Trac 1.4.4 - en to nl translation catalogue (1036 entries)

en: 
     Please specify the connection string for the database. By default,
     a local SQLite database is created in the environment directory.
     It is also possible to use an existing MySQL or PostgreSQL database
     (check the Trac documentation for the connection string syntax).
nl: 
    Geef de verbindingsregel naar de database op.
     Standaard wordt er een SQLite-database gemaakt in het omgevingspad.
     Het is ook mogelijk een bestaande database als PostgreSQL
     te gebruiken (kijk hiervoor in de Trac-documentatie voor de
     juiste instellingen).

en: 
    Project environment for '%(project_name)s' created.
    
    You may configure the environment by editing the file:
    
      %(config_path)s
    
    You can run the Trac standalone web server `tracd` and point
    your browser to http://localhost:8000/%(project_dir)s.
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Navigate to "Help/Guide" to browse the documentation for Trac,
    including information on further setup (such as deploying Trac
    to a real web server).
    
    The latest documentation can also be found on the project
    website:
    
      https://trac.edgewall.org/
nl: 
    ---------------------------------------------------------------------
    Project omgeving voor '%(project_name)s' aangemaakt.
    
    U kunt de omgeving verder instellen door het aanpassen van:
    
      %(config_path)s
    
    Mocht u deze omgeving snel even willen testen kan dat via de
    ingebouwde Trac-webserver `tracd` als volgt:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Ga daarna met uw browser naar http://localhost:8000/%(project_dir)s.
    U vindt daar ook de documentatie voor uw geïnstalleerde Trac versie,
    inclusief de vervolgstappen (zoals het opnemen van Trac in een echte
    webserver).
    
    De nieuwste documentatie kan altijd gevonden worden via de projectsite:
    
      https://trac.edgewall.org/

en:  (added)
nl:  (toegevoegd)

en:  (with no actual effect on merging)
nl:  (zonder daadwerkelijk effect op het samenvoegen)

en:  at version %(rev)s
nl:  op versie %(rev)s

en: !#%(name)s must contain at least one table cell (and table cells only)
nl: !#%(name)s moet minimaal één tabelcel bevatten (en alleen maar cellen)

en: !#%(name)s must contain at most one table
nl: !#%(name)s kan maximaal 1 tabel bevatten

en: "%(date)s" is an invalid date, or the date format is not known. Try "%(hint)s" instead.
nl: "%(date)s" is een ongeldige datum, of het datumformaat is onbekend. Probeer in plaats daarvan "%(hint)s".

en: "%(name)s" is not readable or not a Git repository.
nl: "%(name)s" is niet leesbaar of een Git repository.

en: "%(value)s" is not a valid value
nl: %(value)s is geen geldige waarde

en: %(action)s is no longer defined
nl: %(action)s is niet gedefinieerd

en: %(attachment)s (delete)
nl: %(attachment)s (verwijder)

en: %(attachment)s attached to %(resource)s
nl: %(attachment)s bijgevoegd bij %(resource)s

en: %(attachment_links)s (%(size)s) - added by %(author)s %(date)s.
nl: %(attachment_links)s (%(size)s) - toegevoegd door %(author)s %(date)s.

en: %(date)s (%(duration)s ago)
nl: %(date)s (%(duration)s geleden)

en: %(default_handler)s is not a valid IRequestHandler or is not enabled.
nl: %(default_handler)s is geen geldige IRequestHandler of is niet geactiveerd.

en: %(filename)s on %(parent)s – Attachment
nl: %(filename)s bij %(parent)s – Bijlage

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets matching %(query)s
nl: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets die overeenkomen met %(query)s

en: %(handler)s is not a valid IRequestHandler or is not enabled.
nl: %(handler)s is geen geldige IRequestHandler of is niet geactiveerd.

en: %(labels)s changed | %(labels)s changed
nl[0]: %(labels)s veranderd
nl[1]: %(labels)s veranderd

en: %(labels)s deleted | %(labels)s deleted
nl[0]: %(labels)s verwijderd
nl[1]: %(labels)s verwijderd

en: %(labels)s set | %(labels)s set
nl[0]: %(labels)s ingesteld
nl[1]: %(labels)s ingesteld

en: %(last)d of %(total)d
nl: %(last)d van %(total)d

en: %(link)s is not a valid TracLink
nl: %(link)s is geen geldige TracLink

en: %(msg)s: No node %(path)s at revision %(rev)s
nl: %(msg)s: Geen node %(path)s in revisie %(rev)s

en: %(name)s at version %(version)s
nl: %(name)s op versie %(version)s

en: %(name)s is not a valid action.
nl: %(name)s is geen geldige actie

en: %(note)s See %(page)s for help on configuration options.
nl: %(note)s Zie %(page)s voor hulp bij configuratie opties.

en: %(note)s See %(page)s for help on configuring logging.
nl: %(note)s Zie %(page)s voor hulp bij configuratie logging.

en: %(note)s See %(page)s for help on searching.
nl: %(note)s Zie %(page)s voor hulp bij het zoeken.

en: %(note)s See %(page)s for help on using notifications.
nl: %(note)s Zie %(page)s voor hulp bij gebruik van notificaties.

en: %(note)s See %(page)s for help on using permissions.
nl: %(note)s Zie %(page)s voor hulp bij het gebruik van rechten.

en: %(note)s See %(page)s for help on using plugins.
nl: %(note)s Zie %(page)s voor hulp bij het gebruik van plugins.

en: %(note)s See %(page)s for help on using syntax coloring.
nl: %(note)s Zie %(page)s voor hulp bij het gebruik van syntax-kleuring.

en: %(num)d added | %(num)d added
nl[0]: %(num)d toegevoegd
nl[1]: %(num)d toegevoegd

en: %(num)d copied | %(num)d copied
nl[0]: %(num)d gekopieerd
nl[1]: %(num)d gekopieerd

en: %(num)d day | %(num)d days
nl[0]: %(num)d dag
nl[1]: %(num)d dagen

en: %(num)d deleted | %(num)d deleted
nl[0]: %(num)d verwijderd
nl[1]: %(num)d verwijderd

en: %(num)d edited | %(num)d edited
nl[0]: %(num)d gewijzigd
nl[1]: %(num)d gewijzigd

en: %(num)d hour | %(num)d hours
nl[0]: %(num)d uur
nl[1]: %(num)d uur

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
nl[0]: %(num)d minuut
nl[1]: %(num)d minuten

en: %(num)d month | %(num)d months
nl[0]: %(num)d maand
nl[1]: %(num)d maanden

en: %(num)d moved | %(num)d moved
nl[0]: %(num)d verplaatst
nl[1]: %(num)d verplaatst

en: %(num)d prop | %(num)d props
nl[0]: %(num)d eigenschap
nl[1]: %(num)d eigenschappen

en: %(num)d week | %(num)d weeks
nl[0]: %(num)d week
nl[1]: %(num)d weken

en: %(num)d year | %(num)d years
nl[0]: %(num)d jaar
nl[1]: %(num)d jaar

en: %(num)i second | %(num)i seconds
nl[0]: %(num)i seconde
nl[1]: %(num)i seconden

en: %(num)s match | %(num)s matches
nl[0]: %(num)s overeenkomst
nl[1]: %(num)s overeenkomsten

en: %(num)s revision cached. | %(num)s revisions cached.
nl[0]: %(num)s revisie gecached.
nl[1]: %(num)s revisies gecached.

en: %(option)s must be in the range [4..40]
nl: %(option)s moet binnen het bereik [4..40] zijn

en: %(page)s created
nl: %(page)s gemaakt

en: %(page)s edited
nl: %(page)s bijgewerkt

en: %(parent)s doesn't exist, can't create attachment
nl: %(parent)s bestaat niet, kan geen bijlage maken.

en: %(parent)s – Attachment
nl: %(parent)s – Bijlage

en: %(parent)s – Attachments
nl: %(parent)s – Bijlagen

en: %(path)s does not appear to be a Subversion repository.
nl: %(path)s is geen geldige Subversion-repository

en: %(perm)s privileges are required to perform this operation on %(resource)s. You don't have the required permissions.
nl: %(perm)s privileges zijn nodig om deze actie op %(resource)s uit te kunnen voeren. U heeft niet de vereiste rechten.

en: %(perm)s privileges are required to perform this operation. You don't have the required permissions.
nl: %(perm)s privileges zijn nodig om deze actie uit te kunnen voeren. U heeft niet de vereiste rechten.

en: %(realm)s is not a valid parent realm
nl: %(realm)s is geen geldige ouder-realm

en: %(rev)s resynced on %(reponame)s.
nl: %(rev)s gehersynchroniseerd in %(reponame)s.

en: %(searching)s for similar issues
nl: %(searching)s voor gelijksoortige problemen

en: %(start)d - %(stop)d of %(total)d
nl: %(start)d - %(stop)d van %(total)d

en: %(stat_title)s by
nl: %(stat_title)s per

en: %(target)s doesn't exist, can't move attachment
nl: %(target)s bestaat niet, kan bijlage niet verplaatsen.

en: %(trac_guide)s &mdash; The Trac User and Administration Guide
nl: %(trac_guide)s— De Trac gebruikers- en beheergids

en: %(type)s %(name)s does not exist.
nl: %(type)s %(name)s bestaat niet.

en: %(type)s value "%(name)s" already exists
nl: %(type)s "%(name)s" bestaat al

en: '%(group1)s' and '%(group2)s' milestone groups both are declared to be "catch-all" groups. Please check your configuration.
nl: De mijlpaalgroepen '%(group1)s' en '%(group2)s' zijn beiden ingesteld als "catch-all"-groepen. Controleer uw instellingen.

en: '%(groupname)s' milestone group reused status '%(status)s' already taken by other groups. Please check your configuration.
nl: De mijlpaalgroep '%(groupname)s' hergebruikt de staat '%(status)s' die al reeds door andere groepen wordt gebruikt. Controleer uw instellingen.

en: '%(name)s' is not a directory
nl: '%(name)s' is geen map

en: '%(name)s' is not a file
nl: '%(name)s' is geen bestand

en: ''Plugin information not available''
nl: ''Plugininformatie niet beschikbaar''

en: ''System information not available''
nl: ''Systeeminformatie niet beschikbaar''

en: (%(age)s ago)
nl: (%(age)s geleden)

en: (No files)
nl: (Geen bestanden)

en: (The file is empty)
nl: (Het bestand is leeg)

en: (Undefined)
nl: (Ongedefinieerd)

en: (ascending)
nl: (oplopend)

en: (blank page)
nl: (blanco pagina)

en: (default)
nl: (standaard)

en: (descending)
nl: (aflopend)

en: (last modified by %(author)s)
nl: (laatst gewijzigd door %(author)s)

en: (less than one hour ago)
nl: (minder dan een uur geleden)

en: (more results for this group on next page)
nl: (meer resultaten voor deze groep op de volgende pagina)

en: (multiple changes)
nl: (meerdere wijzigingen)

en: (none)
nl: (geen)

en: (size limit %(value)s)
nl: (bestandslimiet %(value)s)

en: (this ticket)
nl: (dit ticket)

en: (ticket not yet created)
nl: (ticket nog niet aangemaakt)

en: (toggle deleted branches)
nl: (verwijderde branches verbergen/weergeven)

en: (unknown template location)
nl: (onbekende sjabloonlocatie)

en: <comment#> must be a number
nl: <comment#> moet een getal zijn

en: <label>%(radio)s Show</label> <label>%(text)s lines around each change</label>
nl: <label>%(radio)s Toon</label> <label>%(text)s regels voor en na iedere wijziging</label>

en: <strong>HTML preview not available</strong>, since no preview renderer could handle it.
nl: <strong>HTML-voorbeeld niet beschikbaar</strong>, omdat er geen voorbeeld-generator voor is.

