Trac - en to pl translation catalogue (897 entries)

en: 
    ---------------------------------------------------------------------
    Project environment for '%(project_name)s' created.
    
    You may now configure the environment by editing the file:
    
      %(config_path)s
    
    If you'd like to take this new project environment for a test drive,
    try running the Trac standalone web server `tracd`:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Then point your browser to http://localhost:8000/%(project_dir)s.
    There you can also browse the documentation for your installed
    version of Trac, including information on further setup (such as
    deploying Trac to a real web server).
    
    The latest documentation can also always be found on the project
    website:
    
      http://trac.edgewall.org/
    
    Congratulations!
pl: 
    ---------------------------------------------------------------------
    Środowisko projektu '%(project_name)s' zostało utworzone.
    
    Można teraz skonfigurować środowisko edytując plik:
    
      %(config_path)s
    
    W celu przetestowania środowiska projektu można użyć niezależnego
    serwera Trac `tracd`, korzystając z polecenia:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Następnie otworzyć w przeglądarce adres
    http://localhost:8000/%(project_dir)s. Można tam też przeglądać
    dokumentację dla zainstalowanej wersji Trac, łącznie z informacjami
    dotyczącymi dalszej konfiguracji (np. instalacja na innych serwerach).
    
    Najnowsza wersja dokumentacji jest zawsze dostępna na stronie
    projektu Trac:
    
      http://trac.edgewall.org/
    
    Gratulacje!

en:   %(page)s imported from %(filename)s
pl:   %(page)s zaimportowana z %(filename)s

en:  (added)
pl:  (dodany)

en:  (with no actual effect on merging)
pl:  (nie wpływa na złączenie)

en:  Indexing default repository
pl:  Indeksowanie domyślnego repozytorium

en:  Installing default wiki pages
pl:  Instalowanie domyślnych stron wiki

en:  in %(repo)s
pl:  w %(repo)s

en: !#%(name)s must contain at least one table cell (and table cells only)
pl: !#%(name)s musi zawierać przynajmniej jedną komórkę tabeli (i tylko komórki tabeli)

en: !#%(name)s must contain at most one table
pl: !#%(name)s musi zawierać przynajmniej jedną tebelę

en: "%(date)s" is an invalid date, or the date format is not known. Try "%(hint)s" instead.
pl: "%(date)s" jest nieprawidłową datą lub jej format nie jest rozpoznawany przez system. Spróbuj zmienić na: "%(hint)s".

en: %(attachment)s (delete)
pl: %(attachment)s (usuń)

en: %(date)s (%(duration)s ago)
pl: %(date)s (%(duration)s temu)

en: %(filename)s on %(parent)s – Attachment
pl: %(filename)s do %(parent)s – Załącznik

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets matching %(query)s
pl: %(groupvalue)s %(groupname)s zgłoszenia pasujące do %(query)s

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets:
pl: %(groupvalue)s %(groupname)s zgłoszenia:

en: %(labels)s changed | %(labels)s changed
pl[0]: %(labels)s zmieniona
pl[1]: %(labels)s zmienione
pl[2]: %(labels)s zmienionych

en: %(last)d of %(total)d
pl: %(last)d z %(total)d

en: %(name)s is not a valid action.
pl: %(name)s nie jest prawidłową akcją.

en: %(num)d added | %(num)d added
pl[0]: %(num)d dodany
pl[1]: %(num)d dodane
pl[2]: %(num)d dodanych

en: %(num)d copied | %(num)d copied
pl[0]: %(num)d skopiowany
pl[1]: %(num)d skopiowane
pl[2]: %(num)d skopiowanych

en: %(num)d day | %(num)d days
pl[0]: %(num)d dzień
pl[1]: %(num)d dni
pl[2]: %(num)d dni

en: %(num)d deleted | %(num)d deleted
pl[0]: %(num)d usunięty
pl[1]: %(num)d usunięte
pl[2]: %(num)d usuniętych

en: %(num)d diff | %(num)d diffs
pl[0]: %(num)d różnica
pl[1]: %(num)d różnice
pl[2]: %(num)d różnic

en: %(num)d edited | %(num)d edited
pl[0]: %(num)d edytowany
pl[1]: %(num)d edytowane
pl[2]: %(num)d edytowanych

en: %(num)d hour | %(num)d hours
pl[0]: %(num)d godzinę
pl[1]: %(num)d godziny
pl[2]: %(num)d godzin

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
pl[0]: %(num)d minutę
pl[1]: %(num)d minuty
pl[2]: %(num)d minut

en: %(num)d month | %(num)d months
pl[0]: %(num)d miesiąc
pl[1]: %(num)d miesiące
pl[2]: %(num)d miesięcy

en: %(num)d moved | %(num)d moved
pl[0]: %(num)d przeniesiony
pl[1]: %(num)d przeniesione
pl[2]: %(num)d przeniesionych

en: %(num)d prop | %(num)d props
pl[0]: %(num)d właściwość
pl[1]: %(num)d właściwości
pl[2]: %(num)d właściwości

en: %(num)d week | %(num)d weeks
pl[0]: %(num)d tydzień
pl[1]: %(num)d tygodnie
pl[2]: %(num)d tygodni

en: %(num)d year | %(num)d years
pl[0]: %(num)d rok
pl[1]: %(num)d lata
pl[2]: %(num)d lat

en: %(num)i second | %(num)i seconds
pl[0]: %(num)i sekundę
pl[1]: %(num)i sekundy
pl[2]: %(num)i sekund

en: %(num)s match | %(num)s matches
pl[0]: %(num)s pasuje
pl[1]: %(num)s pasują
pl[2]: %(num)s pasuje

en: %(num)s revision cached. | %(num)s revisions cached.
pl[0]: %(num)s wersja zachowana.
pl[1]: %(num)s wersje zachowane.
pl[2]: %(num)s wersji zachowanych.

en: %(path)s does not appear to be a Subversion repository.
pl: Lokalizacja %(path)s nie wygląda, jako by miała być prawidłowym repozytorium Subversion

en: %(perm)s privileges are required to perform this operation on %(resource)s. You don't have the required permissions.
pl: Uprawnienie %(perm)s jest wymagane, aby wykonać żądaną operację na %(resource)s. Nie posiadasz wymaganych uprawnień.

en: %(perm)s privileges are required to perform this operation. You don't have the required permissions.
pl: Uprawnienie %(perm)s jest wymagane, aby wykonać żądaną operację. Nie posiadasz wymaganych uprawnień.

en: %(relative)s ago
pl: %(relative)s temu

en: %(rev)s resynced on %(reponame)s.
pl: %(rev)s zsynchronizowane w %(reponame)s.

en: %(size)s bytes
pl: %(size)s bajtów

en: %(start)d - %(stop)d of %(total)d
pl: od %(start)d do %(stop)d z %(total)d

en: %(summary)s (cloned)
pl: %(summary)s (sklonowany)

en: %(target)s in %(name)s
pl: %(target)s w %(name)s

en: %(type)s %(name)s does not exist.
pl: %(type)s o nazwie %(name)s nie istnieje

en: '%(group1)s' and '%(group2)s' milestone groups both are declared to be "catch-all" groups. Please check your configuration.
pl: Etapy '%(group1)s' i '%(group2)s' zostały zdeklarowane jako etapy do kótrych domyślnie mają być przypisywane nie przypisane zgłoszenia. Proszę poprawić ustawienia.

en: '%(groupname)s' milestone group reused status '%(status)s' already taken by other groups. Please check your configuration.
pl: Etap '%(groupname)s' ponownie używa statusu '%(status)s', który został już przypisany innej grupie. Proszę sprawdzić ustawienia konfiguracji.

en: '%(name)s' is not a directory
pl: '%(name)s' nie jest katalogiem

en: '%(name)s' is not a file
pl: '%(name)s' nie jest plikiem

en: (%(age)s ago)
pl: (%(age)s temu)

en: (%(kind)s from [1:
                    %(old_path)s])
pl: (%(kind)s z [1:
                    %(old_path)s])

en: (No files)
pl: (Brak plików)

en: (The file is empty)
pl: (Plik jest pusty)

en: (Undefined)
pl: (Niezdefiniowane)

en: (blank page)
pl: (pusta strona)

en: (comments: %(comments)s,
                     attachments: %(attachments)s)
pl: (komentarzy: %(comments)s,
                     załączników: %(attachments)s)

en: (default)
pl: (domyślne)

en: (less than one hour ago)
pl: (mniej niż godzinę temu)

en: (log)
pl: (dziennik)

en: (more results for this group on next page)
pl: (więcej wyników dla tej grupy na następnej stronie)

en: (multiple changes)
pl: (wiele zmian)

en: (none)
pl: (żaden)

en: (root)
pl: (baza)

en: (this ticket)
pl: (to zgłoszenie)

en: (ticket not yet created)
pl: (zgłoszenie jeszcze nie utworzone)

en: (toggle deleted branches)
pl: (włącz/wyłącz usunięte gałęzie)

en: (unknown template location)
pl: (nieznana lokalizacja szablonu)

en: <Author field>
pl: <Pole autora>

en: <number> must be a number
pl: <number> musi być liczbą

en: About Trac
pl: O systemie Trac

en: Action
pl: Akcja

en: Action:
pl: Akcja:

en: Actions
pl: Akcje

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Alias:
pl: Dodaj alias:

en: Add Comment
pl: Dodaj komentarz

en: Add Component:
pl: Dodaj komponent

en: Add Milestone:
pl: Dodaj etap:

en: Add Repository:
pl: Dodaj repozytorium:

en: Add Subject to Group:
pl: Dodaj obiekt do grupy:

en: Add Version:
pl: Dodaj wersję:

en: Add a user or group to an existing permission group.
pl: Dodaj użytkownika lub inną grupę do istniejącej grupy.

