Configuration
uk: Конфіґурація

en: Type:
uk: Тип:

en: Log level:
uk: Рівень журналу:

en: Log file:
uk: Файл журналу:

en: If you specify a relative path, the log file will be stored inside the
                [1:log] directory of the project environment ([2:%(dir)s]).
uk: Якщо ви вкажете віднсний шлях, то файл журналу буде збережено у теці
                [1:log] оточення проекту ([2:%(dir)s]).

en: Milestones
uk: Віхи

en: Manage Milestones
uk: Керування віхами

en: Modify Milestone:
uk: Змінити віху:

en: Due:
uk: Термін:

en: Format: %(datehint)s
uk: Формат: %(datehint)s

en: Completed:
uk: Зроблено:

en: Description (you may use [1:WikiFormatting] here):
uk: Опис (тут можна вживати [1:WikiFormatting]):

en: Add Milestone:
uk: Додати віху:

en: Format: %(datetimehint)s
uk: Формат: %(datetimehint)s

en: Due
uk: Тривалість

en: Completed
uk: Зроблено

en: Tickets
uk: Квитки

en: Grant Permission:
uk: Дати право:

en: Subject:
uk: Тема:

en: Action:
uk: Дія:

en: Add Subject to Group:
uk: Додати тему для гурту:

en: Group:
uk: Гурт:

en: Add a user or group to an existing permission group.
uk: Додати користувача чи гурт до наявного гурту прав.

en: Subject
uk: Тема

en: Note that [1:Subject] or [2:Group] names can't be all upper-case,
          as that is reserved for permission names.
uk: Майте на увазі, що назви [1:Тема] чи [2:Гурт] не можуть бути
          у верхньому регістрі, бо він зарезервований для назв прав.

en: Manage Plugins
uk: Керування модулями

en: Install Plugin:
uk: Встановити модуль:

en: File: [1:]
uk: Файл: [1:]

en: Install
uk: Встановити

en: The web server does not have sufficient permissions to store files in
                the environment plugins directory.
uk: Веб-сервер не має достатньо прав для того, щоб зберігати файли у
                теці модулів (plugins) оточення.

en: Upload a plugin packaged as Python egg.
uk: Вивантажити модуль у форматі Python egg.

en: Author:
uk: Автор:

en: Home page:
uk: Домівка:

en: License:
uk: Ліцензія:

en: Component
uk: Компонент

en: Show all descriptions
uk: Показати усі описи

en: Hide all descriptions
uk: Сховати усі описи

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Versions
uk: Версії

en: Manage Versions
uk: Керування версіями

en: Modify Version:
uk: Змінити версію:

en: Date:
uk: Дата:

en: Add Version:
uk: Додати версію:

en: Released:
uk: Випущена:

en: Released
uk: Випущена

en: Unsupported database type "%(scheme)s"
uk: Тип бази даних «%(scheme)s» не підтримується

en: Unknown scheme "%(scheme)s"; database connection string must start with {scheme}:/
uk: Невідома схема «%(scheme)s»; рядок підключення до БД повинен починатися з {scheme}:/

en: Cannot load Python bindings for MySQL
uk: Неможливо завантажити Python-прив'язки для MySQL

en: Unable to run %(path)s: %(msg)s
uk: Не вдалося виконати «%(path)s»: %(msg)s

en: mysqldump failed: %(msg)s
uk: mysqldump завершився помилкою: %(msg)s

en: No destination file created
uk: Не створено цільового файлу

en: Unable to get database connection within %(time)d seconds.
uk: Не вдалося приєднатися до БД протягом %(time)d секунд.

en: Cannot load Python bindings for PostgreSQL
uk: Неможливо завантажити Python-прив'язки для PostgreSQL

en: pg_dump failed: %(msg)s
uk: pg_dump завершився помилкою: %(msg)s

en: Cannot load Python bindings for SQLite
uk: Неможливо завантажити Python-прив'язки для SQLite

en: Need at least PySqlite %(version)s or higher
uk: Потрібен щонайменше PySqlite %(version)s чи новіший

en: PySqlite 2.5.2 - 2.5.4 break Trac, please use 2.5.5 or higher
uk: PySqlite версій 2.5.2 - 2.5.4 зламає Trac, користуйтеся версією 2.5.5 чи вище, будь ласка

en: Database already exists at %(path)s
uk: База даних вже існує за шляхом %(path)s

en: Database "%(path)s" not found.
uk: Базу даних «%(path)s» не знайдено.

en: The user %(user)s requires read _and_ write permissions to the database file %(path)s and the directory it is located in.
uk: Користувачу %(user)s потрібно мати права на читання _та_ запис файлу БД %(path)s й теки, у якій він знаходиться.

en: No available MIME conversions from %(old)s to %(new)s
uk: Немає доступних перетворень MIME з %(old)s у %(new)s

en: HTML preview using %(renderer)s failed (%(err)s)
uk: Передперегляд HTML з використанням %(renderer)s не вдався (%(err)s)

en: Can't use %(annotator)s annotator: %(error)s
uk: Не можу використати %(annotator)s анотатор: %(error)s

en: Line
uk: Рядок

en: Line numbers
uk: Номери рядків

en: new file %(new)s
uk: новий файл %(new)s

en: deleted file %(deleted)s
uk: видалений файл %(deleted)s

en: this hunk was shorter than expected
uk: цей шмат виявився коротшим, ніж очікувалося

en: Syntax Highlighting
uk: Підсвітка синтаксису

en: Your preferences have been saved.
uk: Налаштування було збережено.

en: %(link)s is not a valid TracLink
uk: %(link)s не є коректним посиланням TracLink

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Unknown preference panel
uk: Невідома панель налаштувань

en: Date & Time
uk: Дата і час

en: Keyboard Shortcuts
uk: Гарячі клавіші

en: Language
uk: Мова

en: Advanced
uk: Додатково

en: The session has been loaded.
uk: Сесію було завантажено.

en: Preferences:
uk: Налаштування:

en: This page lets you customize your personal settings for this site.
          These settings are stored on the server and are identified by a session
          key stored in a browser cookie. That cookie allows your settings to be
          restored on subsequent visits.
uk: На цій сторінці можна змінити особисті налаштування цього сайту.
          Дані налаштування зберігаються на сервері та розпізнаються ключем
          сеансу, який зберігається в cookie оглядача. Наявність cookie дозволяє
          відновити налаштування при наступних відвідинах.

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Session key:
uk: Ключ сеансу:

en: Change
uk: Змінити

en: The session key is used to identify stored custom
          settings and session data on the server. Although it is
          automatically generated by default, you may change it to something
          easier to remember at any time if you wish to load your settings
          in a different web browser.
uk: Ключ сеансу вживається для розпізнавання збережених власних
          налаштувань та даних сеансу на сервері. Хоча він типово
          генерується автоматично, його в будь-який момент можна
          замінити на щось, що легко запам'ятовується, якщо бажаєте
          завантажити свої налаштування у іншому оглядачі.

en: Restore session:
uk: Відновити сеанс:

en: Load
uk: Відкрити

en: You may load a previously created session by entering the
          corresponding session key below. This lets you share settings between
          multiple computers and web browsers.
uk: Раніше створений сеанс можна завантажити шляхом редагування
          відповідного ключа сеансу, що знаходиться нижче. Це дозволить
          спільний доступ до налаштувань з кількох комп'ютерів та оглядачів.

en: Time zone:
uk: Часовий пояс:

en: Default time zone
uk: Типовий часовий пояс

en: Configuring your time zone will result in all
          dates and times displayed on this site to use your time zone
          instead of that of the server.
uk: Налаштування часового поясу тут призведе до того, що
          усі дати й часи, які відображаються на цьому сайті, відповідатимуть
          Вашому часовому поясу, замість часового поясу сервера.

en: Example: The current time is [1:%(time)s] (UTC).
uk: Зразок: поточний час [1:%(time)s] (UTC).

en: In your time zone %(tz)s, this would be displayed as
                [1:%(formatted)s].
uk: У Вашому часовому поясі %(tz)s відображатиметься як
                [1:%(formatted)s].

en: Note: Universal Co-ordinated Time (UTC) is also known as Greenwich Mean Time (GMT).[1:]
            A positive offset is used to indicate a timezone at the east of Greenwich, i.e. ahead of Universal Time.
uk: Примітка: Універсальний координований час (UTC) також відомий як Час за Ґринвічем (GMT).[1:]
            Додатнє зміщення вказує на те, що часовий пояс знаходиться східніше від Ґринвіча, тобто час там більший за UTC.

en: Date format:
uk: Формат дати:

en: Default date format
uk: Формат дати за умовчанням

en: Your language setting
uk: Налаштування мови

en: Configuring your date format will result in formatting
          and parsing datetime displayed on this site to use your date format
          instead of that of the server.
uk: Налаштування формату дати спричинить до форматування
          та аналізу дати й часу, показаних на цьому сайті, з використанням вашого формату
          замість того, що використовується на сервері.

en: Date relative/absolute format:
uk: Відносний/абсолютний формат дати:

en: Default format
uk: Формат за умовчанням

en: Relative format
uk: Відносний формат

en: Absolute format
uk: Абсолютний формат

en: Configuring your relative/absolute format will result in
          formatting datetime displayed on this site to use your format instead of
          that of the server.
uk: Налаштування вашого відносного/абсолютного формату призведе
          до форматування дати й часу, показаних на цьому сайті, з використанням вашого формату
          замість того, що використовується на сервері.

en: Full name:
uk: Повне ім'я:

en: Email address:
uk: Адреса е-пошти:

en: This information is used to automatically populate some forms
            on this site with your contact details.
uk: Ця інформація використовується для автоматичного заповення деяких
            форм (які містять ваші контактні деталі) на цьому сайті.

en: This information is used to associate your login name with your
            email address and full name, which is used for email
            notification and RSS feeds, for example.
uk: Ця інформація використовується для пов'язування вашого псевда з
            вашою ж адресою е-пошти та повним ім'ям, наприклад, для
            сповіщення е-поштою та стрічок RSS.

en: Enable access keys
uk: Увімкнути ключ доступу

en: This site provides keyboard shortcuts for
          faster access to certain functions of this site. As these shortcuts can
          cause conflicts with shortcuts provided by the desktop system or
          web browser, they are disabled by default. See
          [1:TracAccessibility]
          for more information on access keys.
uk: Цей сайт дозволяє використовувати сполучення клавіш,
          що дозволить швидше запускати певні функції на сайті. Оскільки
          ці сполучення клавіш можуть спричинити конфлікти з ОС комп'ютера
          чи оглядачем, тому типово вони вимкнені. Докладнішу інформацію      про сполучення клавіш див.
          [1:TracAccessibility]

en: Language:
uk: Мова:

en: Default language
uk: Мова за умовчанням

en: Configuring your language will result in all text
          displayed on this site to use your language instead of that of the
          server.
uk: Налаштування мови тут призведе до того, що
          усі текстові повідомлення цього сайту відображатимуться
          встановленою тут мовою, а не мовою сервера.

en: The [1:Default language] option uses the browser's
            language negotiation feature to select the appropriate language.
uk: Налаштування [1:Мова за умовчанням] використовує мовні
            вподобання з оглядача для того, щоб обрати підходящу мову.

en: The Pygments syntax highlighter can be used with
          different coloring styles.
uk: Підсвітку синтаксису Pygments можна використовувати
          з різними кольоровими стилями.

en: Style:
uk: Стиль:

en: Preview:
uk: Передперегляд:

en: Search
uk: Пошук

en: Browse repository path %(path)s
uk: Оглянути шлях сховища %(path)s

en: Search query too short. Query must be at least %(num)s characters long.
uk: Запит пошуку занадто короткий. Запит повинен містити щонайменше %(num)s символів.

