Trac 0.12 - en to sl translation catalogue (1015 entries)

en: 
    ---------------------------------------------------------------------
    Project environment for '%(project_name)s' created.
    
    You may now configure the environment by editing the file:
    
      %(config_path)s
    
    If you'd like to take this new project environment for a test drive,
    try running the Trac standalone web server `tracd`:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Then point your browser to http://localhost:8000/%(project_dir)s.
    There you can also browse the documentation for your installed
    version of Trac, including information on further setup (such as
    deploying Trac to a real web server).
    
    The latest documentation can also always be found on the project
    website:
    
      http://trac.edgewall.org/
    
    Congratulations!
sl: 
    ---------------------------------------------------------------------
    Ustvarjeno je bilo okolje za projekt '%(project_name)s'.
    
    Sedaj lahko nastaviš okolje z urejanjem datoteke:
    
      %(config_path)s
    
    Če bi želel preizkusiti to novo projektno okolju, poskusi zagnati 
    Trac-ov samostojni spletni strežnik `tracd`:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Nato v brskalniku vpiši http://localhost:8000/%(project_dir)s.
    Tam lahko tudi preglejuješ dokumentacijo za tvojo nameščeno različico
    Trac-a, vključno z informacijami za dodatne nastavitve, kot je 
    postavljanje Trac-a na pravi spletni strežnik.
    
    Najnovejšo dokumentacijo lahko vedno najdeš tudi na spletni strani:
    
      http://trac.edgewall.org/
    
    Vse čestitke!

en:   %(page)s imported from %(filename)s
sl:   %(page)s uvožena iz %(filename)s

en:  (added)
sl: (dodano)

en:  (with no actual effect on merging)
sl: (brez dejanskega učinka na spajanje)

en:  Indexing default repository
sl: Indeksiranje privzetega repozitorija

en:  Installing default wiki pages
sl: Nameščanje prizvetih wiki strani

en:  at version %(rev)s
sl:  pri različici %(rev)s

en:  in %(repo)s
sl:  v %(repo)s

en: !#%(name)s must contain at least one table cell (and table cells only)
sl: !#%(name)s mora vsebovati vsaj eno celico (in samo celice tabele)

en: !#%(name)s must contain at most one table
sl: !#%(name)s mora vsebovati vsaj eno tabelo

en: "%(date)s" is an invalid date, or the date format is not known. Try "%(hint)s" instead.
sl: "%(date)s" je neveljaven datum oziroma
    oblika datuma je neznana. Poskusite raje z "%(hint)s".

en: %(attachment)s (delete)
sl: %(attachment)s (zbriši)

en: %(attachment)s attached to %(resource)s
sl: %(attachment)s pripet na %(resource)s

en: %(basename)s in %(dirname)s
sl: %(basename)s v %(dirname)s

en: %(date)s (%(duration)s ago)
sl: %(date)s (%(duration)s prej)

en: %(filename)s on %(parent)s – Attachment
sl: %(filename)s pri %(parent)s – Priponka

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets matching %(query)s
sl: %(groupvalue)s %(groupname)s zahtevki, ki ustrezajo %(query)s

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets:
sl: %(groupvalue)s %(groupname)s zahtevki:

en: %(items)s added | %(items)s added
sl[0]: %(items)s dodan
sl[1]: %(items)s dodana
sl[2]: %(items)s dodani
sl[3]: %(items)s dodanih

en: %(items)s removed | %(items)s removed
sl[0]: %(items)s odstranjen
sl[1]: %(items)s odstranjena
sl[2]: %(items)s odstranjeni
sl[3]: %(items)s odstranjenih

en: %(labels)s changed | %(labels)s changed
sl[0]: %(labels)s spremenjena
sl[1]: %(labels)s spremenjeni
sl[2]: %(labels)s spremenjene
sl[3]: %(labels)s spremenjenih

en: %(labels)s deleted | %(labels)s deleted
sl[0]: %(labels)s zbrisana
sl[1]: %(labels)s zbrisani
sl[2]: %(labels)s zbrisane
sl[3]: %(labels)s zbrisanih

en: %(labels)s set | %(labels)s set
sl[0]: %(labels)s nastavljena
sl[1]: %(labels)s nastavljeni
sl[2]: %(labels)s nastavljene
sl[3]: %(labels)s nastavljenih

en: %(last)d of %(total)d
sl: %(last)d od %(total)d

en: %(msg)s: No node %(path)s at revision %(rev)s
sl: %(msg)s: Nobenega vozlišča %(path)s pri popravku %(rev)s

en: %(name)s at version %(version)s
sl: %(name)s z različico %(version)s

en: %(name)s is not a valid action.
sl: %(name)s ni veljaven ukrep.

en: %(num)d added | %(num)d added
sl[0]: %(num)d dodan
sl[1]: %(num)d dodana
sl[2]: %(num)d dodani
sl[3]: %(num)d dodanih

en: %(num)d copied | %(num)d copied
sl[0]: %(num)d kopiran
sl[1]: %(num)d kopirana
sl[2]: %(num)d kopirani
sl[3]: %(num)d kopiranih

en: %(num)d day | %(num)d days
sl[0]: %(num)d dan
sl[1]: %(num)d dneva
sl[2]: %(num)d dnevi
sl[3]: %(num)d dni

en: %(num)d deleted | %(num)d deleted
sl[0]: %(num)d zbrisan
sl[1]: %(num)d zbrisana
sl[2]: %(num)d zbrisani
sl[3]: %(num)d zbrisanih

en: %(num)d diff | %(num)d diffs
sl[0]: %(num)d razlika
sl[1]: %(num)d razliki
sl[2]: %(num)d razlike
sl[3]: %(num)d razlik

en: %(num)d edited | %(num)d edited
sl[0]: %(num)d spremenjen
sl[1]: %(num)d spremenjena
sl[2]: %(num)d spremenjeni
sl[3]: %(num)d spremenjenih

en: %(num)d hour | %(num)d hours
sl[0]: %(num)d ura
sl[1]: %(num)d uri
sl[2]: %(num)d ure
sl[3]: %(num)d ur

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
sl[0]: %(num)d minuta
sl[1]: %(num)d minuti
sl[2]: %(num)d minute
sl[3]: %(num)d minut

en: %(num)d month | %(num)d months
sl[0]: %(num)d mesec
sl[1]: %(num)d meseca
sl[2]: %(num)d meseci
sl[3]: %(num)d mesecev

en: %(num)d moved | %(num)d moved
sl[0]: %(num)d premaknjen
sl[1]: %(num)d premaknjena
sl[2]: %(num)d premaknjeni
sl[3]: %(num)d premaknjenih

en: %(num)d prop | %(num)d props
sl[0]: %(num)d lastnost
sl[1]: %(num)d lastnosti
sl[2]: %(num)d lastnosti
sl[3]: %(num)d lastnosti

en: %(num)d week | %(num)d weeks
sl[0]: %(num)d teden
sl[1]: %(num)d tedna
sl[2]: %(num)d tedni
sl[3]: %(num)d tednov

en: %(num)d year | %(num)d years
sl[0]: %(num)d leto
sl[1]: %(num)d leti
sl[2]: %(num)d leta
sl[3]: %(num)d let

en: %(num)i second | %(num)i seconds
sl[0]: %(num)i sekunda
sl[1]: %(num)i sekundi
sl[2]: %(num)i sekunde
sl[3]: %(num)i sekund

en: %(num)s match | %(num)s matches
sl[0]: %(num)s zadetek
sl[1]: %(num)s zadetka
sl[2]: %(num)s zadetki
sl[3]: %(num)s zadetkov

en: %(num)s revision cached. | %(num)s revisions cached.
sl[0]: %(num)s popravek predpomnjen.
sl[1]: %(num)s popravka predpomnjena.
sl[2]: %(num)s popravki predpomnjeni.
sl[3]: %(num)s popravkov predpomnjenih.

en: %(page)s created
sl: %(page)s ustvarjena

en: %(page)s edited
sl: %(page)s popravljena

en: %(parent)s doesn't exist, can't create attachment
sl: %(parent)s ne obstaja, priponke ni mogoče ustvariti

en: %(path)s does not appear to be a Subversion repository.
sl: %(path)s ne izgleda, kot da je Subversion odlagališče.

en: %(rev)s resynced on %(reponame)s.
sl: %(rev)s resinhroniziran v %(reponame)s.

en: %(size)s bytes
sl: %(size)s zlogov

en: %(start)d - %(stop)d of %(total)d
sl: %(start)d - %(stop)d od %(total)d

en: %(stat_title)s by
sl: %(stat_title)s po

en: %(target)s in %(name)s
sl: %(target)s v %(name)s

en: %(type)s %(name)s does not exist.
sl: %(type)s %(name)s ne obstaja.

en: %(type)s value "%(name)s" already exists
sl: Vrednost %(name)s tipA %(type)s že obstaja

en: %(value)s deleted
sl: %(value)s zbrisana

en: '%(group1)s' and '%(group2)s' milestone groups both are declared to be "catch-all" groups. Please check your configuration.
sl: '%(group1)s' in '%(group2)s' skupini mejnikov sta obe označeni 
    kot  "ujemi-vse" skupini. Prosimo, preverite vašo konfiguracijo.

en: '%(groupname)s' milestone group reused status '%(status)s' already taken by other groups. Please check your configuration.
sl: '%(groupname)s' skupina mejnikov je ponovno uporabila stanje '%(status)s', 
    ki ga že uporabljajo druge skupine. Prosimo, preverite vašo konfiguracijo.

en: '%(name)s' is not a directory
sl: '%(name)s' ni mapa

en: '%(name)s' is not a file
sl: '%(name)s' ni datoteka

en: ''Initial version''
sl: ''Začetna različica''

en: ''Plugin information not available''
sl: ''Nobenih informacij o vtičnikih ni na voljo''

en: ''System information not available''
sl: ''Nobenih sistemskih informacij ni na voljo''

en: (%(age)s ago)
sl: (%(age)s prej)

en: (%(kind)s from [1:
                    %(old_path)s])
sl: (%(kind)s iz [1:
                    %(old_path)s])

en: (No files)
sl: (Brez datotek)

en: (The file is empty)
sl: (datoteka je prazna)

en: (Undefined)
sl: (nedoločeno)

en: (ascending)
sl: (naraščajoče)

en: (blank page)
sl: (prazna stran)

en: (comments: %(comments)s,
                     attachments: %(attachments)s)
sl: (komentarji: %(comments)s,
                    priponke: %(attachments)s)

en: (default)
sl: (privzeto)

en: (descending)
sl: (padajoče)

en: (last modified by %(author)s)
sl: (nazadnje popravil %(author)s)

en: (less than one hour ago)
sl: (pred manj kot eno uro)

en: (log)
sl: (dnevnik)

en: (more results for this group on next page)
sl: (več rezultatov za to skupino je na naslednji strani)

en: (multiple changes)
sl: (več sprememb)

en: (none)
sl: (noben)

en: (root)
sl: (koren)

en: (size limit %(value)s)
sl: (meja velikosti %(value)s)

en: (this ticket)
sl: (ta zahtevek)

en: (ticket not yet created)
sl: (zahtevek še ni ustvarjen)

en: (toggle deleted branches)
sl: (preklopi zbrisane veje)

en: (unknown template location)
sl: (neznana lokacija predloge)

en: <Author field>
sl: <polje avtorja>

en: <number> must be a number
sl: <number> mora biti število

en: ==== How to Reproduce ====
    
    While doing a %(method)s operation on `%(path_info)s`, Trac issued an internal error.
    
    ''(please provide additional details here)''
    
    Request parameters:
    {{{
    %(req_args)s
    }}}
    
    User agent: `#USER_AGENT#`
    
    ==== System Information ====
    %(sys_info)s
    ==== Enabled Plugins ====
    %(enabled_plugins)s
    ==== Python Traceback ====
    {{{
    %(traceback)s}}}
sl: ==== Kako reproducirati ====
    
    Med izvajanjem operacije %(method)s na `%(path_info)s`, je Trac vrgel notranjo napako.
    