en: <strong>HTML preview not available</strong>, since the file size exceeds %(size)s.
nl: <strong>HTML-voorbeeld niet beschikbaar</strong>, omdat het bestand groter is dan %(size)s bytes.

en: A new name is mandatory for a rename.
nl: Een nieuwe naam is verplict.

en: About Trac
nl: Over Trac

en: Absolute format
nl: Absoluut formaat

en: Action
nl: Actie

en: Action:
nl: Actie:

en: Actions
nl: Acties

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Alias:
nl: Alias toevoegen:

en: Add Attachment to %(parent)s
nl: Bijlage toevoegen aan %(parent)s

en: Add Attachment to [1:%(parent)s]
nl: Bijlage toevoegen aan [1:%(parent)s]

en: Add Component:
nl: Component toevoegen:

en: Add Milestone:
nl: Mijlpaal toevoegen:

en: Add Repository:
nl: Repository toevoegen:

en: Add Subject to Group:
nl: Onderwerp aan groep toevoegen:

en: Add Version:
nl: Versie toevoegen:

en: Add a user or group to an existing permission group.
nl: Gebruiker of groep aan een bestaande groep toevoegen.

en: Add attachment
nl: Bijlage toevoegen

en: Add milestone
nl: Mijlpaal toevoegen

en: Add new milestone
nl: Nieuwe mijlpaal toevoegen

en: Add rule
nl: Voeg regel toe

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Adjust edit area height:
nl: Pas de hoogte van het invoerveld aan:

en: Admin
nl: Beheer

en: Administration
nl: Beheer

en: Administration:
nl: Beheer:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Age
nl: Leeftijd

en: Alias of %(repo)s
nl: Alias van %(repo)s

en: Aliases:
nl: Aliassen:

en: All upper-cased tokens are reserved for permission names
nl: All hoofdletter-tokens zijn gereserveerd voor rechtnamen.

en: Already logged in as %(user)s.
nl: U bent al ingelogd als %(user)s.

en: And
nl: En

en: Annotate each line with the last changed revision (this can be time consuming...)
nl: Annoteer elke regel met de revisie waarin hij het laatst is gewijzigd (dit kan even duren...)

en: Apply changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Are you sure you want to completely delete this page?
nl: Weet u zeker dat u deze pagina volledig wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this attachment?
nl: Weet u het zeker dat u deze bijlage wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this milestone?
nl: Weet u zeker dat u deze mijlpaal wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this report?
nl: Weet u zeker dat u dit rapport wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this ticket comment?
nl: Weet u zeker dat u deze opmerking wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this ticket?
nl: Weet u zeker dat u dit ticket wilt verwijderen?

en: Arguments
nl: Parameters

en: Attach another file
nl: Nog een bestand toevoegen

en: Attach file
nl: Bestand toevoegen

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attachment '%(filename)s' not found
nl: Bijlage '%(filename)s' niet gevonden

en: Attachment '%(id)s' in %(parent)s
nl: Bijlage '%(id)s' bij %(parent)s

en: Attachment '%(title)s' does not exist.
nl: Bijlage '%(title)s' bestaat niet.

en: Attachment Info
nl: Bijlageinformatie

en: Attachment field %(field)s is invalid: %(message)s
nl: Bijlageveld %(field)s is niet geldig: %(message)s

en: Attachment not modified
nl: Bijlage niet gewijzigd

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Attachments of %(parent)s
nl: Bijlagen van %(parent)s

en: Authentication information not available. Please refer to the %(inst_doc)s.
nl: Authenticatieinformatie niet beschikbaar. Raadpleeg de %(inst_doc)s.

en: Author
nl: Auteur

en: Author:
nl: Auteur:

en: Available Projects
nl: Beschikbare projecten

en: Available Reports
nl: Beschikbare rapporten

en: Available actions:
nl: Beschikbare acties:

en: Back to %(parent)s
nl: Terug naar %(parent)s

en: Back to %(wikipage)s
nl: Terug naar %(wikipage)s

en: Back to Query
nl: Terug naar zoekopdracht

en: Back to Ticket #%(num)s
nl: Terug naar ticket #%(num)s

en: Bad request
nl: Ongeldig verzoek

en: Base directory '%(env)s' does not exist. Please create it and retry.
nl: Hoofdmap '%(env)s' bestaat niet. Maak deze map handmatig aan en probeer het opnieuw.

en: Basic Settings
nl: Standaardinstellingen

en: Basics
nl: Beginselen

en: Before you do that, though, please first try %(searching_for_similar_issues)s, as it is quite likely that this problem has been reported before. For questions about installation and configuration of Trac or its plugins, please try the %(mailing_list)s instead of creating a ticket.
nl: Doch voordat u dat doet, probeer eerst te
                  %(searching_for_similar_issues)s
                    naar vergelijkbare problemen], aangezien het best zou kunnen dat dit probleem
                    al eerder is gemeld. Voor vragen over de installatie
                    en het instellen van Trac of de plugins, probeer een bericht te
                    sturen naar %(mailing_list)s
                    in plaats van een ticket aan te maken.

en: Before you do that, though, please first try [1:[2:searching] for similar issues], as it is quite likely that this problem has been reported before. For questions about installation and configuration of Trac or its plugins, please try the [3:mailing list] instead of creating a ticket.
nl: Doch voordat u dat doet, probeer eerst te
                  %(searching_for_similar_issues)s
                    naar vergelijkbare problemen], aangezien het best zou kunnen dat dit probleem
                    al eerder is gemeld. Voor vragen over de installatie
                    en het instellen van Trac of de plugins, probeer een bericht te
                    sturen naar %(mailing_list)s
                    in plaats van een ticket aan te maken.

en: Blank lines
nl: Lege regels

en: Browse Source
nl: Bron weergeven

en: Browse at revision %(rev)s
nl: Op versie %(rev)s weergeven

en: Browse repository path %(path)s
nl: Repositorypad %(path)s weergeven

en: Browser's language
nl: Browser's taal

en: By %(author)s
nl: Door %(author)s

en: Can't compare across different repositories: %(old)s vs. %(new)s
nl: Kan niet vergelijken tussen verschillende repositories: %(old)s versus %(new)s

en: Can't synchronize with repository "%(name)s" (%(error)s). Look in the Trac log for more information.
nl: Kan niet synchroniseren met repository "%(name)s" (%(error)s). Kijk in de Trac-logs voor meer informatie.

en: Can't upload empty file
nl: Kan geen leeg bestand uploaden

en: Can't use %(annotator)s annotator: %(error)s
nl: Kan annoteerder %(annotator)s niet gebruiken: %(error)s

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel comment edit
nl: Opmerkingbewerking annuleren

en: Cannot create attachment "%(att)s" as %(realm)s:%(id)s is invalid
nl: Kan geen nieuwe bijlage "%(att)s" maken, aangezien %(realm)s:%(id)s ongeldig is

en: Cannot export to %(filename)s: %(error)s
nl: Kan niet exporteren naar %(filename)s: %(error)s

en: Cannot find an implementation of the %(interface)s interface named %(implementation)s. Please check that the Component is enabled or update the option %(option)s in trac.ini.
nl: Kan geen implementatie van de %(interface)s interface genaamd %(implementation)s vinden. Controleer of Component geactiveerd is of wijzig de optie %(option)s in trac.ini.

en: Cannot find implementation(s) of the %(interface)s interface named %(implementation)s. Please check that the Component is enabled or update the option %(option)s in trac.ini.
nl: Kan geen implementatie(s) van de %(interface)s interface genaamd %(implementation)s vinden. Controleer of Component geactiveerd is of wijzig de optie %(option)s in trac.ini.

en: Cannot import from %(filename)s line %(line)d: %(error)s
nl: Kan niet importeren van %(filename)s regel %(line)d: %(error)s

en: Cannot import from %(filename)s: %(error)s
nl: Kan niet importeren van %(filename)s: %(error)s

en: Cannot move attachment "%(att)s" as "%(title)s" is invalid
nl: Kan bijlage niet verplaatsen van "%(att)s" naar "%(title)s", is ongeldig

en: Cannot move attachment "%(att)s" to "%(title)s" as it already exists
nl: Kan bijlage niet verplaatsen van "%(att)s" naar "%(title)s", want deze bestaat al

en: Cannot remove permission %(action)s for user %(user)s. The permission is granted through a meta-permission or group.
nl: Kan rechten %(action)s voor gebruiker %(user)s niet verwijderen. Het recht wordt toegekend middels een meta-recht of groep.

en: Cannot remove permission %(action)s for user %(user)s. The user has not been granted the permission.
nl: Kan rechten %(action)s voor gebruiker %(user)s niet verwijderen. Aan deze gebruiker zijn deze rechten niet toegekend.

en: Cannot rename non-existent attachment
nl: Een niet-bestaande bijlage kan niet hernoemd worden.

en: Cannot synchronize a single revision on multiple repositories
nl: Kan geen losse revisie synchroniseren met meerdere repositories

en: Case changes
nl: Hoofdlettergebruik

en: Change
nl: Wijzigen

en: Change History
nl: Wijzigingenoverzicht

en: Change History for %(name)s
nl: Versiegeschiedenis voor %(name)s

en: Change History for [1:%(name)s]
nl: Versiegeschiedenis voor [1:%(name)s]

en: Change Properties
nl: Eigenschappen wijzigen

en: Change history
nl: Versiegeschiedenis

en: Change information
nl: Wijzigingsinformatie

en: Change information for future version %(version)s (modified by %(author)s):
nl: Wijzigingsinformatie voor toekomstige versie %(version)s (gewijzigd door %(author)s):

en: Changes (by %(author)s):
nl: Veranderingen (door %(author)s):

en: Changes between %(old_link)s and %(new_link)s of %(src_link)s
nl: Wijzigingen tussen %(old_link)s en %(new_link)s van %(src_link)s

en: Changes between [1:Initial Version] and [2:Version %(new)s] of [3:%(name)s]
nl: Wijzigingen tussen
              [1:Initiele versie] en
              [2:versie %(new)s] van
              [3:%(name)s]

en: Changes from %(new_link)s of %(src_link)s
nl: Wijzigingen van %(new_link)s van %(src_link)s

en: Changes not saved. Logger configuration error: %(error)s. Inspect the log for more information.
nl: Wijzigingen niet opgeslagen. Log configuratie fout: %(error)s. Controleer het logbestand voor meer informatie.