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: Previous Page
uk: Попередня сторінка

en: Results
uk: Результати

en: Quickjump to %(name)s
uk: Швидкий перехід до %(name)s

en: By %(author)s
uk: Від %(author)s

en: No matches found.
uk: Збігів не знайдено.

en: [1:Note:] See [2:TracSearch]
            for help on searching.
uk: [1:Примітка:] Дивіться [2:TracSearch]
            для отримання довідки стосовно пошуку.

en: Trac: Integrated SCM & Project Management
uk: Trac: Інтегроване керування ланцюгами постачання (SCM) та керування проектом

en: Trac is a web-based software project management and bug/issue
            tracking system emphasizing ease of use and low ceremony.
            It provides an integrated Wiki, an interface to version control
            systems, and a number of convenient ways to stay on top of events
            and changes within a project.
uk: Trac є програмним забезпеченням, яке базується на веб-технологіях,
            він призначений для керування проектом та відстежування
            вад і результатів, яке вийнятково легке у використанні.
            Trac має забезпечує інтегровану Wiki, інтерфейс для систем
            контролю версій, а також багато інших зручних способів сежити
            за подіями та змінами, що відбуваються у рамках проекту.

en: Trac is distributed under the modified BSD License.[1:]
            The complete text of the license can be found
            [2:online]
            as well as in the [3:COPYING] file included in the distribution.
uk: Trac розповсюджується на змінених умовах ліцензії BSD.[1:]
            Повний текст ліцензії можна почитати [2:на веб-сайті]
            а також у включеному до дистрибутиву файлі [3:COPYING].

en: python powered
uk: Працює під Python

en: Please visit the Trac open source project:
            [1:http://trac.edgewall.org/]
uk: Відвідайте відкритий проект Trac:
            [1:http://trac.edgewall.org/]

en: System Information
uk: Інформація про систему

en: Version
uk: Версія

en: Installed Plugins
uk: Встановлені модулі

en: N/A
uk: н/д

en: Section
uk: Секція

en: Value
uk: Значення

en: Attach file
uk: Долучити файл

en: – Attachment
uk: – Долучення

en: – Attachments
uk: – Долучення

en: %(filename)s on %(parent)s – Attachment
uk: %(filename)s у %(parent)s – Доучення

en: Add Attachment to [1:%(parent)s]
uk: Додати долучення до [1:%(parent)s]

en: (size limit %(value)s)
uk: (обмеження розміру %(value)s)

en: Attachment Info
uk: Інформація долучення

en: Your email or username:
uk: Ваша е-пошта чи псевдо:

en: Description of the file (optional):
uk: Опис файлу (необов'язково):

en: Replace existing attachment of the same name
uk: Замінити наявне долучення з таким же ім'ям

en: Add attachment
uk: Додати долучення

en: Are you sure you want to delete this attachment?
uk: Справді бажаєте видалити це долучення?

en: Delete attachment
uk: Видалити долучення

en: Attach another file
uk: Долучити інший файл

en: %(size)s bytes
uk: %(size)s байт

en: Property %(name)s
                      changed from %(old)s to %(new)s
uk: Властивість %(name)s
                      змінено з %(old)s на %(new)s

en: Property %(name)s set to %(value)s
uk: Властивість %(name)s призначено на %(value)s

en: Property %(name)s deleted
uk: Властивість %(name)s видалено

en: Differences
uk: Відмінності

en: View differences
uk: Дивитися відмінності

en: inline
uk: вбудовані

en: side by side
uk: поруч

en: [1:[2:]
                 Show]
          [3:[4:]
                 lines around each change]
uk: [1:[2:]
                 Показувати]
          [3:[4:]
                 рядків до та після козної зміни]

en: Show the changes in full context
uk: Показати зміни у повному контексті

en: Ignore:
uk: Ігнорувати:

en: Blank lines
uk: Порожні рядки

en: Case changes
uk: Зміни регістру

en: White space changes
uk: Зміни символів пробілів

en: Update
uk: Оновити

en: Changes between
              [1:Version %(old)s] and
              [2:Version %(new)s] of
              [3:%(name)s]
uk: Відмінності між
              [1:версією %(old)s] та
              [2:версією %(new)s] із
              [3:%(name)s]

en: Changes between
              [1:Initial Version] and
              [2:Version %(new)s] of
              [3:%(name)s]
uk: Відмінності між
              [1:початковою версією] та
              [2:версією %(new)s] з
              [3:%(name)s]

en: Changes from
              [1:Version %(new)s] of
              [2:%(name)s]
uk: Відмінності між
              [1:версією %(new)s] з
              [2:%(name)s]

en: Timestamp:
uk: Дата/Час:

en: (multiple changes)
uk: (численні зміни)

en: %(date)s (%(duration)s ago)
uk: %(date)s (%(duration)s тому)

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Legend:
uk: Умовні позначення:

en: Unmodified
uk: Без змін

en: Added
uk: Додано

en: Removed
uk: Вилучено

en: Modified
uk: Змінено

en: Error
uk: Помилка

en: Create
uk: Створити

en: Oops…
uk: Ой...

en: Trac detected an internal error:
uk: Trac виявив внутрішню помилку:

en: There was an internal error in Trac.
                    It is recommended that you notify your local
                    [1:
                        Trac administrator] with the information needed to
                    reproduce the issue.
uk: Відбулася внутрішня помилка у Trac.
                    Бажано повідомити локального
                    [1:
                        адміністратора Trac] і повідомити йому інформацію про те,
                    як відтворити (повторити) цю помилку.

en: To that end, you could %(create)s a ticket.
uk: У зв'язку з цим можна %(create)s квиток.

en: The action that triggered the error was:
uk: Дія, яка викликає помилку:

en: This is probably a local installation issue.
uk: Можливо, це проблема локального встановлення.

en: You should %(create)s a ticket at the admin Trac to report
                        the issue.
uk: Щоб повідомити про проблему, потрібно %(create)s квиток
                        адміністратору Trac.

en: Found a bug in Trac?
uk: Знайшли ваду в Trac?

en: If you think this should work and you can reproduce the problem,
                  you should consider creating a bug report.
uk: Якщо ви вважаєте, що це повинно працювати і можете відтворити помилку,
                  то вам варто задуматися над написанням звіту про помилку.

en: Note that the %(name)s plugin seems to be involved.
uk: Майте на увазі, що причина може бути у %(name)s.

en: Note that the following plugins seem to be involved:
uk: Майте на увазі, що причина може бути у таких модулях:

en: Please report this issue to the plugin maintainer.
uk: Будь ласка, повідомте про цю проблему розробнику модуля.

en: Before you do that, though, please first try
                    [1:[2:searching]
                    for similar issues], as it is quite likely that this problem
                    has been reported before. For questions about installation
                    and configuration of Trac or its plugins, please try the
                    [3:mailing list]
                    instead of creating a ticket.
uk: Перед тим, як зробити це, спершу спробуйте
                    [1:[2:знайти]
                    подібні проблеми], бо цілком можливо, що про цю проблему
                    раніше вже сповіщали. Із запитаннями щодо встановлення
                    та налаштування Trac чи його модулів, звертайтеся у
                    [3:список розсилки],
                    а не створюйте квиток.

en: Otherwise, please %(create)s a new bug report
                    describing the problem and explain how to reproduce it.
uk: Інакше, %(create)s новий звіт про ваду,
                    описавши проблему та пояснивши як її відтворити (повторити).

en: Most recent call last:
uk: Останні виклики:

en: [1:File "%(file)s",
                            line [2:%(line)s], in]
                            [3:%(function)s]
uk: [1:Файл «%(file)s»,
                            рядок [2:%(line)s], у]
                            [3:%(function)s]

en: Code fragment:
uk: Фрагмент коду:

en: Local variables:
uk: Локальні змінні:

en: File "%(file)s", line %(line)s, in %(function)s
uk: Файл «%(file)s», рядок %(line)s, у %(function)s

en: Switch to plain text view
uk: Перемкнутися на перегляд простого тексту

en: System Information:
uk: Відомості про систему:

en: Enabled Plugins:
uk: Увімкнені модулі:

en: — The Trac User and Administration Guide
uk: — Інструкція для користувача і адміністратора Trac

en: Change History for [1:%(name)s]
uk: Історія змін для [1:%(name)s]

en: View changes
uk: Дивитися зміни

en: Change history
uk: Історія змін

en: Comment
uk: Коментар

en: View this version
uk: Дивитися цю версію

en: IP-Address: %(ipnr)s
uk: IP-адреса: %(ipnr)s

en: Available Projects
uk: Доступні проекти

en: Search %(project)s
uk: Знайти %(project)s

en: Download in other formats:
uk: Завантажити у інших форматах:

en: View attachment
uk: Дивитися долучення

en: Attachments
uk: Долучення

en: Download all attachments as:
uk: Завантажити всі долучення як:

en: Previous
uk: Попереднє

en: Next
uk: Наступне

en: (The file is empty)
uk: (Файл порожній)

en: [1:HTML preview not available], since no preview renderer could handle it.
uk: [1:Передперегляд в HTML не доступний], бо жоден обробник передперегляду не може обробити його.

en: Try [1:downloading] the file instead.
uk: Натомість спробуйте [1:завантажити] файл.

en: Total number of %(unit)s: %(count)s
uk: Загальна кількість %(unit)s: %(count)s

en: (none)
uk: (немає)

en: Search:
uk: Знайти:

en: Context Navigation
uk: Контекстна навіґація

en: Warning:
uk: Увага!