en: Add attachment
pl: Dodaj załącznik

en: Add milestone
pl: Dodaj etap

en: Add new milestone
pl: Dodaj nowy etap

en: Add to Cc
pl: Dodaj do CC

en: Add/Remove from Cc
pl: Dodaj/Usuń z CC

en: Added
pl: Dodany

en: Adjust edit area height:
pl: Dopasuj wysokośc pola edycji do:

en: Admin
pl: Administracja

en: Administration
pl: Administracja

en: Administration:
pl: Administracja:

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Age
pl: Wiek

en: Aliases:
pl: Aliasy:

en: All upper-cased tokens are reserved for permission names
pl: Wszystkie ciągi znaków pisane wielkimi literami są zarezerwowane dla nazw uprawnień

en: Already logged in as %(user)s.
pl: Obecnie zalogowany jako %(user)s.

en: And
pl: Oraz

en: Annotate each line with the last changed revision (this can be time consuming...)
pl: Oznacz każdą linie ostatnią wersją, w której uległa zmianie (ta operacja może być bardzo czasochłonna...)

en: Apply changes
pl: Zapisz zmiany

en: Are you sure you want to delete this attachment?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć wybrany załącznik?

en: Are you sure you want to delete this milestone?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten etap?

en: Are you sure you want to delete this report?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć raport?

en: Are you sure you want to delete this ticket comment?
pl: Czy na pewno usunąć komentarz z tego zgłoszenia?

en: Are you sure you want to delete this ticket?
pl: Czy na pewno usunąć to zgłoszenie?

en: Arguments
pl: Kryteria

en: As long as you don't add any items to the list, this field
                will remain completely hidden from the user interface.
pl: Dopóki nie dodasz żadnych elementów do listy, to pole pozostanie niewidoczne dla użytkowników systemu Trac

en: Attach file
pl: Załącz plik

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attachment '%(filename)s' not found
pl: Załącznik '%(filename)s' nie został odnaleziony

en: Attachment '%(id)s' in %(parent)s
pl: Załącznik '%(id)s' dla %(parent)s

en: Attachment '%(title)s' does not exist.
pl: Załącznik '%(title)s' nie został odnaleziony.

en: Attachment Info
pl: Informacja o załączniku

en: Attachment field %(field)s is invalid: %(message)s
pl: Pole %(field)s załącznika, jest niepoprawne: %(message)s

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Attachments of %(parent)s
pl: Załączniki %(parent)s

en: Author
pl: Autor

en: Author:
pl: Autor:

en: Available Projects
pl: Dostępne projekty

en: Available Reports
pl: Dostępne Raporty

en: Available actions:
pl: Dostępne akcje:

en: Back to %(parent)s
pl: Powrót do %(parent)s

en: Back to %(wikipage)s
pl: Powrót do %(wikipage)s

en: Back to Query
pl: Wróć do zapytania

en: Back to Roadmap
pl: Wróć do planu prac

en: Back to Ticket #%(num)s
pl: Powrót do zgłoszenia #%(num)s

en: Bad request
pl: Błędne żądanie

en: Basic Settings
pl: Podstawowe ustawienia

en: Basics
pl: Podstawowe ustawienia

en: Before you do that, though, please first try
                    [1:[2:searching]
                    for similar issues], as it is quite likely that this problem
                    has been reported before. For questions about installation
                    and configuration of Trac or its plugins, please try the
                    [3:mailing list]
                    instead of creating a ticket.
pl: Zanim jednak to zrobisz, spróbuj [1:[2:poszukać] podobnych] zgłoszeń,
    ponieważ bardzo prawdopodobne jest, że ktoś już wcześniej zgłosił podobny
    problem. W kwestiach dotyczących instalacji i konfiguracji rekomendowana
    jest [3:lista mailingowa], zamiast zgłaszania problemu.

en: Blank lines
pl: Puste linie

en: Browse Source
pl: Przeglądaj repozytorium

en: Browse at revision %(rev)s
pl: Przeglądaj wersję %(rev)s

en: Browse repository path %(path)s
pl: Przeglądaj ścieżkę '%(path)s' w repozytorum

en: Browser's language
pl: Język przeglądarki

en: Can't compare across different repositories: %(old)s vs. %(new)s
pl: Nie można porównać pomiędzy repozytoriami: %(old)s vs. %(new)s

en: Can't synchronize with repository "%(name)s" (%(error)s). Look in the Trac log for more information.
pl: Synchronizacja z repozytorium "%(name)s" (%(error)s) nie powiodła się. Więcej informacji w dzienniku zdarzeń.

en: Can't upload empty file
pl: Nie możesz załączyć pustego pliku

en: Can't use %(annotator)s annotator: %(error)s
pl: Nie można użyć adnotatora %(annotator)s: %(error)s

en: Can't view %(link)s:
pl: Nie można podejrzeć %(link)s:

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel comment edit
pl: Anuluj edycję komentarza

en: Cannot load Python bindings for MySQL
pl: Nie można załadować bibliotek MySQL dla języka Python

en: Cannot load Python bindings for PostgreSQL
pl: Nie można załadować bibliotek PostgreSQL dla języka Python

en: Cannot load Python bindings for SQLite
pl: Nie można załadować bibliotek SQLite dla języka Python

en: Cannot synchronize a single revision on multiple repositories
pl: Nie można zsynchronizować pojedynczej wersji w kilku repozytoriach

en: Case changes
pl: Zmiany wielkości liter

en: Cc
pl: Kopia do

en: Change History
pl: Historia zmian

en: Change Properties
pl: Zmień właściwości

en: Change history
pl: Historia zmian

en: Change information
pl: Informacja o zmianach

en: ChangeLog
pl: Dziennik zmian

en: Changeset  | Changesets
pl[0]: Zestaw zmian
pl[1]: Zestawy zmian
pl[2]: Zestawów zmian

en: Changeset %(id)s
pl: Zestaw zmian %(id)s

en: Changeset %(id)s for %(path)s
pl: Zestaw zmian %(id)s dla lokalizacji %(path)s

en: Changeset %(rev)s
pl: Zbiór zmian %(rev)s

en: Changeset %(rev)s in %(repo)s
pl: Zmiany %(rev)s w %(repo)s

en: Changeset [1:%(new_rev)s]
pl: Zestaw zmian [1:%(new_rev)s]

en: Changeset in %(repo)s  | Changesets in %(repo)s
pl[0]: Zestaw zmian w %(repo)s
pl[1]: Zestawy zmian w %(repo)s
pl[2]: Zestawów zmian w %(repo)s

en: Changesets
pl: Zmiany

en: Changesets in all repositories
pl: Zestawy zmian we wszystkich repozytoriach

en: Clone
pl: Klonuj

en: Cloned from #%(id)s:
    ----
    %(description)s
pl: Sklonowany z #%(id)s:
    ----
    %(description)s

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Code fragment:
pl: Fragment kodu źródłowego:

en: Columns
pl: Kolumny

en: Comma-delimited Text
pl: Tekst rozdzielony przecinkami

en: Command not found
pl: Nie odnaleziono polecenia

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment %(cnum)s for Ticket #%(id)s
pl: Komentarz %(cnum)s dla zgłoszenia #%(id)s

en: Comment %(num)s not found
pl: Komentarz %(num)s nie został znaleziony

en: Comment about this change (optional):
pl: Komentarz do tej zmiany (opcjonalnie):

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: Comments only
pl: Tylko komentarze

en: Completed
pl: Data zakończenia

en: Completed:
pl: Data zakończenia:

en: Completion date may not be in the future
pl: Data zakończenia nie może być późniejsza niż bieżąca data.

en: Component
pl: Komponent

en: Component %(name)s already exists.
pl: Komponent o nazwie %(name)s już istnieje.

en: Component %(name)s does not exist.
pl: Komponent o nazwie %(name)s nie istnieje

en: Components
pl: Komponenty

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configuration Error
pl: Błąd konfiguracji

en: Configuring your date format will result in formatting
          and parsing datetime displayed on this site to use your date format
          instead of that of the server.
pl: Ustawienie strefy czasowej spowoduje, że wszystkie znaczniki czasu i daty będą wyświetlane tak jak zdefiniowana strefa czasowa lokalna, a nie jak strefa czasowa ustawiona po stronie serwera.

en: Configuring your language will result in all text
          displayed on this site to use your language instead of that of the
          server.
pl: Ustawienie własnego języka spowoduje, że wszystkie informację będą wyświetlane w wybranym języku, a nie języku ustawionym po stronie serwera.

en: Configuring your time zone will result in all
          dates and times displayed on this site to use your time zone
          instead of that of the server.
pl: Ustawienie strefy czasowej spowoduje, że wszystkie znaczniki czasu i daty będą wyświetlane tak jak zdefiniowana strefa czasowa lokalna, a nie jak strefa czasowa ustawiona po stronie serwera.

en: Console
pl: Konsola

en: Context Navigation
pl: Nawigacja kontekstowa

en: Copied or renamed
pl: Skopiowany lub zmieniony

en: Copy report
pl: Kopiuj raport

en: Copying resources from:
pl: Kopiowanie zasobów z:

en: Could not delete attachment
pl: Nie można usunąć załącznika

en: Couldn't open Subversion repository %(path)s: %(svn_error)s
pl: Nie można otworzyć repozytorium Subversion w %(path)s: %(svn_error)s

en: Create
pl: Utwórz

en: Create New Report
pl: Utwórz nowy raport

en: Create New Ticket
pl: Utwórz nowe zgłoszenie

en: Create a copy of this ticket
pl: Utwórz kopię tego zgłoszenia

en: Create new report
pl: Utwórz nowy raport

en: Create new report from current query
pl: Utwórz nowy raport na podstawie bieżącego zapytania

en: Create this page
pl: Utwórz stronę

en: Create ticket
pl: Utwórz nowe zgłoszenie

en: Created
pl: Utworzony

en: Creating a new Trac environment at %(envname)s
pl: Tworzenie nowego środowiska Trac w %(envname)s

en: Creating and Initializing Project
pl: Tworzenie i inicjalizacją projektu

en: Creating scripts.
pl: Tworzenie skryptów.