en: Changeset  | Changesets
nl[0]: Wijziging
nl[1]: Wijzigingen

en: Changeset %(id)s
nl: Wijziging %(id)s

en: Changeset %(id)s for %(path)s
nl: Wijziging %(id)s voor %(path)s

en: Changeset %(rev)s
nl: Wijziging %(rev)s

en: Changeset %(rev)s in %(repo)s
nl: Wijziging %(rev)s in %(repo)s

en: Changeset in %(repo)s  | Changesets in %(repo)s
nl[0]: Wijziging in %(repo)s
nl[1]: Wijzigingen in %(repo)s

en: Changesets
nl: Wijzigingen

en: Changesets in all repositories
nl: Wijzigingen in alle repositories

en: Closed
nl: Gesloten

en: Code fragment:
nl: Codefragment:

en: Columns
nl: Kolommen

en: Comma-delimited Text
nl: Kommagescheiden tekst

en: Command not found
nl: Opdracht niet gevonden

en: Comment
nl: Opmerking

en: Comment %(cnum)s
nl: Opmerking %(cnum)s

en: Comment %(cnum)s for #%(id)s: %(summary)s
nl: Opmerking %(cnum)s bij ticket #%(id)s: %(summary)s

en: Comment %(num)s not found
nl: Opmerking %(num)s niet gevonden

en: Comment (by %(author)s):
nl: Opmerking (door %(author)s):

en: Comment about this change (optional):
nl: Opmerking over deze wijziging (optioneel):

en: Comment:
nl: Opmerking:

en: Completed
nl: Voltooid

en: Completed %(duration)s ago (%(date)s)
nl: Voltooid %(duration)s geleden (%(date)s)

en: Completed:
nl: Voltooid:

en: Completion date may not be in the future
nl: Voltooiingsdatum is wellicht niet in de toekomst

en: Completion error: %(err)s
nl: Voltooiingsfout: %(err)s

en: Component %(name)s does not exist.
nl: Component %(name)s bestaat niet.

en: Components
nl: Componenten

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configuration Error
nl: Configuratiefout

en: Configure the format of your %(distributor)s notifications.
nl: Configureer het formaat van uw %(distributor)s notificaties.

en: Configuring Authentication
nl: Authenticatie configureren

en: Configuring your date format will result in formatting and parsing datetime displayed on this site to use your date format instead of that of the server.
nl: Het instellen van uw datum formaat zorgt ervoor dat alle datums en tijden
          op deze site worden weergegeven aan de hand van uw datum formaat
          in plaats van die van de server.

en: Context Navigation
nl: Contextnavigatie

en: Copied or renamed
nl: Gekopieerd of hernoemd

en: Copy Permissions:
nl: Kopieer rechten:

en: Copy report
nl: Kopieer rapport

en: Copying resources from:
nl: Bronnen kopiëren van:

en: Could not delete attachment
nl: Bijlage kon niet verwijderd worden

en: Could not move attachment "%(title)s"
nl: Kan bijlage "%(title)s" niet verplaatsen

en: Couldn't open Subversion repository %(path)s: %(svn_error)s
nl: Kon Subversion-repository %(path)s niet openen: %(svn_error)s

en: Create
nl: aanmaken

en: Create New Report
nl: Nieuw rapport maken

en: Create New Ticket
nl: Nieuw ticket aanmaken

en: Create new report
nl: Nieuw rapport maken

en: Create new report from current query
nl: Nieuw rapport op basis van huidige zoekopdracht maken

en: Create this page
nl: Deze pagina aanmaken

en: Create ticket
nl: Ticket aanmaken

en: Created
nl: Gemaakt

en: Creating a new Trac environment at %(envname)s
nl: Bezig met maken nieuwe Trac-omgeving op %(envname)s

en: Creating scripts.
nl: Aanmaken scripts.

en: Current state no longer exists
nl: Huidige staat bestaat niet meer

en: Custom Query
nl: Aangepaste zoekopdracht

en: Database "%(path)s" not found.
nl: Database "%(path)s" niet gevonden.

en: Database Connection Strings documentation
nl: Database Connectie Strings documentatie

en: Database already exists at %(path)s
nl: Database bestaat al op %(path)s

en: Database connection string [%(default)s]>
nl: Databaseverbinding [%(default)s]>

en: Database is up to date, no upgrade necessary.
nl: Database is up-to-date, geen upgrade nodig.

en: Date
nl: Datum

en: Date format:
nl: Datum formaat:

en: Default
nl: Standaard

en: Default (%(handler)s)
nl: Standaard (%(handler)s)

en: Default Repository
nl: Standaardrepository

en: Default date format
nl: Standaard datum formaat

en: Default date format:
nl: Standaard datum formaat:

en: Default format
nl: Standard formaat

en: Default handler:
nl: Standaard handler:

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Default language:
nl: Standaardtaal:

en: Default rules:
nl: Standaard regels:

en: Default time format:
nl: Standaard tijdformaat:

en: Default time zone
nl: Standaardtijdzone

en: Default timezone:
nl: Standaardtijdszone:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete %(ticket)s
nl: Verwijder %(ticket)s

en: Delete Report {%(num)s} %(title)s
nl: Rapport {%(num)s} %(title)s verwijderen

en: Delete Ticket #%(id)s
nl: Verwijder ticket #%(id)s

en: Delete attachment
nl: Bijlage verwijderen

en: Delete comment
nl: Opmerking verwijderen

en: Delete comment %(num)s on Ticket #%(id)s
nl: Opmerking %(num)s bij ticket #%(id)s verwijderen

en: Delete milestone
nl: Mijlpaal verwijderen

en: Delete page
nl: Pagina verwijderen

en: Delete query
nl: Zoekopdracht verwijderen

en: Delete report
nl: Verwijder rapport

en: Delete report {%(id)s} corresponding to this query
nl: Rapport {%(id)s} behorend bij deze zoekopdracht verwijderen

en: Delete rule
nl: Verwijder regel

en: Delete this version
nl: Deze versie verwijderen

en: Delete those versions
nl: Deze versies verwijderen

en: Delete ticket
nl: Ticket verwijderen

en: Delete version %(old_version)d to version %(version)d
nl: Verwijder versie %(old_version)d tot versie %(version)d

en: Delete version %(version)d
nl: Verwijder versie %(version)d

en: Deleted pages
nl: Verwijderde pagina’s

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description changed by %(author)s:
nl: Beschrijving gewijzigd door %(author)s:

en: Description for #%(id)s: %(summary)s
nl: Beschrijving voor #%(id)s: %(summary)s

en: Description of the file (optional):
nl: Beschrijving van het bestand (optioneel):

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Did you mean this? | Did you mean one of these?
nl[0]: Bedoeldt u deze?
nl[1]: Bedoeldt u een van deze?

en: Diff [%(old_rev)s:%(new_rev)s] for %(path)s
nl: Diff [%(old_rev)s:%(new_rev)s] voor %(path)s

en: Diff against this parent (show the changes merged from the other parents)
nl: Verschil tegenover deze ouder (wijzigingen samengevoegd van andere ouders weergeven)

en: Diff from %(old_path)s@%(old_rev)s to %(new_path)s@%(new_rev)s
nl: Diff van %(old_path)s@%(old_rev)s tot %(new_path)s@%(new_rev)s

en: Diff from Old Revision to New Revision (as selected in the Diff column)
nl: Diff van een oude revisie naar een nieuwe revisie (selecteer ze hieronder)

en: Diff mismatch: Base is a %(oldnode)s (%(oldpath)s in revision %(oldrev)s) and Target is a %(newnode)s (%(newpath)s in revision %(newrev)s).
nl: Diff-conflict: Base is een %(oldnode)s (%(oldpath)s in revisie %(oldrev)s) en Target is een %(newnode)s (%(newpath)s in revisie %(newrev)s).

en: Differences
nl: Verschillen

en: Directory
nl: Map

en: Directory exists and is not empty.
nl: Map bestaat en is niet leeg.

en: Directory:
nl: Map:

en: Display help for trac-admin commands.
    
    Examples:
    {{{
    [[TracAdminHelp]]               # all commands
    [[TracAdminHelp(wiki)]]         # all wiki commands
    [[TracAdminHelp(wiki export)]]  # the "wiki export" command
    [[TracAdminHelp(upgrade)]]      # the upgrade command
    }}}
nl: Toon hulp voor trac-admin commandos.
    
    Voorbeelden:
    {{{
    [[TracAdminHelp]]               # alle commandos
    [[TracAdminHelp(wiki)]]         # alle wiki commandos
    [[TracAdminHelp(wiki export)]]  # het "wiki export" commando
    [[TracAdminHelp(upgrade)]]      # het upgrade commando
    }}}

en: Do you have cookies enabled?
nl: Heeft u cookies aan staan?

en: Does an environment already exist?
nl: Bestaat de omgeving al?

en: Done.
nl: Voltooid.

en: Download all attachments as:
nl: Download alle bijlagen als:

en: Download failed
nl: Download mislukt

en: Download in other formats:
nl: In andere indeling downloaden:

en: Due
nl: Verwacht

en: Due in %(duration)s (%(date)s)
nl: Verwacht over %(duration)s (%(date)s)

en: Due:
nl: Verwacht:

en: E-mail address and name can be saved in the %(preferences)s.
nl: E-mailadres en gebruikersnaam kan worden opgeslagen in de %(preferences)s.

en: Edit
nl: Wijzigen

en: Edit comment %(cnum)s
nl: Wijzig opmerking %(cnum)s

en: Edit milestone
nl: Mijlpaal bewerken

en: Edit query
nl: Zoekopdracht bewerken

en: Edit report
nl: Rapport wijzigen

en: Edit report {%(id)s} corresponding to this query
nl: Rapport {%(id)s} behorend bij deze zoekopdracht bewerken

en: Edit side-by-side
nl: Zij-aan-zij bewerken

en: Edit this milestone
nl: Deze mijlpaal bewerken

en: Edit this page
nl: Deze pagina bewerken

en: Edits
nl: Wijzigingen

en: Email
nl: E-mail

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: Enable access keys
nl: Schakel sneltoetsen in

en: Enabled
nl: Toegestaan

en: Error
nl: Fout

en: Error reading '%(file)s', make sure it is readable.
nl: Fout bij het lezen van '%(file)s', controleer of het leesbaar is.

en: Error renaming session
nl: Fout bij hernoemen van sessie

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. Your changes have not been saved.
nl: Fout bij het schrijven naar trac.ini, zorg dat de webserver schrijfrechten heeft.Uw wijzigingen zijn niet opgeslagen.

en: Error:
nl: Fout:

en: Error: %(message)s
nl: Fout: %(message)s

en: Error: Can't get description for macro %(name)s
nl: Fout: Kan geen beschrijving vinden voor macro %(name)s

en: Error: Forbidden character sequence "--" in htmlcomment wiki code block
nl: Fout: Niet toegestane tekenreeks "--" in htmlcomment-wikicodeblok

en: Example: The current time is %(time)s (UTC).
nl: Voorbeeld: de huidige tijd is %(time)s (UTC).

en: Failed to create environment.
nl: Aanmaken omgeving mislukt.

en: Failed to open environment: %(err)s
nl: Fout bij openen omgeving: %(err)s

en: File
nl: Bestand

en: File "%(file)s", line %(line)s, in
nl: Bestand "%(file)s", regel %(line)s, in

en: File "%(file)s", line %(line)s, in %(function)s
nl: Bestand "%(file)s", regel %(line)s, in %(function)s

en: File %(file)s, %(size)s (added by %(author)s, %(pdate)s)
nl: Bestand %(file)s, %(size)s (toegevoegd door %(author)s, %(pdate)s)

en: File %(file)s, [1:%(size)s] (added by %(author)s, %(date)s)
nl: Bestand %(file)s, %(size)s (toegevoegd door %(author)s, %(date)s)

en: File %(path)s not found
nl: Bestand %(path)s niet gevonden

en: File '%(name)s' exists
nl: Bestand %(name)s bestaat al

en: File: | Files:
nl[0]: Bestand:
nl[1]: Bestanden:

en: Follow copies
nl: Kopieën volgen

en: Forbidden
nl: Niet toegestaan

en: Format:
nl: Formaat:

en: Format: %(datehint)s
nl: Formaat: %(datehint)s

en: Found a bug in Trac?
nl: Een bug gevonden in Trac?