    ''(prosimo, da tu navedete dodatne podrobnosti)''
    
    Parametri zahteve:
    {{{
    %(req_args)s
    }}}
    
    Uporabnikov agent: `#USER_AGENT#`
    
    ==== Sistemske informacije ====
    %(sys_info)s
    ==== Vklopljeni vtičniki ====
    %(enabled_plugins)s
    ==== Python traceback ====
    {{{
    %(traceback)s}}}

en: A new name is mandatory for a rename.
sl: Novo ime je obvezno pri preimenovanju.

en: About Trac
sl: O Trac-u

en: Action
sl: Ukrep

en: Action:
sl: Ukrep:

en: Actions
sl: Ukrepi

en: Add
sl: Dodaj

en: Add %(label_singular)s
sl: Dodaj %(label_singular)s

en: Add Alias:
sl: Dodaj psevdonim:

en: Add Attachment to [1:%(parent)s]
sl: Dodaj priponko k/h [1:%(parent)s]

en: Add Component:
sl: Dodaj komponento:

en: Add Milestone:
sl: Dodaj mejnik

en: Add Repository:
sl: Dodaj odlagališče:

en: Add Subject to Group:
sl: Dodaj subjekt v skupino:

en: Add Version:
sl: Dodaj različico:

en: Add a user or group to an existing permission group.
sl: Dodaj uporabnika ali skupino v obstoječo skupino.

en: Add attachment
sl: Dodaj priponko

en: Add milestone
sl: Dodaj mejnik

en: Add new milestone
sl: Dodaj nov mejnik

en: Add to Cc
sl: Dodaj v Kp

en: Add/Remove from Cc
sl: Dodaj/odstrani iz Kp

en: Added
sl: Dodano

en: Adjust edit area height:
sl: Prilagodi višino urejevalnega polja:

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Administration
sl: Skrbništvo

en: Administration:
sl: Skrbništvo:

en: Advanced
sl: Napredno

en: Age
sl: Starost

en: Alias
sl: Psevdonim

en: Alias of %(repo)s
sl: Psevdonim za %(repo)s

en: Aliases:
sl: Psevdonimi:

en: All upper-cased tokens are reserved for permission names
sl: Vse simboli z velikimi črkami so rezervirani za poimenovanje dovoljenj

en: Already logged in as %(user)s.
sl: Že prijavljen kot %(user)s.

en: And
sl: in

en: Annotate each line with the last changed revision (this can be time consuming...)
sl: Zaznamuj vsako vrstico z zadnjo popravljeno revizijo (to je lahko časovno potratno...)

en: Apply changes
sl: Uveljavi spremembe

en: Are you sure you want to completely delete this page?
sl: Ali ste prepričani, da hočete popolnoma zbrisati to stran?

en: Are you sure you want to delete this attachment?
sl: Ali si prepričan, da želite zbrisati to priponko?

en: Are you sure you want to delete this milestone?
sl: Ali ste prepričani, da hočete zbrisati ta mejnik?

en: Are you sure you want to delete this report?
sl: Ste prepričani, da žeilte zbrisati to poročilo?

en: Are you sure you want to delete this ticket comment?
sl: Ali si prepričan, da želiš zbrisati ta zahtevkov komentar?

en: Are you sure you want to delete this ticket?
sl: Ali si prepričan, da želiš zbrisati ta komentar?

en: Are you sure you want to delete version %(version)s of this page?
sl: Ali ste prepričani, da hočete zbrisati to različico %(version)s te strani?

en: Arguments
sl: Argumenti

en: As long as you don't add any items to the list, this field
                will remain completely hidden from the user interface.
sl: Dokler ne dodamo novih elementov v seznam
    se to polje ne bo pojavilo na uporabniškem vmesniku.

en: Attach another file
sl: Dodaj drugo datoteko

en: Attach file
sl: Dodaj datoteko

en: Attachment '%(filename)s' not found
sl: Priponke '%(filename)s' ni mogoče najti

en: Attachment '%(id)s' in %(parent)s
sl: Priponka '%(id)s' v %(parent)s

en: Attachment '%(title)s' does not exist.
sl: Priponka '%(title)s' ne obstaja.

en: Attachment Info
sl: Podatki o priponki

en: Attachment field %(field)s is invalid: %(message)s
sl: Priponkino polje %(field)s je neveljavno: %(message)s

en: Attachments
sl: Priponke

en: Attachments of %(parent)s
sl: Priponke od %(parent)s

en: Authentication information not available. Please refer to the %(inst_doc)s.
sl: Informacija o avtentikaciji ni na voljo. Prosimo, poglejte v %(inst_doc)s.

en: Author
sl: Avtor

en: Author:
sl: Avtor:

en: Available Projects
sl: Razpoložljivi projekti

en: Available Reports
sl: Poročila na voljo

en: Available actions:
sl: Razpoložljivi ukrepi:

en: Back to %(parent)s
sl: Nazaj na %(parent)s

en: Back to %(wikipage)s
sl: Nazaj na %(wikipage)s

en: Back to Query
sl: Nazaj na poizvedbo

en: Back to Ticket #%(num)s
sl: Nazaj na zahtevek #%(num)s

en: Bad request
sl: Napačna zahteva

en: Basic Settings
sl: Osnovne nastavitve

en: Basics
sl: Osnove

en: Before you do that, though, please first try
                    [1:[2:searching]
                    for similar issues], as it is quite likely that this problem
                    has been reported before. For questions about installation
                    and configuration of Trac or its plugins, please try the
                    [3:mailing list]
                    instead of creating a ticket.
sl: Preden to storiš, prosimo, najprej poskusite [1:[2:poiskati]]
    podobne napake, ker je verjetno ta napaka že bila reproducirana.
    Za vprašanja okoli namestitve in nastavitev Trac-a ali njegovih vtičnikov,
    prosimo, preveri [3:dopisni seznam] namesto ustvarjanja zahtevka.

en: Blank lines
sl: Prazne vrstice

en: Browse Source
sl: Brskaj izvorno kodo

en: Browse at revision %(rev)s
sl: brskaj revizijo %(rev)s

en: Browse repository path %(path)s
sl: Prebrskaj pot do odlagališča %(path)s

en: By %(author)s
sl: %(author)s

en: Can't compare across different repositories: %(old)s vs. %(new)s
sl: Ni možna primerjava med različnimi odlagališči: %(old)s napram %(new)s

en: Can't rename to existing %(name)s page.
sl: Obstoječe strani %(name)s ni možno preimenovati.

en: Can't synchronize with repository "%(name)s" (%(error)s). Look in the Trac log for more information.
sl: Ni možna sinhronizacija z odlagališčem "%(name)s" (%(error)s). Za več informacij poglejte v Trac dnevnik.

en: Can't upload empty file
sl: Ne morem naložit prazne datoteke

en: Can't use %(annotator)s annotator: %(error)s
sl: Ni možna uporaba %(annotator)s razlagalca: %(error)s

en: Can't view %(link)s:
sl: Ni mogoče prikazati %(link)s:

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel comment edit
sl: Prekliči spremembe komentarja

en: Cannot load Python bindings for MySQL
sl: Pythonovih vezi za MySQL ni mogoče naložiti

en: Cannot load Python bindings for PostgreSQL
sl: Pythonovih vezi za PostgreSQL ni mogoče naložiti

en: Cannot load Python bindings for SQLite
sl: Pythonovih vezi za SQLite ni mogoče naložiti

en: Cannot reparent attachment "%(att)s" as it already exists in %(realm)s:%(id)s
sl: Povezava priponke "%(att)s" z virom ni možna, ker že obstaja v %(realm)s:%(id)s

en: Cannot synchronize a single revision on multiple repositories
sl: Sinhronizacija ene inačice na večih odlagališčih ni možna

en: Case changes
sl: Spremembe v velikih/malih črkah

en: Cc
sl: Kp

en: Change History
sl: Zgodovina sprememb

en: Change History for [1:%(name)s]
sl: Zgodovina sprememb za [1:%(name)s]

en: Change Properties
sl: Spremeni karakteristike

en: Change history
sl: Zgodovina sprememb

en: Change information
sl: Informacije o spremembah

en: Change information for future version %(version)s (modified by %(author)s):
sl: Informacija o spremembi za prihodnjo različico %(version)s (popravil %(author)s):

en: ChangeLog
sl: Dnevnik sprememb

en: Changed by %(author)s
sl: Popravil %(author)s

en: Changes
                  from [1:%(old_path)s]
                  at [2:r%(old_rev)s]
                  to [3:%(new_path)s]
                  at [4:r%(new_rev)s]
sl: Popravki
                  iz [1:%(old_path)s]
                  pri [2:r%(old_rev)s]
                  v [3:%(new_path)s]
                  pri [4:r%(new_rev)s]

en: Changes (by %(author)s):
sl: Spremembe (od %(author)s):

en: Changes between
              [1:Initial Version] and
              [2:Version %(new)s] of
              [3:%(name)s]
sl: Spremembe med
              [1:prvotno različico] in
              [2:različico %(new)s] od
              [3:%(name)s]

en: Changes between
              [1:Version %(old)s] and
              [2:Version %(new)s] of
              [3:%(name)s]
sl: Spremembe med
              [1:različico %(old)s] in
              [2:različico %(new)s] od
              [3:%(name)s]

en: Changes from
              [1:Version %(new)s] of
              [2:%(name)s]
sl: Spremembe od
              [1:različice %(new)s] od
              [2:%(name)s]

en: Changes in %(reponame)s
                  from [1:%(old_path)s]
                  at [2:r%(old_rev)s]
                  to [3:%(new_path)s]
                  at [4:r%(new_rev)s]
sl: Popravki v %(reponame)s
                  iz [1:%(old_path)s]
                  pri [2:r%(old_rev)s]
                  v [3:%(new_path)s]
                  pri [4:r%(new_rev)s]

en: Changes in [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]]
sl: Popravki v [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]]

en: Changes in [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]] in %(reponame)s
sl: Popravki v [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]] v %(reponame)s

en: Changeset  | Changesets
sl[0]: Niz popravkov
sl[1]: Niza popravkov
sl[2]: Nizi popravkov
sl[3]: Nizov popravkov

en: Changeset %(id)s
sl: Niz popravkov %(id)s

en: Changeset %(id)s for %(path)s
sl: Niz popravkov %(id)s za %(path)s

en: Changeset %(rev)s
sl: Niz popravkov %(rev)s

en: Changeset %(rev)s in %(repo)s
sl: Niz popravkov %(rev)s v %(repo)s

en: Changeset [1:%(new_rev)s]
sl: Niz popravkov [1:%(new_rev)s]

en: Changeset [1:%(new_rev)s]
                  for [2:%(new_path)s]
sl: Niz popravkov [1:%(new_rev)s]
                  za [2:%(new_path)s]

en: Changeset [1:%(new_rev)s] in %(reponame)s
sl: Niz popravkov [1:%(new_rev)s] v %(reponame)s

en: Changeset [1:%(new_rev)s] in %(reponame)s
                  for [2:%(new_path)s]
sl: Niz popravkov [1:%(new_rev)s] v %(reponame)s
                  za [2:%(new_path)s]

en: Changeset in %(repo)s  | Changesets in %(repo)s
sl[0]: Niz popravkov v %(repo)s
sl[1]: Niza popravkov v %(repo)s
sl[2]: Nizi popravkov v %(repo)s
sl[3]: Nizov popravkov v %(repo)s

en: Changesets
sl: Nizi popravkov

en: Changesets in all repositories
sl: Nizi popravkov v vseh odlagališčih

en: Closed
sl: zaprti

en: Code fragment:
sl: Del kode:

en: Columns
sl: Stolpci

en: Comma-delimited Text
sl: Z vejico ločeno besedilo

en: Command not found
sl: Ukaza ni bilo mogoče najti

en: Comment
sl: Komentar

en: Comment %(cnum)s for Ticket #%(id)s
sl: Komentar %(cnum)s za zahtevek #%(id)s

en: Comment %(num)s not found
sl: Komentarja %(num)s ni mogoče najti

en: Comment (by %(author)s):
sl: Komentar (od %(author)s):

en: Comment about this change (optional):
sl: Komentar za to spremembo (neobvezno):

en: Comment:
sl: Komentar:

en: Completed
sl: Zaključeno

en: Completed %(duration)s ago (%(date)s)
sl: Zaključeno %(duration)s prej (%(date)s)

en: Completed:
sl: Zaključeno:

en: Completion date may not be in the future
sl: Datum zaključka mogoče ni v prihodnosti

en: Completion error: %(err)s
sl: Napaka pri dokončevanju: %(err)s

en: Component
sl: Komponenta

en: Component %(name)s already exists.
sl: Komponenta %(name)s že obstaja.