en: Current state no longer exists
pl: Bieżący status już nie istnieje

en: Custom Query
pl: Własne Zapytanie

en: Database "%(path)s" not found.
pl: Baza danych nie została odnaleziona w lokalizacji "%(path)s"

en: Database already exists at %(path)s
pl: Baza danych juz istnieje w lokalizacji %(path)s

en: Database connection string [%(default)s]>
pl: Ścieżka połączenia z bazą danych [%(default)s]>

en: Database is up to date, no upgrade necessary.
pl: Baza danych nie wymaga aktualizacji, jest już aktualna.

en: Database newer than Trac version
pl: Używana baza danych jest nowsza niż wersja systemu Trac

en: Date
pl: Data

en: Date & Time
pl: Data i czas

en: Date format:
pl: Format daty:

en: Date:
pl: Data:

en: Default
pl: Domyślny

en: Default Repository
pl: Domyślne repozytorium

en: Default date format
pl: Domyślny format daty

en: Default date format:
pl: Domyślny format daty:

en: Default format
pl: Domyślny format

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Default language:
pl: Domyślny język:

en: Default time zone
pl: Domyślna strefa czasowa

en: Default timezone:
pl: Domyślna strefa czasowa:

en: Default:
pl: Domyślnie:

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Milestone %(name)s
pl: Usuń etap %(name)s

en: Delete Report {%(num)s} %(title)s
pl: Usuń raport {%(num)s} %(title)s

en: Delete Ticket #%(id)s
pl: Usuń zgłoszenie #%(id)s

en: Delete [1:Ticket #%(id)s]
pl: Usuń [1:zgłoszenie #%(id)s]

en: Delete attachment
pl: Usuń załącznik

en: Delete comment
pl: Usuń komentarz

en: Delete comment %(num)s
pl: Usuń komentarz %(num)s

en: Delete comment %(num)s on Ticket #%(id)s
pl: Usuń komentarz %(num)s do zgłoszenia #%(id)s

en: Delete milestone
pl: Usuń etap

en: Delete page
pl: Usuń stronę

en: Delete query
pl: Usuń zapytanie

en: Delete report
pl: Usuń raport

en: Delete report {%(id)s} corresponding to this query
pl: Usuń raport {%(id)s} zgodny z tym zapytaniem

en: Delete this version
pl: Usuń tą wersję

en: Delete ticket
pl: Usuń zgłoszenie

en: Delete version %(old_version)d to version %(version)d
pl: Przywróć wersję %(old_version)d do wersji %(version)d

en: Delete version %(version)d
pl: Usuń wersję %(version)d

en: Deleted pages
pl: Usunięte strony

en: Description
pl: Opis

en: Description (you may use
                    [1:WikiFormatting]
                    here):
pl: Opis (możesz tutaj używać [1:formatowania Wiki]):

en: Description (you may use [1:WikiFormatting] here):
pl: Opis (możesz tutaj używać [1:formatowania Wiki]):

en: Description of the file (optional):
pl: Opis pliku (opcjonalnie):

en: Description:
pl: Opis:

en: Description: (you may use [1:WikiFormatting] here)
pl: Opis: (możesz tutaj używać [1:formatowania Wiki])

en: Diff
pl: Różnice

en: Diff from Old Revision to New Revision (as selected in the Diff column)
pl: Porównanie starej wersji z nową wersją (wybrane w kolumnie różnic)

en: Diff mismatch: Base is a %(oldnode)s (%(oldpath)s in revision %(oldrev)s) and Target is a %(newnode)s (%(newpath)s in revision %(newrev)s).
pl: Niezgodność porównania: bazowy element jest %(oldnode)s (%(oldpath)s wersja %(oldrev)s), a docelowy element %(newnode)s (%(newpath)s wersja %(newrev)s).

en: Differences
pl: Rożnice

en: Directory
pl: Katalog

en: Directory:
pl: Katalog:

en: Do you have cookies enabled?
pl: Czy mechanizm ciasteczek został włączony w przeglądarce?

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Download
pl: Pobierz

en: Download all attachments as:
pl: Pobierz wszystkie załączniki jako:

en: Download in other formats:
pl: Pobierz w innym formacie

en: Due
pl: Planowana data zakończenia

en: Due:
pl: Planowana data zakończenia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Milestone %(name)s
pl: Modyfikuj etap %(name)s

en: Edit Report {%(num)d} %(title)s
pl: Edycja raportu {%(num)d} %(title)s

en: Edit comment %(cnum)s
pl: Edytuj komentarz %(cnum)s

en: Edit milestone
pl: Edytuj etap

en: Edit query
pl: Edycja zapytania

en: Edit report
pl: Edycja raportu

en: Edit report {%(id)s} corresponding to this query
pl: Edytuj raport {%(id)s} zgodny z tym zapytaniem

en: Edit side-by-side
pl: Edytuj obok siebie

en: Edit this page
pl: Edytuj stronę

en: Edits
pl: Edycje

en: Email
pl: Adres email

en: Email address:
pl: Adres email:

en: Enable access keys
pl: Włącz dostęp przy użyciu klawiszy skrótów

en: Enabled
pl: Aktywny

en: Enabled Plugins:
pl: Aktywne rozszerzenia:

en: Error
pl: Błąd

en: Error renaming session
pl: Błąd poczas zmiany nazwy sesji

en: Error while removing wiki-macros: %(err)s
    Trac doesn't load plugins from wiki-macros anymore. Please remove it by hand.
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania makr wiki: %(err)s
    Trac nie ładuje już rozszerzeń z wiki-macros. Proszę usunąć ten katalog ręcznie.

en: Error with navigation contributor "%(name)s"
pl: Błąd kontrybutora nawigacji "%(name)s"

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. The default value has not been saved.
pl: Błąd zapisu do pliku trac.ini. Upewnij się, że serwer posiada prawa do zapisu na tym pliku. Domyślna wartość nie została zapisana.

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. Your changes have not been saved.
pl: Błąd zapisu do pliku trac.ini, upewnij się że ma on odpowiednie prawa do zapisu dla serwera. Zmiany nie zostały zapisane.

en: Error:
pl: Błąd:

en: Error: %(message)s
pl: Błąd: %(message)s

en: Error: Can't get description for macro %(name)s
pl: Błąd: nie można pobrać opisu dla makra %(name)s

en: Error: Forbidden character sequence "--" in htmlcomment wiki code block
pl: Błąd: niedozwolone ciągi znaków "--" w bloku wiki htmlcomment

en: Event provider %(name)s failed for filters %(kinds)s:
pl: Dostawca zdarzeń %(name)s zawiódł dla filtrów %(kinds)s:

en: File
pl: Plik

en: File '%(name)s' exists
pl: Plik '%(name)s' już istnieje.

en: File: | Files:
pl[0]: Plik:
pl[1]: Pliki:
pl[2]: Plików:

en: File: [1:]
pl: Plik: [1:]

en: Filters
pl: Filtry

en: Follow copies
pl: Podążaj za kopiami

en: For either path, you can start typing the path and will be
                  presented a list of existing directories and files to select
                  from. Select an entry by clicking on it, or by using the
                  up/down cursor keys and hitting tab.
pl: Dla łatwiejszego wpisania lokalizacji pliku, zacznij wpisywać ścieżkę, a system zacznie podpowiadać (jako rozwijana lista) dostępne ścieżki w repozytorium dopasowane do wpisanych danych. Aby wybrać ścieżkę użyj myszki lub klawiszy kursora z klawiatury.

en: Found a bug in Trac?
pl: Błąd w Trac?

en: From:
pl: Źródło 1:

en: Full name:
pl: Imię i nazwisko:

en: General
pl: Ogólne

en: Genshi %(error)s error while rendering template %(location)s
pl: Błąd Genshi %(error)s podczas renderowania szablonu %(location)s

en: Go to Save, Preview, Review or Cancel buttons
pl: Przejdź do przycisków akcji

en: Go to repository index
pl: Przejdź do indeksu repozytorium

en: Go to repository root
pl: Przejdź do początku repozytorium

en: Go to the editor
pl: Przejdź do edytora

en: Go to the list of attachments
pl: Przejdź do listy załączników

en: Go!
pl: Idź!

en: Grant Permission:
pl: Przyznanie uprawnienia

en: Group
pl: Grupa

en: Group results by
pl: Grupuj wyniki według

en: Group:
pl: Grupa:

en: HTML parsing error: %(message)s
pl: Błąd przetwarzania strumienia HTML: %(message)s

en: HTML preview using %(renderer)s failed (%(err)s)
pl: Podgląd z wykorzystaniem %(renderer)s nieudany (%(err)s)

en: Header length is too short
pl: Długość nagłówka jest zbyt krótka

en: Help/Guide
pl: Pomoc/Przewodnik

en: Hide all descriptions
pl: Ukryj wszystkie opisy

en: Hide from repository index
pl: Nie pokazuj w indeksie repozytorium

en: Hide milestones with no due date
pl: Ukryj etapy bez wyznaczonych dat zakończenia

en: Hide this warning
pl: Ukryj to ostrzeżenie

en: Hint: clear the field to view latest revision
pl: Podpowiedź: wyczyść pole, aby zobaczyć ostatnią wersję

en: History
pl: Historia

en: Home page:
pl: Strona domowa:

en: Hotcopy done.
pl: Tworzenie kopii zakończone.

en: Hotcopying %(src)s to %(dst)s ...
pl: Tworzenie kopii %(src)s w %(dst)s...

en: I have files to attach to this ticket
pl: Chcę załączyć pliki do tego zgłoszenia

en: IP-Address: %(ipnr)s
pl: Adres IP: %(ipnr)s

en: ISO 8601 format
pl: format ISO 8601

en: If you specify a relative path, the log file will be stored inside the
                [1:log] directory of the project environment ([2:%(dir)s]).
pl: Jeżeli podasz względną ścieżkę, plik dziennika zostanie umieszczony w
                katalogu [1:log] środowiska projektu ([2:%(dir)s]).