en: From [%(rev)s]
nl: Van [%(rev)s]

en: From:
nl: Van:

en: Full name:
nl: Volledige naam:

en: GIT backend not available
nl: GIT-backend niet beschikbaar

en: GIT version %(hasver)s installed not compatible (need >= %(needsver)s)
nl: Geïnstalleerde GIT-versie %(hasver)s niet compatibel (%(needsver)s of nieuwer nodig)

en: General
nl: Algemeen

en: Generated by Trac %(version)s
nl: Gegenereerd door Trac %(version)s

en: Genshi %(error)s error while rendering template %(location)s
nl: Genshi %(error)s-fout tijdens het weergeven van sjabloon %(location)s

en: Go to Save, Preview, Review or Cancel buttons
nl: Ga naar de knoppen voor Toepassen, Voorbeeld, Wijzigingen en Annuleren

en: Go to repository index
nl: Ga naar repositoryindex

en: Go to repository root
nl: Ga naar repository-hoofdmap

en: Go to the editor
nl: Ga naar de editor

en: Go to the list of attachments
nl: Ga naar de lijst van bijlagen

en: Go to the ticket editor
nl: Ga naar de ticketbewerker

en: Go!
nl: Ga!

en: Grant Permission:
nl: Rechten toekennen:

en: Group
nl: Groep

en: Group Membership
nl: Groepslidmaatschap

en: Group results by
nl: Resultaten groeperen op

en: Group:
nl: Groep:

en: HTML parsing error: %(message)s
nl: HTML-parsefout: %(message)s

en: HTML preview using %(renderer)s failed (%(err)s)
nl: HTML-voorbeeld door %(renderer)s is mislukt (%(err)s)

en: Header length is too short
nl: Header-lengte is te kort

en: Help/Guide
nl: Hulp

en: Hide all descriptions
nl: Beschrijvingen verbergen

en: Hide from repository index
nl: Verberg in repositoryindex

en: Hide milestones with no due date
nl: Verberg mijlpalen zonder verwachte datum

en: Hide this notice
nl: Verberg deze mededeling

en: Hide this warning
nl: Verberg deze waarschuwing

en: Hint: clear the field to view latest revision
nl: Hint: maak het veld leeg om de meest recente revisie weer te geven

en: History
nl: Geschiedenis

en: Home page:
nl: Homepage:

en: Hotcopy done.
nl: Kopiëren is voltooid.

en: Hotcopying %(src)s to %(dst)s ...
nl: Kopiëren van %(src)s naar %(dst)s ...

en: I have files to attach to this ticket
nl: Ik wil bestanden toevoegen aan dit ticket

en: ISO 8601 format
nl: ISO 8601 formaat

en: If you specify a relative path, the log file will be stored inside the %(code_log)s directory of the project environment (%(code_dir)s).
nl: Als u een relatief pad opgeeft, zal het log worden opgeslagen in de
     %(code_log)s-map van de projectomgeving (%(code_dir)s).

en: Ignore:
nl: Negeer:

en: In your time zone %(tz)s, this would be displayed as %(formatted)s.
nl: In uw tijdzone %(tz)s wordt dit weergegeven als %(formatted)s.

en: Initenv for '%(env)s' failed.
nl: Initenv voor '%(env)s' mislukt.

en: Initial Version
nl: Initiële versie

en: Install
nl: Installeren

en: Install Babel for extended language support.
nl: Installeer Babel voor uitgebreide taalondersteuning.

en: Install Babel for localized date formats.
nl: Installeer Babel voor gelocaliseerde datum formaten.

en: Install Plugin:
nl: Plugin installeren:

en: Install pytz for a complete list of timezones.
nl: Installeer pytz voor een complete lijst van tijdzones.

en: Installed Plugins
nl: Geïnstalleerde plugins

en: Insufficient privileges to perform this operation.
nl: Onvoldoende privileges om deze actie uit te kunnen voeren.

en: Interface Customization
nl: Interface instelling

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Internal error (got unexpected object kind '%(kind)s')
nl: Interne fout (kreeg onverwacht object van soort '%(kind)s')

en: Invalid %(type)s name.
nl: Ongeldige %(type)s-naam.

en: Invalid Attachment
nl: Ongeldige bijlage

en: Invalid Changeset Number
nl: Ongeldig wijzigingsnummer

en: Invalid Date
nl: Ongeldige datum

en: Invalid Report Number
nl: Ongeldig rapportnummer

en: Invalid Ticket
nl: Ongeldig ticket

en: Invalid URL encoding (was %(path_info)r)
nl: Ongeldige URL-codering (was %(path_info)r)

en: Invalid Wiki page: %(message)s
nl: Ongeldige wikipagina: %(message)s

en: Invalid argument '%(arg)s'
nl: Ongeldige parameter '%(arg)s'

en: Invalid arguments
nl: Ongeldige parameters

en: Invalid attachment: %(message)s
nl: Ongeldige bijlage: %(message)s

en: Invalid changeset number
nl: Ongeldig wijzigingnummer

en: Invalid comment threading identifier
nl: Ongeldige identificatie opmerkingpositie

en: Invalid component name.
nl: Ongeldige componentnaam.

en: Invalid email encoding setting: %(mime_encoding)s
nl: Ongeldige email encoding instelling: %(mime_encoding)s

en: Invalid key "%(key)s"
nl: Ongeldige sleutel "%(key)s"

en: Invalid log level
nl: Onjuist logniveau

en: Invalid log type
nl: Ongeldig logtype

en: Invalid milestone name.
nl: Ongeldige mijlpaalnaam.

en: Invalid query constraint value
nl: Ongeldige zoekrestrictiewaarde

en: Invalid resource identifier '%(id)s'
nl: Ongeldige bronaanduiding '%(id)s'

en: Invalid row %(line)d. Expected <user>, <action>, [action], [...]
nl: Ongeldige rij %(line)d. Verwacht <user>, <action>, [actie], [...]

en: Invalid ticket id list: %(value)s
nl: Ongeldige ticket-id-lijst: %(value)s

en: Invalid ticket number
nl: Ongeldig ticketnummer

en: Invalid up/down value: %(value)s
nl: Ongeldige up/down-waarde: %(value)s

en: Invalid user %(user)s on line %(line)d: All upper-cased tokens are reserved for permission names.
nl: Ongeldige gebruiker %(user)s op regel %(line)d: alle tokens in hoofdletters zijn gereserveerd voor rechten namen.

en: Invalid version name.
nl: Ongeldige versienaam.

en: Invoking trac-admin without command starts interactive mode.
nl: Het starten van trac-admin zonder extra opties start de interactieve omgeving

en: Jump to the chosen preselected path
nl: Ga naar het gekozen voorgeselecteerde pad

en: Keywords
nl: Sleutelwoord

en: Language:
nl: Taal:

en: Last Change
nl: Laatste wijziging

en: Latest Revision
nl: Nieuwste revisie

en: Leave a redirection page at the old location
nl: Laat een verwijzingspagina achter op de oude locatie.

en: Legend:
nl: Legenda:

en: License:
nl: Licentie:

en: Line
nl: Regel

en: Line numbers
nl: Regelnummers

en: Load
nl: Laad

en: Local variables:
nl: Lokale variabelen:

en: Localization
nl: Lokalisatie

en: Location
nl: Locatie

en: Location:
nl: Locatie:

en: Log Message
nl: Logbericht

en: Log file:
nl: Logbestand:

en: Log level:
nl: Logniveau:

en: Logging
nl: Loggen

en: Login
nl: Aanmelden

en: Logout
nl: Afmelden

en: Look in the Trac log for more information.
nl: Kijk in de Trac log voor meer informatie.

en: MIME Types
nl: MIME-types

en: Maintainer:
nl: Beheerder:

en: Manage Components
nl: Componenten beheren

en: Manage Permissions and Groups
nl: Rechten en groepen beheren

en: Manage Plugins %(nb_plugins)s
nl: Plugins %(nb_plugins)s beheren

en: Max items per page
nl: Max items per pagina

en: Merge changes
nl: Wijzigingen samenvoegen

en: Message catalogs have not been compiled.
nl: Vertalingen catalogi zijn nog niet gecompileerd.

en: Message:
nl: Bericht:

en: Milestone
nl: Mijlpaal

en: Milestone "%(name)s" already exists, please choose another name.
nl: Mijlpaal "%(name)s" bestaat al, kies een andere naam.

en: Milestone %(name)s
nl: Mijlpaal %(name)s

en: Milestone %(name)s completed
nl: Mijlpaal %(name)s voltooid

en: Milestone %(name)s does not exist.
nl: Mijlpaal %(name)s bestaat niet.

en: Milestones
nl: Mijlpalen

en: Missing arguments to add a repository.
nl: Ontbrekende parameters om een repository toe te voegen.

en: Missing arguments to add an alias.
nl: Ontbrekende parameters om een alias toe te voegen.

en: Missing environment variable "TRAC_ENV". Trac requires this variable to point to a valid Trac environment.
nl: De omgevingsvariabele "TRAC_ENV" is niet aanwezig. Deze moet wijzen naar een geldige Trac installatie.

en: Missing field
nl: Ontbrekend veld

en: Missing or invalid form token. %(msg)s
nl: Ontbrekend of ongeldig formuliertoken. %(msg)s

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Modify
nl: Aanpassen

en: Modify Component:
nl: Component aanpassen:

en: Modify Milestone:
nl: Mijlpaal aanpassen:

en: Modify Repository:
nl:  Repository aanpassen:

en: Modify Ticket
nl: Ticket aanpassen

en: Modify Version:
nl: Versie aanpassen:

en: Most recent call last:
nl: Meest recente aanroep:

en: Move rule down
nl: Verplaats regel naar beneden

en: Move rule up
nl: Verplaats regel naar boven

en: Multi-values fields not supported yet
nl: Meer-waardevelden worden nog niet ondersteund

en: Must be less than or equal to %(num)s characters
nl: Mag niet langer dan %(num)s tekens zijn

en: N/A
nl: geen

en: Name
nl: Naam:

en: Name:
nl: Naam:

en: Need at least PySqlite %(version)s or higher
nl: PySqlite versie %(version)s of hoger vereist

en: Need to downgrade %(name)s.
nl: Downgrade %(name)s.

en: Never notify
nl: Notifieer nooit

en: New Milestone
nl: Nieuwe mijlpaal

en: New Report
nl: Nieuw rapport

en: New Ticket
nl: Nieuw ticket

en: New name:
nl: Nieuwe naam:

en: Next Change
nl: Volgende wijziging

en: Next Changeset
nl: Volgende wijziging

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: Next Period
nl: Volgende periode

en: Next Revision
nl: Volgende revisie

en: Next Ticket
nl: Volgende ticket

en: Next Version
nl: Volgende versie

en: Next status will be '%(name)s'
nl: Volgende status is '%(name)s'

en: No %s selected
nl: Geen %s geselecteerd

en: No Trac environment found at %(path)s
    %(e)s
nl: Geen Trac omgeving gevonden op %(path)s
    %(e)s

en: No administration panels available
nl: Geen beheerpanelen beschikbaar

en: No available MIME conversions from %(old)s to %(new)s
nl: Geen MIME-omzetting beschikbaar van %(old)s naar %(new)s

en: No changes
nl: Geen wijzigingen

en: No changeset %(rev)s in the repository
nl: Geen wijziging %(rev)s in de repository

en: No component selected
nl: Geen component geselecteerd

en: No date set
nl: Geen datum ingesteld

en: No default repository defined
nl: Geen standaardrepository opgegeven

en: No destination file created
nl: Geen doelbestand aangemaakt

en: No differences to show
nl: Geen verschillen

en: No documentation found for '%(cmd)s'. Use 'help' to see the list of commands.
nl: Er is geen documentatie gevonden voor '%(cmd)s'. Gebruik 'help' om de lijst van commando's te tonen.