en: Component %(name)s does not exist.
sl: Komponenta %(name)s ne obstaja.

en: Components
sl: Komponente

en: Configuration
sl: Konfiguracija

en: Configuration Error
sl: Napaka konfiguracije

en: Configuring Authentication
sl: Konfiguracija avtentikacije

en: Configuring your language will result in all text
          displayed on this site to use your language instead of that of the
          server.
sl: Z nastavitvijo vašega jezika bodo vsa besedila,
    prikazana na tem spletnem mestu, v vašem jeziku
    namesto v jeziku nastavljenem na strežniku.

en: Configuring your time zone will result in all
          dates and times displayed on this site to use your time zone
          instead of that of the server.
sl: Z nastavitvijo vašega časovnega pasu bo pri
    datumu in času, prikazan na tem spletnem mestu,
    upoštevan vaš časovni pas namesto tistega na strežniku.

en: Console
sl: Konzola

en: Context Navigation
sl: Kontekstna navigacija

en: Copied or renamed
sl: Kopirano ali preimenovano

en: Copy report
sl: Kopiraj poročilo

en: Copying resources from:
sl: Kopiranje resursov iz:

en: Copyright &copy; %(year)s %(edgewall)s
sl: Pravice pridržane &copy; %(year)s %(edgewall)s

en: Could not delete attachment
sl: Priponke ni mogoče zbrisati

en: Could not reparent attachment %(name)s
sl: Priponke %(name)s ni mogoče povezati z virom

en: Couldn't open Subversion repository %(path)s: %(svn_error)s
sl: Ni možno odpreti Subversion odlagališča %(path)s: %(svn_error)s

en: Create
sl: Ustvari

en: Create New Report
sl: Ustvari novo poročilo

en: Create New Ticket
sl: Ustvari nov zahtevek

en: Create new report
sl: Ustvari novo poročilo

en: Create new report from current query
sl: Ustvari novo poročilo iz trenutne poizvedbe

en: Create this page
sl: Ustvari to stran

en: Create ticket
sl: Ustvari zahtevek

en: Created
sl: ustvarjeno

en: Creating a new Trac environment at %(envname)s
sl: Ustvarjanje novega Trac okolja v %(envname)s

en: Creating and Initializing Project
sl: Ustvarjanje in inicializacija projekta

en: Creating scripts.
sl: Ustvarjanje skriptov.

en: Current state no longer exists
sl: Trenutno stanje ne obstaja več

en: Custom Query
sl: Prirejena poizvedba

en: Database "%(path)s" not found.
sl: Zbirke podatkov "%(path)s" ni mogoče najti.

en: Database already exists at %(path)s
sl: Zbirka podatkov v %(path)s že obstaja

en: Database connection string [%(default)s]>
sl: Povezavni niz zbirke podatkov [%(default)s]>

en: Database is up to date, no upgrade necessary.
sl: Zbirka podatkov je najnovejša, nadgradnja ni potrebna.

en: Database newer than Trac version
sl: Zbirka podatkov novejša kot različica Trac-a

en: Date
sl: Datum

en: Date & Time
sl: Datum in čas

en: Date:
sl: Datum:

en: Default
sl: Privzeto

en: Default Repository
sl: Privzeto odlagališče

en: Default time zone
sl: Privzeti časovni pas

en: Default:
sl: Privzeto:

en: Delete
sl: Zbriši

en: Delete Report {%(num)s} %(title)s
sl: Zbriši poročilo {%(num)s} %(title)s

en: Delete Ticket #%(id)s
sl: Zbriši zahtevek #%(id)s

en: Delete [1:%(name)s]
sl: Zbriši [1:%(name)s]

en: Delete [1:Ticket #%(id)s]
sl: Zbriši [1:zahtevek #%(id)s]

en: Delete attachment
sl: Zbriši priponko

en: Delete comment
sl: Zbriši komentar

en: Delete comment %(num)s
sl: Zbriši komentar %(num)s

en: Delete comment %(num)s on Ticket #%(id)s
sl: Zbriši komentar %(num)s za zahtevek #%(id)s

en: Delete milestone
sl: Zbriši mejnik

en: Delete page
sl: Zbriši stran

en: Delete query
sl: Zbriši poizvedbo

en: Delete report
sl: Zbriši poročilo

en: Delete report {%(id)s} corresponding to this query
sl: Zbriši poročilo {%(id)s}, ki pripada tej poizvedbi

en: Delete this version
sl: Zbriši to različico

en: Delete those versions
sl: Zbriši te različice

en: Delete ticket
sl: Zbriši zahtevek

en: Delete version %(old_version)d to version %(version)d
sl: Zbriši različico %(old_version)d do različice %(version)d

en: Delete version %(version)d
sl: Zbriši različico %(version)d

en: Delete version %(version)s of [1:%(name)s]
sl: Zbriši različico %(version)s strani [1:%(name)s]

en: Delete versions %(from)s to %(to)s of [1:%(name)s]
sl: Zbriši različice od %(from)s do %(to)s strani [1:%(name)s]

en: Deleted pages
sl: Zbrisane strani

en: Description
sl: Opis

en: Description (you may use
                    [1:WikiFormatting]
                    here):
sl: Opis (tu lahko uporabite
                    [1:WikiOblikovanje]
                    ):

en: Description (you may use [1:WikiFormatting] here):
sl: Opis (tu lahko uporabite [1:WikiOblikovanje]):

en: Description changed by %(author)s:
sl: Opis spremenil %(author)s

en: Description of the file (optional):
sl: Opis datoteke (neobvezno):

en: Description:
sl: Opis:

en: Description: (you may use [1:WikiFormatting] here)
sl: Opis (tu lahko uporabite [1:WikiOblikovanje])

en: Diff
sl: razlika

en: Diff [%(old_rev)s:%(new_rev)s] for %(path)s
sl: Razlika [%(old_rev)s:%(new_rev)s] za %(path)s

en: Diff from %(old_path)s@%(old_rev)s to %(new_path)s@%(new_rev)s
sl: Razlika med %(old_path)s@%(old_rev)s in %(new_path)s@%(new_rev)s

en: Diff from Old Revision to New Revision (as selected in the Diff column)
sl: Razlika med staro in novo revizijo (kot je izbrano v stolpcu Razlika)

en: Diff mismatch: Base is a %(oldnode)s (%(oldpath)s in revision %(oldrev)s) and Target is a %(newnode)s (%(newpath)s in revision %(newrev)s).
sl: Neujemanje razlik: Osnova je %(oldnode)s (%(oldpath)s v popravku %(oldrev)s)
    in cilj je %(newnode)s (%(newpath)s v popravku %(newrev)s).

en: Differences
sl: Razlike

en: Directory
sl: Mapa

en: Directory exists and is not empty.
sl: Mapa obstaja in ni prazna.

en: Directory:
sl: Mapa:

en: Do you have cookies enabled?
sl: Imate vklopljene piškotke?

en: Does an environment already exist?
sl: Ali okolje že obstaja?

en: Done.
sl: Narejeno.

en: Download
sl: Dolpoteg

en: Download in other formats:
sl: Prenesi v drugih oblikah:

en: Due
sl: Zapade

en: Due in %(duration)s (%(date)s)
sl: Zapade čez %(duration)s (%(date)s)

en: Due:
sl: Zapadlost:

en: E-mail address and user name can be saved in the [1:Preferences].
sl: Elektronski naslov in uporabniško ime se lahko shranita v [1:Nastavitvah].

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit Report {%(num)d} %(title)s
sl: Uredi poročilo {%(num)d} %(title)s

en: Edit comment %(cnum)s
sl: Uredi komentar %(cnum)s

en: Edit milestone
sl: Uredi mejnik

en: Edit query
sl: Uredi poizvedbo

en: Edit report
sl: Uredi poročilo

en: Edit report {%(id)s} corresponding to this query
sl: Uredi poročilo {%(id)s}, ki pripada tej poizvedbi

en: Edit side-by-side
sl: Urejaj vštirc

en: Edit this milestone
sl: Uredi ta mejnik

en: Edit this page
sl: Uredi to stran

en: Edits
sl: Urejanja

en: Email
sl: Elektronski naslov

en: Email address:
sl: Elektronski naslov:

en: Enable access keys
sl: Omogoči bližnjice

en: Enabled
sl: vklopljeno

en: Enabled Plugins:
sl: Vklopljeni vtičniki:

en: Error
sl: Napaka

en: Error renaming session
sl: Napaka pri preimenovanju seje

en: Error while removing wiki-macros: %(err)s
    Trac doesn't load plugins from wiki-macros anymore. Please remove it by hand.
sl: Napaka pri odstranjevanja wiki-macros: %(err)s
    Trac ne nalaga več vtičnikov iz wiki-macros. Prosim, odstrani jo ročno.

en: Error with navigation contributor "%(name)s"
sl: Napaka pri dodatku "%(name)s" za krmarjenje.

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. The default value has not been saved.
sl: Napaka pri zapisovanju v trac.ini, preveri, če lahko vanjo spletni strežnik
    zapisuje. Privzeta vrednost ni bila shranjena.

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. Your changes have not been saved.
sl: Napaka pri vpisovanju v trac.ini, poskrbi, da bo spletni strežnik lahko
    zapisoval v datoteko. Tvoje spremembe niso bile shranjene.

en: Error:
sl: Napaka:

en: Error: %(message)s
sl: Napaka: %(message)s

en: Error: Can't get description for macro %(name)s
sl: Napaka: Opisa za makro %(name)s ni mogoče dobiti

en: Error: Forbidden character sequence "--" in htmlcomment wiki code block
sl: Napaka: Prepovedano zaporedje znakov "--" v wiki kodnem bloku za HTML komentar

en: Event provider %(name)s failed for filters %(kinds)s:
sl: Ponudnik dogodkov %(name)s je odpovedal za %(kinds)s filtre:

en: Example: The current time is [1:%(time)s] (UTC).
sl: Primer: Trenutni čas je [1:%(time)s] (UTC).

en: Failed to create environment.
sl: Ustvarjanje okolja je odpovedalo.

en: Failed to open environment: %(err)s
sl: Odpiranje okolja je odpovedalo: %(err)s

en: File
sl: Datoteka

en: File "%(file)s", line %(line)s, in %(function)s
sl: Datoteka "%(file)s", vrstica %(line)s, v %(function)s

en: File %(path)s not found
sl: Datoteke %(path)s ni bilo mogoče najti

en: File '%(name)s' exists
sl: Datoteka %(name)s že obstaja.

en: File: | Files:
sl[0]: Datoteka:
sl[1]: Datoteki:
sl[2]: Datoteke:
sl[3]: Datotek:

en: File: [1:]
sl: Datoteka: [1:]

en: Filters
sl: Filtri

en: Follow copies
sl: Sledi kopiranjem

en: For either path, you can start typing the path and will be
                  presented a list of existing directories and files to select
                  from. Select an entry by clicking on it, or by using the
                  up/down cursor keys and hitting tab.
sl: Za katerokoli pot lahko vnašate pot in pokazal se bo seznam obstoječih
    map in datotek, iz katerega lahko izbirate. S klikom ga izberite ali z uporabo
    smernih tipk gor/dol in tipke 'tab'.

en: Format: %(datehint)s
sl: Oblika: %(datehint)s

en: Found a bug in Trac?
sl: Našli napako v Tracu?