en: Powered by [1:[2:Trac %(version)s]][3:]
            By [4:Edgewall Software].
uk: Працює на базі [1:[2:Trac %(version)s]][3:]
            від [4:Edgewall Software].

en: (Undefined)
uk: (Не визначено)

en: Ticket System
uk: Система квитків

en: The component "%(name)s" already exists.
uk: Компонент «%(name)s» вже існує.

en: The component "%(name)s" has been added.
uk: Компонент «%(name)s» додано.

en: Invalid component name.
uk: Хибне ім'я компонента.

en: Component %(name)s already exists.
uk: Компонент %(name)s вже існує.

en: No component selected
uk: Не позначено жодного компонента

en: The selected components have been removed.
uk: Позначені компоненти було вилучено.

en: Milestone
uk: Віха

en: Completion date may not be in the future
uk: Дата завершення не може бути у майбутньому

en: Invalid Completion Date
uk: Хибна дата завершення

en: The milestone "%(name)s" already exists.
uk: Віха «%(name)s» вже існує.

en: The milestone "%(name)s" has been added.
uk: Віху «%(name)s» додано.

en: Invalid milestone name.
uk: Хибна назва віхи.

en: Milestone %(name)s already exists.
uk: Віха %(name)s вже існує.

en: No milestone selected
uk: Не обрано віхи

en: The selected milestones have been removed.
uk: Позначені віхи вилучено.

en: The version "%(name)s" already exists.
uk: Версія «%(name)s» вже існує.

en: The version "%(name)s" has been added.
uk: Версію «%(name)s» додано.

en: Invalid version name.
uk: Хибна назва версії.

en: Version %(name)s already exists.
uk: Версія %(name)s вже існує.

en: No version selected
uk: Не обрано версії

en: The selected versions have been removed.
uk: Позначені версії було видалено.

en: Time
uk: Час

en: %(type)s value "%(name)s" already exists
uk: %(type)s значення «%(name)s» вже існує

en: The %(field)s value "%(name)s" has been added.
uk: Додано значення «%(name)s» поля %(field)s.

en: Invalid %(type)s value.
uk: Хибне значення %(type)s.

en: No %s selected
uk: Не обрано %s

en: The selected %(field)s values have been removed.
uk: Позначені значення %(field)s було вилучено.

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. The default value has not been saved.
uk: Помилка запису до файлу trac.ini. Переконайтеся, що сервер може записувати до нього. Типове значення не збережено.

en: Order numbers must be unique
uk: Порядкові номери повинні бути унікальними

en: Possible Values
uk: Допустимі значення

en: Invalid up/down value: %(value)s
uk: Хибне значення up/down: %(value)s

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Priorities
uk: Пріоритети

en: Resolution
uk: Рішення

en: Resolutions
uk: Рішення

en: Severity
uk: Важливість

en: Severities
uk: Важливості

en: Ticket Type
uk: Тип квитка

en: Ticket Types
uk: Типи квитків

en: <number> must be a number
uk: <number> повинен бути номером

en: Ticket #%(num)s and all associated data removed.
uk: Квиток №%(num)s та усі пов'язані дані вилучено.

en: Attachment
uk: Долучення

en: Summary
uk: Резюме

en: Reporter
uk: Доповідач

en: Type
uk: Тип

en: Status
uk: Стан

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Cc
uk: Копія

en: Created
uk: Створено

en: Tickets %(ranges)s
uk: Квитки %(ranges)s

en: Comment %(cnum)s for Ticket #%(id)s
uk: Коментар %(cnum)s до квитка №%(id)s

en: Ticket #%(shortname)s
uk: Квиток №%(shortname)s

en: Current state no longer exists
uk: Поточний стан більше не існує

en: The ticket will be disowned
uk: Квиток залишиться без власника

en: to %(owner)s
uk: для %(owner)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s
uk: Власника %(current_owner)s буде змінено

en: to %(owner)s
uk: на %(owner)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(selected_owner)s
uk: Власника %(current_owner)s буде замінено на %(selected_owner)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(authname)s
uk: Власника %(current_owner)s буде замінено на %(authname)s

en: Your workflow attempts to set a resolution but none is defined (configuration issue, please contact your Trac admin).
uk: Робочий процес вимагає вказання рішення, але його не визначено (помилка конфіґурації, зв'яжіться з адміністратором Trac).

en: as %(resolution)s
uk: як %(resolution)s

en: The resolution will be set to %(name)s
uk: Рішення буде встановлено на %(name)s

en: The resolution will be set
uk: Рішення вказано

en: The resolution will be deleted
uk: Рішення буде видалено

en: as %(status)s
uk: як %(status)s

en: Next status will be '%(name)s'
uk: Наступним буде стан «%(name)s»

en: Render a workflow graph.
    
    This macro accepts a TracWorkflow configuration and renders the states
    and transitions as a directed graph. If no parameters are given, the
    current ticket workflow is rendered. In WikiProcessors mode the `width`
    and `height` arguments can be specified.
    
    (Defaults: `width = 800` and `heigth = 600`)
    
    Examples:
    {{{
        [[Workflow()]]
    
        [[Workflow(go = here -> there; return = there -> here)]]
    
        {{{
        #!Workflow width=700 height=700
        leave = * -> *
        leave.operations = leave_status
        leave.default = 1
    
        accept = new,assigned,accepted,reopened -> accepted
        accept.permissions = TICKET_MODIFY
        accept.operations = set_owner_to_self
    
        resolve = new,assigned,accepted,reopened -> closed
        resolve.permissions = TICKET_MODIFY
        resolve.operations = set_resolution
    
        reassign = new,assigned,accepted,reopened -> assigned
        reassign.permissions = TICKET_MODIFY
        reassign.operations = set_owner
    
        reopen = closed -> reopened
        reopen.permissions = TICKET_CREATE
        reopen.operations = del_resolution
        }}}
    }}}
uk: Відобразити граф робочого процесу.
    
    Цей макрос сприймає налаштування TracWorkflow та відображає стани
    та переходи напрямлегого графу. Якщо параметри не вказано,
    буде відображено робочий процес поточного квитка. В режимі WikiProcessors можна вказувати аргументи «width»
    та «height».
    
    (Умовчання: «width = 800» та «heigth = 600»)
    
    Приклади:
    {{{
        [[Workflow()]]
        
        [[Workflow(go = here -> there; return = there -> here)]]
        
        {{{
        #!Workflow width=700 height=700
        leave = * -> *
        leave.operations = leave_status
        leave.default = 1
    
        accept = new,assigned,accepted,reopened -> accepted
        accept.permissions = TICKET_MODIFY
        accept.operations = set_owner_to_self
    
        resolve = new,assigned,accepted,reopened -> closed
        resolve.permissions = TICKET_MODIFY
        resolve.operations = set_resolution
    
        reassign = new,assigned,accepted,reopened -> assigned
        reassign.permissions = TICKET_MODIFY
        reassign.operations = set_owner
    
        reopen = closed -> reopened
        reopen.permissions = TICKET_CREATE
        reopen.operations = del_resolution
        }}}
    }}}

en: Enable JavaScript to display the workflow graph.
uk: Потрібно увімкнути JavaScript для відображення графу робочого процесу.

en: Ticket %(id)s does not exist.
uk: Квиток %(id)s не існує.

en: Invalid ticket number
uk: Хибний номер квитка

en: Multi-values fields not supported yet
uk: Поля з кількома значеннями наразі не підтримуються

en: %(type)s %(name)s does not exist.
uk: %(type)s %(name)s не існує.

en: Invalid %(type)s name.
uk: Хибне ім'я %(type)s.

en: Component %(name)s does not exist.
uk: Компонент %(name)s не існує.

en: Milestone %(name)s does not exist.
uk: Віха %(name)s не існує.

en: Invalid milestone name
uk: Хибне ім'я віхи

en: Open (by due date)
uk: Відкриті (за термінами)

en: Open (no due date)
uk: Відкриті (без термінів)

en: Closed
uk: Закрито

en: Version %(name)s does not exist.
uk: Версія %(name)s не існує.

en: Invalid query constraint value
uk: Хибне значення обмеження запиту

en: Query page %(page)s is invalid.
uk: Хибна сторінка запитів %(page)s.

en: Query max %(max)s is invalid.
uk: Хибний максимум запиту %(max)s.

en: Query filter requires field and constraints separated by a "="
uk: Фільтр запиту повинен складатися з полів та обмежень, що розділяються символом «=»

en: Query filter requires field name
uk: Для фільтру запиту потрібне ім'я поля

en: Page %(page)s is beyond the number of pages in the query
uk: Номер сторінки %(page)s більший за кількість сторінок у черзі

en: Invalid ticket id list: %(value)s
uk: Хибний список ID квитків: %(value)s

en: contains
uk: містить

en: doesn't contain
uk: не містить

en: begins with
uk: починається з

en: ends with
uk: закінчується на

en: is
uk: є

en: is not
uk: не є

en: Ticket
uk: Квиток

en: Page %(num)d
uk: Сторінка %(num)d

en: RSS Feed
uk: RSS-стрічка

en: Comma-delimited Text
uk: Текст, розділений комами

en: Tab-delimited Text
uk: Текст, розділений табуляціями

en: View Tickets
uk: Дивитися квитки

en: Custom Query
uk: Власний запит

en: Available Reports
uk: Доступні звіти

en: [Error: %(error)s]
uk: [Помилка: %(error)s]

en: Ticket completion status for each %(group)s
uk: Стан завершення для кожної %(group)s

en: No results
uk: Немає результатів

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets matching %(query)s
uk: %(groupvalue)s %(groupname)s квитків збігається %(query)s

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets:
uk: %(groupvalue)s %(groupname)s квитків:

en: The report has been created.
uk: Звіт було створено.

en: The report {%(id)d} has been deleted.
uk: Звіт {%(id)d} було видалено.

en: Delete Report {%(num)s} %(title)s
uk: Видалити звіт {%(num)s} %(title)s

en: Report {%(num)s} does not exist.
uk: Звіт {%(num)s} не існує.

en: Invalid Report Number
uk: Хибний номер звіту

en: Create New Report
uk: Створити новий звіт

en: Edit Report {%(num)d} %(title)s
uk: Редагувати звіт {%(num)d} %(title)s

en: Report failed: %(error)s
uk: Не вдалося створити звіт: %(error)s

en: When specified, the report number should be "%(num)s".
uk: Коли вказано, номер звіту повинен бути «%(num)s».

en: SQL Query
uk: SQL-запит

en: The following arguments are missing: %(args)s
uk: Відсутні такі аргументи: %(args)s

en: Report {%(num)s} has no SQL query.
uk: У звіті {%(num)s} немає SQL-запиту.