en: No file uploaded
nl: Geen bestand geüpload

en: No files found
nl: Geen bestanden gevonden

en: No group memberships
nl: Geen groepslidmaatschappen

en: No image "%(id)s" attached to %(parent)s
nl: Geen afbeelding "%(id)s" bijgevoegd bij %(parent)s

en: No matches found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: No milestone selected
nl: Geen mijlpaal geselecteerd

en: No node %(path)s at revision %(rev)s
nl: Geen node %(path)s in revisie %(rev)s

en: No permission to change the ticket reporter.
nl: Geen toestemming om de ticketmelder te wijzigen.

en: No permission to change ticket fields.
nl: Geen toestemming om ticketvelden te wijzigen.

en: No permission to edit the ticket description.
nl: Geen toestemming om de ticketbeschrijving te bewerken.

en: No permission to view change log
nl: Geen toestemming om het changelog te bekijken

en: No permission to view changeset %(rev)s on %(repos)s
nl: Geen toestemming om wijziging %(rev)s in %(repos)s te bekijken

en: No permissions
nl: Geen rechten

en: No permissions to add a comment.
nl: Geen toestemming om een nieuwe reactie te plaatsen.

en: No preference panels available
nl: Geen panelen met voorkeuren beschikbaar

en: No reports available.
nl: Geen rapporten beschikbaar.

en: No repositories were selected.
nl: Er zijn geen repositories geselecteerd.

en: No repository specified and no default repository configured.
nl: Geen repository opgegeven en geen standaardrepository ingesteld.

en: No results
nl: Geen resultaat

en: No revisions
nl: Geen revisies

en: No revisions found
nl: Geen revisies gevonden

en: No such changeset
nl: Wijziging bestaat niet

en: No such node
nl: Code bestaat niet

en: No svn:externals configured in trac.ini
nl: Geen svn:externals ingesteld in trac.ini

en: No tickets found
nl: Geen tickets gevonden

en: No upgrade module %(module)s.py
nl: Er is geen upgrademodule voor %(module)s.py

en: No version "%(num)s" for Wiki page "%(name)s"
nl: Geen versie "%(num)s" voor wikipagina "%(name)s"

en: No version %(version)d for comment %(cnum)d on ticket #%(ticket)s
nl: Geen versie %(version)d voor opmerking %(cnum)d bij ticket #%(ticket)s

en: No version selected
nl: Geen versie geselecteerd

en: Non-ascii environment path '%(path)s' not supported.
nl: Omgevingspaden met niet-ascii-tekens zoals '%(path)s' worden niet ondersteund.

en: None
nl: Geen

en: Nonexistent path
nl: Ongeldig pad

en: Normal
nl: Normaal

en: Not supported in git_fs
nl: Niet ondersteund in git_fs

en: Note that <em>Subject</em> or <em>Group</em> names can't be all upper-case, as that is reserved for permission names.
nl: Mark op dat <em>Onderwerp</em> of <em>Groep</em> namen niet allemaal uit hoofdletter skunnen bestaan, omdat dat is gereserveerd voor rechtennamen.

en: Note that the %(name)s plugin seems to be involved.
nl: Merk op dat de %(name)s-plugin betrokken lijkt.

en: Note that the following plugins seem to be involved:
nl: Merk op dat de volgende plugins betrokken lijken te zijn:

en: Note:
nl: Let op:

en: Note: File must be selected again.
nl: Noot: Bestand moet opnieuw geselecteerd worden.

en: Note: Universal Co-ordinated Time (UTC) is also known as Greenwich Mean Time (GMT).<br />A positive offset is used to indicate a timezone at the east of Greenwich, i.e. ahead of Universal Time.
nl: Opmerking: Universal Co-ordinated Time (UTC) staat ook wel bekend als Greenwich Mean Time (GMT).[1:]
            Een positieve verschuiving wordt gebruikt om een tijdzone ten oosten van Greenwich aan te duiden, m.a.w. voor de Universal Time uit lopend.

en: Note: this is a <strong>merge</strong> changeset, the changes displayed below correspond to the merge itself.
nl: Opmerking: dit is een <strong>samenvoegings</strong>wijziging, onderstaand weergegeven wijzigingen komen overeen met de samenvoeging zelf.

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Notify
nl: Notifieer

en: Old / New
nl: Oud / nieuw

en: Older Revisions
nl: Oudere revisies

en: Oops…
nl: Oeps…

en: Open (by due date)
nl: Open (per verwachte datum)

en: Open (no due date)
nl: Open (geen verwachte datum)

en: Option '%(option)s' doesn't exist in section '%(section)s'
nl: Optie '%(option)s' bestaat niet in sectie '%(section)s'

en: Or
nl: Of

en: Order
nl: Volgorde

en: Order numbers must be unique
nl: Volgnummers moeten uniek zijn

en: Original Format
nl: Originele indeling

en: Owned by:
nl: Eigenaar:

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: PRAGMA journal_mode `%(value)s` cannot be used in SQLite
nl: PRAGMA journal_mode `%(value)s` kan niet gebruikt worden in SQLite

en: PRAGMA journal_mode `%(value)s` isn't supported by SQLite %(version)s
nl: PRAGMA journal_mode `%(value)s` wordt niet ondersteund door SQLite %(version)s

en: PRAGMA journal_mode isn't supported by SQLite %(version)s
nl: PRAGMA journal_mode wordt niet ondersteund door SQLite %(version)s

en: Package
nl: Pakket

en: Page %(name)s does not exist
nl: Pagina %(name)s bestaat niet

en: Page %(name)s not found
nl: Pagina %(name)s niet gevonden

en: Page %(num)d
nl: Pagina %(num)d

en: Page %(page)s is beyond the number of pages in the query
nl: Pagina %(page)s bevindt zich na het aantal pagina’s in de zoekopdracht

en: Page %(page)s is out of range.
nl: Pagina %(page)s is buiten het bereik.

en: Page history
nl: Paginageschiedenis

en: Page is read-only
nl: De pagina is alleen-lezen

en: Page not modified
nl: Pagina niet gewijzigd

en: Page not modified, showing latest version.
nl: Pagina niet gewijzigd, de nieuwste versie wordt weergegeven.

en: Parent Directory
nl: Map omhoog

en: Parent directory
nl: Map omhoog

en: Parent resource %(parent)s doesn't exist
nl: Ouder %(parent)s bestaat niet

en: Permission %(name)s differs from a defined action by casing only, which is not allowed.
nl: Permissie %(name)s verschilt van een gedefinieerde actie in hoofdletter/kleine letter, hetgeen niet is toegestaan.

en: Permissions
nl: Rechten

en: Plain Text
nl: Platte tekst

en: Please report this issue to the plugin maintainer.
nl: Gelieve dit probleem te melden bij de pluginbeheerder.

en: Please review your configuration, probably starting with %(section)s in your %(tracini)s.
nl: Loop uw configuratie na, waarschijnlijk beginnend bij %(section)s in uw %(tracini)s.

en: Please visit the Trac open source project: %(teo)s
nl: Bezoek het Trac-opensourceproject:
          %(teo)s

en: Please visit the Trac open source project: [1:https://trac.edgewall.org/]
nl: Bezoek het Trac-opensourceproject:
            [1:https://trac.edgewall.org/]

en: Plugin %(name)s already installed
nl: Plugin %(name)s is al geïnstalleerd

en: Possible Values
nl: Mogelijke waarden

en: PostgreSQL version is %(version)s. Minimum required version is %(min_version)s.
nl: PostgreSQL versie is %(version)s. Minimum vereiste versie is %(min_version)s.

en: Powered by %(trac_version)s By %(eo)s.
nl: Weergegeven door %(trac_version)s Door %(eo)s.

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences:
nl: Voorkeuren:

en: Prepare Diff
nl: Diff maken

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview Page
nl: Voorbeeld

en: Preview changes to comment %(cnum)s
nl: Voorbeeld van veranderingen aan opmerking %(cnum)s weergeven

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: Previous Change
nl: Vorige wijziging

en: Previous Changeset
nl: Vorige wijziging

en: Previous Page
nl: Vorige pagina

en: Previous Period
nl: Vorige periode

en: Previous Revision
nl: Vorige revisie

en: Previous Ticket
nl: Vorige ticket

en: Previous Version
nl: Vorige versie

en: Priorities
nl: Prioriteiten

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Project Name [%(default)s]>
nl: Projectnaam [%(default)s]

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Property %(label)s %(rendered)s
nl: Eigenschap %(label)s %(rendered)s

en: Property %(name)s changed from %(old)s to %(new)s
nl: Eigenschap %(name)s is veranderd van %(old)s naar %(new)s

en: Property %(name)s deleted
nl: Eigenschap %(name)s verwijderd

en: Property %(name)s set to %(value)s
nl: Eigenschap %(name)s ingesteld op %(value)s

en: Property %(prop)s changed
nl: Eigenschap %(prop)s gewijzigd

en: Python Traceback
nl: Python-traceback

en: Query filter requires field and constraints separated by a "="
nl: Zoekfilter vereist dat de velden en restricties gescheiden worden door een "="

en: Query filter requires field name
nl: Zoekfilter vereist een veldnaam

en: Query max %(max)s is invalid.
nl: Zoekmaximum %(max)s is ongeldig.

en: Query page %(page)s is invalid.
nl: Zoekpagina %(page)s is ongeldig.

en: Query parameter "sort=%(sort_col)s"  is invalid
nl: Zoekparameter "sort=%(sort_col)s"  is ongeldig

en: Quickjump to %(name)s
nl: Snel naar %(name)s

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Relative format
nl: Relatief formaat

en: Released
nl: Uitgebracht

en: Released:
nl: Uitgebracht:

en: Remove selected items
nl: Geselecteerde items verwijderen

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Rename page
nl: Hernoem pagina

en: Renaming the page will rename all existing versions of the page in place.
nl: Het hernoemen zal alle bestaande versies van de pagina hernoemen.

en: Replace existing attachment of the same name
nl: Vervang bestaande bijlage met dezelfde naam

en: Reply
nl: Reageren

en: Reply to comment %(cnum)s
nl: Reageer op opmerking %(cnum)s

en: Reply, quoting this description
nl: Reageren, en citeer deze beschrijving

en: Report failed: %(error)s
nl: Rapport mislukt: %(error)s

en: Report {%(num)s} does not exist.
nl: Rapport {%(num)s} bestaat niet.

en: Report {%(num)s} has no SQL query.
nl: Rapport {%(num)s} heeft geen SQL-query.