en: From [%(rev)s]
sl: iz [%(rev)s]

en: From:
sl: Od:

en: Full name:
sl: Celotno ime:

en: General
sl: Splošno

en: Generated by Trac %(version)s
sl: Ustvaril Trac %(version)s

en: Genshi %(error)s error while rendering template %(location)s
sl: Genshi napaka %(error)s pri izvajanju predloge %(location)s

en: Go to Save, Preview, Review or Cancel buttons
sl: Pojdi na gumbe Shrani, Predogled, Pregled ali Prekliči

en: Go to repository index
sl: Pojdi na indeks odlagališča

en: Go to repository root
sl: Pojdi na koren odlagališča

en: Go to the editor
sl: Pojdi v urejevalnik

en: Go to the list of attachments
sl: Pojdi na seznam priponk

en: Go!
sl: Pojdi!

en: Grant Permission:
sl: Dodeli dovoljenja:

en: Group results by
sl: Združi rezultate po

en: Group:
sl: Skupina:

en: HTML parsing error: %(message)s
sl: Napaka pri HTML razčlenjevanju: %(message)s

en: HTML preview using %(renderer)s failed (%(err)s)
sl: HTML predogled z %(renderer)s je odpovedal (%(err)s)

en: Header length is too short
sl: Dolžina glave je prekratka

en: Help/Guide
sl: Pomoč/vodič

en: Hide all descriptions
sl: Skrij vse opise

en: Hide from repository index
sl: Skrij na indeksu odlagališča

en: Hide milestones with no due date
sl: Skrij mejnike, ki nimajo datuma zapadlosti

en: Hint: clear the field to view latest revision
sl: Namig: počisti polje za prikaz najnovejše revizije

en: History
sl: Zgodovina

en: Home page:
sl: Domača stran:

en: Hotcopy done.
sl: Vroče kopiranje zaključeno.

en: Hotcopying %(src)s to %(dst)s ...
sl: Vroče kopiranje %(src)s v %(dst)s ...

en: I have files to attach to this ticket
sl: Imam datoteke, ki jih bom pripel k temu zahtevku

en: IP-Address: %(ipnr)s
sl: IP naslov: %(ipnr)s

en: If you specify a relative path, the log file will be stored inside the
                [1:log] directory of the project environment ([2:%(dir)s]).
sl: Če navedeš relativno pot, bo datoteka dnevnika shranjena znotraj
                [1:dnevnik] mape projektnega okolja ([2:%(dir)s]).

en: If you think this should work and you can reproduce the problem,
                  you should consider creating a bug report.
sl: Če mislite, da bi moralo to delovati in lahko reproducirate problem,
    potem bi morali pripraviti poročilo o napaki.

en: Ignore:
sl: Prezri:

en: In your time zone %(tz)s, this would be displayed as
                [1:%(formatted)s].
sl: V tvojem časovnem pasu %(tz)s bi to bilo prikazano kot
                [1:%(formatted)s].

en: Index
sl: Stvarno kazalo

en: Initenv for '%(env)s' failed.
sl: Initenv za '%(env)s' odpovedal.

en: Initial Version
sl: Začetna različica

en: Install
sl: Namesti

en: Install Plugin:
sl: Namesti vtičnik:

en: Installed Plugins
sl: Nameščeni vtičniki:

en: Insufficient privileges to perform this operation.
sl: Nezadostne pravice za izvedbo te operacije

en: Invalid %(type)s name.
sl: Neveljavno ime tipa %(type)s.

en: Invalid %(type)s value.
sl: Neveljavna vrednost tipa %(type)s.

en: Invalid Attachment
sl: Neveljavna priponka

en: Invalid Changeset Number
sl: Neveljavna številka niza popravkov

en: Invalid Completion Date
sl: Neveljaven datum zaključka

en: Invalid Date
sl: Neveljaven datum

en: Invalid Report Number
sl: Neveljavna številka poročila

en: Invalid Ticket
sl: Neveljaven zahtevek

en: Invalid URL encoding (was %(path_info)r)
sl: Neveljavni kodni niz za URL (prej %(path_info)r)

en: Invalid Wiki page: %(message)s
sl: Neveljavna wiki stran: %(message)s

en: Invalid arguments
sl: Neveljavni argumenti

en: Invalid attachment: %(message)s
sl: Neveljavna priponka: %(message)s

en: Invalid changeset number
sl: Neveljavna številka niza popravkov

en: Invalid comment threading identifier
sl: Neveljaven identifikator za komentiranje

en: Invalid component name.
sl: Neveljavno ime komponente.

en: Invalid email encoding setting: %(pref)s
sl: Neveljavna nastavitev kodnega nabora elektronske pošte: %(pref)s

en: Invalid key "%(key)s"
sl: Neveljaven ključ "%(key)s"

en: Invalid log level
sl: Neznana raven dnevnika

en: Invalid log type
sl: Neveljavna vrsta dnevnika

en: Invalid milestone name
sl: Neveljavno ime mejnika

en: Invalid milestone name.
sl: Neveljano ime mejnika.

en: Invalid query constraint value
sl: Neveljavna vrednost omejitve pri poizvedbi

en: Invalid resource identifier '%(id)s'
sl: Neveljaven resursni identifikator '%(id)s'

en: Invalid ticket id list: %(value)s
sl: Neveljavni identifikator seznama zahtevkov: %(value)s

en: Invalid ticket number
sl: Neveljavna številka zahtevka

en: Invalid up/down value: %(value)s
sl: Neveljavna gor/dol vrednost: %(value)s

en: Invalid version name.
sl: Neveljavno ime različice.

en: Invoking trac-admin without command starts interactive mode.
sl: Z zagonom trac-admin brez ukaza vstopimo v interaktivni način.

en: Jump to the chosen preselected path
sl: Skoči na prej izbrano pot

en: Keyboard Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Language
sl: Jezik

en: Language:
sl: Jezik:

en: Last Change
sl: Zadnja sprememba

en: Latest Revision
sl: Najnovejša revizija

en: Leave a redirection page at the old location
sl: Pusti preusmerjevalno stran na stari lokaciji

en: Legend:
sl: Legenda:

en: License:
sl: Licenca:

en: Line
sl: Vrstica

en: Line %(lineno)d: Entry before first section header
sl: Vrstica %(lineno)d: Vnos pred glavo prvega odseka

en: Line %(lineno)d: Invalid entry
sl: Vrstica %(lineno)d: Neveljaven vnos

en: Line numbers
sl: Številke vrstic

en: Load
sl: Naloži

en: Local variables:
sl: Lokalne spremenljivke:

en: Location:
sl: Lokacija:

en: Log Message
sl: Sporočilo v dnevniku

en: Log file:
sl: Datoteka dnevnika:

en: Log level:
sl: Raven dnevnika:

en: Logging
sl: Dnevnik

en: Login
sl: Prijava

en: Logout
sl: Odjava

en: MIME Types
sl: MIME vrste

en: Manage %(label_plural)s
sl: Upravljaj %(label_plural)s

en: Manage Components
sl: Upravljaj komponente

en: Manage Milestones
sl: Upravljaj mejnike

en: Manage Plugins
sl: Upravljaj vtičnike

en: Manage Repositories
sl: Upravljaj odlagališča

en: Manage Versions
sl: Upravljaj različice

en: Max items per page
sl: Maksimalno število postavk na stran

en: Merge changes
sl: Spoji spremembe

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Milestone
sl: Mejnik

en: Milestone "%(name)s" already exists, please choose another name.
sl: Mejnik "%(name)s" že obstaja, prosim izberi drugo ime

en: Milestone %(name)s
sl: Mejnik %(name)s

en: Milestone %(name)s already exists.
sl: Mejnik %(name)s že obstaja.

en: Milestone %(name)s completed
sl: Mejnik %(name)s zaključen

en: Milestone %(name)s does not exist.
sl: Mejnik %(name)s ne obstaja.

en: Milestone:
sl: Mejnik:

en: Milestones
sl: Mejniki

en: Milestones reached
sl: Doseženi mejniki

en: Missing arguments to add a repository.
sl: Manjkajoči argumenti pri dodajanju odlagališča.

en: Missing arguments to add an alias.
sl: Manjkajoči argumenti pri dodajanju psevdonima.

en: Missing environment variable "TRAC_ENV". Trac requires this variable to point to a valid Trac environment.
sl: Manjka spremenljivka "TRAC_ENV". Trac zahteva to spremenljivko, da najde veljavno Trac okolje.

en: Missing field
sl: Manjkajoče polje

en: Missing or invalid form token. %(msg)s
sl: Manjkajoči oziroma neveljaven žeton obrazca. %(msg)s

en: Modified
sl: Spremenjeno

en: Modify %(label_singular)s
sl: Spremeni %(label_singular)s

en: Modify Component:
sl: Spremeni komponento:

en: Modify Milestone:
sl: Spremeni mejnik:

en: Modify Repository:
sl: Popravi odlagališče:

en: Modify Ticket
sl: Spremeni mejnik

en: Modify Version:
sl: Spremeni različico

en: Most recent call last:
sl: Zadnji klic:

en: Multi-values fields not supported yet
sl: Polja z večimi vrednostmi še niso podprta

en: N/A
sl: (brez)

en: Name
sl: Ime

en: Name of the milestone:
sl: Ime mejnika:

en: Name:
sl: Ime:

en: Need at least PySqlite %(version)s or higher
sl: Potreben je vsaj PySqlite %(version)s ali višje

en: Neither %(from_)s nor %(reply_to)s are specified in the configuration.
sl: V konfiguraciji nista nevedena niti %(from_)s niti %(reply_to)s.

en: New Milestone
sl: Nov mejnik

en: New Report
sl: Novo poročilo

en: New Ticket
sl: Nov zahtevek

en: New name:
sl: Novo ime:

en: Next
sl: Naslednja

en: Next Change
sl: Naslednja sprememba

en: Next Changeset
sl: Naslednji niz popravkov

en: Next Page
sl: Naslednja stran

en: Next Period
sl: Naslednje obdobje

en: Next Revision
sl: Naslednja revizija

en: Next Ticket
sl: Naslednji zahtevek

en: Next Version
sl: Naslednja različica

en: Next status will be '%(name)s'
sl: Naslednje stanje bo '%(name)s'

en: No %s selected
sl: Nobena %s ni izbrana

en: No administration panels available
sl: Nobene skrbniške plošče ni na voljo

en: No available MIME conversions from %(old)s to %(new)s
sl: MIME pretvorbe iz %(old)s v %(new)s ni na voljo

en: No changes
sl: Ni sprememb

en: No changeset %(rev)s in the repository
sl: Nobenih popravkov %(rev)s v odlagališču

en: No component selected
sl: Nobena komponenta ni izbrana

en: No date set
sl: Datum ni nastavljen

en: No default repository defined
sl: Privzeto odlagališče ni definirano

en: No differences to show
sl: Nobenih razlik za prikazat

en: No file uploaded
sl: Nobena datoteka ni naložena

en: No files found
sl: Brez najdenih datotek.

en: No image "%(id)s" attached to %(parent)s
sl: Nobene slike "%(id)s" pripete k/h %(parent)s

en: No matches found.
sl: Brez zadetkov.

en: No milestone selected
sl: Noben mejnik ni izbran

en: No node %(path)s at revision %(rev)s
sl: Nobenega vozlišča %(path)s pri popravku %(rev)s

en: No permission to change the ticket reporter.
sl: Ni dovoljenja za spreminjanje vlagatelja zahtevka.

en: No permission to change ticket fields.
sl: Ni dovoljenja za spreminjanje polj zahtevka.

en: No permission to edit the ticket description.
sl: Ni dovoljenja za spreminjanje opisa zahtevka.

en: No permission to view change log
sl: ni dovoljenja za prikaz te dnevnika sprememb

en: No permission to view changeset %(rev)s on %(repos)s
sl: Ni dovoljenja za prikaz niza popravkov %(rev)s v %(repos)s

en: No permissions to add a comment.
sl: Ni dovoljenja za dodajanje komentarja.

en: No reports available.
sl: Nobenih poročil ni na voljo.

en: No repositories were selected.
sl: Nobeno odlagališče ni bilo izbrano.

en: No repository specified and no default repository configured.
sl: Nobeno odlagališče ni navedeno in nobeno privzeto odlagališče ni konfigurirano.