en: If you think this should work and you can reproduce the problem,
                  you should consider creating a bug report.
pl: Jeżeli wydaje Ci się, że wszystko powinno działać, a tak nie jest, to powinieneś rozważyć zgłoszenie tego błędu na stronie producenta tego systemu.

en: Ignore:
pl: Ignoruj:

en: In your time zone %(tz)s, this would be displayed as
                [1:%(formatted)s].
pl: W wybranej przez Ciebie strefie czasowej %(tz)s, format czasu będzie następujący: 
                [1:%(formatted)s].

en: Index
pl: Indeks

en: Initenv for '%(env)s' failed.
pl: Initenv dla '%(env)s' nie powiodło się.

en: Initial Version
pl: Wersja początkowa

en: Install
pl: Instaluj

en: Install Plugin:
pl: Instalacja rozszerzenia:

en: Installed Plugins
pl: Zainstalowane rozszerzenia

en: Insufficient privileges to perform this operation.
pl: Brak wymaganych uprawnień, aby wykonać żądaną operację.

en: Invalid %(type)s name.
pl: Nieprawidłowa nazwa dla %(type)s.

en: Invalid Attachment
pl: Niepoprawny załącznik

en: Invalid Changeset Number
pl: Błędny numer dla zestawu zmian

en: Invalid Completion Date
pl: Błędna data zakończenia

en: Invalid Date
pl: Nieprawidłowa data

en: Invalid Report Number
pl: Niepoprawny numer raportu

en: Invalid Wiki page: %(message)s
pl: Niepoprawna strona Wiki: %(message)s

en: Invalid argument '%(arg)s'
pl: Nieprawidłowy argument '%(arg)s'

en: Invalid arguments
pl: Nieprawidłowe dane

en: Invalid attachment: %(message)s
pl: Niepoprawny załącznik: %(message)s

en: Invalid changeset number
pl: Błędny numer zmian

en: Invalid comment threading identifier
pl: Nieprawidłowy identyfikator wątku dla zgłoszenia

en: Invalid component name.
pl: Nieprawidłowa nazwa komponentu.

en: Invalid key "%(key)s"
pl: Nieprawidłowy klucz "%(key)s"

en: Invalid log level
pl: Niepoprawny poziom logowania

en: Invalid log type
pl: Niepoprawny rodzaj dziennika

en: Invalid milestone name
pl: Nieprawidłowa nazwa etapu

en: Invalid milestone name.
pl: Nieprawidłowa nazwa etapu.

en: Invalid query constraint value
pl: Nieprawidłowy warunek integralności zapytania

en: Invalid resource identifier '%(id)s'
pl: Nieprawidłowy identyfikator zasobu '%(id)s'

en: Invalid ticket id list: %(value)s
pl: Nieprawidłowa lista identyfikatorów zgłoszeń: %(value)s

en: Invalid ticket number
pl: Nieprawidłowy numer raportu

en: Invalid up/down value: %(value)s
pl: Nieprawidłowa wartość góra/dół: %(value)s

en: Invalid version name.
pl: Nieprawidłowa nazwa wersji.

en: Invoking trac-admin without command starts interactive mode.
pl: Wywołanie trac-admin bez polecenia rozpoczyna tryb interaktywny.

en: Jump to the chosen preselected path
pl: Przejdź do wcześniej wybranej lokalizacji

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Language
pl: Język

en: Language:
pl: Język:

en: Last Change
pl: Ostatnia zmiana

en: Latest Revision
pl: Najnowsza wersja

en: Legend:
pl: Legenda:

en: License:
pl: Licencja:

en: Line
pl: Linia

en: Line %(lineno)d: Entry before first section header
pl: Linia %(lineno)d: Wpis przed nagłówkiem sekcji

en: Line %(lineno)d: Invalid entry
pl: Linia %(lineno)d: Nieprawidłowy wpis

en: Load
pl: Wczytaj

en: Local variables:
pl: Zmienne lokalne:

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Location:
pl: Lokalizacja:

en: Log Message
pl: Wpis dziennika

en: Log file:
pl: Plik dziennika

en: Log level:
pl: Poziom logowania

en: Logging
pl: Logowanie

en: Login
pl: Zaloguj się

en: Logout
pl: Wyloguj

en: MIME Types
pl: Typy MIME

en: Manage Components
pl: Zarządzanie komponentami

en: Manage Milestones
pl: Zarządanie etapami

en: Manage Permissions and Groups
pl: Zarządzaj uprawnieniami i grupami

en: Manage Plugins
pl: Zarządzaj uprawnieniami

en: Manage Repositories
pl: Zarządzaj repozytoriami

en: Manage Versions
pl: Zarządzaj wersjami

en: Max items per page
pl: Maksymalnie elementów na stronę

en: Merge changes
pl: Zintegruj zmiany

en: Message:
pl: Informacja:

en: Milestone
pl: Etap

en: Milestone "%(name)s"
pl: Etap "%(name)s"

en: Milestone "%(name)s" already exists, please choose another name.
pl: Etap o nazwie "%(name)s" już istnieje, proszę podać inna nazwę.

en: Milestone %(name)s
pl: Etap %(name)s

en: Milestone %(name)s already exists.
pl: Etap o nazwie %(name)s już istnieje.

en: Milestone %(name)s does not exist.
pl: Etap o nazwie %(name)s nie istnieje

en: Milestone:
pl: Etap:

en: Milestones
pl: Etapy

en: Milestones reached
pl: Zakończone etapy

en: Missing arguments to add a repository.
pl: Brakuje argumentów, aby dodać repozytorium.

en: Missing arguments to add an alias.
pl: Brakuje argumentów, aby dodać alias.

en: Missing environment variable "TRAC_ENV". Trac requires this variable to point to a valid Trac environment.
pl: Zmienna środowiska "TRAC_ENV" nie została ustawiona. System Trac wymaga tej zmiennej, aby była ustawiona na prawidłową sieżkę projektu Trac.

en: Missing field
pl: Brakujące pole

en: Missing or invalid form token. %(msg)s
pl: Token formularza jest nieprawidłowy lub nie został podany. %(msg)s

en: Modified
pl: Zmieniony

en: Modify Component:
pl: Modyfikacja komponentu:

en: Modify Milestone:
pl: Modyfikacja etapu:

en: Modify Repository:
pl: Modyfikuj repozytorium:

en: Modify Ticket
pl: Zmień zgłoszenie

en: Modify Version:
pl: Modyfikacja wersji:

en: Most recent call last:
pl: Ostatnia wywołana funkcja znajduje się na końcu.

en: Multi-values fields not supported yet
pl: Pola wielokrotnego wyboru nie są jeszcze wspierane

en: N/A
pl: N/D

en: Name
pl: Nazwa

en: Name of the milestone:
pl: Nazwa etapu:

en: Name:
pl: Nazwa:

en: New Milestone
pl: Nowy etap

en: New Report
pl: Nowy raport

en: New Ticket
pl: Nowe zgłoszenie

en: Next
pl: Następny

en: Next Change
pl: Następna zmiana

en: Next Changeset
pl: Następna zmiana

en: Next Milestone
pl: Następny etap

en: Next Page
pl: Następna strona

en: Next Period
pl: Następny okres

en: Next Revision
pl: Następna wersja

en: Next Ticket
pl: Następne zgłoszenie

en: Next Version
pl: Następna wersja

en: Next status will be '%(name)s'
pl: Status zmieni się na '%(name)s'

en: No %s selected
pl: Nie wybrano żadnego %s

en: No administration panels available
pl: Brak dostępnych paneli administracyjnych

en: No available MIME conversions from %(old)s to %(new)s
pl: Konwersja MIME z %(old)s do %(new)s nie jest możliwa.

en: No changes
pl: Brak zmian

en: No changeset %(rev)s in the repository
pl: Brak zmian %(rev)s w repozytorium

en: No component selected
pl: Nie wybrano żadnego komponentu

en: No date set
pl: Data nie została ustawiona

en: No default repository defined
pl: Domyślne repozytorium nie zostało określone

en: No destination file created
pl: Plik docelowy nie został utworzony

en: No differences to show
pl: Brak różnic do pokazania

en: No documentation found for '%(cmd)s'. Use 'help' to see the list of commands.
pl: Brak dokumentacji dla '%(cmd)s'. Proszę użyć 'help' aby zobaczyć listę poleceń

en: No file uploaded
pl: Brak pliku do załączenia

en: No files found
pl: Nie znaleziono plików

en: No matches found.
pl: Szukana fraza nie została odnaleziona

en: No milestone selected
pl: Nie wybrano żadnego etapu

en: No permission to change the ticket reporter.
pl: Nie posiadasz uprawnień do zmiany zgłaszającego.

en: No permission to change ticket fields.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień do zmiany pól zgłoszenia.

en: No permission to edit the ticket description.
pl: Nie posiadasz uprawnień do edycji opisu zgłoszenia.

en: No permission to view change log
pl: Nie posiadasz uprawnień do podglądu dziennika zmian

en: No permission to view changeset %(rev)s on %(repos)s
pl: Nie posiadasz uprawnień, aby zobaczyć zestawu zmian %(rev)s w %(repos)s

en: No permissions to add a comment.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby dodać komentarz.

en: No reports available.
pl: Brak dostępnych raportów.

en: No repositories were selected.
pl: Nie wybrano repozytorium.

en: No repository specified and no default repository configured.
pl: Nie podano repozytorium oraz nie skonfigurowano repozytorium domyślnego.