en: Reported by:
nl: Gemeld door:

en: Reporter
nl: Gemeld door

en: Reporter:
nl: Gemeld door:

en: Repository '%(repo)s' not found
nl: Repository '%(repo)s' niet gevonden

en: Repository Index
nl: Repositoryindex

en: Repository URL
nl: Repository-URL

en: Repository changesets
nl: Repository-wijzigingen

en: Resolution
nl: Oplossing

en: Resolutions
nl: Oplossingen

en: Restore session:
nl: Sessie terughalen:

en: Results
nl: Resultaten

en: Resyncing repository history for %(reponame)s...
nl: Hersynchroniseren versiegeschiedenis voor %(reponame)s...

en: Retarget associated open tickets to milestone:
nl: Gerelateerde open tickets koppelen aan mijlpaal:

en: Retarget associated tickets to milestone
nl: Gerelateerde tickets koppelen aan mijlpaal

en: Reverse Diff
nl: Omgekeerde diff

en: Review
nl: Wijzigingen

en: Review Changes
nl: Wijzigingen

en: Revision
nl: Revisie

en: Revision %(num)s
nl: Revisie %(num)s

en: Revision Log
nl: Revisiegeschiedenis

en: Revision Log (restarting at %(path)s, rev. %(rev)s)
nl: Revisiegeschiedenis (beginnend bij %(path)s, rev. %(rev)s)

en: Revision Log Mode:
nl: Revisiegeschiedenismodus:

en: Revision in which the line changed
nl: Revisie waarin de regel is gewijzigd

en: Roadmap
nl: Planning

en: SMTP server connection error (%(error)s). Please modify %(option1)s or %(option2)s in your configuration.
nl: SMTP server connectie fout (%(error)s). Pas %(option1)s aan of %(option2)s in de configuratie.

en: SQL Query
nl: SQL-query

en: SQLite version is %(version)s. Minimum required version is %(min_version)s.
nl: SQLite versie is %(version)s. Minimum vereiste versie is %(min_version)s.

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save query
nl: Zoekopdracht opslaan

en: Save report
nl: Rapport opslaan

en: Save updated query in report {%(id)s}
nl: Bijgewerkte zoekopdracht opslaan in rapport {%(id)s}

en: Search
nl: Zoeken

en: Search %(project)s
nl: Zoeken in %(project)s

en: Search Results
nl: Resultaten

en: Search query too short. Query must be at least %(num)s characters long.
nl: Zoekopdracht te kort. Een zoekopdracht moet tenminste %(num)s tekens lang zijn.

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Section
nl: Sectie

en: Secure cookies are enabled, you must use https to submit forms.
nl: Veilige cookies zijn ingeschakeld, u moet https gebruiken om formulieren te verzenden.

en: See [wiki:"%(name)s"].
nl: Zie [wiki:"%(name)s"].

en: See the diffs
nl: Diffs weergeven

en: See the preview
nl: Voorbeeld weergeven

en: Select paths and revs for Diff
nl: Paden en revisies voor diff selecteren

en: Select the base and the target for the diff:
nl: Selecteer de basis en het doel voor de diff:

en: Selecting and pressing 'Preview' enters a two-column [edit|preview] mode
nl: Deze optie selecteren en op 'Voorbeeld' drukken brengt u in een twee-kolommige [bewerken/voorbeeld]-modus

en: Sendmail error (%(error)s). Please modify %(option)s in your configuration.
nl: Sendmail fout (%(error)s). Pas %(option)s aan in de configuratie.

en: Server's local time zone
nl: Server tijdzone

en: Session key:
nl: Sessiesleutel:

en: Setting attribute is not allowed.
nl: Het zetten van een waarde voor dit attribuut is niet toegestaan.

en: Severities
nl: Belangrijkheden

en: Severity
nl: Belangrijkheid

en: Shared templates
nl: Gedeelde sjablonen

en: Show all descriptions
nl: Beschrijvingen weergeven

en: Show completed milestones
nl: Voltooide mijlpalen weergeven

en: Show differences
nl: Verschillen weergeven

en: Show entry in browser
nl: Bestand in browser weergeven

en: Show full changeset
nl: Volledige wijziging weergeven

en: Show full log messages
nl: Volledige revisiegeschiedenis weergeven

en: Show only adds and deletes
nl: Alleen toevoegingen en verwijderingen weergeven

en: Show original file (revision %(old_rev)s)
nl: Origineel bestand (revisie %(old_rev)s) weergeven

en: Show previous version in browser
nl: Vorige versie in browser weergeven

en: Show revision %(rev)s of this file in browser
nl: Revisie %(rev)s van dit bestand in de browser weergeven

en: Show revision log
nl: Revisiegeschiedenis weergeven

en: Show the %(range)s differences restricted to %(path)s
nl: De %(range)s verschillen beperkt tot %(path)s weergeven

en: Show the changes in full context
nl: Wijzigingen in de volledige context weergeven

en: Show the changeset %(id)s restricted to %(path)s
nl: Wijziging %(id)s beperkt tot %(path)s weergeven

en: Show under each result:
nl: Weergeven onder elk resultaat:

en: Show what was removed (content at revision %(old_rev)s)
nl: Verwijderingen (inhoud op revisie %(old_rev)s) weergeven

en: Show wiki pages in full-width by default.
nl: Toon wiki pagina's standaard op volledige schermbreedte

en: Site templates
nl: Site sjablonen

en: Size
nl: Omvang

en: Someone else has modified that page since you started your edits.
nl: Iemand anders heeft de pagina gewijzigd sinds u bent begonnen met uw wijzigingen.

en: Sort by %(col)s %(direction)s
nl: Sorteer op %(col)s %(direction)s

en: Space or comma delimited email addresses and usernames are accepted.
nl: Spatie- of kommagescheiden e-mailadressen en gebruikersnamen worden geaccepteerd.

en: Start Page
nl: Startpagina

en: Stop on copy
nl: Stop bij een kopie

en: Style:
nl: Stijl:

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Submit changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Submit changes to comment %(cnum)s
nl: Veranderingen aan opmerking %(cnum)s toepassen

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: Subscription rules:
nl: Abonnement regels:

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Subversion >= 1.0 required, found %(version)s
nl: Subversion >= 1.0 vereist, %(version)s gevonden

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary:
nl: Samenvatting

en: Switch to interactive view
nl: Schakel om naar interactieve modus

en: Switch to plain text view
nl: Schakel om naar platte tekst

en: Syntax Highlighting
nl: Syntaxiskleuring

en: Syslog
nl: Systeemlog

en: System Information
nl: Systeeminformatie

en: TLS enabled but server does not support TLS
nl: TLS is aangezet zonder dat de server dit ondersteunt

en: Tab-delimited Text
nl: Tabgescheiden tekst

en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Target:
nl: Doel:

en: The %(change)s has been saved, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
nl: De %(change)s is opgeslagen, maar er heeft zich een fout voorgedaan tijdens het verzenden van notificaties: %(message)s

en: The %(field)s value "%(name)s" has been added.
nl: %(field)s "%(name)s" is toegevoegd.

en: The <strong>Default language</strong> option uses the browser's language negotiation feature to select the appropriate language.
nl: De 'standaardtaal'-optie gebruikt de taalbepalingsfunctionaliteit
            van uw webbrowser om de juiste taal te selecteren.

en: The action "%(name)s" is not available.
nl: Actie "%(name)s" is niet beschikbaar.

en: The action that triggered the error was:
nl: De actie die de fout heeft veroorzaakt was:

en: The alias "%(name)s" has been added.
nl: Alias "%(name)s" is toegevoegd.

en: The changes have been saved, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
nl: De wijziging is opgeslagen, maar er heeft zich een fout voorgedaan tijdens het verzenden van notificaties: %(message)s

en: The complete history of the page will be moved to the new location.
nl: De volledige geschiedenis van de pagina zal verplaatst worden naar de nieuwe locatie.

en: The component "%(name)s" has been added.
nl: Component %(name)s is toegevoegd.

en: The configuration file is not found at %(path)s
nl: Het configuratie bestand is niet gevonden op %(path)s

en: The date "%(date)s" is outside valid range. Try a date closer to present time.
nl: De datum "%(date)s" valt buiten het geldige bereik. Probeer een datum dichter bij de huidige tijd.

en: The file or directory '%(path)s' doesn't exist at revision %(rev)s or at any previous revision.
nl: Het bestand of de map '%(path)s' bestaat niet op revisie %(rev)s of op een eerdere revisie.

en: The file specified in the --config argument does not exist: %(path)s.
nl: Het bestand gespecificeerd in het --config argument bestaat niet: %(path)s.

en: The following arguments are missing: %(args)s
nl: De volgende parameters ontbreken: %(args)s

en: The following attachments will also be deleted:
nl: De volgende bijlagen zullen eveneens verwijderd worden:

en: The following component has been disabled: | The following components have been disabled:
nl[0]: Het volgende component is uitgeschakeld:
nl[1]: De volgende componenten zijn uitgeschakeld:

en: The following component has been enabled: | The following components have been enabled:
nl[0]: Het volgende component is ingeschakeld:
nl[1]: De volgende componenten zijn ingeschakeld:

en: The following errors happened while copying the environment:
nl: De volgende fouten zijn ontstaan tijdens het kopiëren:

en: The following pages have a name similar to this page, and may be related:
nl: De volgende pagina’s hebben een naam die lijkt op deze, en kunnen gerelateerd zijn:

en: The milestone "%(name)s" has been added.
nl: Mijlpaal "%(name)s" is toegevoegd.

en: The milestone "%(name)s" has been deleted.
nl: Mijlpaal "%(name)s" is verwijderd.

en: The new name must be different from the old name.
nl: De nieuwe naam moet verschillen van de oude naam.

en: The owner will be %(new_owner)s
nl: De eigenaar zal veranderen naar %(new_owner)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(new_owner)s
nl: De eigenaar zal veranderen van %(current_owner)s naar %(new_owner)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to the selected user
nl: De eigenaar zal veranderen van %(current_owner)s naar de opgegeven gebruiker

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to the specified user
nl: De eigenaar zal veranderen van %(current_owner)s naar de opgegeven gebruiker

en: The owner will be the selected user
nl: De eigenaar zal de opgegeven gebruiker worden

en: The owner will be the specified user
nl: De eigenaar zal de opgegeven gebruiker worden

en: The owner will remain %(current_owner)s
nl: De eigenaar zal  %(current_owner)s blijven

en: The page %(name)s already exists.
nl: Pagina %(name)s bestaat al.

en: The page %(name)s does not exist. You can create it here.
nl: De pagina %(name)s bestaat niet. U kunt er hier een aanmaken.

en: The page %(name)s has been deleted.
nl: De pagina %(name)s is verwijderd.

en: The permission %(action)s was not granted to %(subject)s because users cannot grant permissions they don't possess.
nl: Het recht %(action)s is niet toegekend aan %(subject)s, want gebruikers kunnen geen rechten toekennen die zij zelf niet bezitten.

en: The pre-upgrade backup failed.
    Use '--no-backup' to upgrade without doing a backup.
nl: Maken backup is niet gelukt: 
    Gebruik '--no-backup' om te upgraden zonder backup.

en: The report has been created.
nl: Het rapport is aangemaakt.

en: The report {%(id)d} has been deleted.
nl: Het rapport {%(id)d} is verwijderd.

en: The repository "%(name)s" has been added.
nl: Repository "%(name)s" is toegevoegd.