en: No results
sl: Ni rezultatov

en: No revisions
sl: Ni popravkov

en: No revisions found
sl: Nobenih revizij ni bilo mogoče najti

en: No such changeset
sl: Ni takšnega niza popravkov

en: No such node
sl: Ni takšnega vozlišča

en: No svn:externals configured in trac.ini
sl: svn:externals ni nastavljen v trac.ini

en: No tickets found
sl: Nobenega zahtevka ni bilo mogoče najti.

en: No upgrade module for version %(num)i (%(version)s.py)
sl: Ni modula za nadgradnjo različice %(num)i (%(version)s.py)

en: No version "%(num)s" for Wiki page "%(name)s"
sl: Različica "%(num)s" za wiki stran "%(name)s" ne obstaja

en: No version %(version)d for comment %(cnum)d on ticket #%(ticket)s
sl: Ni različice %(version)d za komentar %(cnum)d pri zahtevku #%(ticket)s

en: No version selected
sl: Nobena različica ni izbrana

en: Non-ascii environment path '%(path)s' not supported.
sl: Ne-ascii pot okolja '%(path)s' ni podprta.

en: None
sl: Izklopljeno

en: Nonexistent path
sl: Neobstoječa pot

en: Normal
sl: Normalno

en: Note that [1:Subject] or [2:Group] names can't be all upper-case,
          as that is reserved for permission names.
sl: Vedite, da imena [1:sujektov] ali [2:skupin] ne morejo biti 
    samo z velikimi črkami, ker je to rezervirano za imena dovoljenj.

en: Note that the %(name)s plugin seems to be involved.
sl: Vedi, da je verjetno vpleten vtičnik %(name)s.

en: Note that the following plugins seem to be involved:
sl: Vedi, da so verjetno vpleteni naslednji vtičnik:

en: Note: Universal Co-ordinated Time (UTC) is also known as Greenwich Mean Time (GMT).[1:]
            A positive offset is used to indicate a timezone at the east of Greenwich, i.e. ahead of Universal Time.
sl: Opomba: Univerzalni koordinirani čas (UTC) je tudi znan kot Greenwich sredjni čas (GMT). [1:]
      Pozitivni odmik se uporablja za časovni pas vzhodno od Greenwicha, t.j. je pred Univerzalnim časom.

en: Old / New
sl: staro / novo

en: Older Revisions
sl: Starejše revizije

en: Open (by due date)
sl: odprti (po zapadlosti)

en: Open (no due date)
sl: odprti (brez zapadlosti)

en: Or
sl: ali

en: Order
sl: Vrstni red

en: Order numbers must be unique
sl: Vrstne številke morajo biti edinstvene

en: Original Format
sl: Prvotna oblika

en: Otherwise, please %(create)s a new bug report
                    describing the problem and explain how to reproduce it.
sl: Drugače, prosimo %(create)s novo poročilo o napaki,
    ki opisuje težavo in razloži, kako jo reproducirati.

en: Owned by:
sl: nosilec:

en: Owner
sl: Lastnik

en: Owner:
sl: Lastnik:

en: Page %(name)s does not exist
sl: Stran %(name)s ne obstaja

en: Page %(name)s not found
sl: Strani %(name)s ni mogoče najti

en: Page %(num)d
sl: Stran %(num)d

en: Page %(page)s is beyond the number of pages in the query
sl: Stran %(page)s presega število strani v poizvedbi

en: Page history
sl: Zgodovina strani

en: Page is read-only
sl: Stran je samo za branje

en: Page not modified
sl: Stran ni spremenjena

en: Page not modified, showing latest version.
sl: Stran ni popravljena, prikazana je najnovejša različica

en: Parent Directory
sl: Nadrejena mapa

en: Parent directory
sl: Nadrejena mapa

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Plain Text
sl: Navadno besedilo

en: Please report this issue to the plugin maintainer.
sl: Prosimo, obvesti vzdrževalca vtičnika o tej napaki.

en: Please review all those changes and manually merge them with your
            own changes. [1:]
            If you're unsure about what you're doing, please press [2:Cancel]
            (losing your changes) and start editing the latest version of the page
            again.
sl: Prosimo, preglejte vse te spremembe in jih ročno spojite z vašimi lastnimi
            spremembami. [1:]
            Če niste prepričani o tem, kaj delate, prosimo pritisnite [2:Prekliči]
            (zavržete svoje spremembe) in znova začnite urejati najnovejšo različico
            strani.

en: Please review your configuration, probably starting with %(section)s in your %(tracini)s.
sl: Prosimo, preveri svojo konfiguracijo, verjetno se začne z %(section)s v tvoji %(tracini)s.

en: Please visit the Trac open source project:
            [1:http://trac.edgewall.org/]
sl: Prosimo, obiščite Trac odprtokodni projekt:
     [1:http://trac.edgewall.org/]

en: Plugin %(name)s already installed
sl: Vtičnik %(name)s že nameščen

en: Plugins
sl: Vtičniki

en: Possible Values
sl: Možne vrednosti

en: Powered by [1:[2:Trac %(version)s]][3:]
            By [4:Edgewall Software].
sl: Poganja [1:[2:Trac %(version)s]][3:]
           podjetja [4:Edgewall Software].

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Preferences:
sl: Nastavitve:

en: Prepare Diff
sl: Pripravi razlike

en: Preview
sl: Predogled

en: Preview Page
sl: Predogled strani

en: Preview changes to comment %(cnum)s
sl: Preglej spremembe komentarju %(cnum)s

en: Preview:
sl: Predogled:

en: Previous
sl: Prejšnja

en: Previous Change
sl: Prejšnja sprememba

en: Previous Changeset
sl: Prejšnji niz popravkov

en: Previous Page
sl: Prejšnja stran

en: Previous Period
sl: Prejšnje obdobje

en: Previous Revision
sl: Prejšnja revizija

en: Previous Ticket
sl: Prejšnji zahtevek

en: Previous Version
sl: Prejšnja različica

en: Priorities
sl: Prioritete

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Project
sl: Projekt

en: Project Name [%(default)s]>
sl: Ime projekta [%(default)s]>

en: Properties
sl: Karakteristike

en: Property %(label)s %(rendered)s
sl: Lastnost %(label)s %(rendered)s

en: Property %(name)s
                      changed from %(old)s to %(new)s
sl: Lastnost %(name)s
                      popravljena iz %(old)s v %(new)s

en: Property %(name)s deleted
sl: Lastnost %(name)s zbrisana

en: Property %(name)s set to %(value)s
sl: Lastnost %(name)s nastavljena na %(value)s

en: Property %(prop)s changed
sl: Lastnost %(prop)s spremenjena

en: Property [1:%(name)s] set to %(value)s
sl: Lastnost [1:%(name)s] nastavljena na %(value)s

en: Query filter requires field and constraints separated by a "="
sl: Poizvedbeni filter zahteva, da so polje in omejitve ločene z "="

en: Query filter requires field name
sl: Poizvedbeni filter zahteva ime polja

en: Query filters
sl: Poizvedovalni filtri

en: Query for Report: (can be either SQL or, if starting with [1:query:],
                  a [2:TracQuery] expression)
sl: Poizvedba za poročilo: (lahko je SQL oziroma [2:TracPoizvedba] izraz, če se začne s [1:query:])

en: Query max %(max)s is invalid.
sl: Poizvedbeni maksimum %(max)s ni veljaven.

en: Query page %(page)s is invalid.
sl: Poizvedbena stran %(page)s ni veljavna.

en: Query parameter "sort=%(sort_col)s"  is invalid
sl: Parameter poizvedbe "sort=%(sort_col)s" je neveljaven

en: Quickjump to %(name)s
sl: Hiter skok na %(name)s

en: RSS Feed
sl: RSS posredovanje

en: Refresh
sl: Osveži

en: Released
sl: izdano

en: Released:
sl: Izdano:

en: Remove from Cc
sl: Odstrani iz Kp

en: Remove selected items
sl: Odstrani izbrane elemente

en: Removed
sl: Odstranjeno

en: Rename [1:%(name)s]
sl: Preimenuj [1:%(name)s]

en: Rename page
sl: Preimenuj stran

en: Renaming the page will rename all existing versions of the page in place.
sl: Preimenovanje strani bo obenem preimenovalo vse obstoječe različice te strani.

en: Replace existing attachment of the same name
sl: Zamenjaj obstoječo priponko z istim imenom

en: Reply
sl: Odgovori

en: Reply to comment %(cnum)s
sl: Odgovori na komentar %(cnum)s

en: Reply, quoting this description
sl: Odgovori z navedbo tega opisa

en: Report Title:
sl: Naslov poročila:

en: Report arguments
sl: Argumenti poročila

en: Report failed: %(error)s
sl: Poročilo je odpovedalo: %(error)s

en: Report {%(num)s} does not exist.
sl: Poročilo {%(num)s} ne obstaja.

en: Report {%(num)s} has no SQL query.
sl: Poročilo {%(num)s} nima SQL poizvedbe.

en: Reported by:
sl: vložil:

en: Reporter
sl: Vlagatelj

en: Reporter:
sl: Vlagatelj:

en: Repositories
sl: Odlagališča

en: Repository %(repo)s
sl: Odlagališče %(repo)s

en: Repository '%(repo)s' not found
sl: Odlagališča '%(repo)s' ni možno najti

en: Repository Index
sl: Indeks odlagališča

en: Repository URL
sl: URL odlagališča

en: Repository changesets
sl: Nizi popravkov v odlagališču

en: Repository:
sl: Odlagališče:

en: Resolution
sl: Rešitev

en: Resolutions
sl: Rešitve

en: Restore session:
sl: Povrni sejo:

en: Results
sl: Rezultati

en: Resyncing repository history for %(reponame)s...
sl: Resinhronizacija zgodovine odlagališča %(reponame)s...

en: Retarget associated open tickets to milestone:
sl: Ponovno poveži odprte zahtevke z mejnikom:

en: Retarget associated tickets to milestone
sl: Ponovno poveži zahtevke z mejnikom

en: Rev
sl: rev

en: Reverse Diff
sl: Obratna razlika

en: Review
sl: Pregled

en: Review Changes
sl: Preglej spremembe

en: Revision
sl: Revizija

en: Revision %(num)s
sl: Revizija %(num)s

en: Revision Log
sl: Dnevnik revizij

en: Revision Log (restarting at %(path)s, rev. %(rev)s)
sl: Dnevnik revizij (začetek pri %(path)s, rev. %(rev)s)

en: Revision Log Mode:
sl: Način dnevnika revizij:

en: Revision in which the line changed
sl: Revizija, v kateri se je vrstica spremenila

en: Revision info
sl: Informacija o reviziji

en: Roadmap
sl: Zastavljena pot

en: SMTP Notification Error
sl: SMTP obveščevalna napaka

en: SQL Query
sl: SQL poizvedba

en: Save
sl: Shrani

en: Save changes
sl: Shrani spremembe

en: Save query
sl: Shrani poizvedbo

en: Save report
sl: Shrani poročilo

en: Save updated query in report {%(id)s}
sl: Shrani osveženo poizvedbo v poročilu {%(id)s}

en: Schedule
sl: Razvrsti

en: Search
sl: Išči

en: Search %(project)s
sl: Išči v %(project)s

en: Search query too short. Query must be at least %(num)s characters long.
sl: Poizvedba je prekratka. Imeti mora vsaj %(num)s znakov.

en: Search:
sl: Išči:

en: Section
sl: Odsek

en: Secure cookies are enabled, you must use https to submit forms.
sl: Vklopljeni so varnostni piškotki, zato morate uporabljati https za pošiljanje obrazcev.

en: See [wiki:"%(name)s"].
sl: Glej [wiki:"%(name)s"].