en: No results
pl: Brak wyników

en: No revisions
pl: Brak wersji

en: No revisions found
pl: Nie znaleziono zmian

en: No such changeset
pl: Brak takich zmian

en: No such node
pl: Brak takiego węzła

en: No svn:externals configured in trac.ini
pl: Zmienna svn:externals nie została skonfigurowana w pliku 'trac.ini'

en: No tickets found
pl: Nie znaleziono zgłoszeń

en: No upgrade module for version %(num)i (%(version)s.py)
pl: Brak uaktualnienia dla wersji %(num)i (%(version)s.py)

en: No version "%(num)s" for Wiki page "%(name)s"
pl: Brak wersji "%(num)s" dla strony Wiki "%(name)s"

en: No version %(version)d for comment %(cnum)d on ticket #%(ticket)s
pl: Brak wersji %(version)d komentarza %(cnum)d do zgłoszenia #%(ticket)s

en: No version selected
pl: Nie wybrano żadnej wersji

en: None
pl: Nie przypisuj

en: Nonexistent path
pl: Nieistniejąca lokalizacja

en: Normal
pl: Normalny

en: Note that the following plugins seem to be involved:
pl: Poniższe rozszerzenia mogły spowodować błąd:

en: Old / New
pl: Stara / Nowa

en: Older Revisions
pl: Starsze wersje

en: Oops…
pl: Kurka wodna...

en: Open (by due date)
pl: Otwarte (według daty zakończenia)

en: Open (no due date)
pl: Otwarte (bez daty zakończenia)

en: Or
pl: Lub

en: Order
pl: Sortowanie

en: Order numbers must be unique
pl: Numery porządkowe muszą być unikalne

en: Original Format
pl: Oryginalny format

en: Otherwise, please %(create)s a new bug report
                    describing the problem and explain how to reproduce it.
pl: W przeciwnym wypadku proszę %(create)s nowe zgłoszenie na
    stronie projektu Trac, gdzie można opisać problem oraz podać
    szczegóły jak go odtworzyć.

en: Owned by:
pl: Właściciel:

en: Owner
pl: Właściciel

en: Owner:
pl: Właściciel

en: Page %(name)s does not exist
pl: Strona %(name)s nie istnieje

en: Page %(name)s not found
pl: Strona %(name)s nie został odnaleziona

en: Page %(num)d
pl: Strona %(num)d

en: Page %(page)s is beyond the number of pages in the query
pl: Strona %(page)s jest poza zakresem stron w zapytaniu

en: Page history
pl: Historia strony

en: Page is read-only
pl: Strona jest tylko-do-odczytu

en: Page not modified
pl: Strona nie została zmieniona

en: Page not modified, showing latest version.
pl: Strona nie została zmieniona, pokazuję ostatnią wersję.

en: Parent Directory
pl: Katalog nadrzędny

en: Parent directory
pl: Nadrzędny katalog

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Plain Text
pl: Niesformatowany tekst

en: Please report this issue to the plugin maintainer.
pl: Proszę zgłosić tę kwestię do opiekuna rozszerzenia.

en: Plugin %(name)s already installed
pl: Rozszerzenie %(name)s jest już zainstalowane

en: Plugins
pl: Rozszerzenia

en: Possible Values
pl: Możliwe wartości

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Preferences:
pl: Ustawienia:

en: Prepare Diff
pl: Przygotuj porównanie

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview Page
pl: Podgląd strony

en: Preview changes to comment %(cnum)s
pl: Podgląd zmian w komentarzu %(cnum)s

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous Change
pl: Poprzednia zmiana

en: Previous Changeset
pl: Poprzednia zmiana

en: Previous Milestone
pl: Poprzedni etap

en: Previous Page
pl: Poprzednia strona

en: Previous Period
pl: Poprzedni okres

en: Previous Revision
pl: Poprzednia wersja

en: Previous Ticket
pl: Poprzednie zgłoszenie

en: Previous Version
pl: Poprzednia wersja

en: Priorities
pl: Priorytety

en: Priority
pl: Priorytet

en: Project
pl: Projekt

en: Project Name [%(default)s]>
pl: Nazwa projektu [%(default)s]>

en: Properties
pl: Właściwości

en: Property %(prop)s changed
pl: Właściwość %(prop)s zmieniona

en: Python Traceback
pl: Ścieżka wywołań funkcji

en: Query filter requires field and constraints separated by a "="
pl: Filtr zapytania wymaga pól i ograniczeń odzielonych przez "="

en: Query filter requires field name
pl: Filtr zapytania wymaga nazwy pola

en: Query filters
pl: Filtry zapytania

en: Query max %(max)s is invalid.
pl: Maksymalne ograniczenie %(max)s dla zapytania jest nieprawidłowe.

en: Query page %(page)s is invalid.
pl: Strona zapytania %(page)s jest nieprawidłowa.

en: Query parameter "sort=%(sort_col)s"  is invalid
pl: Parametr zapytania "sort=%(sort_col)s" jest niepoprawny

en: Quickjump to %(name)s
pl: Szybki skok do %(name)s

en: RSS Feed
pl: Strumień RSS

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Released
pl: Data opublikowania

en: Released:
pl: Data opublikowania:

en: Remove from Cc
pl: Usuń z CC

en: Remove selected items
pl: Usuń zaznaczone elementy

en: Removed
pl: Usunięty

en: Replace existing attachment of the same name
pl: Zastąp istniejący załacznik o takiej samej nazwie

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply to comment %(cnum)s
pl: Odpowiedz do komentarza %(cnum)s

en: Reply, quoting this description
pl: Odpowiedz, cytując opis

en: Report Title:
pl: Tytuł raportu:

en: Report arguments
pl: Kryteria raportu

en: Report execution failed: %(error)s %(sql)s
pl: Wygenerowanie raportu nie powiodło się: %(error)s %(sql)s

en: Report failed: %(error)s
pl: Utworzenie raportu nie powiodło się: %(error)s

en: Report {%(num)s} does not exist.
pl: Raport {%(num)s} nie istnieje.

en: Report {%(num)s} has no SQL query.
pl: Raport {%(num)s} nie zawiera zapytania SQL.

en: Reported by:
pl: Zgłoszone przez:

en: Reporter
pl: Zgłaszający

en: Reporter:
pl: Zgłaszający:

en: Repositories
pl: Repozytoria

en: Repository %(repo)s
pl: Repozytorium %(repo)s

en: Repository Index
pl: Indeks repozytoriów

en: Repository URL
pl: Adres URL repozytorium

en: Repository changesets
pl: Zestawy zmian w repozytorium

en: Repository:
pl: Repozytorium:

en: Resolution
pl: Rozwiązanie

en: Resolutions
pl: Rozwiązania

en: Restore session:
pl: Odtworzenie sesji:

en: Results
pl: Wyniki

en: Resyncing repository history for %(reponame)s...
pl: Synchronizowanie historii dla repozytorium %(reponame)s...

en: Retarget associated open tickets to milestone:
pl: Przypisz powiązane zgłoszenia do etapu:

en: Retarget associated tickets to milestone
pl: Przypisz powiązane zgłoszenia do etapu

en: Rev
pl: Wer.

en: Reverse Diff
pl: Odwrócony Diff

en: Revert page to this version
pl: Przywróć stronę do tej wersji

en: Revert this change
pl: Wycofaj tę zmianę

en: Revert to this version
pl: Przywróć do tej wersji

en: Review
pl: Sprawdź

en: Review Changes
pl: Sprawdź zmiany

en: Revision
pl: Wersja

en: Revision %(num)s
pl: Wersja %(num)s

en: Revision Log
pl: Dziennik wersji

en: Revision Log (restarting at %(path)s, rev. %(rev)s)
pl: Dziennik wersji (rozpoczęty w %(path)s, wersja %(rev)s)

en: Revision Log Mode:
pl: Tryb dziennika wersji:

en: Revision in which the line changed
pl: Wersja, w której linia uległa zmianie

en: Revision info
pl: Informacja o wersji

en: Roadmap
pl: Plan prac

en: SID
pl: ID sesji

en: SQL Query
pl: Zapytanie SQL

en: Save
pl: Zapisz

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save query
pl: Zapisz zapytanie

en: Save report
pl: Zapisz raport

en: Save updated query in report {%(id)s}
pl: Zapisz zaktualizowane zapytanie dla raportu {%(id)s}

en: Schedule
pl: Grafik

en: Search
pl: Szukaj

en: Search %(project)s
pl: Szukaj %(project)s

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search query too short. Query must be at least %(num)s characters long.
pl: Fraza zapytania jest za krótka. Fraza musi składać się z conajmniej %(num)s znaków.

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Section
pl: Sekcja

en: Secure cookies are enabled, you must use https to submit forms.
pl: Zostały włączone bezpieczne ciasteczka, aby wysłać formularz należy połączyć się za pomocą protokołu HTTPS.

en: See the diffs
pl: Podgląd różnic

en: See the preview
pl: Zobacz podgląd

en: Select paths and revs for Diff
pl: Wybierz ścieżki i wersje do porównania

en: Select the base and the target for the diff:
pl: Wybierz wersje początkową i końcową dla porównania:

en: Selecting and pressing 'Preview' enters a two-column [edit|preview] mode
pl: Wybranie opcji 'Podgląd' wprowadza dwukolumnowy tryb [edycja|podgląd]

en: Server's local time zone
pl: Domyślna strefa czasowa serwera

en: Session key:
pl: Klucz sesji:

en: Severities
pl: Poziomy ważności

en: Severity
pl: Ważność

en: Show all descriptions
pl: Pokaż wszystkie opisy

en: Show completed milestones
pl: Pokaż zakończone etapy

en: Show differences
pl: Pokaż różnice

en: Show entry in browser
pl: Pokaż wpis w repozytorium

en: Show full log messages
pl: Pokaż pełny opis dziennika

en: Show only adds and deletes
pl: Pokaż tylko operacje dodania i usunięcia

en: Show previous version in browser
pl: Pokaż poprzednią wersję w repozytorium

en: Show revision %(rev)s of this file in browser
pl: Pokaż wersję %(rev)s tego pliku w repozytorium

en: Show the %(range)s differences restricted to %(path)s
pl: Pokaż %(range)s zmiany ograniczone do lokalizacji %(path)s

en: Show the changes in full context
pl: Pokaż zmiany w pełnym kontekście

en: Show the changeset %(id)s restricted to %(path)s
pl: Pokaż zestaw zmian %(id)s ograniczony do lokalizacji %(path)s

en: Show under each result:
pl: Pokaż pod każdym wynikiem:

en: Show what was removed (content at revision %(old_rev)s)
pl: Pokaż usuniętą treść (w wersji %(old_rev)s)

en: Size
pl: Wielkość (rozmiar)

en: Someone else has modified that page since you started your edits.
pl: Inny użytkownik zmienił i zapisał stronę, którą edytujesz.