en: The repository directory must be absolute
nl: Repositorymappad moet absoluut zijn

en: The repository type '%(type)s' is not supported
nl: Repositorytype '%(type)s' wordt niet ondersteund

en: The resolution will be deleted
nl: De oplossing wordt verwijderd

en: The resolution will be set
nl: De oplossing wordt ingesteld

en: The resolution will be set to %(name)s
nl: De oplossing wordt ingesteld op %(name)s

en: The selected %(field)s values have been removed.
nl: De geselecteerde %(field)s-waardes zijn verwijderd.

en: The selected components have been removed.
nl: De geselecteerde componenten zijn verwijderd.

en: The selected milestones have been removed.
nl: De geselecteerde mijlpalen zijn verwijderd.

en: The selected permissions have been revoked.
nl: De geselecteerde rechten zijn ingetrokken.

en: The selected repositories have been removed.
nl: De geselecteerde repositories zijn verwijderd.

en: The selected versions have been removed.
nl: De geselecteerde versies zijn verwijderd.

en: The session has been loaded.
nl: De sessie is geladen.

en: The status will be '%(name)s'
nl: De status zal '%(name)s' worden

en: The subject %(subject)s does not have any permissions.
nl: Het onderwerp %(subject)s heeft geen rechten.

en: The subject %(subject)s has been added to the group %(group)s.
nl: %(subject)s is toegevoegd aan de groep %(group)s.

en: The subject %(subject)s has been granted the permission %(action)s.
nl: Het recht %(action)s is toegekend aan %(subject)s.

en: The subject %(subject)s was not added to the group %(group)s. The group has %(perm)s permission and you cannot grant permissions you don't possess.
nl: Het onderwerp %(subject)s is niet toegevoegd aan de groep %(group)s. De groep heeft %(perm)s rechten en het is niet toegestaan rechten toe te kennen die u zelf niet heeft.

en: The ticket comment %(num)s on ticket #%(id)s has been deleted.
nl: Opmerking %(num)s van ticket #%(id)s is verwijderd.

en: The ticket comment is invalid: %(message)s
nl: De ticket opmerking is ongeldig: %(message)s

en: The ticket has been created, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
nl: Het ticket is aangemaakt, maar er heeft zich een fout voorgedaan tijdens het verzenden van notificaties: %(message)s

en: The ticket will be disowned
nl: Het ticket zal de eigenaar verliezen

en: The ticket will remain with no owner
nl: Het ticket zal zonder eigenaar blijven

en: The upgrade failed. Please fix the issue and try again.
nl: De upgrade is mislukt. Los het issue op en probeer het opnieuw.

en: The user %(user)s already has permission %(action)s.
nl: De gebruiker %(user)s heeft al rechten %(action)s.

en: The user %(user)s is already in the group %(group)s.
nl: De gebruiker %(user)s is al toegevoegd aan de groep %(group)s.

en: The user %(user)s requires read _and_ write permissions to the database file %(path)s and the directory it is located in.
nl: De gebruiker %(user)s heeft lees- en schrijfrechten nodig voor het databasebestand %(path)s en de map waar deze zich in bevind.

en: The version "%(name)s" has been added.
nl: Versie %(name)s is toegevoegd.

en: The version %(version)d of the page %(name)s has been deleted.
nl: Versie %(version)d van pagina %(name)s is verwijderd.

en: The versions %(from_)d to %(to)d of the page %(name)s have been deleted.
nl: Versies %(from_)d tot %(to)d van pagina %(name)s zijn verwijderd.

en: The wiki page is too long (must be less than %(num)s characters)
nl: De wikipagina is te lang (moet minder dan %(num)s tekens zijn)

en: There was an internal error in Trac. It is recommended that you notify your local %(project_admin)s with the information needed to reproduce the issue.
nl: Er was een interne fout in Trac.
                    Het wordt aangeraden om uw lokale
                   %(project_admin)s in te lichten, en de informatie
                    te geven die nodig is om het probleem te reproduceren.

en: There was an internal error in Trac. It is recommended that you notify your local [1: Trac administrator] with the information needed to reproduce the issue.
nl: Er was een interne fout in Trac.
                    Het wordt aangeraden om uw lokale
                   %(project_admin)s in te lichten, en de informatie
                    te geven die nodig is om het probleem te reproduceren.

en: This checkbox allows you to add or remove yourself from the CC list.
nl: Door middel van deze optie kunt u zich toevoegen aan of verwijderen van de CC-lijst.

en: This is an irreversible operation.
nl: Dit is een onomkeerbare handeling.

en: This is probably a local installation issue.
nl: Dit is waarschijnlijk een probleem met de lokale installatie.

en: This is probably a local installation issue. You should %(create_a_ticket)s a ticket at the admin Trac to report the issue.
nl: Dit is waarschijnlijk een probleem met de lokale installatie. U kunt%(create_a_ticket)s een ticket bij de beheerder van Trac met het probleem.

en: This site provides keyboard shortcuts for faster access to certain functions of this site. As these shortcuts can cause conflicts with shortcuts provided by the desktop system or web browser, they are disabled by default. See %(trac_accessibility)s for more information on access keys.
nl: Deze site ondersteunt sneltoetsen voor snellere
          toegang tot bepaalde functies van deze site. Aangezien deze
          sneltoetsen kunnen conflicteren met sneltoetsen van het
          besturingssysteem of de webbrowser, zijn ze standaard
          uitgeschakeld. Zie %(trac_accessibility)s
          voor meer informatie over sneltoetsen.

en: Ticket #%(num)s and all associated data removed.
nl: Ticket #%(num)s en alle gerelateerde data is verwijderd.

en: Ticket #%(num)s, comment %(cnum)d
nl: Ticket #%(num)s, opmerking %(cnum)d

en: Ticket %(id)s does not exist.
nl: Ticket %(id)s bestaat niet.

en: Ticket Comment Diff
nl: Ticketopmerking-diff

en: Ticket Comment History
nl: Ticketopmerkinggeschiedenis

en: Ticket Diff
nl: Ticket diff

en: Ticket History
nl: Ticketgeschiedenis

en: Ticket System
nl: Ticketsysteem

en: Ticket Type
nl: Ticketsoort

en: Ticket Types
nl: Ticketsoorten

en: Ticket URL: <%(link)s>
nl: Ticket-URL: <%(link)s>

en: Ticket updates
nl: Ticketupdates

en: Tickets must contain a summary.
nl: Tickets moeten een samenvatting bevatten.

en: Time
nl: Tijd

en: Time format:
nl: Tijd formaat:

en: Time zone:
nl: Tijdzone:

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Timestamp:
nl: Datum:

en: Title
nl: Titel

en: To [%(rev)s]
nl: Naar [%(rev)s]

en: To that end, you could %(create)s a ticket.
nl: Daarvoor kunt u een ticket %(create)s.

en: To that end, you could %(create_a_ticket)s a ticket.
nl: Daarvoor kunt u een ticket %(create_a_ticket)s.

en: To:
nl: Aan:

en: Today
nl: Vandaag

en: Total number of %(unit)s: %(count)s
nl: Totaal aantal %(unit)s: %(count)s

en: Trac Error
nl: Trac-fout

en: Trac administrator
nl: Trac beheerder

en: Trac detected an internal error:
nl: Trac is een interne fout tegengekomen:

en: Trac is a web-based software project management and bug/issue tracking system emphasizing ease of use and low ceremony. It provides an integrated Wiki, an interface to version control systems, and a number of convenient ways to stay on top of events and changes within a project.
nl: Trac is a een web-gebaseerd softwareprojectmanagement en bug-/issuetrackingsysteem
            dat de nadruk legt op gebruikersgemak en weinig rompslomp.
            Het bevat een geïntegreerde Wiki, een gebruikersinterface voor
            versiecontrolesystemen, en een aantal handige manieren om bij
            te blijven met de gebeurtenissen en wijzigingen in een project.

en: Trac is distributed under the modified BSD License.<br /> The complete text of the license can be found %(online)s as well as in the <code>COPYING</code> file included in the distribution.
nl: Trac wordt verspreid onder de aangepaste BSD-licentie. <br />
            De volledige tekst van de licentie kan
            %(online)s gevonden worden alsmede in het
            <code>COPYING</code>-bestand dat is bijgevoegd in de distributie.

en: Trac: Integrated SCM & Project Management
nl: Trac: geïntegreerd SCM & projectmanagement

en: TracIni documentation
nl: TracIni documentatie

en: Translations are currently unavailable
nl: Vertalingen zijn momenteel niet beschikbaar

en: Try [1:downloading] the file instead.
nl: U kunt het bestand wel [1:downloaden].

en: Unable to check for upgrade of %(module)s.%(name)s: %(err)s
nl: Controle op de upgrade van %(module)s.%(name)s is niet mogelijk: %(err)s

en: Unable to get database connection within %(time)d seconds.
nl: Databaseverbinding heeft niet gereageerd binnen %(time)d seconden.

en: Unable to run %(path)s: %(msg)s
nl: Kan %(path)s niet uitvoeren: %(msg)s

en: Unified Diff
nl: Unified diff

en: Uninstall
nl: Deinstalleer

en: Unknown Trac environment type '%(type)s'
nl: Onbekende Trac-omgeving op %(type)s

en: Unknown action
nl: Onbekende actie

en: Unknown administration panel
nl: Onbekend beheerpaneel

en: Unknown hash type '%(type)s'
nl: Onbekend hash type '%(type)s'

en: Unknown log level %(level)s
nl: Onbekend logniveau %(level)s

en: Unknown log type %(type)s
nl: Onbekend logtype %(type)s

en: Unknown preference panel '%(panel)s'
nl: Onbekend voorkeurpaneel %(panel)s

en: Unknown trac-admin command "%(command)s"
nl: Onbekend trac-admin commando "%(command)s"

en: Unmodified
nl: Ongewijzigd

en: Unparented attachment %(id)s
nl: Ouderloze bijlage %(id)s

en: Unsupported "Show only adds and deletes"
nl: Niet ondersteunde "toevoegingen en verwijderingen"

en: Unsupported database type "%(scheme)s"
nl: Databasetype "%(scheme)s" wordt niet ondersteund

en: Unsupported version control system "%(name)s": %(error)s
nl: Niet-ondersteund versiecontrolesysteem "%(name)s": %(error)s

en: Unsupported version control system "%(name)s": Can't find an appropriate component, maybe the corresponding plugin was not enabled?
nl: Niet-ondersteund versiecontrolesysteem "%(name)s": Kan geen bijbehorend component vinden, misschien dat de bijbehorende plugin niet is ingeschakeld?

en: Up
nl: Omhoog

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upload a plugin packaged as Python egg.
nl: Upload een plugin verpakt als Python egg.

en: Upload failed for %(filename)s
nl: Upload mislukt voor %(filename)s

en: Uploaded file is not a Python source file or egg
nl: Het geüploade bestand is geen Pythonbestand of -egg

en: Usage: trac-admin </path/to/projenv> [command [subcommand] [option ...]]
nl: Gebruik: trac-admin </pad/naar/projectomgeving> [commando [subcommando] [optie ...]]

en: Use only symbols for buttons.
nl: Toon alleen symbolen als knoppen.

en: Use the <code>(diff)</code> links above to see all the changes relative to each parent.
nl: Gebruik de <tt>(diff)</tt> links boven om alle wijzigingen te zien voor elk hoofdniveau.

en: User
nl: Gebruiker

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Value
nl: Waarde

en: Version
nl: Versie

en: Version %(name)s does not exist.
nl: Versie %(name)s bestaat niet.