en: See the diffs
sl: Glej razlike

en: See the preview
sl: Poglej predogled

en: Select paths and revs for Diff
sl: Izberi poti in revizije za razliko

en: Select the base and the target for the diff:
sl: Izberi osnovo in cilj za razliko:

en: Selecting and pressing 'Preview' enters a two-column [edit|preview] mode
sl: Z izbiro in pritiskom na 'Predogled' vstopate v dvostolpični [urejevalni|pregledovalni] način

en: Session key:
sl: Ključ seje:

en: Severities
sl: Resnosti

en: Severity
sl: Resnost

en: Show all descriptions
sl: Prikaži vse opise

en: Show completed milestones
sl: Prikaži zaključene mejnike

en: Show differences
sl: Prikaži razlike

en: Show entry in browser
sl: Prikaži vnos v brkljalniku

en: Show full changeset
sl: Prikaži celoten niz popravkov

en: Show full log messages
sl: Pokaži celotna sporočila v dnevniku

en: Show only adds and deletes
sl: Pokaži samo dodajanja in brisanja

en: Show original file (revision %(old_rev)s)
sl: Prikaži izvorno datoteko (revizija %(old_rev)s)

en: Show previous version in browser
sl: Prikaži prejšnjo različico v brkljalniku

en: Show revision %(rev)s of this file in browser
sl: Pokaži revizijo %(rev)s te datoteke v brkljalniku

en: Show revision log
sl: Prikaži dnevnik revizij

en: Show the %(range)s differences restricted to %(path)s
sl: Pokaži %(range)s razlik, omejene na %(path)s

en: Show the changes in full context
sl: Pokaži spremembe v celotnem kontekstu

en: Show the changeset %(id)s restricted to %(path)s
sl: Pokaži niz popravkov %(id)s, omejen na %(path)s

en: Show under each result:
sl: Pokaži pod vsakim rezultatom:

en: Show what was removed (content at revision %(old_rev)s)
sl: Prikaži, kaj je bilo odstranjeno (vsebina pri reviziji %(old_rev)s)

en: Size
sl: Velikost

en: Someone else has modified that page since you started your edits.
sl: Nekdo drug je spremenil to stran, odkar ste začeli z vašimi spremembami.

en: Sorry, can not save your changes. This ticket has been modified by someone else since you started
sl: Žal ni možno shraniti vaših sprememb. Ta zahtevek je nekdo spremenil,
    odkar ste začeli

en: Sorry, no documentation found
sl: Žal dokumentacije ni mogoče najti

en: Sorry, this page has been modified by somebody else since you started
                editing. Your changes cannot be saved.
sl: Žal je to stran nekdo spremenil, odkar ste začeli z urejanjem.
    Vaše spremembe ne morejo biti shranjene.

en: Sort by %(col)s %(direction)s
sl: Razvrščeno po %(col)s %(direction)s

en: Space or comma delimited email addresses and usernames are accepted.
sl: Veljavni so samo elektronski naslovi in uporabniška imena, ločena s presledkom ali vejico.

en: Start Page
sl: Začetna stran

en: Status
sl: Stanje

en: Stop on copy
sl: Ustavi pri kopiranju

en: Style:
sl: Slog:

en: Subject
sl: subjektov

en: Subject:
sl: Subjekt:

en: Submit changes
sl: Predloži spremembe

en: Submit changes to comment %(cnum)s
sl: Predloži spremembe komentarju %(cnum)s

en: Subversion >= 1.0 required, found %(version)s
sl: Potreben je Subversion >= 1.0, trenutno je %(version)s

en: Summary
sl: Povzetek

en: Summary:
sl: Povzetek:

en: Switch to plain text view
sl: Preklopi v pogled navadnega besedila

en: Syntax Highlighting
sl: Povdarjanje skladnje

en: Syslog
sl: Sistemski dnevnik

en: System Information
sl: Informacije o sistemu

en: System Information:
sl: Sistemske informacije:

en: TLS enabled but server does not support TLS
sl: TLS je omogočen, toda strežnik ne podpira TLS

en: Tab-delimited Text
sl: S tabulatorjem ločeno besedilo

en: Table of Contents
sl: Kazalo

en: The %(change)s has been saved, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
sl:  %(change)s je shranjena, vendar je prišlo do napake pri pošiljanju obvestil: %(message)s

en: The %(field)s value "%(name)s" has been added.
sl: Vrednost "%(name)s" polja %(field)s je dodana.

en: The Pygments syntax highlighter can be used with
          different coloring styles.
sl: Pygments poudarjevalec skladnje lahko uporabimo
    z različnimi barvnimi motivi.

en: The Trac Environment needs to be upgraded.
    
    Run "trac-admin %(path)s upgrade"
sl: Okolje Trac-a se mora nadgradit.
    
    Zaženi "trac-admin %(path)s upgrade"

en: The Wiki page field '%(field)s' is invalid: %(message)s
sl: Polje '%(field)s' wiki strani je neveljavno: %(message)s

en: The action "%(name)s" is not available.
sl: Ukrep "%(name)s" ni na voljo.

en: The action that triggered the error was:
sl: Ukrep, ki je sprožil napako, je bil:

en: The alias "%(name)s" has been added.
sl: Psevdonim "%(name)s" je dodan.

en: The complete history of the page will be moved to the new location.
sl: Celotna zgodovina strani bo premaknjena na novo lokacijo.

en: The component "%(name)s" has been added.
sl: Komponenta "%(name)s" je dodana.

en: The date "%(date)s" is outside valid range. Try a date closer to present time.
sl: Datum  "%(date)s" je izven veljavnega obsega.
    Poskusite z datumom, ki je bližje sedanjosti.

en: The file or directory '%(path)s' doesn't exist at revision %(rev)s or at any previous revision.
sl: Datoteka ali mapa '%(path)s' ne obstaja v reviziji %(rev)s ali v katerikoli prejšnji reviziji.

en: The following arguments are missing: %(args)s
sl: Manjkajo naslednji argumenti: %(args)s

en: The following component has been disabled: | The following components have been disabled:
sl[0]: Naslednja komponenta je onemogočena:
sl[1]: Naslednja komponenta je onemogočena:
sl[2]: Naslednji komponenti sta onemogočeni:
sl[3]: Naslednje komponente so onemogočene:

en: The following component has been enabled: | The following components have been enabled:
sl[0]: Naslednja komponenta je omogočena:
sl[1]: Naslednji komponenti sta omogočeni:
sl[2]: Naslednje komponente so omogočene:
sl[3]: Naslednje komponente so omogočene:

en: The following errors happened while copying the environment:
sl: Med kopiranjem okolja so se pojavile naslednje napake:

en: The following pages have a name similar to this page, and may be related:
sl: Naslednje strani imajo ime podobno tej strani in so lahko povezane:

en: The milestone "%(name)s" has been added.
sl: Mejnik "%(name)s" je dodan.

en: The milestone "%(name)s" has been deleted.
sl: Mejnik %(name)s je zbrisan.

en: The new name must be different from the old name.
sl: Novo ime mora biti različno od starega.

en: The owner will be changed from %(current_owner)s
sl: Nosilec se bo spremenil iz %(current_owner)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(authname)s
sl: Nosilec se bo spremenil iz %(current_owner)s v %(authname)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(selected_owner)s
sl: Nosilec se bo spremenil iz %(current_owner)s v %(selected_owner)s

en: The page %(name)s already exists.
sl: Stran %(name)s že obstaja.

en: The page %(name)s does not exist. You can create it here.
sl: Stran %(name)s ne obstaja. Tu jo lahko ustvarite.

en: The page %(name)s has been deleted.
sl: Stran %(name)s zbrisana.

en: The permission %(action)s was already granted to %(subject)s.
sl: Dovoljenje "%(action)s" je že bilo dodeljeno "%(subject)s"

en: The report has been created.
sl: Poročilo je ustvarjeno.

en: The report {%(id)d} has been deleted.
sl: Poročilo {%(id)d} je zbrisano.

en: The repository "%(name)s" has been added.
sl: Odlagališče "%(name)s" je dodano.

en: The repository directory must be absolute
sl: Mapa odlagališča mora biti absolutna

en: The repository type '%(type)s' is not supported
sl: Odlagališče vrste '%(type)s' ni podprto

en: The resolution will be deleted
sl: Rešitev bo zbrisana

en: The resolution will be set
sl: Rešitev bo nastavljena

en: The resolution will be set to %(name)s
sl: Rešitev bo nastavljena na %(name)s

en: The selected %(field)s values have been removed.
sl: Izbrane vrednosti polja %(field)s so odstranjene.

en: The selected components have been removed.
sl: Izbrane komponente so odstranjene.

en: The selected milestones have been removed.
sl: Izbrani mejniki so odstranjeni.

en: The selected permissions have been revoked.
sl: Izbrana dovoljenja so preklicana.

en: The selected repositories have been removed.
sl: Izbrana odlagališča so odstranjena.

en: The selected versions have been removed.
sl: Izbrane različice so odstranjene.

en: The session key is used to identify stored custom
          settings and session data on the server. Although it is
          automatically generated by default, you may change it to something
          easier to remember at any time if you wish to load your settings
          in a different web browser.
sl: Ključ seje je namenjen za identifikacijo shranjenih
    nastavitev in sejnih podatkov na strežniku. Čeprav
    je privzeto ta ključ samodejno ustvarjen, ga lahko spremenite
    v nekaj, kar si je lažje zapomniti, ko želimo naložiti svoje nastavitve
    v drugem spletnem brskalniku.

en: The subject %(subject)s has been added to the group %(group)s.
sl: Subjekt "%(subject)s" je dodan v skupino "%(group)s"

en: The subject %(subject)s has been granted the permission %(action)s.
sl: Subjektu %(subject)s je bilo dodeljeno dovoljenje %(action)s.

en: The subject %(subject)s was already added to the group %(group)s.
sl: Subjekt "%(subject)s" je že dodan v skupino "%(group)s"

en: The ticket #%(id)s has been deleted.
sl: Zahtevek #%(id)s je zbrisan.

en: The ticket comment %(num)s on ticket #%(id)s has been deleted.
sl: Komentar %(num)s za zahtevek #%(id)s je zbrisan.

en: The ticket field '%(field)s' is invalid: %(message)s
sl: Polje '%(field)s' zahtevka je neveljavno: %(message)s

en: The ticket has been created, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
sl: Zahtevek je ustvarjen, vendar je prišlo do napake pri pošiljanju obvestila: %(message)s

en: The ticket will be disowned
sl: Zahtevek bo zavržen

en: The user %(user)s requires read _and_ write permissions to the database file %(path)s and the directory it is located in.
sl: Uporabnik %(user)s potrebuje dovoljenje za branje _in_ pisanje v datoteko zbirke podatkov %(path)s in v mapo, kjer se nahaja.

en: The version "%(name)s" has been added.
sl: Različica "%(name)s" je dodana.

en: The version %(version)d of the page %(name)s has been deleted.
sl: Različica %(version)d strani %(name)s zbrisana.

en: The versions %(from_)d to %(to)d of the page %(name)s have been deleted.
sl: Različice od %(from_)d do %(to)d strani %(name)s so zbrisane.

en: The web server does not have sufficient permissions to store files in
                the environment plugins directory.
sl: Spletni strežnik nima zadostnih dovoljenj za shranitev datotek v
    mapo za vtičnike.

en: The wiki page is too long (must be less than %(num)s characters)
sl: Wiki stran je predolga (mora biti manj kot %(num)s znakov)

en: There was an internal error in Trac.
                    It is recommended that you notify your local
                    [1:
                        Trac administrator] with the information needed to
                    reproduce the issue.
sl: V Tracu se je pojavila interna napaka.
                    Priporočljivo je, da obvestite vašega krajevnega skrbnika
                    [1:
                        Trac skrbnik] in posredujete informacije, potrebne
                    za reproduciranje problema.

en: This checkbox allows you to add or remove yourself from the CC list.
sl: To polje omogoča, da se lahko dodate ali odstranite iz Kp: seznama.

en: This information is used to associate your login name with your
            email address and full name, which is used for email
            notification and RSS feeds, for example.
sl: Te informacije se uporabljajo za povezavo vašega prijavnega imena
    z vašim elektronskim naslovom in celotnim imenom, ki se uporabljajo n.pr.
    pri obveščanju preko elektronske pošte ali RSS posredovanja.

en: This information is used to automatically populate some forms
            on this site with your contact details.
sl: Te informacije se uporabljajo za samodejno vnašanje vaših 
    kontaktnih podatkov v nekatera polja na tem spletnem mestu.

en: This is an irreversible operation.
sl: To je nepovratna operacija.