en: Sorry, can not save your changes. This ticket has been modified by someone else since you started
pl: Niestety nie możesz zapisać zmian. To zgłoszenie zostało zmodyfikowane od czasu kiedy rozpocząłeś edycję.

en: Sorry, no documentation found
pl: Przepraszamy, nie znaleziono dokumentacji

en: Sorry, this page has been modified by somebody else since you started
                editing. Your changes cannot be saved.
pl: Przepraszamy, ale ta strona została zmodyfikowana i zapisana przez kogoś od momentu kiedy rozpocząłeś edycję. Twoje zmiany nie mogą zostać zapisane.

en: Sort by %(col)s %(direction)s
pl: Sortuj według %(col)s %(direction)s

en: Sort by:
pl: Sortuj wg:

en: Space or comma delimited email addresses and usernames are accepted.
pl: Lista adresów email lub identyfikatorów użytkowników rozdzielona odstępmai lub przecinkami.

en: Start Page
pl: Strona początkowa

en: Stop on copy
pl: Zatrzymaj się po skopiowaniu

en: Style:
pl: Styl:

en: Subject
pl: Obiekt

en: Subject:
pl: Obiekt:

en: Submit changes
pl: Zapisz zmiany

en: Submit changes to comment %(cnum)s
pl: Zapisz zmiany w komentarzu %(cnum)s

en: Subversion >= 1.0 required, found %(version)s
pl: Pakiet Subversion jest wymagany w wersji >= 1.0. Znaleziono wersję %(version)s

en: Summary
pl: Temat

en: Summary:
pl: Temat:

en: Switch to plain text view
pl: Pokaż jako nie sformatowany tekst

en: Syntax Highlighting
pl: Podświetlanie składni (kodu)

en: System Information
pl: Informacja o systemie

en: System Information:
pl: Informacja o systemie:

en: TLS enabled but server does not support TLS
pl: Obsługa TLS jest włączona, ale serwer nie wspiera obsługi TLS

en: Tab-delimited Text
pl: Tekst rozdzielony znakami tabulacji

en: Table of Contents
pl: Spis treści

en: The %(change)s has been saved, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
pl: Zmiana %(change)s została zapisana, ale wystąpił błąd podczas wysyłania powiadomień: %(message)s

en: The Pygments syntax highlighter can be used with
          different coloring styles.
pl: Pakiet Pygments, może być używany z różnymi
          schematami kolorowania składni plików źródłowych.

en: The Trac Environment needs to be upgraded.
    
    Run "trac-admin %(path)s upgrade"
pl: Środowisko Systemu Trac wymaga aktualizacji.
    
    Uruchom "trac-admin %(path)s upgrade"

en: The Wiki page field '%(field)s' is invalid: %(message)s
pl: Pole '%(field)s' strony wiki jest niepoprawne: %(message)s

en: The action that triggered the error was:
pl: Zdarzenie, które spowodowało wystąpienie błędu:

en: The alias "%(name)s" has been added.
pl: Alias "%(name)s" został dodany.

en: The component "%(name)s" has been added.
pl: Komponent o nazwie "%(name)s" został dodany.

en: The date "%(date)s" is outside valid range. Try a date closer to present time.
pl: Data "%(date)s" jest poza prawidłowym przedziałem. Proszę spróbować daty bliższej teraźniejszości.

en: The file or directory '%(path)s' doesn't exist at revision %(rev)s or at any previous revision.
pl: Plik lub katalog '%(path)s' nie istnieje w wersji %(rev)s ani w żadnej poprzedniej wersji.

en: The following arguments are missing: %(args)s
pl: Brakuje następujących argumentów: %(args)s

en: The following component has been disabled: | The following components have been disabled:
pl[0]: Wyłączono następujący komponent:
pl[1]: Wyłączono następujące komponenty:
pl[2]: Wyłączono następujące komponenty:

en: The following component has been enabled: | The following components have been enabled:
pl[0]: Włączono następujący komponent:
pl[1]: Włączono następujące komponenty:
pl[2]: Włączono następujące komponenty:

en: The following errors happened while copying the environment:
pl: Wystąpiły następujące błędy podczas kopiowania środowiska trac:

en: The following pages have a name similar to this page, and may be related:
pl: Następujące strony mają nazwę podobną do tej strony i mogą zostać powiązane:

en: The milestone "%(name)s" already exists.
pl: Etap o nazwie "%(name)s" już istnieje.

en: The milestone "%(name)s" has been added.
pl: Etap "%(name)s" został dodany.

en: The milestone "%(name)s" has been deleted.
pl: Etap o nazwie "%(name)s" został usunięty.

en: The owner will be changed from %(current_owner)s
pl: Właściciel zostanie zmieniony z %(current_owner)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(authname)s
pl: Właściciel zostanie zmieniony z %(current_owner)s na %(authname)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(selected_owner)s
pl: Właściciel zostanie zmieniony z %(current_owner)s na %(selected_owner)s

en: The page %(name)s has been deleted.
pl: Strona %(name)s została usunięta.

en: The permission %(action)s was already granted to %(subject)s.
pl: Uprawnienie %(action)s zostało już przyznane dla %(subject)s.

en: The report has been created.
pl: Raport został utworzony.

en: The report {%(id)d} has been deleted.
pl: Raport {%(id)d} został usunięty.

en: The repository "%(name)s" has been added.
pl: Repozytorium "%(name)s" zostało dodane.

en: The repository type '%(type)s' is not supported
pl: Typ repozytorium '%(type)s' nie jest wspierany

en: The resolution will be deleted
pl: Rozwiązanie zostanie usunięte

en: The resolution will be set
pl: Jeżeli rozwiązanie zostanie ustawione, to

en: The resolution will be set to %(name)s
pl: Rozwiązanie zostanie ustawione jako %(name)s

en: The selected components have been removed.
pl: Wybrany komponent został usunięty.

en: The selected milestones have been removed.
pl: Wybrane etapy zostały usunięte.

en: The selected permissions have been revoked.
pl: Wybrane prawa zostały wycofane.

en: The selected repositories have been removed.
pl: Wybrane repozytoria zostały usunięte.

en: The selected versions have been removed.
pl: Wybrane wersje zostały usunięte.

en: The session key is used to identify stored custom
          settings and session data on the server. Although it is
          automatically generated by default, you may change it to something
          easier to remember at any time if you wish to load your settings
          in a different web browser.
pl: Klucz sesji jest używany do prawidłowej identyfikacji prywatnych ustawień przechowywanych po stronie serwera. Pomimo, że domyślnie jest generowany jako losowy ciąg znaków, możesz mu nadać bardziej przyjazną nazwę, aby łatwiej go zamapiętać. Następnym razem będziesz mógł odczytać zapisane prywatne ustawienia w innej przeglądarce przy użyciu tego klucza.

en: The subject %(subject)s has been added to the group %(group)s.
pl: %(subject)s został dodany do grupy %(group)s.

en: The subject %(subject)s has been granted the permission %(action)s.
pl: %(subject)s otrzymał prawo %(action)s.

en: The subject %(subject)s was already added to the group %(group)s.
pl: %(subject)s został już dodany do grupy %(group)s.

en: The ticket #%(id)s has been deleted.
pl: Zgłoszenie #%(id)s zostało usunięte.

en: The ticket comment %(num)s on ticket #%(id)s has been deleted.
pl: Komentarz %(num)s do zgłoszenia #%(id)s został usunięty.

en: The ticket field '%(field)s' is invalid: %(message)s
pl: Pole '%(field)s' zgłoszenia jest nieprawidłowe: %(message)s

en: The ticket has been created, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
pl: Zgłoszenie zostało utworzone, ale wystąpił błąd podczas wysyłania powiadomień: %(message)s

en: The ticket will be disowned
pl: Przypisanie właściciela do zgłoszenia zostanie usunięte

en: The user %(user)s requires read _and_ write permissions to the database file %(path)s and the directory it is located in.
pl: Użytkownik %(user)s musi mieć nadane uprawnienia do odzczytu i zapisu pliku bazy danych %(path)s oraz do katalogu w którym jest ona umieszczona.

en: The version "%(name)s" already exists.
pl: Wersja "%(name)s" już istnieje.

en: The version "%(name)s" has been added.
pl: Wersja o nazwie %(name)s została dodana.

en: The version %(version)d of the page %(name)s has been deleted.
pl: Wersja %(version)d strony %(name)s została usunięta.

en: The versions %(from_)d to %(to)d of the page %(name)s have been deleted.
pl: Wersje %(from_)d do %(to)d strony %(name)s zostały usunięte.

en: The web server does not have sufficient permissions to store files in
                the environment plugins directory.
pl: Aplikacja serwera nie ma wystarczających uprawnień do zapisywania plików rozszerzeń w katalogu projektu.

en: The wiki page is too long (must be less than %(num)s characters)
pl: Opis zgłoszenia jest za długi (musi być krótszy niż %(num)s znaków)

en: There was an internal error in Trac.
                    It is recommended that you notify your local
                    [1:
                        Trac administrator] with the information needed to
                    reproduce the issue.
pl: Wykryto błąd wewnętrzny w Trac.
    Sugeruje się powiadomić [1:administratora Trac] podając
    informacje pozwalające odtworzyć błąd.

en: This checkbox allows you to add or remove yourself from the CC list.
pl: To pole wyboru pozwala Ci się dodać lub usunąć z listy CC.