en: Query parameter "sort=%(sort_col)s"  is invalid
uk: Хибний параметр запиту «sort=%(sort_col)s»

en: ticket status
uk: стан квитка

en: tickets
uk: квитків

en: '%(group1)s' and '%(group2)s' milestone groups both are declared to be "catch-all" groups. Please check your configuration.
uk: Гурти віх «%(group1)s» та «%(group2)s» задекларовані як гурти «catch-all». Будь ласка, перевірте конфіґурацію.

en: '%(groupname)s' milestone group reused status '%(status)s' already taken by other groups. Please check your configuration.
uk: Група віхи «%(groupname)s» повторно використовує стан «%(status)s», який вже використовуєтья іншим гуртом. Перевірте конфіґурацію.

en: Roadmap
uk: План робіт

en: Milestone %(name)s
uk: Віха %(name)s

en: Ticket #%(num)s: %(summary)s
uk: Квиток №%(num)s: %(summary)s

en: Milestones reached
uk: Завершені віхи

en: Milestone %(name)s completed
uk: Віха %(name)s завершена

en: The milestone "%(name)s" has been deleted.
uk: Віху «%(name)s» було видалено.

en: Milestone "%(name)s" already exists, please choose another name.
uk: Віха «%(name)s» вже існує. Оберіть іншу назву.

en: You must provide a name for the milestone.
uk: Необхідно вказати назву віхи.

en: Milestone "%(name)s"
uk: Віха «%(name)s»

en: Previous Milestone
uk: Попередня віха

en: Next Milestone
uk: Наступна віха

en: Back to Roadmap
uk: Назад до плану робіт

en: Invalid Ticket
uk: Хибний квиток

en: New Ticket
uk: Створити квиток

en: id can't be set for a new ticket request.
uk: Не можна встановити ID для нового квитка.

en: Tickets opened and closed
uk: Квитки відкрито й закрито

en: Ticket updates
uk: Оновлення квитків

en: %(labels)s changed | %(labels)s changed
uk[0]: %(labels)s змінено
uk[1]: %(labels)s змінено
uk[2]: %(labels)s змінено

en: The action "%(name)s" is not available.
uk: Дія «%(name)s» недоступна.

en: Please review your configuration, probably starting with %(section)s in your %(tracini)s.
uk: Перегляньте свою конфіґурацію. Можливо, слід почати з %(section)s у %(tracini)s.

en: Ticket #%(id)s
uk: Квиток №%(id)s

en: Previous Ticket
uk: Попередній квиток

en: Next Ticket
uk: Наступний квиток

en: Back to Query
uk: Назад до запиту

en: Ticket History
uk: Історія квитка

en: Back to Ticket #%(num)s
uk: Назад до квитка №%(num)s

en: No differences to show
uk: Відмінностей для показу немає

en: Version %(num)s
uk: Версія %(num)s

en: Initial Version
uk: Початкова версія

en: initial
uk: початкова

en: Property %(label)s %(rendered)s
uk: Властивість %(label)s %(rendered)s

en: Previous Change
uk: Попередня зміна

en: Next Change
uk: Наступна зміна

en: Ticket Diff
uk: Відмінності квитка

en: ''Initial version''
uk: «Початкова версія»

en: Ticket Comment History
uk: Історія коментування квитка

en: Ticket #%(num)s, comment %(cnum)d
uk: Квиток №%(num)s, коментар %(cnum)d

en: No version %(version)d for comment %(cnum)d on ticket #%(ticket)s
uk: Немає версії %(version)d для коментаря %(cnum)d у квитку №%(ticket)s

en: Ticket Comment Diff
uk: Відмінності коментарів квитка

en: %(labels)s set | %(labels)s set
uk[0]: %(labels)s встановлено
uk[1]: %(labels)s встановлено
uk[2]: %(labels)s встановлено

en: %(labels)s deleted | %(labels)s deleted
uk[0]: %(labels)s видалено
uk[1]: %(labels)s видалено
uk[2]: %(labels)s видалено

en: No permission to edit the ticket description.
uk: Немає права на редагування опису квитка.

en: No permission to change the ticket reporter.
uk: Немає права на зміну доповідача квитка.

en: No permission to change ticket fields.
uk: Немає права на зміну полів квитка.

en: No permissions to add a comment.
uk: Немає права на додавання коментаря.

en: Sorry, can not save your changes. This ticket has been modified by someone else since you started
uk: Неможливо зберегти внесені вами зміни. З того часу, як ви почали працювати з квитком, він був змінений кимось іншим.

en: Tickets must contain a summary.
uk: Квиток повинен містити резюме.

en: field %(name)s must be set
uk: поле %(name)s повинно бути заповненим

en: Ticket description is too long (must be less than %(num)s characters)
uk: Опис квитка занадто великий (повинен бути до %(num)s символів)

en: Ticket comment is too long (must be less than %(num)s characters)
uk: Коментар до квитка занадто великий (повинен бути до %(num)s символів)

en: Invalid comment threading identifier
uk: Хибний ідентифікатор відгалуження коментаря

en: The ticket field '%(field)s' is invalid: %(message)s
uk: Поле квитка «%(field)s» є хибним: %(message)s

en: The ticket has been created, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
uk: Квиток було створено, але під час надсилання сповіщення відбулася помилка: %(message)s

en: The ticket %(ticketref)s has been created. You can now attach the desired files.
uk: Квиток %(ticketref)s було створено. Тепер ви можете долучити потрібні файли.

en: The ticket %(ticketref)s has been created, but you don't have permission to view it.
uk: Квиток %(ticketref)s було створено, але ви не маєте права дивитися його.

note: TRANSLATOR: The 'change' has been saved... (link)
en: change
uk: змінити

en: The %(change)s has been saved, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
uk: %(change)s було збережено, але під час надсилання сповіщення відбулася помилка: %(message)s

en: Add to Cc
uk: Додати копію

en: Remove from Cc
uk: Вилучити копію

en: Add/Remove from Cc
uk: Додати/Вилучити копію

en: <Author field>
uk: <Автор>

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: set
uk: задано

en: unset
uk: знято

en: modified
uk: змінено

note: TRANSLATOR: modified ('diff') (link)
en: diff
uk: відмінності

en: modified (%(diff)s)
uk: змінено (%(diff)s)

en: %(items)s added | %(items)s added
uk[0]: %(items)s додано
uk[1]: %(items)s додано
uk[2]: %(items)s додано

en: %(items)s removed | %(items)s removed
uk[0]: %(items)s видалено
uk[1]: %(items)s видалено
uk[2]: %(items)s видалено

en: %(value)s deleted
uk: %(value)s видалено

en: set to %(value)s
uk: встановлено на %(value)s

en: changed from %(old)s to %(new)s
uk: змінено з %(old)s на %(new)s

en: Are you sure you want to delete this milestone?
uk: Справді бажаєте видалити цю віху?

en: Retarget associated tickets to milestone
uk: Перенаправити пов'язані квитки до віхи

en: Delete milestone
uk: Видалити віху

en: [1:Note:] See
          [2:TracRoadmap] for help on using
          the roadmap.
uk: [1:Примітка:] Див.
          [2:TracRoadmap] для отримання відомостей щодо
          використання плану робіт.

en: New Milestone
uk: Створити віху

en: Name of the milestone:
uk: Назва віхи:

en: Schedule
uk: Розклад

en: Retarget associated open tickets to milestone:
uk: Перенаправити пов'язані відкриті квитки до віхи:

en: Submit changes
uk: Зберегти зміни

en: Add milestone
uk: Додати віху

en: [1:Note:] See
            [2:TracRoadmap] for help on using
            the roadmap.
uk: [1:Примітка:] Див.
            [2:TracRoadmap] для отримання відомостей щодо
            використання плану робіт.

en: Edit this milestone
uk: Редагувати цю віху

en: Completed %(duration)s ago (%(date)s)
uk: Завершено %(duration)s тому (%(date)s)

en: [1:%(duration)s late] (%(date)s)
uk: [1:Запізнення %(duration)s] (%(date)s)

en: Due in %(duration)s (%(date)s)
uk: Залишилося %(duration)s (%(date)s)

en: No date set
uk: Дати не вказано

en: %(stat_title)s by
uk: %(stat_title)s від

en: Edit milestone
uk: Редагувати віху

en: %(num)s match | %(num)s matches
uk[0]: %(num)s збіг
uk[1]: %(num)s збіги
uk[2]: %(num)s збігів

en: Filters
uk: Фільтри

en: Query filters
uk: Фільтри запиту

en: Or
uk: Або

en: or
uk: або

en: [1:between]
                                [2:]
                                [3:and]
                                [4:]
uk: [1:між]
                                [2:]
                                [3:та]
                                [4:]

en: And
uk: Та

en: Columns
uk: Стовпчиків

en: Group results by
uk: Групувати результати за

en: descending
uk: спаданням

en: Show under each result:
uk: Показувати під кожним результатом:

en: Max items per page
uk: Максимум елементів на сторінку

en: Edit report {%(id)s} corresponding to this query
uk: Редагувати звіт {%(id)s}, що відповідає цьому запиту

en: Edit query
uk: Редагувати запит

en: Save query
uk: Зберегти запит

en: Save updated query in report {%(id)s}
uk: Зберегти оновлений запит у звіт {%(id)s}

en: Create new report from current query
uk: Створити новий звіт з поточного запиту

en: Delete report {%(id)s} corresponding to this query
uk: Видалити звіт {%(id)s}, що відповідає цьому запиту

en: Delete query
uk: Видалити запит

en: [1:Note:] See [2:TracQuery]
            for help on using queries.
uk: [1:Примітка:] Див. [2:TracQuery]
            для отримання довідки щодо використання запитів.

en: (ascending)
uk: (за зростанням)

en: (descending)
uk: (за спаданням)

en: Sort by %(col)s %(direction)s
uk: Впорядкувати за %(col)s %(direction)s

en: No tickets found
uk: Квитків не знайдено

en: View ticket
uk: Дивитися квиток

en: View milestone
uk: Дивитися віху

en: (this ticket)
uk: (цей квиток)

en: (more results for this group on next page)
uk: (більше результатів для цього гурту — на наступній сторінці)

en: Are you sure you want to delete this report?
uk: Справді бажаєте видалити цей звіт?

en: Delete report
uk: Видалити звіт

en: [1:Note:]
            See [2:TracReports] for help on using and creating reports.
uk: [1:Примітка:]
            Щоб отримати довідку щодо використання і створення звітів, див. [2:TracReports].