en: This is probably a local installation issue.
sl: To je verjetno težava krajevne namestitve.

en: This page lets you customize your personal settings for this site.
          These settings are stored on the server and are identified by a session
          key stored in a browser cookie. That cookie allows your settings to be
          restored on subsequent visits.
sl: Ta stran je namenjena osebnim nastavitvam tega spletnega mesta.
    Te nastavitve so shranjene na strežniku in so enolično razpoznavne s ključem
    seje, ki je shranjen kot piškotek v brskalniku. Ta piškotek omogoča, da so vaše
    nastavitve povrnjene ob naslednjih obiskih na to spletno mesto.

en: This site provides keyboard shortcuts for
          faster access to certain functions of this site. As these shortcuts can
          cause conflicts with shortcuts provided by the desktop system or
          web browser, they are disabled by default. See
          [1:TracAccessibility]
          for more information on access keys.
sl: To spletno mesto ponuja bližnjice za hitrejši dostop
    do nekaterih funkcij tega spletnega mesta. Ker se lahko
    te bližnjice prekrivajo z bližnjicami vašega sistema ali
    spletnega brskalnika, so privzeto onemogočene. Glej
    [1:TracDostopnost]
    za dodatne informacije o bližnjicah.

en: Ticket
sl: Zahtevek

en: Ticket #%(id)s
sl: Zahtevek #%(id)s

en: Ticket #%(num)s and all associated data removed.
sl: Zahtevek #%(num)s in vsi povezani podatki zbrisani.

en: Ticket #%(num)s, comment %(cnum)d
sl: Zahtevek #%(num)s, komentar %(cnum)d

en: Ticket #%(num)s: %(summary)s
sl: Zahtevek #%(num)s: %(summary)s

en: Ticket #%(shortname)s
sl: Zahtevek #%(shortname)s

en: Ticket %(id)s does not exist.
sl: Zahtevek %(id)s ne obstaja.

en: Ticket Comment Diff
sl: Razlike komentarja zahtevka

en: Ticket Comment History
sl: Zgodovina komentarja zahtevka

en: Ticket Diff
sl: Razlike zahtevka

en: Ticket History
sl: Zgodovina zahtevka

en: Ticket System
sl: Sistem zahtevkov

en: Ticket Type
sl: Vrsta zahtevka

en: Ticket Types
sl: Vrste zahtevka

en: Ticket URL: <%(link)s>
sl: URL zahtevka: <%(link)s>

en: Ticket comment is too long (must be less than %(num)s characters)
sl: Komentar zahtevka je predolg (mora biti manj kot %(num)s znakov)

en: Ticket description is too long (must be less than %(num)s characters)
sl: Opis zahtevka je predolg (mora biti manj kot %(num)s znakov)

en: Ticket updates
sl: Osvežitve zahtevkov

en: Tickets
sl: Zahtevki

en: Tickets must contain a summary.
sl: Zahtevki morajo vsebovati povzetek.

en: Time
sl: Čas

en: Time zone:
sl: Časovni pas:

en: Timeline
sl: Časovni pregled

en: Timestamp:
sl: čas:

en: Title
sl: Naslov

en: To [%(rev)s]
sl: v [%(rev)s]

en: To that end, you could %(create)s a ticket.
sl: Za voljo tega lahko %(create)s zahtevek.

en: To:
sl: Za:

en: Today
sl: Danes

en: Trac Error
sl: Trac napaka

en: Trac detected an internal error:
sl: Trac je zaznal interno napako:

en: Trac is a web-based software project management and bug/issue
            tracking system emphasizing ease of use and low ceremony.
            It provides an integrated Wiki, an interface to version control
            systems, and a number of convenient ways to stay on top of events
            and changes within a project.
sl: Trac je spletno zasnovan sistem za upravljanje projektov programske opreme
     in za sledenje hroščev/problemov, s posebnim poudarkom na enostavnosti uporabe
    in ne preveč formalnosti. Opremljen je z integriranim wikijem, z vmesnikom do sistema za
    upravljenje različic in z mnogimi koristnimi sredstvi, da smo zmeraj obveščeni z dogodki in
    spremembami znotraj projekta.

en: Trac is distributed under the modified BSD License.[1:]
            The complete text of the license can be found
            [2:online]
            as well as in the [3:COPYING] file included in the distribution.
sl: Trac je na voljo pod spremenjeno BSD licenco.[1:]
            Celotno ličenčno besedilo lahko najdete
            [2:na spletu]
            kakor tudi v datoteki [3:COPYING], vključeni v distribuciji.

en: Trac: Integrated SCM & Project Management
sl: Trac: Strnjeno SCM in projektno upravljanje

en: Try [1:downloading] the file instead.
sl: Namesto tega poskusite [1:prenesti] datoteko.

en: Type
sl: Vrsta

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Unable to send email due to identity crisis.
sl: Elektronske pošte ni bilo mogoče poslati zaradi težave z identiteto.

en: Unified Diff
sl: Poenotena razlika

en: Unknown action
sl: Neznan ukrep

en: Unknown administration panel
sl: Neznana skrbniška plošča

en: Unknown log level %(level)s
sl: Neznana raven dnevnika %(level)s

en: Unknown log type %(type)s
sl: Neznana vrsta dnevnika %(type)s

en: Unknown preference panel
sl: Neznana plošča nastavitev

en: Unknown scheme "%(scheme)s"; database connection string must start with {scheme}:/
sl: Neznana shema "%(scheme)s"; povezavni niz zbirke podatkov se mora začeti s {scheme}:/

en: Unmodified
sl: Nespremenjeno

en: Unparented attachment %(id)s
sl: Priponka %(id)s nepovezana z virom

en: Unsupported database type "%(scheme)s"
sl: Nepodrta vrsta zbirke podatkov "%(scheme)s"

en: Unsupported version control system "%(name)s": %(error)s
sl: Nepodprt sistem za nadzor različic "%(name)s": %(error)s

en: Unsupported version control system "%(name)s": Can't find an appropriate component, maybe the corresponding plugin was not enabled?
sl: Nepodprt sistem za nadzor različic "%(name)s": 
    ustrezne komponente ni možno najti, 
    mogoče ni bil vklopljen ustrezen vtičnik?

en: Up
sl: Gor

en: Update
sl: Osveži

en: Upgrade done.
    
    You may want to upgrade the Trac documentation now by running:
    
      trac-admin %(path)s wiki upgrade
sl: Nadgradnja končana.
    
    Trac dokumentacijo lahko sedaj nadgradite z zagonom:
    
      trac-admin %(path)s wiki upgrade

en: Upload a plugin packaged as Python egg.
sl: Naloži vtičnik, zapakiran kot Pythonovo jajce.

en: Upload failed
sl: Nalaganje je odpovedalo

en: Uploaded file is not a Python source file or egg
sl: Naložena datoteka ni Python izvorna datoteka ali jajce

en: Usage: trac-admin </path/to/projenv> [command [subcommand] [option ...]]
sl: Raba: trac-admin </pot/do/proj/okolja> [ukaz [podukaz] [možnost...]]

en: User
sl: Uporabnik

en: Using the template:
sl: Z uporabo predloge:

en: Value
sl: Vrednost

en: Version
sl: Različica

en: Version %(name)s already exists.
sl: Različica %(name)s že obstaja.

en: Version %(name)s does not exist.
sl: Različica %(name)s ne obstaja.

en: Version %(num)s
sl: Različica %(num)s

en: Version %(num)s of page "%(name)s" does not exist
sl: Različica %(num)s strani "%(name)s" ne obstaja

en: Version %(version)s by %(author)s
sl: Različica %(version)s od %(author)s

en: Version %(version)s by %(author)s: %(comment)s
sl: Različica %(version)s od %(author)s: %(comment)s

en: Version Control
sl: Nadzor različic

en: Versions
sl: Različice

en: View %(name)s
sl: Prikaži %(name)s

en: View %(path)s
sl: Prikaži %(path)s

en: View %(realm)s
sl: Prikaži %(realm)s

en: View Changeset
sl: Prikaži niz popravkov

en: View Directory
sl: Prikaži mapo

en: View File
sl: Prikaži datoteko

en: View Latest Revision
sl: Prikaži najnovejšo revizijo

en: View Latest Version
sl: Prikaži najnovejšo različico

en: View Repository:
sl: Prikaži odlagališče:

en: View Revision Log
sl: Prikaži dnevnik revizij

en: View Root Directory
sl: Prikaži korensko mapo

en: View Tickets
sl: Prikaži zahtevke

en: View WikiStart
sl: Prikaži WikiStart

en: View attachment
sl: Preglej priponko

en: View changes
sl: Pokaži spremembe

en: View changes...
sl: Prikaži spremebe...

en: View changeset %(rev)s
sl: Prikaži niz popravkov %(rev)s

en: View changeset [%(rev)s] restricted to %(path)s
sl: Prikaži niz popravkov [%(rev)s], omejen na %(path)s

en: View differences
sl: Prikaži razlike

en: View file without annotations
sl: Prikaži datoteko brez zaznamkov

en: View latest version
sl: Prikaži najnovejšo različico

en: View log starting at this revision
sl: Prikaži dnevnik, začenši od te revizije

en: View merge source
sl: Prikaži spojen vir

en: View milestone
sl: Prikaži mejnik

en: View parent page
sl: Prikaži nadrejeno stran

en: View removal changeset [%(rev)s]
sl: Prikaži niz popravkov [%(rev)s]

en: View report
sl: Prikaži poročilo

en: View repository %(repo)s
sl: Prikaži odlagališče %(repo)s

en: View revision:
sl: Prikaži revizijo:

en: View this version
sl: Pokaži to različico

en: View ticket
sl: Prikaži zahtevek

en: Visit the Trac open source project at<br /><a href="http://trac.edgewall.org/">http://trac.edgewall.org/</a>
sl: Obiščite Trac odprtokodni projekt na<br /><a href="http://trac.edgewall.org/">http://trac.edgewall.org/</a>

en: Visit:
sl: Obišči:

en: Warning:
sl: Opozorilo:

en: Warning: the wiki-macros directory in the environment is non-empty, but Trac
    doesn't load plugins from there anymore. Please remove it by hand.
sl: Opozorilo: mapa wiki-macros v okolju ni prazna, toda Trac
    od tam ne nalaga več vtičnikov. Prosim, odstrani jo ročno.

en: Welcome to trac-admin %(version)s
    Interactive Trac administration console.
    Copyright (C) %(year)s Edgewall Software
    
    Type:  '?' or 'help' for help on commands.
sl: Dobrodošli v trac-admin %(version)s
    Interaktivna skrbniška konzola za Trac.
    Pravice pridržane (c) %(year)s Edgewall Software
    
    Vtipkaj:  '?' ali 'help' za pomoč pri ukazih.

en: When specified, the report number should be "%(num)s".
sl: Ko navajamo, naj bo številka poročila "%(num)s".

en: White space changes
sl: Spremembe v presledkih

en: Wiki History
sl: Zgodovina wiki strani

en: Wiki changes
sl: Wiki spremembe

en: Windows event log
sl: Windows dnevnik dogodkov

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: You appear to be using the PHP CGI binary. Trac requires the CLI version for syntax highlighting.
sl: Zdi se, da je v uporabi PHP CGI program. Trac potrebuje CLI različico za povdarjanje skladnje.

en: You are currently not logged in. You may want to %(do_so)s now.
sl: Trenutno niste prijavljeni. To lahko %(do_so)s zdaj.

en: You can %(search)s in the repository history to see if that path existed but was later removed
sl: Če je ta pot obstajala in je bila nato odstranjena, 
    lahko %(search)s po zgodovini odlagališča.

en: You can remove all items from this list to completely hide this
                  field from the user interface.
sl: Z uporabniškega vmesnika lahko to polje popolnoma skrijemo,
    če odstranimo vse elemente s tega seznama.

en: You could also create the same page higher in the hierarchy:
sl: Isto stran bi lahko ustvarili višje v hierarhiji:

en: You don't have permission to replace the attachment %(name)s. You can only replace your own attachments. Replacing other's attachments requires ATTACHMENT_DELETE permission.
sl: Nimate dovoljenja za zamenjavo priponke %(name)s. Zamenjate lahko samo svoje lastne priponke. Za zamenjavo priponk ostalih uporabnikov je potrebno ATTACHMENT_DELETE dovoljenje.