en: Version %(num)s
nl: Versie %(num)s

en: Version %(num)s of page "%(name)s" does not exist
nl: Versie %(num)s van pagina "%(name)s" bestaat niet

en: Version %(version)s
nl: Versie %(version)s

en: Version %(version)s by %(author)s
nl: Versie %(version)s gewijzigd door %(author)s

en: Version %(version)s by %(author)s: %(comment)s
nl: Versie %(version)s gewijzigd door %(author)s: %(comment)s

en: Version Control
nl: Versiebeheer

en: Versions
nl: Versies

en: View %(name)s
nl: %(name)s weergeven

en: View %(path)s
nl: %(path)s weergeven

en: View %(realm)s
nl: %(realm)s weergeven

en: View Changeset
nl: Wijziging weergeven

en: View Directory
nl: Map weergeven

en: View File
nl: Bestand weergeven

en: View Latest Revision
nl: Nieuwste revisie weergeven

en: View Latest Version
nl: Laatste versie weergeven

en: View Repository:
nl: Repository weergeven:

en: View Revision Log
nl: Revisiegeschiedenis weergeven

en: View Root Directory
nl: Hoofdmap weergeven

en: View Tickets
nl: Tickets weergeven

en: View attachment
nl: Bijlage weergeven

en: View changes
nl: Wijzigingen weergeven

en: View changes...
nl: Wijzigingen weergeven...

en: View changeset %(rev)s
nl: Wijziging %(rev)s weergeven

en: View changeset [%(rev)s] restricted to %(path)s
nl: Wijziging [%(rev)s] beperkt tot %(path)s weergeven

en: View differences
nl: Verschillen weergeven

en: View file without annotations
nl: Bestand zonder annotaties weergeven

en: View latest version
nl: Laatste versie weergeven

en: View log starting at this revision
nl: Log vanaf deze revisie weergeven

en: View merge source
nl: Samenvoegbron weergeven

en: View milestone
nl: Mijlpaal weergeven

en: View parent page
nl: Ouderpagina weergeven

en: View removal changeset [%(rev)s]
nl: Verwijderingswijziging [%(rev)s] weergeven

en: View report
nl: Rapport weergeven

en: View repository %(repo)s
nl: Repository %(repo)s weergeven

en: View revision:
nl: Revisie weergeven:

en: View this version
nl: Deze versie weergeven

en: View ticket
nl: Ticket weergeven

en: Visit the Trac open source project at<br /><a href="https://trac.edgewall.org/">https://trac.edgewall.org/</a>
nl: Bezoek het Trac-opensourceproject op<br /><a href="http://trac.edgewall.org/">https://trac.edgewall.org/</a>

en: Visit:
nl: Ga naar:

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Welcome to trac-admin %(version)s
    Interactive Trac administration console.
    Copyright (C) %(year)s Edgewall Software
    
    Type:  '?' or 'help' for help on commands.
nl: Welkom in trac-admin %(version)s
    Interactieve Trac-administratieomgeving.
    Copyright (c) %(year)s Edgewall Software
    
    Type:  '?' of 'help' voor hulp bij commando’s.

en: When specified, the report number should be "%(num)s".
nl: Wanneer opgegeven, moet het rappornummer "%(num)s" zijn.

en: White space changes
nl: Wijzigingen in witruimte

en: Wiki History
nl: Wikigeschiedenis

en: Wiki changes
nl: Wiki-wijzigingen

en: Windows event log
nl: Windows-gebeurtenislogboek

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You are currently not logged in. You may want to %(do_so)s now.
nl: U bent niet aangemeld. Wellicht wilt u dat nu %(do_so)s.

en: You can %(search)s in the repository history to see if that path existed but was later removed
nl: U kunt %(search)s in de repositorygeschiedenis om te zien of dat pad bestond maar later was verwijderd

en: You could also create the same page higher in the hierarchy:
nl: U kunt de pagina ook hoger in de hiërarchie maken:

en: You don't have permission to replace the attachment %(name)s. You can only replace your own attachments. Replacing other's attachments requires ATTACHMENT_DELETE permission.
nl: U heeft geen rechten om bijlage %(name)s te vervangen. U kunt alleen uw eigen bijlagen vervangen. Bijlagen van anderen vervangen vereist ATTACHMENT_DELETE-permissies.

en: You don't have permission to revoke this action
nl: U heeft geen toestemming om deze actie ongedaan te maken

en: You may have to run "repository resync %(name)s".
nl: U moet wellicht "repository resync %(name)s" uitvoeren.

en: You may have to run %(resync)s to synchronize Trac with the repository.
nl: U moet wellicht %(resync)s uitvoeren om Trac met de repository te synchroniseren.

en: You must provide a name for the milestone.
nl: U moet een naam opgeven voor de mijlpaal.

en: You must specify a log file
nl: Een logbestand moet gespecificeerd worden

en: You should %(create)s a ticket at the admin Trac to report the issue.
nl: U kunt een ticket %(create)s in de beheerders-Trac om het probleem
                        te melden.

en: You should now run "repository resync %(name)s".
nl: Voer nu "repository resync %(name)s" uit.

en: You should now run %(resync)s to synchronize Trac with the repository.
nl: Voer nu %(resync)s uit om Trac met de repository te synchroniseren.

en: You will need to update your post-commit hook to call %(cset_added)s with the new repository name.
nl: U moet uw post-commit hook bijwerken om %(cset_added)s aan te roepen met de nieuwe repositorynaam.

en: Your changes have been saved.
nl: Uw wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Your email or username:
nl: Uw e-mail of gebruikersnaam:

en: Your language setting
nl: Uw taalinstelling

en: Your preferences have been saved.
nl: Uw voorkeuren zijn opgeslagen.

en: Your workflow attempts to set a resolution but none is defined (configuration issue, please contact your Trac admin).
nl: Uw workflow probeert een oplossing in te stellen maar er is er geen gedefinieerd (configuratieprobleem, neem contact op met uw Trac-beheerder).

en: Your workflow attempts to set a resolution but uses undefined resolutions (configuration issue, please contact your Trac admin).
nl: Uw workflow probeert een oplossing in te stellen maar er is er geen gedefinieerde oplossing (configuratieprobleem, neem contact op met uw Trac-beheerder).

en: Zip Archive
nl: Zip-archief

en: [%(section)s] %(entry)s: expected float, got %(value)s
nl: [%(section)s] %(entry)s: float verwacht, kreeg %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected integer, got %(value)s
nl: [%(section)s] %(entry)s: integer verwacht, kreeg %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected one of (%(choices)s), got %(value)s
nl: [%(section)s] %(entry)s: een van (%(choices)s) verwacht, kreeg %(value)s

en: [1:%(file)s][2:​] ([3:%(size)s]) - added by %(author)s %(date)s.
nl: [1:%(file)s][2:​] ([3:%(size)s]) - toegevoegd door %(author)s %(date)s.

en: [1:HTML preview not available], since no preview renderer could handle it.
nl: [1:HTML-voorbeeld niet beschikbaar], omdat er geen voorbeeld-generator voor is.

en: [1:[2:] Show] [3:[4:] lines around each change]
nl: [1:[2:]
                 ]
          [3:[4:]
                 regels rond elke wijziging weergeven]

en: [Error: %(error)s]
nl: [Fout: %(error)s]

en: add
nl:  toevoegen

en: add / remove
nl: voeg toe / verwijder

en: added
nl: toegevoegd

en: anonymous
nl: anoniem

en: as %(resolution)s
nl: als %(resolution)s

en: as %(status)s
nl: als %(status)s

en: at revision:
nl: op revisie:

en: begins with
nl: begint met

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: blocked:
nl: geblokkeerd:

en: change
nl: wijziging

en: changed from %(old)s to %(new)s
nl: veranderd van %(old)s naar %(new)s

en: close
nl: sluiten

en: contains
nl: bevat

en: copied
nl: gekopieerd

en: currently edited
nl: op dit moment bewerkt

en: deleted
nl: verwijderd

en: deleted file %(deleted)s
nl: bestand %(deleted)s verwijderd

en: descending
nl: aflopend

en: directory
nl: map

en: do so
nl: doen

en: documentation
nl: documentatie

en: doesn't contain
nl: bevat geen

en: eligible
nl: beschikbaar

en: ends with
nl: eindigt met

en: field cannot be empty
nl: veld mag niet leeg zijn

en: file
nl: bestand

en: follow-up: | follow-ups:
nl[0]: reactie
nl[1]: reacties

en: from invalid state
nl: vanuit ongeldige status

en: hotcopy can't overwrite existing '%(dest)s'
nl: hotcopy kan bestaande '%(dest)s' niet overschrijven

en: id can't be set for a new ticket request.
nl: id kan niet worden ingesteld voor een nieuw-ticketverzoek.

en: initial
nl: initieel

en: inline
nl: onder elkaar

en: installation documentation
nl: installatiedocumentatie

en: is not
nl: is niet

en: latest
nl: nieuwste

en: logged in as %(user)s
nl: Aangemeld als %(user)s

en: mailing list
nl: distributielijst

en: marked as non-inheritable:
nl: gemarkeerd als niet-overerfbaar:

en: merged
nl: samengevoegd

en: merged on the directory itself but not below
nl: samengevoegd op de map zelf maar niet daaronder

en: merged:
nl: samengevoegd:

en: modified
nl: gewijzigd

en: modified (%(diff)s)
nl: gewijzigd (%(diff)s)

en: moved
nl: verplaatst

en: mysqldump failed: %(msg)s
nl: mysqldump mislukt: %(msg)s

en: needs lock
nl: vereist blokkering

en: new file %(new)s
nl: nieuw bestand %(new)s

en: next
nl: volgende

en: no
nl: nee

en: no permission to view this wiki page
nl: geen toestemming om deze wikipagina te bekijken

en: no permission to view ticket
nl: geen toestemming om ticket te bekijken

en: non-inheritable
nl: niet-overerfbare

en: or
nl: of

en: path
nl: pad

en: pg_dump failed: %(msg)s
nl: pg_dump mislukt: %(msg)s

en: previous
nl: vorige

en: remove
nl: verwijderen

en: removed
nl: verwijderd

en: reverse-merged:
nl: omgekeerd samengevoegd:

en: search
nl: zoeken

en: set
nl: aan

en: set to %(value)s
nl: ingesteld op %(value)s

en: side by side
nl: naast elkaar

en: svn blame failed on %(path)s: %(error)s
nl: svn blame is mislukt op %(path)s: %(error)s

en: this hunk was shorter than expected
nl: dit hunk was korter dan verwacht

en: ticket comment does not exist
nl: ticket commentaar bestaat niet.

en: ticket does not exist
nl: ticket bestaat niet.

en: ticket status
nl: ticketstatus

en: to %(owner)s
nl: naar %(owner)s

en: trac-admin - The Trac Administration Console %(version)s
nl: trac-admin - De Trac-administratieomgeving %(version)s

en: un-blocked:
nl: ontblokkeerd:

en: unmarked as non-inheritable:
nl: ongemarkeerd als niet-overerfbaar:

en: unset
nl: uit

en: view diffs
nl: Diffs weergeven

en: yes
nl: ja

en: – Attachment
nl: – Bijlage

en: – Attachments
nl: – Bijlagen

en: — The Trac User and Administration Guide
nl: — De Trac gebruikers- en beheergids