en: New Report
uk: Створити звіт

en: Report Title:
uk: Назва звіту:

en: Description: (you may use [1:WikiFormatting] here)
uk: Опис: (тут можна використовувати [1:WikiFormatting])

en: Error:
uk: Помилка:

en: Query for Report: (can be either SQL or, if starting with [1:query:],
                  a [2:TracQuery] expression)
uk: Запити для звіту: (можуть бути або SQL, або, якщо починаються з [1:запиту:], —
                  виразом [2:TracQuery])

en: Save report
uk: Зберегти звіт

en: Show Descriptions
uk: Показати описи

en: Clear
uk: Очистити

en: Forget last query
uk: Забути минулий запит

en: Return to Last Query
uk: Повернутися до минулого запиту

en: Continue browsing through the current list of results,
                  from the last selected report or custom query.
uk: Продовжити перегляд поточного списку результатів,
                  з минулого вибраного звіту чи власного запиту.

en: Compose a new ticket query by selecting filters and columns to display.
uk: Створити новий запит шляхом вибору фільтрів та стовпчиків для відображення.

en: SQL reports and saved custom queries
uk: SQL звіти та збережені власні запити

en: Sort by:
uk: Сортувати за:

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Title
uk: Назва

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit report
uk: Редагувати звіт

en: View report
uk: Дивитися звіт

en: No reports available.
uk: Немає доступних звітів.

en: Create new report
uk: Створити новий звіт

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Report arguments
uk: Аргументи звіту

en: Copy report
uk: Копіювати звіт

en: (empty)
uk: (нічого)

en: View %(realm)s
uk: Дивитися %(realm)s

en: Show completed milestones
uk: Показати завершені віхи

en: Hide milestones with no due date
uk: Приховати віхи без терміну

en: Milestone:
uk: Віха:

en: Add new milestone
uk: Додати нову віху

en: Create New Ticket
uk: Створити новий квиток

en: Change History
uk: Історія змін

en: Modify Ticket
uk: Змінити квиток

en: Change Properties
uk: Змінити властивості

en: Properties
uk: Властивості

en: Summary:
uk: Резюме:

en: Reporter:
uk: Доповідач:

en: You may use
                              [1:WikiFormatting] here.
uk: Тут можна використовувати
                              [1:WikiFormatting].

en: This checkbox allows you to add or remove yourself from the CC list.
uk: Ця галочка дозволяє вам додати/вилучити себе зі списку осіб, які отримують копію листа.

en: Space or comma delimited email addresses and usernames are accepted.
uk: Дозволено використовувати адреси е-пошти та псевда, розділені пробілами чи комами.

en: E-mail address and user name can be saved in the [1:Preferences].
uk: Адресу е-пошти та ім'я користувача можна зберегти у [1:налаштуваннях].

en: I have files to attach to this ticket
uk: Я маю фали для долучення до цього квитка

en: Go to the list of attachments
uk: Перейти до списку долучень

en: Preview
uk: Передперегляд

en: Create ticket
uk: Створити квиток

en: [1:Note:] See
            [2:TracTickets] for help on using
            tickets.
uk: [1:Примітка:] Відомості щодо використання квитків
            див. у [2:TracTickets].

en: Opened %(created)s
uk: Відкрито %(created)s

en: Last modified %(modified)s
uk: Востаннє змінено %(modified)s

en: (ticket not yet created)
uk: (квиток ще не створено)

en: at [1:Initial Version]
uk: [1:Початкова версія]

en: at [1:Version %(version)s]
uk: [1:Версія %(version)s]

en: Reported by:
uk: Доповів:

en: Owned by:
uk: Власник:

en: (last modified by %(author)s)
uk: (востаннє змінив %(author)s)

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply, quoting this description
uk: Відповісти, процитувавши цей опис

en: in reply to:
uk: у відповідь на:

en: follow-up: | follow-ups:
uk[0]: наступний:
uk[1]: наступні:
uk[2]: наступні:

en: Changed %(date)s by %(author)s
uk: Останню зміну вніс %(author)s %(date)s

en: Changed by %(author)s
uk: Змінив %(author)s

en: Edit comment %(cnum)s
uk: Редагувати коментар %(cnum)s

en: Reply to comment %(cnum)s
uk: Відповісти на коментар %(cnum)s

en: [1:[2:%(name)s]][3:​]
              added
uk: [1:[2:%(name)s]][3:​]
              додано

en: changed from [1:%(old)s] to [2:%(new)s]
uk: змінено з [1:%(old)s] на [2:%(new)s]

en: set to [1:%(value)s]
uk: встановлено на [1:%(value)s]

en: [1:%(value)s] deleted
uk: [1:%(value)s] видалено

en: Preview changes to comment %(cnum)s
uk: Попередній перегляд змін до коментаря %(cnum)s

en: Submit changes to comment %(cnum)s
uk: Зберегти зміни до коментаря %(cnum)s

en: Cancel comment edit
uk: Скасувати редагування коментаря

en: Version %(version)s, edited %(date)s
            by %(author)s
uk: Версія %(version)s, редаговано %(author)s
            %(date)s

en: Last edited %(date)s
            by %(author)s
uk: Востаннє редаговано %(author)s
            %(date)s

en: previous
uk: попередня

en: next
uk: наступна

en: Changes (by %(author)s):
uk: Зміни (вніс %(author)s):

en: Description changed by %(author)s:
uk: Опис змінив %(author)s:

en: Comment (by %(author)s):
uk: Коментар (додав %(author)s):

en: Ticket URL: <%(link)s>
uk: URL квитка: <%(link)s>

en: Timeline
uk: Хронологія

en: Previous Period
uk: Попередній період

en: Next Period
uk: Наступний період

en: on %(date)s at %(time)s
uk: %(date)s о %(time)s

en: See timeline at %(absolutetime)s
uk: Дивіться хронологію від %(absolutetime)s

en: at %(iso8601)s
uk: %(iso8601)s

en: See timeline %(relativetime)s ago
uk: Дивіться хронологію %(relativetime)s тому

note: TRANSLATOR: ...want to see the 'other kinds of events' from... (link)
en: other kinds of events
uk: інші види подій

en: Event provider %(name)s failed for filters %(kinds)s:
uk: Збій постачальника події %(name)s для фільтрів %(kinds)s:

en: You may want to see the %(other_events)s from the Timeline or notify your Trac administrator about the error (detailed information was written to the log).
uk: Ви можете забажати побачити %(other_events)s з хронології або сповістити вашого адміністратора Trac про помилку (докладна інформація була записана до журналу).

en: [1:View changes from [2:]] [3:]
            and [4:[5:] days back][6:]
            [7:done by [8:]]
uk: [1:Дивитися зміни з [2:]] [3:]
            та [4:[5:] днів тому,][6:]
            [7:які вніс [8:]]

en: Today
uk: Нині

en: Yesterday
uk: Вчора

en: [1:%(time)s] %(title)s
                      by [2:%(author)s]
uk: [1:%(time)s] %(title)s,
                      зробив [2:%(author)s]

en: [1:Note:] See [2:TracTimeline]
            for information about the timeline view.
uk: [1:Примітка:] Див. [2:TracTimeline]
            для отримання відомостей про перегляд хронології.

en: %(num)d year | %(num)d years
uk[0]: %(num)d рік
uk[1]: %(num)d роки
uk[2]: %(num)d років

en: %(num)d month | %(num)d months
uk[0]: %(num)d місяць
uk[1]: %(num)d місяці
uk[2]: %(num)d місяців

en: %(num)d week | %(num)d weeks
uk[0]: %(num)d тиждень
uk[1]: %(num)d тижні
uk[2]: %(num)d тижнів

en: %(num)d day | %(num)d days
uk[0]: %(num)d день
uk[1]: %(num)d дні
uk[2]: %(num)d днів

en: %(num)d hour | %(num)d hours
uk[0]: %(num)d годину
uk[1]: %(num)d години
uk[2]: %(num)d годин

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
uk[0]: %(num)d хвилину
uk[1]: %(num)d хвилини
uk[2]: %(num)d хвилин

en: %(num)i second | %(num)i seconds
uk[0]: %(num)i секунду
uk[1]: %(num)i секунди
uk[2]: %(num)i секунд

en: "%(date)s" is an invalid date, or the date format is not known. Try "%(hint)s" instead.
uk: Дата «%(date)s» є хибною або має невідомий формат. Замість неї спробуйте «%(hint)s».

en: Invalid Date
uk: Хибна дата

en: The date "%(date)s" is outside valid range. Try a date closer to present time.
uk: Дата «%(date)s» лежить поза межами дійсного діапазону дат. Спробуйте дату, ближчу до теперішнього часу.

en: %(last)d of %(total)d
uk: %(last)d з %(total)d

en: %(start)d - %(stop)d of %(total)d
uk: %(start)d - %(stop)d з %(total)d

en: Alias
uk: Псевдонім

en: Directory
uk: Тека

en: Cannot synchronize a single revision on multiple repositories
uk: Неможливо синхронізувати єдину ревізію у багатьох сховищах

en: Repository '%(repo)s' not found
uk: Сховище «%(repo)s» не знайдено

en: %(rev)s resynced on %(reponame)s.
uk: %(rev)s пересинхронизована з %(reponame)s.

en: Resyncing repository history for %(reponame)s...
uk: Пересинхронизація історії сховища %(reponame)s...

en: %(num)s revision cached. | %(num)s revisions cached.
uk[0]: кешовано %(num)s ревізію
uk[1]: кешовано %(num)s ревізії
uk[2]: кешовано %(num)s ревізій

en: Done.
uk: Зроблено.

en: Version Control
uk: Контроль версій

en: Repositories
uk: Сховища

en: You should now run %(resync)s to synchronize Trac with the repository.
uk: Тепер слід %(resync)s синхронізувати Trac зі сховищем.

en: You may have to run %(resync)s to synchronize Trac with the repository.
uk: Можливо, вам доведеться %(resync)s, щоб синхронізувати Trac зі сховищем.

en: You will need to update your post-commit hook to call %(cset_added)s with the new repository name.
uk: Щоб викликати %(cset_added)s з новою назвою сховища, вам необхідно оновити post-commit hook.

en: Missing arguments to add a repository.
uk: Відсутні аргументи додавання сховища.

en: The repository "%(name)s" has been added.
uk: Сховище «%(name)s» було додано.

en: You should also set up a post-commit hook on the repository to call %(cset_added)s for each committed changeset.
uk: Щоб викликати %(cset_added)s для кожного зафіксованого набору змін, вам необхідно встановити у сховищі post-commit hook.

en: The alias "%(name)s" has been added.
uk: Псевдонім «%(name)s» було додано.

en: Missing arguments to add an alias.
uk: Відсутні аргументи додавання псевдоніму.