en: You may have to run "repository resync %(name)s".
sl: Mogoče morate zagnati "repository resync %(name)s".

en: You may have to run %(resync)s to synchronize Trac with the repository.
sl: Sedaj lahko zaženete %(resync)s za sinhronizacijo Trac-a z odlagališčem.

en: You may load a previously created session by entering the
          corresponding session key below. This lets you share settings between
          multiple computers and web browsers.
sl: Prej shranjeno sejo lahko naložimo tako, da
    spodaj vpišemo ustrezen ključ seje. To omogoča,
    da lahko imate vaše nastavitve na večih računalnikih
    in spletnih brskalnikih.

en: You may use
                              [1:WikiFormatting] here.
sl: Tu lahko uporabite [1:WikiOblikovanje].

en: You may want to see the %(other_events)s from the Timeline or notify your Trac administrator about the error (detailed information was written to the log).
sl: Lahko pogledate %(other_events)s iz časovnega pregleda oziroma obvestite svojega
    Trac skrbnika o napaki (podrobnejše informacije so zapisane v dnevnik).

en: You must provide a name for the milestone.
sl: Navesti se mora ime mejnika

en: You must specify a log file
sl: Določiti se mora datoteka dnevnika

en: You should %(create)s a ticket at the admin Trac to report
                        the issue.
sl: Morali bi %(create)s zahtevek pri skrbniku Trac-a za poročilo o težavi.

en: You should also set up a post-commit hook on the repository to call %(cset_added)s for each committed changeset.
sl: Nastavite lahko tudi 'post-commit' kavelj na odlagališču za klicanje %(cset_added)s za vsak potrjen niz popravkov.

en: You should now run "repository resync %(name)s".
sl: Sedaj zaženite "repository resync %(name)s".

en: You should now run %(resync)s to synchronize Trac with the repository.
sl: Sedaj zaženite %(resync)s za sinhronizacijo Trac-a z odlagališčem.

en: You will need to update your post-commit hook to call %(cset_added)s with the new repository name.
sl: Morali boste posodobiti vaš 'post-commit' kavelj za klic %(cset_added)s z novim imenom odlagališča.

en: Your changes have been saved in version %(version)s.
sl: Vaši popravki shranjeni v različici %(version)s.

en: Your changes have been saved.
sl: Tvoje spremembe so shranjene.

en: Your email or username:
sl: Vaš elektronski naslov ali uporabniško ime:

en: Your preferences have been saved.
sl: Tvoje nastavitve so shranjene.

en: Your workflow attempts to set a resolution but none is defined (configuration issue, please contact your Trac admin).
sl: Vaš potek dela poskuša nastaviti rešitev, ki še ni določena 
    (manjka konfiguracija, prosimo, obrnite se na vašega Trac skrbnika).

en: Zip Archive
sl: Stisnjen arhiv

en: [%(section)s] %(entry)s: expected float, got %(value)s
sl: [%(section)s] %(entry)s: pričakoval realno število, dobil %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected integer, got %(value)s
sl: [%(section)s] %(entry)s: pričakoval celo število, dobil %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected one of (%(choices)s), got %(value)s
sl: [%(section)s] %(entry)s: pričakoval enega od (%(choices)s), dobil %(value)s

en: [1:
                  Show at most
                  [2:]
                  revisions per page.
                ]
sl: [1:
                  Pokaži največ
                  [2:]
                  revizij na stran.
                ]

en: [1:
                  View log starting at
                  [2:]
                ]
                [3:
                  and back to
                  [4:]
                ]
sl: [1:
                  Prikaži dnevnik, začenši pri
                  [2:]
                ]
                [3:
                  in nazaj do
                  [4:]
                ]

en: [1:%(duration)s late] (%(date)s)
sl: [1:%(duration)s zamuja] (%(date)s)

en: [1:%(time)s] %(title)s
                      by [2:%(author)s]
sl: [1:%(time)s] %(title)s
                      od [2:%(author)s]

en: [1:%(value)s] deleted
sl: [1:%(value)s] zbrisano

en: [1:File "%(file)s",
                            line [2:%(line)s], in]
                            [3:%(function)s]
sl: [1:Datoteka "%(file)s",
                            vrstica [2:%(line)s], v]
                            [3:%(function)s]

en: [1:HTML preview not available], since no preview renderer could handle it.
sl: [1:HTML predogled ni na voljo], ker ga prikazovalnik predogleda ni mogel obdelati.

en: [1:If you save right away, you risk to revert those changes]
            (highlighted below as deletions).
sl: [1:Če takoj shranite, tvegate povrnitev teh sprememb]
    (spodaj povdarjene kot brisanja).

en: [1:Note:]
                This repository is defined in [2:[3:trac.ini]]
                and cannot be edited on this page.
sl: [1:Opomba:]
                To je odlagališče je določeno v [2:[3:trac.ini]]
                in se ga ne more popravljati na tej strani.

en: [1:Note:]
            See [2:TracReports] for help on using and creating reports.
sl: [1:Opomba:]
    Glej [2:TracPoročila] za pomoč glede uporabe in ustvarjanja poročil.

en: [1:Note:] See
            [2:TracChangeset]
            for help on using the diff feature.
sl: [1:Opomba:] Glej
            [2:TracNizPopravkov]
            za pomoč glede uporabe pregledovanja razlik.

en: [1:Note:] See
            [2:TracRoadmap] for help on using
            the roadmap.
sl: [1:Opomba:] Glej
    [2:TracZastavljenaPot] za pomoč glede uporabe zastavljene poti.

en: [1:Note:] See
            [2:TracTickets] for help on using
            tickets.
sl: [1:Opomba:] Glej [2:TracZahtevki] za pomoči pri uporabi zahtevkov.

en: [1:Note:] See
          [2:TracRoadmap] for help on using
          the roadmap.
sl: [1:Opomba:] Glej
    [2:TracZastavljenaPot] za pomoč glede uporabe zastavljene poti.

en: [1:Note:] See [2:TracBrowser]
            for help on using the repository browser.
sl: [1:Opomba:] Glej [2:TracBrkljalnik]
            za pomoč glede uporaba brkljalnika odlagališča.

en: [1:Note:] See [2:TracChangeset]
              for help on using the changeset viewer.
sl: [1:Opomba:] Glej [2:TracNizPopravkov]
     glede uporabe pregledovalnika popravkov.

en: [1:Note:] See [2:TracQuery]
            for help on using queries.
sl: [1:Opomba:] Glej [2:TracPoizvedba] za pomoči glede uporabljanja poizvedb.

en: [1:Note:] See [2:TracRevisionLog]
            for help on using the revision log.
sl: [1:Opomba:] Glej [2:TracDnevnikRevizij]
    za pomoč glede uporabe dnevnika revizij.

en: [1:Note:] See [2:TracSearch]
            for help on searching.
sl: [1:Opomba:] Glej [2:TracIskanje]
            za pomoč pri iskanju.

en: [1:Note:] See [2:TracTimeline]
            for information about the timeline view.
sl: [1:Opomba:] Glej [2:TracČasovniPregled]
    za informacije glede časovnega pregleda.

en: [1:Note:] See [2:WikiFormatting] and
            [3:TracWiki] for help on editing wiki content.
sl: [1:Opomba:] Glej [2:WikiOblikovanje] in
              [3:TracWiki] glede pomoči pri urejanju wiki vsebin.

en: [1:View changes from [2:]] [3:]
            and [4:[5:] days back][6:]
            [7:done by [8:]]
sl: [1:Prikaži spremembe od [2:]] [3:]
            in [4:[5:] dni nazaj][6:]
            [7:od [8:]]

en: [1:[2:]
                 Show]
          [3:[4:]
                 lines around each change]
sl: [1:[2:]
                 Prikaži]
          [3:[4:]
                 vrstice okoli vsakega popravka]

en: [1:between]
                                [2:]
                                [3:and]
                                [4:]
sl: [1:med]
                                [2:]
                                [3:in]
                                [4:]

en: [Error: %(error)s]
sl: [Napaka: %(error)s]

en: added
sl: dodano

en: anonymous
sl: anonimni

en: as %(resolution)s
sl: kot %(resolution)s

en: as %(status)s
sl: kot %(status)s

en: at [1:Initial Version]
sl: za [1:začetno različico]

en: at [1:Version %(version)s]
sl: za [1:različico %(version)s]

en: at revision:
sl: pri reviziji:

en: begins with
sl: se začne s/z

en: blocked
sl: blokirano

en: blocked:
sl: blokirano:

en: change
sl: Sprememba

en: changed from %(old)s to %(new)s
sl: spremenjeno iz %(old)s v %(new)s

en: changed from [1:%(old)s] to [2:%(new)s]
sl: spremenjeno iz [1:%(old)s] v [2:%(new)s]

en: contains
sl: vsebuje

en: copied
sl: kopirano

en: copied from [1:%(path)s]:
sl: kopirano iz [1:%(path)s]:

en: currently edited
sl: trenutno urejena

en: deleted
sl: zbrisano

en: deleted file %(deleted)s
sl: zbrisana datoteka %(deleted)s

en: descending
sl: padajoče

en: diff
sl: razlika

en: directory
sl: mapa

en: do so
sl: naredite

en: doesn't contain
sl: ne vsebuje

en: eligible
sl: primerno

en: ends with
sl: se konča s/z

en: field %(name)s must be set
sl: polje %(name)s mora biti nastavljeno

en: file
sl: datoteka

en: follow-up: | follow-ups:
sl[0]: sledenje:
sl[1]: sledenja:
sl[2]: sledenj:
sl[3]: sledenj:

en: hotcopy can't overwrite existing '%(dest)s'
sl: 'hotcopy' ne more prepisati obstoječo '%(dest)s'

en: id can't be set for a new ticket request.
sl: id za nov zahtevek se ne da nastaviti.

en: in reply to:
sl: v odgovor na:

en: initial
sl: začetna

en: inline
sl: vsebovano

en: installation documentation
sl: namestitveno dokumentacijo

en: is
sl: je

en: is not
sl: ni

en: latest
sl: najnovejša

en: logged in as %(user)s
sl: prijavljen kot %(user)s

en: merged
sl: spojeno

en: merged:
sl: spojeno:

en: modified
sl: spremenjeno

en: modified (%(diff)s)
sl: popravljena (%(diff)s)

en: moved
sl: premaknjeno

en: new file %(new)s
sl: nova datoteka %(new)s

en: next
sl: naslednji

en: no
sl: ne

en: no permission to view this wiki page
sl: ni dovoljenja za prikaz te wiki strani

en: or
sl: ali

en: other kinds of events
sl: druge vrste dogodkov

en: path
sl: pot

en: previous
sl: prejšnji

en: python powered
sl: python oskrbljeno

en: removed
sl: odstranjeno

en: reverse-merged:
sl: povratno-spojeno:

en: search
sl: išči

en: set
sl: postavljeno na

en: set to %(value)s
sl: nastavljeno na %(value)s

en: set to [1:%(value)s]
sl: nastavljeno na [1:%(value)s]

en: side by side
sl: vštric

en: svn blame failed on %(path)s: %(error)s
sl: 'svn blame' je odpovedal pri %(path)s: %(error)s

en: this hunk was shorter than expected
sl: ta kos je krajši od pričakovanega

en: ticket status
sl: stanje zahtevka

en: tickets
sl: zahtevki

en: to %(owner)s
sl: za %(owner)s

en: to %(owner)s
sl: v %(owner)s

en: trac-admin - The Trac Administration Console %(version)s
sl: trac-admin - Trac skrbniška plošča %(version)s

en: un-blocked:
sl: odblokirano:

en: unset
sl: očiščeno

en: view diffs
sl: poglej razlike

en: yes
sl: da

en: – Attachment
sl: - Priponka

en: – Attachments
sl: - Priponke

en: — The Trac User and Administration Guide
sl: — Trac navodila za uporabo in skrbništvo