en: This information is used to associate your login name with your
            email address and full name, which is used for email
            notification and RSS feeds, for example.
pl: Informacje z tego formularza zostaną użyte w celu powiązania Twojego adresu e-mail z loginem aby lepiej dostosować powiadomenia za pomocą maili lub strumieni RSS.

en: This information is used to automatically populate some forms
            on this site with your contact details.
pl: Podanie tych infornacji pozwoli na wstępne uzupełnienie danych w wysyłanych formularzach z tej strony.

en: This is an irreversible operation.
pl: Operacja usunięcia jest ostateczna i nieodwracalna.

en: This is probably a local installation issue.
pl: Problem najprawdopodobniej leży w lokalnych plikach.

en: This page lets you customize your personal settings for this site.
          These settings are stored on the server and are identified by a session
          key stored in a browser cookie. That cookie allows your settings to be
          restored on subsequent visits.
pl: Ta strona pozwala Ci na spersonalizowanie ustawień Trac. Wszystkie ustawienia są przechowywane po stronie serwera i identyfikowane przy użyciu mechaniuzmu ciasteczek. System ten pozwala na zachowanie Twoich ustawień pomiędzy wizytami.

en: This site provides keyboard shortcuts for
          faster access to certain functions of this site. As these shortcuts can
          cause conflicts with shortcuts provided by the desktop system or
          web browser, they are disabled by default. See
          [1:TracAccessibility]
          for more information on access keys.
pl: Strona ta umożliwia korzystanie z klawiszy skrótu, aby przyspieszyć dostęp do wybranych funkcji. Jednakże należy zwrócić uwagę, że uaktywnienie tych skrótów może spowodować konflikty z klawiszami skrótu przeglądarki lub całego systemu operacyjnego. Opcja ta domyślnie jest nieaktywna. [1:TracAccesibility] zawiera więcej informacji na temat klawiszy skrótów.

en: Ticket
pl: Zgłoszenie

en: Ticket #%(id)s
pl: Zgłoszenie #%(id)s

en: Ticket #%(num)s and all associated data removed.
pl: Usunięto zgłosznie #%(num)s i wszystkie dane z nim powiązane.

en: Ticket #%(num)s, comment %(cnum)d
pl: Zgłoszenie #%(num)s, komentarz %(cnum)d

en: Ticket #%(num)s: %(summary)s
pl: Zgłoszenie #%(num)s: %(summary)s

en: Ticket #%(shortname)s
pl: Zgłoszenie #%(shortname)s

en: Ticket %(id)s does not exist.
pl: Raport %(id)s nie istnieje.

en: Ticket %(ticketref)s (%(summary)s) closed
pl: Zamknięto zgłoszenie %(ticketref)s (%(summary)s)

en: Ticket %(ticketref)s (%(summary)s) created
pl: Utworzono zgłoszenie %(ticketref)s (%(summary)s)

en: Ticket %(ticketref)s (%(summary)s) reopened
pl: Ponownie otwarto zgłoszenie %(ticketref)s (%(summary)s)

en: Ticket %(ticketref)s (%(summary)s) updated
pl: Zaktualizowano zgłoszenie %(ticketref)s (%(summary)s)

en: Ticket Comment Diff
pl: Różnice dla komentarzy zgłoszenia

en: Ticket Comment History
pl: Historia komentarzy zgłoszenia

en: Ticket Diff
pl: Różnice dla zgłoszenia

en: Ticket History
pl: Historia zgłoszenia

en: Ticket System
pl: System zgłoszeń

en: Ticket Type
pl: Rodzaj zgłoszenia

en: Ticket Types
pl: Rodzaje zgłoszeń

en: Ticket comment is too long (must be less than %(num)s characters)
pl: Komentarz zgłoszenia jest za długi (musi być krótszy niż %(num)s znaków)

en: Ticket description is too long (must be less than %(num)s characters)
pl: Opis zgłoszenia jest za długi (musi być krótszy niż %(num)s znaków)

en: Ticket updates
pl: Aktualizacje zgłoszenia

en: Tickets
pl: Zgłoszenia

en: Tickets %(ranges)s
pl: Zgłoszenia %(ranges)s

en: Tickets %(ticketids)s
pl: Zgłoszenia %(ticketids)s

en: Tickets %(ticketlist)s batch updated
pl: Paczka zgłoszeń %(ticketlist)s została zaktualizowana

en: Tickets must contain a summary.
pl: Zgłoszenie musi zawierać temat.

en: Time
pl: Czas

en: Time zone:
pl: Strefa czasowa:

en: Timeline
pl: Historia

en: Timestamp:
pl: Data i czas:

en: Title
pl: Tytuł

en: To:
pl: Źródło 2:

en: Today
pl: Dziś

en: Trac detected an internal error:
pl: W Systemie Trac wystąpił wewnętrzny błąd:

en: Trac is a web-based software project management and bug/issue
            tracking system emphasizing ease of use and low ceremony.
            It provides an integrated Wiki, an interface to version control
            systems, and a number of convenient ways to stay on top of events
            and changes within a project.
pl: System Trac wykorzystuje interfejs WWW, aby ułatwić i wspomóc zarządzanie projektem. Oprócz tego umożliwia śledzenie zgłoszonych błędów i usterek. W System Trac wbudowany został kompletny system Wiki, który ma na celu lepsze i pełniejsze wykorzystywanie systemu zarządzania wersjonowaniem oprogramowania. Oprócz tego z systemem zostało zintegrowanych wiele innych narzędzi, które pozwalają osobom pracującym jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości, aby przede wszystkim skupić się nad rozwojem tworzonego projektu.

en: Trac: Integrated SCM & Project Management
pl: System Trac: Zintegrowany system zarządzania Projektami

en: TracGuide
pl: Przewodnik po Trac

en: Type
pl: Typ

en: Type:
pl: Typ:

en: URL:
pl: Adres URL:

en: Unified Diff
pl: Zunifikowany Diff

en: Unknown action
pl: Nieznana akcja

en: Unknown administration panel
pl: Nieznany panel administracyjny

en: Unknown log level %(level)s
pl: Nieznany poziom logowania %(level)s

en: Unknown log type %(type)s
pl: Nieznany rodzaj dziennika: %(type)s

en: Unknown preference panel
pl: Nieznany panel ustawień

en: Unknown scheme "%(scheme)s"; database connection string must start with {scheme}:/
pl: Nieznany rodzaj połączenia "%(scheme)s"; ścieżka połącznia z bazą danych musi zaczynać się od {scheme}:/

en: Unmodified
pl: Niezmieniony

en: Unsupported database type "%(scheme)s"
pl: Nieobsługiwany typ bazy danych "%(scheme)s"

en: Unsupported version control system "%(name)s": %(error)s
pl: Niewspierany system kontroli wersji "%(name)s": %(error)s

en: Unsupported version control system "%(name)s": Can't find an appropriate component, maybe the corresponding plugin was not enabled?
pl: Niewspierany system kontroli wersji "%(name)s": Nie można znaleźć odpowiedniego komponentu, może rozszerzenie nie zostało włączone?

en: Up
pl: W górę

en: Update
pl: Odśwież

en: Upload a plugin packaged as Python egg.
pl: Zainstaluj rozszerzenie, jako spakowaną bibliotekę Python'a (Python egg).

en: Upload failed
pl: Dodawanie załącznika nie powiodło się

en: Uploaded file is not a Python source file or egg
pl: Wczytany plik nie jest poprawnym plikiem zródłowym lub biblioteką języka Python

en: Usage: trac-admin </path/to/projenv> [command [subcommand] [option ...]]
pl: Użycie: trac-admin </sciezka/do/srodowiska-projektu> [polecenie [podpolecenie] [opcja ...]]

en: User
pl: Użytkownik

en: Using the template:
pl: Użyj szablonu:

en: Value
pl: Wartość

en: Version
pl: Wersja

en: Version %(name)s already exists.
pl: Wersja o nazwie %(name)s już istnieje.

en: Version %(name)s does not exist.
pl: Wersja o nazwie %(name)s nie istnieje

en: Version %(num)s
pl: Wersja %(num)s

en: Version %(num)s of page "%(name)s" does not exist
pl: Wersja %(num)s strony "%(name)s" nie istnieje

en: Version Control
pl: Kontrola wersji

en: Versions
pl: Wersje

en: View %(name)s
pl: Zobacz %(name)s

en: View %(path)s
pl: Zobacz %(path)s

en: View %(realm)s
pl: Zobacz %(realm)s

en: View Changeset
pl: Zobacz zestaw zmian

en: View Latest Revision
pl: Zobacz ostatnią wersję

en: View Latest Version
pl: Zobacz ostatnią wersję

en: View Repository:
pl: Zobacz repozytorium:

en: View Revision Log
pl: Podgląd dziennika wersji

en: View Root Directory
pl: Zobacz katalog główny

en: View Tickets
pl: Zobacz zgłoszenia

en: View WikiStart
pl: Zobacz WikiStart

en: View changes
pl: Podgląd zmian

en: View changes...
pl: Podgląd zmian...

en: View changeset %(rev)s
pl: Zobacz zbiór zmian %(rev)s

en: View changeset [%(rev)s] restricted to %(path)s
pl: Pokaż zestaw zmian [%(rev)s] ograniczony do lokalizacji %(path)s

en: View differences
pl: Zobacz różnice

en: View file without annotations
pl: Podejrzyj plik bez oznaczeń

en: View latest version
pl: Zobacz ostatnią wersję

en: View log starting at this revision
pl: Podgląd dziennika zaczynając od tej wersji

en: View merge source
pl: Podgląd złączonego źródła

en: View milestone
pl: Zobacz etap

en: View parent page
pl: Podgląd strony nadrzędnej

en: View removal changeset [%(rev)s]
pl: Zobacz usuwający zestaw zmian [%(rev)s]

en: View report
pl: Podgląd raportu

en: View repository %(repo)s
pl: Przeglądaj repozytorium %(repo)s

en: View revision:
pl: Podgląd wersji:

en: View this version
pl: Podgląd tej wersji

en: View ticket
pl: Podgląd zgłoszenia

en: Visit:
pl: Zobacz:

en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: Warning: the wiki-macros directory in the environment is non-empty, but Trac
    doesn't load plugins from there anymore. Please remove it by hand.
pl: Uwaga: folder makr wiki (środowisko) nie jest pusty, a Trac nie ładuje
    już znajdujących się tam rozszerzeń. Proszę usunąć ten folder ręcznie.