en: The selected repositories have been removed.
uk: Обрані сховища було вилучено.

en: No repositories were selected.
uk: Не обрано жодного сховища.

en: The repository directory must be an absolute path.
uk: Шлях до теки сховища повинен бути абсолютним.

en: The repository directory must be located below one of the following directories: %(dirs)s
uk: Шлях до теки сховища повинен знаходитися нижче одної з наступних тек: %(dirs)s

en: (default)
uk: (типово)

en: Invalid key "%(key)s"
uk: Хибний ключ «%(key)s»

en: You should now run "repository resync %(name)s".
uk: Тепер слід запустити «пересинхронізацію сховища %(name)s».

en: You may have to run "repository resync %(name)s".
uk: Можливо, слід виконати «пересинхронізацію сховища %(name)s».

en: The repository directory must be absolute
uk: Шлях до теки сховища повинен бути абсолютним.

en: The repository type '%(type)s' is not supported
uk: Тип сховища «%(type)s» не підтримується

en: Can't synchronize with repository "%(name)s" (%(error)s). Look in the Trac log for more information.
uk: Не вдалося синхронізуватися зі сховищем «%(name)s» (%(error)s). Більше відомостей див. у журналі Trac.

en: Changeset %(rev)s in %(repo)s
uk: Набір змін %(rev)s у %(repo)s

en: Changeset %(rev)s
uk: Набір змін %(rev)s

en: directory
uk: тека

en: file
uk: файл

en:  at version %(rev)s
uk:  версії %(rev)s

en: path
uk: шлях

en:  in %(repo)s
uk:  у %(repo)s

en: Repository %(repo)s
uk: Сховище %(repo)s

en: Unsupported version control system "%(name)s": %(error)s
uk: Система контролю версій «%(name)s» не підтримується: %(error)s

en: Unsupported version control system "%(name)s": Can't find an appropriate component, maybe the corresponding plugin was not enabled?
uk: Система контролю версій «%(name)s» не підтримується: Не вдалося знайти придатний компонент, можливо, відповідний модуль не увімкнений?

en: No changeset %(rev)s in the repository
uk: Набору змін %(rev)s у сховищі немає

en: No such changeset
uk: Такого набору змін немає

en: No node %(path)s at revision %(rev)s
uk: У ревізії %(rev)s немає вузла %(path)s

en: %(msg)s: No node %(path)s at revision %(rev)s
uk: %(msg)s: У ревізії %(rev)s немає вузла %(path)s

en: No such node
uk: Такого вузла немає

en: The repository directory has changed, you should resynchronize the repository with: trac-admin $ENV repository resync '%(reponame)s'
uk: Тека репозиторію змінилася, вам потрібно заново синхронізуватися за допомогою команди: trac-admin $ENV repository resync '%(reponame)s'

en: Line %(lineno)d: Entry before first section header
uk: Рядок %(lineno)d: Запис перед першим заголовком секції

en: Line %(lineno)d: Invalid entry
uk: Рядок %(lineno)d: Хибний запис

en: Manage Repositories
uk: Керування сховищами

en: Default:
uk: Типово:

en: Repository:
uk: Сховище:

en: Modify Repository:
uk: Змінити сховище:

en: View Repository:
uk: Дивитися сховище:

en: [1:Note:]
                This repository is defined in [2:[3:trac.ini]]
                and cannot be edited on this page.
uk: [1:Примітка:]
                Дане сховище вказане у [2:[3:trac.ini]]
                і його неможна змінити на цій сторінці.

en: Directory:
uk: Тека:

en: Hide from repository index
uk: Приховати зі змісту сховища

en: Add Repository:
uk: Додати сховище:

en: Add Alias:
uk: Додати псевдонім:

en: Revision
uk: Ревізія

en: Alias of %(repo)s
uk: Псевдонім для %(repo)s

en: Refresh
uk: Оновити

en: %(basename)s in %(dirname)s
uk: %(basename)s у %(dirname)s

en: Default Repository
uk: Типове сховище

en: Show the diff against a specific revision
uk: Показати відмінності зі вказаною ревізією

en: View diff against:
uk: Показати відмінності з:

en: Hint: clear the field to view latest revision
uk: Підказка: Щоб побачити останню ревізію — очистьте поле.

en: View revision:
uk: Дивитися ревізію:

en: Visit:
uk: Перейти до:

en: Go!
uk: Перейти

en: Jump to the chosen preselected path
uk: Перейти до наперед обраного шляху:

en: Branch head
uk: Край гілки

en: Branch
uk: Гілка

en: Tag
uk: Мітка

en: Parent Directory
uk: Батьківська тека

en: No files found
uk: Файлів не знайдено

en: Revision info
uk: Інформація про ревізію

en: View changeset %(rev)s
uk: Дивитися набір змін %(rev)s

en: [1:Last change]
                      on this file since %(stickyrev)s was
                      [2:%(rev)s],
                      checked in by %(author)s, %(age)s
uk: [1:Last change]
                      цього файлу з ревізії %(stickyrev)s була
                      [2:%(rev)s],
                      її зафіксував %(author)s, %(age)s

en: [1:Last change]
                      on this file was
                      [2:%(rev)s],
                      checked in by %(author)s, %(age)s
uk: [1:Last change]
                      цього файлу була
                      [2:%(rev)s],
                      її зафіксував %(author)s, %(age)s

en: Property [1:%(name)s] set to %(value)s
uk: Властивість [1:%(name)s] встановлено на %(value)s

en: [1:
                [2:File size:]
                [3:%(size)s]
              ]
uk: [1:
                [2:Розмір файлу:]
                [3:%(size)s]
              ]

en: Repository Index
uk: Зміст сховища

en: View changes...
uk: Дивитися зміни...

en: Select paths and revs for Diff
uk: Оберіть шляхи та ревізії для показу відмінностей

en: [1:Note:] See [2:TracBrowser]
            for help on using the repository browser.
uk: [1:Примітка:] Див. [2:TracBrowser]
            для отримання відомостей щодо використання оглядача сховища.

en: Show full changeset
uk: Показати повний набір змін

en: Show entry in browser
uk: Показати запис у оглядачі

en: Changeset [1:%(new_rev)s] in %(reponame)s
                  for [2:%(new_path)s]
uk: Набір змін [1:%(new_rev)s] у %(reponame)s
                  для [2:%(new_path)s]

en: Show revision log
uk: Показати журнал ревізій

en: Changes in [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]] in %(reponame)s
uk: Набір змін у [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]] у %(reponame)s

en: Changes in %(reponame)s
                  from [1:%(old_path)s]
                  at [2:r%(old_rev)s]
                  to [3:%(new_path)s]
                  at [4:r%(new_rev)s]
uk: Набір змін у %(reponame)s
                  від [1:%(old_path)s]
                  ревізії [2:r%(old_rev)s]
                  до [3:%(new_path)s]
                  ревізії [4:r%(new_rev)s]

en: Changeset [1:%(new_rev)s] in %(reponame)s
uk: Набір змін [1:%(new_rev)s] у %(reponame)s

en: Changeset [1:%(new_rev)s]
                  for [2:%(new_path)s]
uk: Набір змін [1:%(new_rev)s]
                  для [2:%(new_path)s]

en: Changes in [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]]
uk: Зміни у [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]]

en: Changes
                  from [1:%(old_path)s]
                  at [2:r%(old_rev)s]
                  to [3:%(new_path)s]
                  at [4:r%(new_rev)s]
uk: Зміни
                  від [1:%(old_path)s]
                  ревізії [2:r%(old_rev)s]
                  до [3:%(new_path)s]
                  ревізії [4:r%(new_rev)s]

en: Changeset [1:%(new_rev)s]
uk: Набір змін [1:%(new_rev)s]

en: Show what was removed (content at revision %(old_rev)s)
uk: Показати що було вилучено (вміст у ревізії %(old_rev)s)

en: (root)
uk: (корінь)

en: Show original file (revision %(old_rev)s)
uk: Показати оригінальний файл (ревізія %(old_rev)s)

en: (%(kind)s from [1:
                    %(old_path)s])
uk: (%(kind)s з [1:
                    %(old_path)s])

en: Show differences
uk: Показати відмінності

en: view diffs
uk: дивитися відмінності

en: %(num)d diff | %(num)d diffs
uk[0]: %(num)d відмінність
uk[1]: %(num)d відмінності
uk[2]: %(num)d відмінностей

en: %(num)d prop | %(num)d props
uk[0]: %(num)d властивість
uk[1]: %(num)d властивості
uk[2]: %(num)d властивостей

en: Show previous version in browser
uk: Показати попередню версію в оглядачі

en: (less than one hour ago)
uk: (менше години тому)

en: (%(age)s ago)
uk: (%(age)s тому)

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Location:
uk: Розташування:

en: File: | Files:
uk[0]: Файл:
uk[1]: Файли:
uk[2]: Файли:

en: (No files)
uk: (Немає файлів)

en: %(num)d added | %(num)d added
uk[0]: %(num)d доданий
uk[1]: %(num)d додано
uk[2]: %(num)d додано

en: %(num)d deleted | %(num)d deleted
uk[0]: %(num)d видалений
uk[1]: %(num)d видалено
uk[2]: %(num)d видалено

en: %(num)d edited | %(num)d edited
uk[0]: %(num)d змінений
uk[1]: %(num)d змінені
uk[2]: %(num)d змінених

en: %(num)d copied | %(num)d copied
uk[0]: %(num)d скопійований
uk[1]: %(num)d скопійовані
uk[2]: %(num)d скопійованих

en: %(num)d moved | %(num)d moved
uk[0]: %(num)d переміщений
uk[1]: %(num)d переміщені
uk[2]: %(num)d переміщених

en: added
uk: додано

en: deleted
uk: видалено

en: copied
uk: скопійовано

en: moved
uk: переміщено

en: [1:Note:] See [2:TracChangeset]
              for help on using the changeset viewer.
uk: [1:Примітка:] Див. [2:TracChangeset]
              для отримання відомостей щодо переглядача наборів змін.

en: Prepare Diff
uk: Підготувати порівняння

en: Select the base and the target for the diff:
uk: Оберіть базу та ціль для виявлення відмінностей:

en: From:
uk: Від:

en: at revision:
uk: ревізії:

en: To:
uk: До:

en: For either path, you can start typing the path and will be
                  presented a list of existing directories and files to select
                  from. Select an entry by clicking on it, or by using the
                  up/down cursor keys and hitting tab.
uk: Для кожного шляху ви можете почати друкувати шлях, після чого вам
                  буде запропоновано список для вибору з наявних тек та файлів.
                  Обрати пункт можна натиснувши на нього курсором миші або за
                  допомогою клавіш стрілок вгору/вниз та натиснення Tab.