en: Welcome to trac-admin %(version)s
    Interactive Trac administration console.
    Copyright (C) %(year)s Edgewall Software
    
    Type:  '?' or 'help' for help on commands.
pl: Witaj w trac-admin %(version)s
    Interaktywnej konsoli administracyjnej Trac.
    Copyright (c) %(year)s Edgewall Software
    
    Wpisz: '?' lub 'help', aby zobaczyć pomoc dotyczącą komend.

en: When specified, the report number should be "%(num)s".
pl: Kiedy podane, numer raportu powinien być "%(num)s".

en: White space changes
pl: Zmiany odstępów znakowych

en: Wiki History
pl: Historia wiki

en: Wiki changes
pl: Zmiany Wiki

en: Windows event log
pl: Systemowy dziennik zdarzeń Windows

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: You appear to be using the PHP CGI binary. Trac requires the CLI version for syntax highlighting.
pl: Podświetlanie składni dla plików repozytorium nie będzie działać, ponieważ serwer na którym został umieszczony System Trac używa modułu PHP jako CGI. System Trac do poprawnego działania wymaga, aby moduł PHP osadzony był jako CLI.

en: You are currently not logged in. You may want to %(do_so)s now.
pl: Drogi użytkowniku, nie jesteś aktualnie zalogowany. Możesz to %(do_so)s jeśli chcesz.

en: You can %(search)s in the repository history to see if that path existed but was later removed
pl: Można %(search)s w historii repozytorium, aby sprawdzić czy ścieżka istniała, ale została później usunięta

en: You can remove all items from this list to completely hide this
                  field from the user interface.
pl: Możesz usunąć wszystkie elementy z tej listy, aby to pole nie było widoczne dla użytkowników systemu Trac

en: You could also create the same page higher in the hierarchy:
pl: Możesz także utworzyć tą samą stronę wyżej w hierarchii:

en: You don't have permission to replace the attachment %(name)s. You can only replace your own attachments. Replacing other's attachments requires ATTACHMENT_DELETE permission.
pl: Nie masz odpowiednich uprawnień, aby zastąpić załącznik %(name)s. Można zastępować tylko własne załączniki. Żeby zastąpić inne załączniki niezbędne jest posiadanie prawa ATTACHMENT_DELETE.

en: You may have to run "repository resync %(name)s".
pl: Możliwe, że będzie trzeba wykonać polecenie "repository resync %(name)s".

en: You may load a previously created session by entering the
          corresponding session key below. This lets you share settings between
          multiple computers and web browsers.
pl: Możesz odczytać wcześniej zapisane dane poprzez wprowadzenie swojego klucza sesji. Pozwala to na współdzielenie prywatnych ustawień pomiędzy przeglądarkami bez konieczności logowania.

en: You may use
                              [1:WikiFormatting] here.
pl: Możesz tutaj używać
                              [1:formatowania Wiki].

en: You may use
                    [1:WikiFormatting]
                    here.
pl: Możesz tutaj używać
                  [1:formatowania Wiki].

en: You must provide a name for the milestone.
pl: Nazwa etapu jest wymagana.

en: You must specify a log file
pl: Muszisz określić plik dziennika

en: You should now run "repository resync %(name)s".
pl: Należy teraz wykonać polecenie "repository resync %(name)s".

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Your email or username:
pl: Twój email lub identyfikator użytkownika:

en: Your preferences have been saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Your workflow attempts to set a resolution but none is defined (configuration issue, please contact your Trac admin).
pl: Według grafu zależności powinno zostać ustawione rozwiązanie, ale żadne nie jest zdefiniowane (błędna konfiguracja systemu, skontaktuj się z Administratorem)

en: Zip Archive
pl: Archiwum ZIP

en: [%(section)s] %(entry)s: expected float, got %(value)s
pl: [%(section)s] %(entry)s: spodziewano się liczby zmiennoprzecinkowej, otrzymano %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected integer, got %(value)s
pl: [%(section)s] %(entry)s: spodziewano się liczby całkowitej, otrzymano %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected one of (%(choices)s), got %(value)s
pl: [%(section)s] %(entry)s: spodziewano się jednej opcji z (%(choices)s), otrzymano %(value)s

en: [1:Note:]
            See [2:TracReports] for help on using and creating reports.
pl: [1:Podpowiedź:]
            Zobacz [2:TracReports], a dowiesz się jak używać i tworzyć raporty.

en: [1:Note:] See
            [2:TracChangeset]
            for help on using the diff feature.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz
            [2:TracChangeset], aby dowiedzieć się
            jak używać funkcji porównań.

en: [1:Note:] See
            [2:TracRoadmap] for help on using
            the roadmap.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz
            [2:TracRoadmap], aby dowiedzieć się
            jako korzystać z planu prac.

en: [1:Note:] See
            [2:TracTickets] for help on using
            tickets.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz
            [2:TracTickets], aby dowiedzieć się
            jak używać zgłoszeń.

en: [1:Note:] See
          [2:TracRoadmap] for help on using
          the roadmap.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz
          [2:TracRoadmap], aby dowiedzieć się
          jak korzystać z planu prac.

en: [1:Note:] See [2:TracBrowser]
            for help on using the repository browser.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz [2:TracBrowser]
            w celu uzyskania informacji jak używać przeglądarki repozytorium.

en: [1:Note:] See [2:TracChangeset]
              for help on using the changeset viewer.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz [2:TracChangeset]
              i dowiedz się więcej na temat podglądu zestawów zmian.

en: [1:Note:] See [2:TracQuery]
            for help on using queries.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz [2:TracQuery], aby dowiedzieć
            się jak używać zapytań.

en: [1:Note:] See [2:TracRevisionLog]
            for help on using the revision log.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz [2:TracRevisionLog], aby dowiedzieć się
            jak korzystać z dziennika wersji.

en: [1:Note:] See [2:TracSearch]
            for help on searching.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz [2:TracSearch]
            po więcej informacji na temat wyszukiwania.

en: [1:Note:] See [2:TracTimeline]
            for information about the timeline view.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz [2:TracTimeline]
            w celu zdobycia informacji o widoku historii.

en: [1:Note:] See [2:WikiFormatting] and
            [3:TracWiki] for help on editing wiki content.
pl: [1:Podpowiedź:] Zobacz [2:WikiFormatting] lub
            [3:TracWiki], aby uzyskać więcej informacji na temat edycji zawartości stron Wiki.

en: [1:View changes from [2:]] [3:]
            and [4:[5:] days back][6:]
            [7:done by [8:]]
pl: [1:Zobacz zmiany od [2:]] [3:]
            oraz [4:[5:] dni wstecz][6:]
            [7:dokonane przez [8:]]

en: [Error: %(error)s]
pl: [Błąd: %(error)s]

en: added
pl: dodane

en: at revision:
pl: w wersji:

en: begins with
pl: zaczyna się od

en: blocked
pl: zablokowany

en: blocked:
pl: zablokowane:

en: change
pl: Zmiana

en: contains
pl: zawiera

en: copied
pl: skopiowany

en: currently edited
pl: aktualnie edytowana

en: deleted
pl: usunięte

en: deleted file %(deleted)s
pl: usunięto plik %(deleted)s

en: descending
pl: malejąco

en: diff
pl: różnice

en: directory
pl: katalog

en: do so
pl: zrobić

en: doesn't contain
pl: nie zawiera

en: eligible
pl: pożądany

en: ends with
pl: kończy się na

en: file
pl: plik

en: follow-up: | follow-ups:
pl[0]: , odpowiedź:
pl[1]: , odpowiedzi:
pl[2]: , odpowiedzi:

en: hotcopy can't overwrite existing '%(dest)s'
pl: hotcoopy nie może nadpisać istniejącej '%(dest)s'

en: id can't be set for a new ticket request.
pl: prawidłowy identyfikator dla tworzonego zgłoszenia nie może być ustawiony

en: in reply to:
pl: w odpowiedzi do:

en: initial
pl: początkowa

en: inline
pl: jeden pod drugim

en: is
pl: jest

en: is not
pl: nie jest

en: logged in as %(user)s
pl: zalogowany jako %(user)s

en: merged
pl: złączony

en: merged:
pl: złączone:

en: modified
pl: zmieniony

en: moved
pl: przeniesiony

en: new file %(new)s
pl: nowy plik %(new)s

en: next
pl: następne

en: no
pl: Nie

en: no permission to view this wiki page
pl: nie masz uprawnień do podglądu tej strony

en: or
pl: lub

en: path
pl: ścieżka

en: previous
pl: poprzednie

en: python powered
pl: Oparty na języku Python

en: removed
pl: usunięty

en: reverse-merged:
pl: złączone wstecznie:

en: search
pl: szukaj

en: side by side
pl: obok siebie

en: svn blame failed on %(path)s: %(error)s
pl: Funkcja "svn blame" nie powiodła się w %(path)s: %(error)s

en: this hunk was shorter than expected
pl: ta część patcha była krótsza niż się spodziewano

en: ticket status
pl: status zgłoszenia

en: tickets
pl: zgłoszenia

en: trac-admin - The Trac Administration Console %(version)s
pl: trac-admin - Konsola administracyjna Trac %(version)s

en: un-blocked:
pl: odblokowane:

en: view diffs
pl: zobacz różnice

en: yes
pl: Tak

en: – Attachment
pl: – Załącznik

en: – Attachments
pl: – Załączniki

en: — The Trac User and Administration Guide
pl: — Przewodnik dla uzytkowników i administratorów