en: [1:Note:] See
            [2:TracChangeset]
            for help on using the diff feature.
uk: [1:Примітка:] Див.
            [2:TracChangeset]
            для отримання відомостей щодо функціональності відмінностей.

en: View Directory
uk: Дивитися теку

en: View File
uk: Дивитися файл

en: Download as Zip archive
uk: Завантажити як Zip архів

en: View Revision Log
uk: Дивитися журнал ревізій

en: View Changeset
uk: Дивитися набір змін

en: Rev
uk: Ревізія

en: Last Change
uk: Остання зміна

en: Go to repository index
uk: Перейти до змісту сховища

en: Go to repository root
uk: Перейти до кореня сховища

en: View %(name)s
uk: Дивитися %(name)s

en: View Root Directory
uk: Дивитися кореневу теку

en: (log)
uk: (журнал)

en: Revision Log Mode:
uk: Режим журналу ревізій:

en: Stop on copy
uk: Зупинитися на копії

en: Follow copies
uk: Слідувати копіям

en: Show only adds and deletes
uk: Показати лише додавання та видалення

en: [1:
                  View log starting at
                  [2:]
                ]
                [3:
                  and back to
                  [4:]
                ]
uk: [1:
                  Дивитися журнал починаючи з
                  [2:]
                ]
                [3:
                  і назад до
                  [4:]
                ]

en: [1:
                  Show at most
                  [2:]
                  revisions per page.
                ]
uk: [1:
                  Показувати не більше, ніж
                  [2:]
                  ревізій на сторінці.
                ]

en: Show full log messages
uk: Показувати повідомлення журналу повністю

en: Copied or renamed
uk: Скопійовано чи перейменовано

en: Diff from Old Revision to New Revision (as selected in the Diff column)
uk: Відмінності мід старою та новою ревізіями (обираються у стовпчику «Відмінність»)

en: Graph
uk: Граф

en: Old / New
uk: Стара / Нова

en: Diff
uk: Відмінність

en: Age
uk: Вік

en: Log Message
uk: Повідомлення журналу

en: No revisions found
uk: Ревізій не знайдено

en: copied from [1:%(path)s]:
uk: скопійовано з [1:%(path)s]:

en: From [%(rev)s]
uk: Від [%(rev)s]

en: To [%(rev)s]
uk: До [%(rev)s]

en: View log starting at this revision
uk: Дивтися журнал починаючи з цієї ревізії

en: Browse at revision %(rev)s
uk: Огляд для ревізії %(rev)s

en: View removal changeset [%(rev)s]
uk: Дивитися набір змін вилучення [%(rev)s]

en: View changeset [%(rev)s] restricted to %(path)s
uk: Дивитися набір змін [%(rev)s] лише для %(path)s

en: [1:Note:] See [2:TracRevisionLog]
            for help on using the revision log.
uk: [1:Примітка:] Для отримання відомостей щодо
            використання журналу ревізій див. [2:TracRevisionLog].

en: ChangeLog for %(path)s in %(repo)s
uk: Журнал змін для %(path)s у %(repo)s

en: ChangeLog for %(path)s
uk: Журнал змін для %(path)s

en: Generated by Trac %(version)s
uk: Згенеровано Trac %(version)s

en: Browse Source
uk: Оглядач сирців

en: Invalid changeset number
uk: Хибний номер набору змін

en: No node %(path)s
uk: Помилкова гілка %(path)s

en: Revision %(num)s
uk: Ревізія %(num)s

en: Previous Revision
uk: Попередня ревізія

en: Next Revision
uk: Наступна ревізія

en: Latest Revision
uk: Остання ревізія

en: Parent directory
uk: Батьківська тека

en: Normal
uk: Нормально

en: View file without annotations
uk: Дивитися файл без анотації

en: Annotate each line with the last changed revision (this can be time consuming...)
uk: Додати до кожного рядка з останньою зміненою ревізією анотацію (це може тривати досить довго...)

en: Revision Log
uk: Журнал ревізій

en: Repository URL
uk: URL сховища

en: Zip Archive
uk: Zip-архів

en: Revision in which the line changed
uk: Ревізія, у якій рядок змінено

en: View repository %(repo)s
uk: Дивитися сховище %(repo)s

en: Can't compare across different repositories: %(old)s vs. %(new)s
uk: Неможливо здійснити порівняння між різними сховищами: %(old)s та %(new)s

en: No repository specified and no default repository configured.
uk: Сховища не вказано, типове сховище не сконфіґуроване.

en: Invalid Changeset Number
uk: Хибний номер набору змін

en: Unified Diff
uk: Уніфіковані відмінності

en: Previous Changeset
uk: Попередній набір змін

en: Next Changeset
uk: Наступний набір змін

en: Reverse Diff
uk: Обернути відмінності

en: Changeset %(id)s for %(path)s
uk: Набір змін %(id)s для %(path)s

en: Changeset %(id)s
uk: Набір змін %(id)s

en: Show revision %(rev)s of this file in browser
uk: Показати в оглядачі ревізію %(rev)s файлу

en: Show the changeset %(id)s restricted to %(path)s
uk: Показати набір змін %(id)s тільки для %(path)s

en: Show the %(range)s differences restricted to %(path)s
uk: Показати %(range)s відмінностей тільки для %(path)s

note: TRANSLATOR: 'latest' (revision)
en: latest
uk: остання

en: Diff [%(old_rev)s:%(new_rev)s] for %(path)s
uk: Відмінності [%(old_rev)s:%(new_rev)s] для %(path)s

en: Diff from %(old_path)s@%(old_rev)s to %(new_path)s@%(new_rev)s
uk: Відмінності від %(old_path)s@%(old_rev)s до %(new_path)s@%(new_rev)s

en: Changesets in all repositories
uk: Набори змін в усіх сховищах

en: Repository changesets
uk: Набори змін сховища

en: Changeset in %(repo)s  | Changesets in %(repo)s
uk[0]: Набір змін у %(repo)s
uk[1]: Набори змін у %(repo)s
uk[2]: Наборів змін у %(repo)s

en: Changeset  | Changesets
uk[0]: Набір змін
uk[1]: Набори змін
uk[2]: Наборів змін

en: No permission to view changeset %(rev)s on %(repos)s
uk: Немає права на перегляд набору змін %(rev)s у %(repos)s

en: No default repository defined
uk: Не визначено типового сховища

en: Changesets
uk: Набори змін

en: The file or directory '%(path)s' doesn't exist at revision %(rev)s or at any previous revision.
uk: Файлу чи теки «%(path)s» не існує у ревізії %(rev)s чи в будь-якій з попередніх ревізій.

en: Nonexistent path
uk: Шлях не існує

en: Revision Log (restarting at %(path)s, rev. %(rev)s)
uk: Журнал ревізій (перезапускається з %(path)s, рев. %(rev)s)

en: ChangeLog
uk: Журнал змін

en: View Latest Revision
uk: Дивитися останню ревізію

en: Older Revisions
uk: Старіші ревізії

en: No permission to view change log
uk: ВИ не маєте права на перегляд журналу змін

note: TRANSLATOR: You can 'search' in the repository history... (link)
en: search
uk: шукати

en: You can %(search)s in the repository history to see if that path existed but was later removed
uk: Щоб переконатися, що шлях існував і був пізніше вилучений, можна %(search)s у історії сховища.

en: Invalid URL encoding (was %(path_info)r)
uk: Жибне кодування URL (було %(path_info)r)

en: File %(path)s not found
uk: Файл %(path)s не знайдено

en: logged in as %(user)s
uk: авторизувався як %(user)s

en: Logout
uk: Вийти

en: Login
uk: Увійти

note: TRANSLATOR: ... refer to the 'installation documentation'. (link)
en: installation documentation
uk: документація з встановлення

en: Configuring Authentication
uk: Налаштування автентифікації

en: Authentication information not available. Please refer to the %(inst_doc)s.
uk: Інформація про автентифікацію недоступна. Перейдіть до %(inst_doc)s.

en: Already logged in as %(user)s.
uk: Ви вже увійшли як %(user)s.

en: Error with navigation contributor "%(name)s"
uk: Помилка в елементі навіґації «%(name)s»

en: (unknown template location)
uk: (невідоме розташування шаблону)

en: Genshi %(error)s error while rendering template %(location)s
uk: Відбулася помилка Genshi %(error)s при обробці %(location)s

en: anonymous
uk: гість

en: Secure cookies are enabled, you must use https to submit forms.
uk: працюють cookies безпеки, щоб зберігати вміст форм, слід використовувати https.

en: Do you have cookies enabled?
uk: У Вашому оглядачі увімкнено використання cookies?

en: Missing or invalid form token. %(msg)s
uk: Відсутній або хибний токен форми. %(msg)s

en: Clearsilver templates are no longer supported, please contact your Trac administrator.
uk: Шаблони Clearsilver більше не підтримуються, зв’яжіться з вашим адміністратором Trac, будь ласка.

en: Error: %(message)s
uk: Помилка: %(message)s

note: TRANSLATOR: ... not logged in, you may want to 'do so' now (link)
en: do so
uk: зробити це

en: You are currently not logged in. You may want to %(do_so)s now.
uk: Ви ще не увійшли (авторизувалися). Можливо, бажаєте %(do_so)s зараз.

en: ''System information not available''
uk: «Інформація про систему недоступна»

en: ''Plugin information not available''
uk: «Інформація про модуль (plugin) недоступна»

en: ==== How to Reproduce ====
    
    While doing a %(method)s operation on `%(path_info)s`, Trac issued an internal error.
    
    ''(please provide additional details here)''
    
    Request parameters:
    {{{
    %(req_args)s
    }}}
    
    User agent: `#USER_AGENT#`
    
    ==== System Information ====
    %(sys_info)s
    ==== Enabled Plugins ====
    %(enabled_plugins)s
    ==== Python Traceback ====
    {{{
    %(traceback)s}}}
uk: ==== Як відтворити ====
    
    Під час виконання операції %(method)s у «%(path_info)s», Trac видає внутрішню помилку.
    
    ''(прохання вказати додаткові подробиці тут)''
    
    Параметри запиту:
    {{{
    %(req_args)s
    }}}
    
    Агент користувача: `#USER_AGENT#`
    
    ==== Інформація про систему ====
    %(sys_info)s
    ==== Увімкнені модулі ====
    %(enabled_plugins)s
    ==== Python Traceback ====
    {{{
    %(traceback)s}}}

en: Session '%(id)s' already exists. Please choose a different session ID.
uk: Сеанс «%(id)s» вже існує. Оберіть інший ID сеансу, будь ласка.

en: Error renaming session
uk: Помилка перейменування сеансу

en: Auth
uk: Авторизація

en: Last Visit
uk: Минулі відвідини

en: Email
uk: Е-пошта

en: Session '%(sid)s' already exists
uk: Сеанс «%(sid)s» вже існує

en: Invalid attribute '%(attr)s'
uk: Хибний аргумент «%(attr)s»

en: Session '%(sid)s' not found
uk: Сеанс «%(sid)s» не знайдено

en: Page '%(page)s' not found
uk: Сторінку «%(page)s» не знайдено.

en: Invalid Wiki page name '%(name)s'
uk: Хибна назва Wiki сторінки «%(name)s»

en: '%(name)s' is not a file
uk: «%(name)s» не є файлом

en:   %(title)s already exists
uk:  %(title)s вже існує

en:   %(title)s is already up to date
uk:   %(title)s вже оновлено

en:   %(page)s imported from %(filename)s
uk:   %(page)s імпортовано з %(filename)s

en: Edits
uk: Редагування

en: A new name is mandatory for a rename.
uk: Для здійснення перейменування нове ім'я є обов'язковим.

en: The new name is invalid.
uk: Хибне нове ім’я.

en: The page %(name)s already exists.
uk: Сторінка %(name)s вже існує.

en: Deleted pages
uk: Видалені сторінки

en: '%(name)s' is not a directory
uk: «%(name)s» не є текою

en: no permission to view this wiki page
uk: немає права на перегляд цієї сторінки wiki

en: HTML parsing error: %(message)s
uk: Помилка аналізу HTML: %(message)s

en: Error: Forbidden character sequence "--" in htmlcomment wiki code block
uk: Помилка: Заборонена послідовність символів «--» у блоці wiki-коду htmlcomment

en: !#%(name)s must contain at most one table
uk: !#%(name)s повинен містити щонайменше одну таблицю

en: !#%(name)s must contain at least one table cell (and table cells only)
uk: !#%(name)s повинен містити щонайменше одну комірку таблиці (і лише комірки таблиці)

en: %(target)s in %(name)s
uk: %(target)s у %(name)s

en: Can't view %(link)s:
uk: Не можу переглянути %(link)s:

en: Provide a list of known InterTrac prefixes.
uk: Надати список відомих префіксів InterTrac

en: Provide a description list for the known InterWiki prefixes.
uk: Надати список відомих префіксів InterWiki

en: No image "%(id)s" attached to %(parent)s
uk: Немає зображення «%(id)s», долученого до %(parent)s

en: Error: Can't get description for macro %(name)s
uk: Помилка: Немає опису для макроса %(name)s

en: Aliases:
uk: Псевдоніми:

en: Sorry, no documentation found
uk: Вибачте, документації не знайдено

en: (no default)
uk: (немає типового)

en: MIME Types
uk: Типи MIME

en: Table of Contents
uk: Зміст

en: Page not modified
uk: Сторінку не змінено

en: Can't rename to existing %(name)s page.
uk: Не можу перейменувати у наявну сторінку %(name)s.

en: Help/Guide
uk: Довідка/Інструкція

en: No version "%(num)s" for Wiki page "%(name)s"
uk: У сторінки Wiki «%(name)s» немає версії «%(num)s»

en: The wiki page is too long (must be less than %(num)s characters)
uk: Сторінка Wiki занадто велика (повинна бути до %(num)s символів)

en: The Wiki page field '%(field)s' is invalid: %(message)s
uk: Поле «%(field)s» сторінки Wiki є хибним: %(message)s

en: Invalid Wiki page: %(message)s
uk: Хибна сторінка Wiki: %(message)s

note: TRANSLATOR: wiki page
en: currently edited
uk: зараз редагується

en: The page %(name)s has been deleted.
uk: Сторінку %(name)s було видалено.

en: The versions %(from_)d to %(to)d of the page %(name)s have been deleted.
uk: Версії сторінки %(name)s з %(from_)d по %(to)d було видалено.

en: The version %(version)d of the page %(name)s has been deleted.
uk: Версію %(version)d сторінки %(name)s було видалено.

en: The new name is invalid (a name which is separated with slashes cannot be '.' or '..').
uk: Хибне нове ім’я (ім’я, що розділене слешами, не може бути «.» чи «..»).

en: The new name must be different from the old name.
uk: Нова назва повинна відрізнятися від старої назви.

en: See [wiki:"%(name)s"].
uk: Див. [wiki:"%(name)s"].

en: Your changes have been saved in version %(version)s.
uk: Внесені вами зміни збережено у версії %(version)s.

en: Page not modified, showing latest version.
uk: Сторінку не змінено, відображається остання версія.

en: Version %(num)s of page "%(name)s" does not exist
uk: Версія %(num)s сторінки «%(name)s» не існує

en: Page history
uk: Історія сторінки

en: Wiki History
uk: Історія Wiki

en: Page %(name)s does not exist
uk: Сторінка %(name)s не існує

en: Back to %(wikipage)s
uk: Назад до %(wikipage)s

en: Page %(name)s not found
uk: Сторінку %(name)s не знайдено

en: View latest version
uk: Дивитися останню версію

en: View parent page
uk: Дивитися батьківську сторінку

en: Previous Version
uk: Попередня версія

en: Next Version
uk: Наступна версія

en: View Latest Version
uk: Дивитися останню версію

en: Up
uk: Вгору

en: Start Page
uk: Головна сторінка

en: Index
uk: Зміст

en: History
uk: Історія

en: Wiki changes
uk: Зміни Wiki

en: %(page)s edited
uk: %(page)s відредаговано

en: %(page)s created
uk: %(page)s створено

en: Delete versions %(from)s to %(to)s of [1:%(name)s]
uk: Видалити версії з %(from)s по %(to)s (з всього [1:%(name)s])

en: Delete version %(version)s of [1:%(name)s]
uk: Видалити версію %(version)s з [1:%(name)s]

en: Delete [1:%(name)s]
uk: Видалити [1:%(name)s]

en: Are you sure you want to delete version %(version)s of this page?
uk: Справді бажаєте видалити версію %(version)s цієї сторінки?

en: Are you sure you want to completely delete this page?
uk: Справді бажаєте повністю видалити цю сторінку?

en: Delete those versions
uk: Видалити ці версії

en: Delete this version
uk: Видалити цю версію

en: Delete page
uk: Видалити сторінку

en: Delete version %(old_version)d to version %(version)d
uk: Видалити версію %(old_version)d до версії %(version)d

en: Delete version %(version)d
uk: Видалити версію %(version)d

en: See the diffs
uk: Дивитися відмінності

en: Review
uk: Розгляд

en: See the preview
uk: Дивитися передперегляд

en: Someone else has modified that page since you started your edits.
uk: З того часу, як ви почали редагувати цю сторінку, хтось вже вніс зміни до неї.

en: [1:If you save right away, you risk to revert those changes]
            (highlighted below as deletions).
uk: [1:Якщо зараз зберегти сторінку, існує ризик втратити внесені зміни]
            (підсвічені нижче як видалені).

en: Please review all those changes and manually merge them with your
            own changes. [1:]
            If you're unsure about what you're doing, please press [2:Cancel]
            (losing your changes) and start editing the latest version of the page
            again.
uk: Розгляньте усі внесені зміни та вручну об'єднайте їх з власними
            змінами. [1:]
            Якщо ви не впевнені у тому, що робите, краще натисніть «[2:Скасувати]»
            (втратяться внесені вами зміни) та знову відредагуйте останню версію сторінки.

en: Change information for future version %(version)s (modified by %(author)s):
uk: Інформація про зміни для майбутньої версії %(version)s (змінив %(author)s):

en: Go to the editor
uk: Перейти до редактора

en: Review Changes
uk: Проглянути зміни

en: No changes
uk: Немає змін

en: Go to Save, Preview, Review or Cancel buttons
uk: Перейти до кнопок «Зберегти», «Передперегляд», «Розгляд», «Скасувати».

en: Actions
uk: Дії

en: Sorry, this page has been modified by somebody else since you started
                editing. Your changes cannot be saved.
uk: З того часу, як ви почали редагувати цю сторінку, хтось вже вніс зміни до неї.
                Набір внесених вами змін неможливо зберегти.

en: Adjust edit area height:
uk: Висота області редагування:

en: Selecting and pressing 'Preview' enters a two-column [edit|preview] mode
uk: Вибір і натиснення кнопки «Передперегляд» відображає двостовпчиковий режим [редагування|передперегляду]

en: Edit side-by-side
uk: Редагувати поруч

en: [1:Note:] See [2:WikiFormatting] and
            [3:TracWiki] for help on editing wiki content.
uk: [1:Примітка:] Див. [2:WikiFormatting] та
            [3:TracWiki] для отримання відомостей про оедагування вмісту wiki.

en: Change information
uk: Інформація про зміни

en: Comment about this change (optional):
uk: Коментар до внесених змін (необов'язково):

en: Page is read-only
uk: Сторінка лише для читання

en: Merge changes
uk: Об'єднати зміни

en: Preview Page
uk: Передперегляд сторінки

en: View WikiStart
uk: Дивитися WikiStart

en: View %(path)s
uk: Дивитися %(path)s

en: Rename [1:%(name)s]
uk: Перейменувати [1:%(name)s]

en: Renaming the page will rename all existing versions of the page in place.
uk: Перейменування сторінки потягне за собою перейменування усіх наявних версій сторінки.

en: The complete history of the page will be moved to the new location.
uk: Повна історія сторінки буде переміщена до нового розташування.

en: New name:
uk: Нова назва:

en: Leave a redirection page at the old location
uk: Залишити за старим розташуванням сторінку перенаправлення.

en: Rename page
uk: Перейменувати сторінку

en: Edit this page
uk: Редагувати сторінку

en: Version %(version)s by %(author)s: %(comment)s
uk: Версія %(version)s, яку створив %(author)s: %(comment)s

en: Version %(version)s by %(author)s
uk: Версія %(version)s, яку створив %(author)s

en: Last modified on %(date)s
uk: Востанє змінено %(date)s

en: The page %(name)s does not exist. You can create it here.
uk: Сторінка %(name)s не існує. Тут можна створити її.

en: You could also create the same page higher in the hierarchy:
uk: Можна створити таку ж сторінку вище за ієрархією:

en: Create this page
uk: Створити цю сторінку

en: Using the template:
uk: Використання шаблону:

en: (blank page)
uk: (порожня сторінка)

en: The following pages have a name similar to this page, and may be related:
uk: Наступна сторінка має назву, подібну до назви цієї сторінки, тому вони можуть бути пов'язані:
